24 szep 24, 19:28:06 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 226 227 [228] 229 230 ... 289
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga - Spoiler megbeszélés  (Megtekintve 827587 alkalommal)
0 Felhasználó és 25 vendég van a témában
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #3405 Dátum: 10 dec 01, 17:41:00 »

Remélem én is hogy nem igaz....
Bár most, ugrott be hogy v mikor kishi nyilatkozta hogy meg unta a narutot, bár nem vok benne 100%.
Nha de akkor leeht hogy ezzel oldja meg naruto halálát és a sorozat befejezését?
ÓÓÓ istenem nem akarom h befejezze valaha a narutot,de tudom hogy be fog következni :S ez lesz a második anime amit az ujra nézésnél olyan űr fog bennem keletkezni :S
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
SSS
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 547


« Válasz #3406 Dátum: 10 dec 01, 17:56:45 »

Ezt nem kell kinyilatkoztatnia, amit művel az utóbbi időben az valami gyalázat. 0 elképzelés, 0 fantázia. Ennyi fejezet és információ után már vannak akik méltóan tudnák folytatni azt a Narutot amit a világ megismert...
Naplózva
traavis
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #3407 Dátum: 10 dec 01, 18:55:41 »

Sztem jó kis fejezet lesz ez, bár én is remélem, hogy az a belehalós dolog fake. Hülyeség lenne, ha Naruto most nem használhatná korlátéanul, mint Bee...
Naplózva

"The Uchiha are feared by all. Don't forget it!"
Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #3408 Dátum: 10 dec 01, 19:48:39 »

Szóval nem tud róka-módba menni, mert belehalna? Muahahahahahaha! Ez jóóóó  Ördögi

Madara rájött, hogy szívatják. No azt megnézném, ha hátbakapná Kabuchimarut egy EMS-trükkel... legalább megtudnánk, mitől olyan nagy szám, hogy iTachi "teljesen új szemtechnika" kifejezéssel jellemezte.
Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
aűsádé
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 8


« Válasz #3409 Dátum: 10 dec 02, 08:57:47 »

Valószinű az új rasengan elég ütős jutsu lesz, ennek ellenére azt mondom kishi kitalálhatott volna egy másik jutsut is, mert mindig csak a rasengan a rasengan, ez naruto fő támadása amit "ezer" módon tud használni, éppen ezért már jöhetett volna valami újdonság.
 Szomorú
« Utoljára szerkesztve: 10 dec 02, 08:59:25 írta aűsádé » Naplózva
CsTibi
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 20


« Válasz #3410 Dátum: 10 dec 02, 10:02:27 »

Ahhoz, hogy Naruto áttudjon menni Bijuu alakba a róka beleegyezése is kell, és mivel nincsenek túl jónban ez hiányzik, mert a Bijuu alakban megosztják egymással a chakrájukat és ha Naruto nem figyel a róka kihúzza belőle, és ezt a klónokkal is megtudja tenni a róka, ezért veszélyes. És a "bijuu golyó" amit minden Bijuu használ a bijuu alak nélkül is kivitelezhető, csak mi rasengannak hívjuk. Emberi formába sűríti a bijuuk erejét. Legalábbis én ezt szűrtem le a spoilerből.
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #3411 Dátum: 10 dec 02, 18:00:24 »

...
Bár most, ugrott be hogy v mikor kishi nyilatkozta hogy meg unta a narutot, bár nem vok benne 100%.
...

Ficcenjünk már le ezekről a "nyilatkozatokról"... Szomorú Semmi és senki egy szóval nem tudja bizonyítani, hogy azok tényleg Kishimoto M. senseitők származnak. Ráadásul akkora logikai lyukak vannak bennük, hogy a második Halálcsillag is átférne rajtuk...
(De ezt már leírtam párszor. Nevet)
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #3412 Dátum: 10 dec 02, 18:05:43 »

Amúgy miért a második? Az nagyobb volt mint az első?  Gondolkozik
Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #3413 Dátum: 10 dec 02, 18:08:54 »

Ha engem kérdezel, akkor a válaszom nálam a number one a dragon ball sorozat volt ...
Bár lehet hogy a naruto le übereli ..
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #3414 Dátum: 10 dec 02, 18:10:59 »

STM:

Ja. Vagy Vader, vagy Palpatine mondja is a "Jedi visszatér"-ben. De ez már naaagyon OFF. Nevet


Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #3415 Dátum: 10 dec 03, 00:58:52 »

A Naruto manga 519. fejezet a www.naruto-kun.hu -n.
Ide mostantól a 520. rész spoilereinek megbeszélését várjuk.

Továbbá:

Ez a "Naruto manga - Spoiler megbeszélés" téma.

Itt az aktuális spoilerről lehet beszélgetni. De csakis arról és aki ezt nem tartja be, 1 hét kitiltás. Természetesen, ez arra is vonatkozik ha még nincs spoiler.
Spoiler belinkelése szintén tilos.

Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #3416 Dátum: 10 dec 08, 19:40:27 »

Nofene, Kabuto villant valami új technikát?

Anko még él, hurrá! Talán hátbakapja majd Kabuchimarut.
Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
tocika12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 314



« Válasz #3417 Dátum: 10 dec 08, 20:16:01 »

Ez nagyon furcsa. Honnan van meg ilyen sok embernek a DNS-e Kabutonak? és van egy kis kifogásolnivalóm. Ugyebár nem tudja megidézni a Yondaimet, mert nincs hozzá DNS-e. De Orochimaru meg meg akarta idézni Minatot, amikor harcolt a Sandaime ellen... csak azt sikerült megakadályoznia. (az nem derült ki, hogy tényleg a 4. lenne-e a koporsóban, de nagyon-nagyon valószínű)
Naplózva
Tomimaru-sama
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 339



« Válasz #3418 Dátum: 10 dec 08, 22:08:17 »

Van ott egy kis kiegészítés az egyik spoiler végén, hogy Minatot nem azért nem tudta megidézni, mert nem volt tőle DNS. Az két külön mondat, amiről te beszélsz csak nem vették külön bekezdésbe. A DNS Shisuira és Jiraiyara vonatkozik.
Naplózva

Tomi is a good boy.
kakesz
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 793


Troll barlangász


« Válasz #3419 Dátum: 10 dec 09, 06:44:22 »

És a hokagékat nem lehet megidézni, mert a halálistenben vannak. Ennyi. (Oro vs. Sarutobi harcban a 3. koporsó csak az animében volt)


Gyakorlatilag ez a rész majd elmeséli mi is az edo tensei.
Naplózva

A tűz árnyéka világítja meg a falut.
Oldalak: 1 ... 226 227 [228] 229 230 ... 289
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!