24 szep 23, 22:19:33 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 220 221 [222] 223 224 ... 289
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga - Spoiler megbeszélés  (Megtekintve 827021 alkalommal)
0 Felhasználó és 6 vendég van a témában
kakairuRULEZ
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1012

lasse


« Válasz #3315 Dátum: 10 okt 06, 17:58:51 »

én úgy láttam a Zetsu-klónos képen, hogy a föld alatt várják a csata kezdését (mert egy gyökeret véltem látni azon a képen)
Szal, brutális csatára várhatunk...  >.<#
Naplózva
jocoo
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 117



« Válasz #3316 Dátum: 10 okt 06, 18:44:27 »

csak bele kellene gondolni amúgy...80.000 shinobi ellen akármennyire erős is Tobi egyszerűen ennyi embert nem tud megölni egyedül... egyszerűen elfáradna neki is vannak korlátai ez tuti csak még senki sem bírta odáig:D
Kell hogy legyen Tobinak serege... nem küzdhet meg egyedül mindenkivel!
Nekem nagyon bejön ez a Zetsu hadsereg:DAz sokkal nevetségesebb lett volna ha valahonan szerez embereket... Honnan szerzett volna ?:DJó ez így amúgymeg nem 2 oldalból áll a manga kiváncsian várom a többit:D
Amúgymeg Deidara tipiks tömeggyilkos érthető hogy miért rá esett a választás amúgymeg letudja hozni az összes akatsukitagot ha kevés lenne szal nem biztos h csak Dei-el fog harcolni.Nevet
Naplózva
Couthbert
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 223



« Válasz #3317 Dátum: 10 okt 06, 19:02:47 »

Nem 1v1 et mondtam, hanem kis csoportokat, akik egymás ellen harcolnak. Imádom, hogy itt minden egyes mondatomba belekötnek, és tökéletesen átértelmezik.

Látom a képet, és nem tetszik. Zetsu katonák... te jó ég. Kishi eléggé el lehet fáradva, ha ilyesmiket kreál.
Deidarát továbbra sem értem, hisz nála vannak sokkal erősebbek is, akiket harcba lehet hívni.

Remélem legalább jól megrajzolja az abnormális történéseket.
Naplózva

traavis
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #3318 Dátum: 10 okt 06, 19:29:07 »

Az a helyzet, hogy bár furcsa a Zetsu sereg teljesen logikus lépés. Most honnan szedjen 80000 embert?? Háborút nem lehet végig kis csoportokban vívni. Biztos van jelentősége, hogy Dei-t vitte. Először is gondolom gyorsabban közlekedik repülve. Meg aztán nem csak Dei erejét kell nézni hanem azt is, hogy Kabuto, hogy tudja kombinálni a saját képességeivel.
Naplózva

"The Uchiha are feared by all. Don't forget it!"
jocoo
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 117



« Válasz #3319 Dátum: 10 okt 06, 19:30:41 »

Couthbert Nevet Ez egy háború...
Miért osztanák meg erejüket amikor egységben az erő amúgymeg nagy területet kell lefedniük nemhiszem h 5 négyzetméteren lesznek 180 000 en:D
Másikmeg te honnan szedtél volna 100000 shinobit hogy harcoljon a a te oldaladon?:S ez mégnagyobb örület lenne feőleg h az 5 nagy nemzet összevonta haderejüket és igyis 20 000 el kevesebben vannak...Kishi egyáltalán nincs elfáradva szerintem. Az viszont  marhaság lett volna ha meghadja "felderítőnek" xD
JAh és Couthbert te a legerősebb "technikáddal kezdenél mindig nem?Nevet Te mindenbe belekötsz? hát nemigaz, ennyi erővel naruto miértnem csak frs-eket dobál állandóan ?Nevet megjelenik tobi elötte és hozzávág 3-4 frs-t:D vices vagy
Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #3320 Dátum: 10 okt 06, 19:36:53 »

Úgy látom sokan osztják a véleményemet Nevet:D Sztem kishi , kubo mesterrel ellentétben nincs elfáradva ! Nevet
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #3321 Dátum: 10 okt 06, 20:16:14 »

Nem hinném, hogy fáradt lenne.  Mosolyog Inkább belefásult szerintem. Túl hosszúra nyújtotta ezt a fejezettet és nagyon egyirányú lett ezáltal a történet. Nemigen lehetett volna már más irányokkal lezárni az egészet mert csak még hosszabb lett volna a történet. Saját magát ejtette csapdába. A Narutoba sokkal jobban elosztható, hogy egyszer erről készítesz mangákat majd másokról és ha megunod akkor megint másokkal folytatod. Túlságosan is lineáris lett Kubo története.

Visszatérve a fehér Zetsukra. Akár milyen sokan is vannak a hatalmas hátrányuk, hogy mind ugyan azt tudják csak mint az eredeti. Ha egyet elkapnak akkor nagyon könnyű lesz elkapni a többit is. Megismerik a gyenge pontjaikat és képességeiket. Az elején lehetnek sikereik és okozhatnak meglepetéseket de azután, hogy kiismerik őket már csak koloncok lesznek és csak lassításra lesznek jók.
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #3322 Dátum: 10 okt 06, 20:24:09 »

Erre van Kabuto, hogy ahogy mondta mindig erősebbé tegye majd a Zetsukat valamivel, egyébként nagy taps azoknak akik régebben arra tippeltek, hogy Zetsu valahogy a Gedo Mazo része, úgytűnik igazuk lesz.

Amúgy szerintem nem kezd unalmas lenni a Naruto vagy hülyeség, csak egyenlőre kevés feltett kérdésre van válasz, ezért tűnik furának. Ugyan ez volt Pein-el is anno amikor nem értettük, hogy hogy a rákba támadhatott fel az a 3 akiket Jiraya megölt(csak ott hamarabb jött a válasz). Itt is meg lesznek a válaszok és utólag tök értelmesnek fog tűnni minden.
Naplózva

Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #3323 Dátum: 10 okt 07, 11:14:24 »

A Naruto manga 512. fejezet a www.naruto-kun.hu -n.
Ide mostantól a 513. rész spoilereinek megbeszélését várjuk.

Továbbá:

Ez a "Naruto manga - Spoiler megbeszélés" téma.

Itt az aktuális spoilerről lehet beszélgetni. De csakis arról és aki ezt nem tartja be, 1 hét kitiltás. Természetesen, ez arra is vonatkozik ha még nincs spoiler.
Spoiler belinkelése szintén tilos.

Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #3324 Dátum: 10 okt 12, 20:12:22 »

Őszinte leszek. Ebből a spoilerből lókakit se értettem.
Tobi nem Madara?
Akkor ki a rák is pontosan?

Nekem eléggé Fake szagú a dolog. De az utóbbi időben minden beteljesült, amit hamisnak tartottam, sz'al..

Reménykedek, hogy nem ez lesz...
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
traavis
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #3325 Dátum: 10 okt 12, 20:15:30 »

Hmm. Hát ha vki ebből bármit is megért xD De úgy néz ki még mindig nem kezdődik el a Kabuto harc...
Naplózva

"The Uchiha are feared by all. Don't forget it!"
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #3326 Dátum: 10 okt 12, 20:22:55 »

Dant-C nem kötekedésből, de te pontosan mit is nem akarsz ebből?
Én egy büdös szót nem értettem, hogy mi is van Nevet
Amúgymeg szerintem elég logikus lenne, hogy Tobi esetleg nem madara.
Naplózva

Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #3327 Dátum: 10 okt 12, 20:30:24 »

Például azt, hogy Tobiról kiderül, hogy nem is Madara.

Miután Kishi fejezeteken keresztül Madarának hívta a megjegyzéseiben.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #3328 Dátum: 10 okt 12, 20:34:15 »

Hát nem tudom miután az előző fejezetben Zetsu még mindig Tobi-nak nevezi "Madarát" szerintem nem lenne valami meglepő :3

Amúgy én az elejétől mondom, hogy annyira túlságosan az arcunkba van tolva, hogy Tobi=Madara, hogy tuti nem ő lesz.
Mellesleg szerintem Kishimoto megjegyzései inkább narrációk mintsem a mindenható igazság hangjai

Dehát ki tudja simán lehet még kamu is a dolog
« Utoljára szerkesztve: 10 okt 12, 20:41:29 írta Exkirion » Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #3329 Dátum: 10 okt 12, 20:57:01 »

Ez a cucc csak egy googlefordítóval lefordított cucc (ott is van az angol szöveg elején). Az értelme is kb. annyi. Reméljük, hamarosan jön ki valami értelmesebb spoiler...
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Oldalak: 1 ... 220 221 [222] 223 224 ... 289
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!