24 szep 23, 06:14:45 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 203 204 [205] 206 207 ... 289
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga - Spoiler megbeszélés  (Megtekintve 826360 alkalommal)
0 Felhasználó és 12 vendég van a témában
traavis
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #3060 Dátum: 10 aug 26, 00:33:32 »

Szeretek egy szerencsétlen játékra hivatkozni. Esetleg, ha lesz saját ötleted majd én is elállok a játékelmélettől : D
Naplózva

"The Uchiha are feared by all. Don't forget it!"
Toodmayne
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 69



« Válasz #3061 Dátum: 10 aug 26, 00:40:30 »

Nah, akkor elmondom hogy van ez. Lee használja a Shadow of the Dancing Leaf nevezetű technikát, aztán pedig a Primary Lotust. Sasuke csak az előbbit másolta le (amihez nincs szükség kapunyitásra), majd utána teljesen más mozdulatot csinál mint a lótusz, és ebből lett a Lion Combo, vagy más néven Lions Barrage.
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #3062 Dátum: 10 aug 26, 00:44:13 »

Felesleges, szerintem mindenki álljon le. Nem te mondod neki ezt először, úgy látszik, képtelen megérteni. Nem tudom, igazából nem midnegy nekünk, mit gondol?
Naplózva
traavis
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #3063 Dátum: 10 aug 26, 07:54:09 »

Én szeretem kötni az ebet a karóhoz.
Naplózva

"The Uchiha are feared by all. Don't forget it!"
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #3064 Dátum: 10 aug 26, 08:04:09 »

lol de egy játékra alapozni értelmetlen... attol hogy focis játékot jól tolsz, nem biztos hogy olyan jól focizol... Sasuke képtelen a kapuk kinyitására pont. am kakashinak egy oldal is elég lenne a legyőzéshez: kamui és annyi. Gai borzasztó erős és kész. am ideje lezárni a témát mert ha ma jön a manga, új spoileren kell vitázni Mosolyog
Naplózva
traavis
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #3065 Dátum: 10 aug 26, 08:14:21 »

Előző hsz-em csak arra utalt, hogy makacs vagyok és nem arra, hogy nem törődtem bele ^^
Amúgy meg attól, ha jól  tolok Naruto játékot még nem fogok ninjutsut is jól tolni a valóságban  Nevet Szóval így nem állja meg a helyét a focis izéd Nevet Értem mire akartál kilyukadni csak így nem helyes Nevet Mert Sasuke nem tol Naruto játékot.. bár ki tudja?
Na jó mind1 abbahagyom Nevet
Naplózva

"The Uchiha are feared by all. Don't forget it!"
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #3066 Dátum: 10 aug 26, 15:40:32 »

A Naruto manga 507. fejezet a www.naruto-kun.hu -n.
Ide mostantól a 508. rész spoilereinek megbeszélését várjuk.

Továbbá:

Ez a "Naruto manga - Spoiler megbeszélés" téma.

Itt az aktuális spoilerről lehet beszélgetni. De csakis arról és aki ezt nem tartja be, 1 hét kitiltás. Természetesen, ez arra is vonatkozik ha még nincs spoiler.
Spoiler belinkelése szintén tilos.

Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
balli
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 76



« Válasz #3067 Dátum: 10 aug 26, 18:06:22 »

umm izé lehet hogy én vagyok a hülye de mit is jelent az hogy spoiler és hol lehet megnézni???Nevet
Naplózva
Murcik
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 160

Béke csak akkor lehet ha előtte háború van.


« Válasz #3068 Dátum: 10 aug 26, 21:44:45 »

A spoiler jelentése az animeben meg nem történt dolgok.
Naplózva
balli
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 76



« Válasz #3069 Dátum: 10 aug 26, 21:46:35 »

érteem köszi:)
Naplózva
Genesis_16
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 225


« Válasz #3070 Dátum: 10 aug 27, 15:03:28 »

"spoiler az amikor axn-esek megnézik a vasárnapi részt de vannak olyan fórumozók akik már későbbi részeket is láttak és elmondják mi van benne vagy utalnak rá. ilyesmi. vagy nem láttál egy filmet és valaki elmond belőle egy jelenetet vagy részt. az spoiler " (ez tünt a legérthetőbbnek)

STM:szerintem ha nem tudja mit jelent az a szó akkor jó hogy a topicjába kérdezi és nem pl a szereplőknél, am meg minek szolsz bele a modik munkájába? láttad hogy chakra visszairt szóval nem talált semmi szabálysértőt
téged hát hogy is mondjam spiclinek hivnánk
megha ilyen van akkor a legokosabb az egy pm szerintem
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 27, 21:54:25 írta Genesis_16 » Naplózva

“Bármihez, amit megtehetsz vagy megálmodsz fogj hozzá! A merészségben zsenialitás, erő és varázslat rejlik.” (Goethe)

“Egy tanítvány egyszer így panaszkodott:
- Mester, miért nem feded fel soha történeteid értelmét?
- Mit szólnál ahhoz – felelte a mester -, ha valaki gyümölccsel kínálna, de megrágná, mielőtt odaadja neked?”
(ismeretlen szerző)
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #3071 Dátum: 10 aug 27, 19:24:50 »

Murciknak van igaza. Az a spoiler, ami a mangában már volt, de az animében még nem. ^^
Persze amit te említettél is "spoiler", de szorosan véve az előző mondatom a spoiler fogalma.
És mi itt a fórumon nem foglalkozunk az egyes tévécsatornák dolgaival, csak az eredeti japán animével és mangával.
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 27, 19:26:53 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #3072 Dátum: 10 aug 27, 21:31:27 »

...
Itt az aktuális spoilerről lehet beszélgetni. De csakis arról és aki ezt nem tartja be, 1 hét kitiltás. Természetesen, ez arra is vonatkozik ha még nincs spoiler.
Spoiler belinkelése szintén tilos.

...
Izé, nem akarok beleszólni, és éppen én is veszélybe sodrom magam, de... ikszdé
..Chakra, meghagysz itt egy beszélgetést, aminek nem szabadna itt lennie, nem bünteted meg a résztvevőit, nem is figyelmezteted, de főleg: belemész te is beszélgetésbe?! O_O
Bannolnod kell magadat egy hétre Nevet
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 27, 21:32:24 írta STM » Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #3073 Dátum: 10 aug 30, 19:17:59 »

Moderátor:
Köszi az értékes hozzászólást STM, de úgy látom, és úgy tudom, nem vagy moderátor. ^^
Ha elgondolkozol, rá fogsz jönni, miért nem lettek törölve azok a hsz-ek és hogy én is miért írtam.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
kakesz
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 793


Troll barlangász


« Válasz #3074 Dátum: 10 szep 01, 11:34:45 »

Kisaménak vége, viszont jön egy Tobi vs. Konan harc amiben remélem nem lesz egy Saske se Nevet
Naplózva

A tűz árnyéka világítja meg a falut.
Oldalak: 1 ... 203 204 [205] 206 207 ... 289
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!