24 szep 23, 04:11:27 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 202 203 [204] 205 206 ... 289
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga - Spoiler megbeszélés  (Megtekintve 826288 alkalommal)
0 Felhasználó és 5 vendég van a témában
Sobbi
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 238



« Válasz #3045 Dátum: 10 aug 25, 18:58:03 »

Nem azért, de én láttam olyat játékban, hogy Kakashi egyszerre két chidorit csinált, mind a két kezével....mangában ilyet sose láttam..Nevet
Naplózva
Tsunade
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


"A céljaim érdekében jobb nekem a sötétségben..."


« Válasz #3046 Dátum: 10 aug 25, 19:07:12 »

A Mangahelpersen van egy másik angol szövegű spoiler is, aminek ugyanaz a lényege mint ennek.. szóval szerintem biztosak lehetünk benne, hogy ez igaz Neeem
Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #3047 Dátum: 10 aug 25, 19:32:47 »

traviis megint elfogult vagy. szerintem ne nézz mangát,  animét, mivel  gaion kivül  más is győzött le akatsukis ember-t és még sztem fog is, ha ugy nézzük naruto , és sasuke is meg halt volna ha egyedül kell hogy meg öljön minden egyes tagot, ellenfelet.
amugy a kapu nyitáshoz aniyt füznék hogy mondták, hogy nagy testi fizikum is kell (erö izom craft, )
kitartás, affinitás hozzá
most enyi erövel akkor bárki meg tudja tanulni hidan halhatalan techinikályát, kakuzi szives jutsuját stb,   stb. kivéve a do jutuskat
nem tudom miért nehéz meg érteni h a mangaka (kishi ) törekedett a széles karakter repertoárra. mondtam már
 hogy enyi erövel maradjonak a shogi mellett és a narutó név helyett legyen .: Shogi fighters shinobi
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
zolee92
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 20


« Válasz #3048 Dátum: 10 aug 25, 20:18:10 »

Hát ezt az összehasonlítást szerintem még senki nem említette, de akármilyen erős is Gai (én egyébként annak tartom), azért biztos nem jobb, mint Bee és a Reikage együtt, akik ugye nem tudták kinyírni Kisame-t. És amire ők nem voltak képesek együtt, azt Gai egyedül, egyetlen csapással megoldja. Ha ezt az összevetést vesszük, Gai már szinte a legyőzhetetlen kategória, és ekkor miért nem hokage, vagy netalántán az a személy aki meghozza a békét a ninja világba (ez utóbbi jó befejezése lenne a mangának, egy életen át röhögnék rajta ikszdé).
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #3049 Dátum: 10 aug 25, 20:20:18 »

Bee lenyomta volna, ha nem próbálja elkerülni a fletűnést, és teljes erővel harcol, meg nem kell figyelnie Sub-chanékra. A raikage szintén lenyomja egyedül, és ketten ki is végezték volna... ha a Samaheda és Zetsu segítségével nem evri át őket.
Ráadásul Gai mint Taijutsu harcos.. á, ezerszer le lett írva.
Naplózva
zolee92
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 20


« Válasz #3050 Dátum: 10 aug 25, 20:25:12 »

Értem amit mondasz, de ha már korábban is sikerült Kisamenak két olyan kaliberű ninja ellen, akkor most miért nem tud valahogy elszökni egy olyan majom ellen, mint gai, akinek szinte egy értelmes megnyilvánulása nem volt még.
Naplózva
Cell-sama
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 30


« Válasz #3051 Dátum: 10 aug 25, 20:32:18 »

Na most Kisame egy kardfotgató és így a fő fegyvere a kardja a Samehada és ő anélkül próbált helytállni.
Az más kérdés, hogy nem sikerült.
STM azért azzal vitatkoznék, hogy Bee leverte volna szerintem egy az egybe Kisame legyőzte volna Beet.
Naplózva

"Get up, stand up, don't give up the fight"
Tsunade
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


"A céljaim érdekében jobb nekem a sötétségben..."


« Válasz #3052 Dátum: 10 aug 25, 20:35:24 »

Mikor anno azt hittük, hogy Kisame meghalt, akkor is egyetlen csapással végeztek vele.. jött a Raikage, és Beevel egyből levágták a fejét. És ha nincs Zetsu, Kisame már akkor meghal. Ha csak ennyit élhetett, akkor felesleges volt életben tartani  Szomorú
Naplózva
traavis
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #3053 Dátum: 10 aug 25, 20:37:55 »

... Két chidorit tolt na bumm. Attól még a mangában is tud chidorit nem? A manga alapján nem azt jelenti, hogy nem visznek bele látványelemeket, mint a 2 chidori... Az összes jutsu ami a játékban van megtalálható a mangában és úgy ahogy a karakterek tudják. Max látványosra csinálva. Akkor is tudja Sasuke az elsődleges lótuszt, hehe. És igen elfogult vagyok, mert böki a csőrömet, hogy Gai elveri a fejezeten belül kb 3 oldalon Kisamet. Gai... Legyen már Gai a Hokage. Sőt a megmentő! Meg minden! Nem tom ki írta h nagy fizikai erő kell a kapukhoz? Hol van Gai-nak meg Lee-nek ˝nagy˝ izomzata?
Hát anyám, nem is tudom...
Pl Hidan jutsuja egyedi volt, amit nem tanulhat meg bárki...sőt. Chakrakapuk pedig ott vannak mindenkiben.
Naplózva

"The Uchiha are feared by all. Don't forget it!"
Genesis_16
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 225


« Válasz #3054 Dátum: 10 aug 25, 20:39:43 »

miért kell az erősnek nagy izom? Nevet
a szálkás izom erősebb mint a felfujt izom (a felfujt izom fáradt mert egyfolytában gyurnak rá)
Naplózva

“Bármihez, amit megtehetsz vagy megálmodsz fogj hozzá! A merészségben zsenialitás, erő és varázslat rejlik.” (Goethe)

“Egy tanítvány egyszer így panaszkodott:
- Mester, miért nem feded fel soha történeteid értelmét?
- Mit szólnál ahhoz – felelte a mester -, ha valaki gyümölccsel kínálna, de megrágná, mielőtt odaadja neked?”
(ismeretlen szerző)
zolee92
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 20


« Válasz #3055 Dátum: 10 aug 25, 20:43:18 »

Ki ért velem egyet, hogy a követező hokage címet ne Narutó, hanem Gai kapja?
Naplózva
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #3056 Dátum: 10 aug 25, 20:47:16 »

ennél nagyobb hülyeséget nem hallottam...
Naplózva
Tsunade
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


"A céljaim érdekében jobb nekem a sötétségben..."


« Válasz #3057 Dátum: 10 aug 25, 20:49:20 »

Ki ért velem egyet, hogy a követező hokage címet ne Narutó, hanem Gai kapja?



EGYETÉRTEK! ikszdé Nehogy már a Konohaiak szavazzák meg a következő Hokagét.. Na, ki szavaz még Gayra(re?)
Naplózva
Sway
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 78



« Válasz #3058 Dátum: 10 aug 25, 20:52:09 »

Dislike Nyelvesít

traavis, te meg ha ennyire állítasz valamit, nézz már utána a mangában, ne egy szerencsétlen játékra hagyatkozz ^^ (félre értés ne essék, én nem néztem meg, ilyenkor már lusta vagyok ehhez, csak hiszek STM-nek Nevet )
Am szerintem is, Bee nyert volna, ha nem kell kerülnie a feltűnést és nem kell vigyáznia a pandáékra (ugye panda volt? Nevet ).
Naplózva

# Always be yourself. Unless you can be Batman, always be Batman.

## Schrödinger\'s cat WANTED: Dead or Alive!
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #3059 Dátum: 10 aug 25, 22:36:52 »

Egy hatalmas tanuki, vagy az angol fordítások szerint mosómedve volt.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 202 203 [204] 205 206 ... 289
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!