24 okt 06, 23:36:03 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 190 191 [192] 193 194 ... 289
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga - Spoiler megbeszélés  (Megtekintve 829950 alkalommal)
0 Felhasználó és 16 vendég van a témában
linekiller
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 46


« Válasz #2865 Dátum: 10 jún 22, 19:45:12 »

Nem lehet,hogy azt,amit az apja tudott,és amiért Konoha sárga villanásának nevezték?Mosolyog

Remélem ilyen lesz az 500. fejezet...Naruto with nine teile *.*.xD
Naplózva
Szubotics-Kun
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 23



« Válasz #2866 Dátum: 10 jún 22, 19:56:45 »

ahogy kivettem a spoilerböl ez vmi más lesz, sztem mindkét szülőnek szerepe van benne
Naplózva
Zoll-sama
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 508

Gépállat


« Válasz #2867 Dátum: 10 jún 22, 22:09:02 »

Szubotics-Kun talán küldd be a spoiler topicba, mielőtt beszélsz róla.
Naplózva

Gondolkodni ér!      Jön még kutyára rasengan!      NHFK Tag      Gépállat                        
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #2868 Dátum: 10 jún 23, 09:16:20 »

Mivel e héten nincs manga, nincs is spoiler. Legalábbis én így gondolom.
Naplózva
sojobo
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 27



« Válasz #2869 Dátum: 10 jún 23, 10:35:13 »

Special One hétről hétre ír jóslatokat a saját fantáziája által. Csak jövőhét eleje/közepe körül lesz hiteles spoiler.
Naplózva
jocoo
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 117



« Válasz #2870 Dátum: 10 jún 23, 10:43:52 »

Már az elején látszik hogy kamu a spoiler... Elfogták kushinát azakatsuki erre átadta magát a rókának és meghalt... ezmi xD és hogykeveredett a chakrája a kyuubiévalés ezért tudnak beszélni??? ez marhaság...
előzö mangába mondta Kushina hogy Minato az ö Chakrájábol is merített hogy sikerüljön a pecsét és ezért tud vele is beszélni Naruto...
Alaposabban olvassátokel sztem az ilyen kamu "spoilereket"
Naplózva
Zoll-sama
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 508

Gépállat


« Válasz #2871 Dátum: 10 jún 23, 10:44:48 »

Na ezért kell beírni a spoiler topicba, hogy mindenki lássa, hogy csak egy csak egy prediction, vagyis nem ér semmit. Ha tehát ha megint ilyet találsz, akkor szerintem ne is fáradj azzal, hogy szóba hozod, és ha nem hozod szóba, akkor nem is kell majd beírni a spoiler topicba. Így is elég sok fake cucc szaladgál a neten, nem hiszem, hogy a fórumozók, a fake spoilerek miatt járnának ide.

És igen, az aláírásomban is ott van, hogy "Gondolkodni ér!" ha nem lesz a héten manga, akkor bizony a spoiler is nagy valószínűséggel fake. Hirotonál a pont.
Naplózva

Gondolkodni ér!      Jön még kutyára rasengan!      NHFK Tag      Gépállat                        
tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #2872 Dátum: 10 jún 23, 12:11:00 »

Azért volt már olyan, hogy szünet utáni következő hét elején megjelent a manga.(kishi biztos nem akart tovább csigázni bennünket Mosolyog ) Vagyis attól, hogy nem jön ki rész még Kishi simán dolgozhat rajta és akár (nagyon jó esetben) szivároghatnak ki dolgok is korábban.De mivel oda van írva, hogy prediction elég valószínű, hogy köze nincs a kövi részhez.
Naplózva
Szubotics-Kun
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 23



« Válasz #2873 Dátum: 10 jún 23, 13:00:05 »

nézzétek a jó oldalát
legalább volt/van miről beszélni xD
Naplózva
datango
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 321


Firma


« Válasz #2874 Dátum: 10 jún 23, 17:49:47 »

én úgytudom a héten nem is lesz manga. úgy rémlik a múlt heti végén azvolt , hogy ehéten nincs.
Naplózva

-=Suiton=-
"The Sharingan's true power... this Uchiha Madara's power!"
http://bf3stats.com/stats_pc/mgjani
"Sajnálom datango, nem küldhetsz üzeneteket és privát üzeneteket ezen a fórumon."  <--   c=3
tocika12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 314



« Válasz #2875 Dátum: 10 jún 23, 21:22:07 »

ezen a héten nem lesz, a jövő héten lesz. 500. fejezet.
ez a spoiler kicsit furcsa, vagyis megállja a helyét, nem tűnik fakenak, de a Kushina Kyuubi chakramix elég furcsának tűnik számomra. valahogy úgy képzeltem el a pecsételést, hogy Kushina és Minato 1más mellett állva egyesített erővel csinálják, nem pedig úgy, hogy a Kyuubiban már benne van Kushina, és belülről segít Minatonak.

mellesleg nagyon jó rész lesz, ha így történik minden. megint 2 illetve majd több szálon fog futni a történet.

(aki nem jó angolban, az jelezze, és lefordítom)
Naplózva
Zoll-sama
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 508

Gépállat


« Válasz #2876 Dátum: 10 jún 24, 00:13:15 »

Én jó vagyok angolból és le tudom fordítani a PREDICTION szót is, amely többek közt várakozást jelent.
Naplózva

Gondolkodni ér!      Jön még kutyára rasengan!      NHFK Tag      Gépállat                        
tocika12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 314



« Válasz #2877 Dátum: 10 jún 24, 11:47:48 »

most nem tom hogy ábrándítsalak-e ki, de a prediction az jóslást illetve előrejelzést jelent. (és nem a szótár használatával tudom...)
Naplózva
Ali-G
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 116

MenőőMen


« Válasz #2878 Dátum: 10 jún 24, 17:13:25 »

Idézet
Akármikor meg tud alkotni engem (ennek így nincs értelme...)
Ez volt az egyik spoilerbe. Sokak szerint fake, de az idézett rész, igaznak tünik sztem.

Mert Tobi nagyon meglepődőtt Kabuto idézésén (asszem Edo Tensei), és az hogy "megtudja alkotni" őt az tényleg meglepő dolog.
Naplózva
tocika12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 314



« Válasz #2879 Dátum: 10 jún 24, 18:33:59 »

Nekem is egy kicsit furcsa volt, amikor fordítottam, mert egyszerűen sehogy se jött ki úgy, hogy legyen is valami értelme, és még ez volt a legértelmesebb.

Ezt most linekillernek üzenem, aki a spoiler topicba írt hozzászólást: sokan gondolnak erre, de valami támadójutsut tudnék elképzelni, vagy egy vérvonalképességgel összefüggő (mert Narutonak lesz vérvonalképessége, ha Kishi nem hazudott egy nagyot) jutsu. És a teleportálás nem vérvonalképesség. (amúgy a milyen jutsut?! azért full nagybetű, mert a spoilerbe is úgy volt, nem azért, mert elképzelésem sincs róla, hogy mi lehet az)
Naplózva
Oldalak: 1 ... 190 191 [192] 193 194 ... 289
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!