24 okt 06, 21:21:29 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 188 189 [190] 191 192 ... 289
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga - Spoiler megbeszélés  (Megtekintve 829894 alkalommal)
0 Felhasználó és 16 vendég van a témában
norby-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 408


Csak egy őrült Rocker


« Válasz #2835 Dátum: 10 jún 09, 19:58:22 »

A rablás részből nem vettem ki sokat , de olyat is olvastam , hogy a végén Naruto felébred és akkor mondja Yamatonak , hogy megvan a kyubi és megismerte az anyját , Yamato meglepetésére...
Naplózva


Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
datango
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 321


Firma


« Válasz #2836 Dátum: 10 jún 09, 21:45:28 »

nemtudom , már megvagyok kavarodva várom a részt.
de edddig az volt köztudott, hogy örvény országbeli az anyuka, mi az a különleges csakra? hogyértve ezt? szine? szaga?Nyelvesít vagy mi  Ördögi ?   és hogy kavarodik bele villám országa is? (felhó vagymi)
Naplózva

-=Suiton=-
"The Sharingan's true power... this Uchiha Madara's power!"
http://bf3stats.com/stats_pc/mgjani
"Sajnálom datango, nem küldhetsz üzeneteket és privát üzeneteket ezen a fórumon."  <--   c=3
Tomimaru-sama
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 339



« Válasz #2837 Dátum: 10 jún 09, 22:00:27 »

norby-kun: Amit te olvastál Yamatoval kapcsolatban, az egy prediction volt, vagyis találgatás - ami valószínűleg nem jött be. Én is találkoztam vele, de nem hiteles.
datango: A különleges chakrát nem részletezték a spoilerben. Kumogakure pedig úgy kavarodott ide, hogy szemet vetettek Kushina képességére - amiről még nem tudjuk pontosan, hogy mi -, mint annak idején a Byakuganra, és ezért elrabolták őt. Úgy látszik, hogy a Sandaime Raikage nagy gyűjtő lehetett, ha ő adta ki ezeket a parancsokat. ^^"

A korábbi spoilerekkel ellentétben ebben most az a jó, hogy nincs a képek között az utolsó oldal, így nem tudjuk, hogy mivel ér véget ez a rész:
a, Kushina mesél tovább.
b, Folytatódik a Kyuubi elleni harc.
c, Már véget is ér a küzdelem. (Utóbbi szerintem a legkevésbé valószínű.)
Naplózva

Tomi is a good boy.
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #2838 Dátum: 10 jún 10, 01:55:04 »

A Naruto manga 498. fejezet a www.naruto-kun.hu -n.
Ide mostantól a 499. rész spoilereinek megbeszélését várjuk.

Továbbá:

Ez a "Naruto manga - Spoiler megbeszélés" téma.

Itt az aktuális spoilerről lehet beszélgetni. De csakis arról és aki ezt nem tartja be, 1 hét kitiltás. Természetesen, ez arra is vonatkozik ha még nincs spoiler.
Spoiler belinkelése szintén tilos.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
yupi
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 448


Pein is Invincible


« Válasz #2839 Dátum: 10 jún 16, 12:47:38 »

"Kushina was the previous Kyuubi Jinchuuriki."
pont ezen filóztam,h vajon ki volt az előző xD
remélem tényleg így van... bár akkor érdekes,hogy Tobi hogyan uszította a falura a Kyuubit Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 10 jún 16, 13:08:26 írta yupi » Naplózva

Szubotics-Kun
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 23



« Válasz #2840 Dátum: 10 jún 16, 13:00:38 »

sztem a kyuubinak naruto az első hordozója
Naplózva
tocika12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 314



« Válasz #2841 Dátum: 10 jún 16, 13:17:21 »

2 dolog nem stimmel ezzel a spoilerrel
- Túl fantasztikus.
- Én úgy tudom, hogy a Kyuubi a semmiből bukkan elő, és ha van Jinjurikije (nem tom leírni), akkor Madara se tudja irányítani. Ha meg előzőleg kitört belőle a 9farkú, akkor Kushinának meg kellett volna halnia.
Naplózva
Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #2842 Dátum: 10 jún 16, 15:08:39 »

Ez fura. Nem úgy volt, hogy ha kiszedik a Bijuu-t, a hordozó meghal???
Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
Tomimaru-sama
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 339



« Válasz #2843 Dátum: 10 jún 16, 15:42:43 »

Ez a Spoiler - több változatban - máshol is kezd feltünedezni, szóval valószínűleg igaz.
Igen, ha kiszedik belőle a bijuu-t, akkor a jinchuuriki meghal. Kushina pedig halott, akárhogy is nézzük. Azt, hogy hogyan került Narutoba, azt nem tudjuk, de az mondjuk egy logikus magyarázat lenne, hogy amikor a Kyuubi elszabadult, akkor az ő emberi méretű chakrája keveredett a róka hatalmas chakrájával, és most, hogy Naruto kiengedte a Kyuubit, az ő maradék chakrája is kiszabadult a pecsét alól.
Arra is van magyarázat, hogy Madara hogyan irányíthatta a Kyuubit, ha az Kushinába volt bezárva, hiszen annak idején Sasuke egy "Sima" hárompontos Sharingannal is el tudta nyomni Narutoban a Kyuubit. Talán ki is tudta volna engedni Narutoból, de az olyan lett volna, mintha a saját fejére rántotta volna a szekrényt. De ha Sasuke akkor még nem is, Madara biztosan ki tudta volna szabadítani. Ha másképpen nem akkor Tsukuyomit használhatott Kushinán, hogy ezt a hatást elérje.
Talán Jiraiya is innen sejthette, hogy Madara esetleg életben maradhatott. Kushinában ugye bízott, hogy nem engedi ki a Kyuubit a piactéren, ahhoz pedig, hogy ezt valaki mégis megtegye, talán kellett neki egy nagyon erős Sharingan.
Ez ráadásul vagy így, vagy úgy, de magyarázat lenne Kushina különleges chakrájára is. Vagy azért volt egyedülálló chakrája, mert ő volt a Kyuubi Jinchuuriki, vagy azért lett ő a Kyuubi Jinchuuriki, mert speciális chakrája volt, és abban bíztak, hogy hátha majd ő tudja irányítani. (Megkötözni legalábbis meg tudja.)
Utolsó érv: A Kyuubi ismeri Kushinát. Azt meg azért nehéz elhinni, hogy csak Konoha birtokában nem volt egyetlen bijuu sem, az összes többi falunak pedig minimum egy.
(Lehet, hogy elfogult vagyok, de nagyon szeretném tudni, ki lehetett a Kyuubi Jinchuuriki.)
Naplózva

Tomi is a good boy.
Genesis_16
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 225


« Válasz #2844 Dátum: 10 jún 16, 15:57:08 »

 szerintem mivel nem kushina volt naruto előtt a kyuubi hordozoja okai:minatoval alkoták meg a pecsétet, narutot valahogy megkellett szülnie,és kiskorában máshonan érkezett ami érdekes mivel ha hordozta volna a rokát akkor nem hinném h elengedték volna onnan
« Utoljára szerkesztve: 10 jún 16, 20:54:54 írta Genesis_16 » Naplózva

“Bármihez, amit megtehetsz vagy megálmodsz fogj hozzá! A merészségben zsenialitás, erő és varázslat rejlik.” (Goethe)

“Egy tanítvány egyszer így panaszkodott:
- Mester, miért nem feded fel soha történeteid értelmét?
- Mit szólnál ahhoz – felelte a mester -, ha valaki gyümölccsel kínálna, de megrágná, mielőtt odaadja neked?”
(ismeretlen szerző)
Tomimaru-sama
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 339



« Válasz #2845 Dátum: 10 jún 16, 16:14:52 »

Sok minden lehetett mögötte. Ha egy kis faluból jött, akkor lehet, hogy örültek is, hogy megszabadultak "a szörnyetegtől". Konoha pedig tárt karokkal várt egy ilyen fegyvert. Talán meggyőzték a szüleit, hogy nekik is jobb, ha a lányuk képzett shinobiktól tanul. De az is lehet, hogy a Konohába érkezése után lett Jinchuuriki. Az meg simán benne van a pakliban, hogy a bijuu-mániás Raikagék közül valamelyik megpróbál lenyúlni egy jinchuurikit (avagy ha még akkor nem volt jinchuuriki, akkor olyasvalakit, akiben megvan a potenciál, hogy irányítson egy bijuut).
Lehet, persze, hogy fals a spoiler, nem kötöm én a rókát a karóhoz, a végletekig. Csak próbáltam felvázolni azokat a körülményeket, amelyek mellett ez a verzió lehetséges, mivel nekem szimpatikus ez a megoldás.
« Utoljára szerkesztve: 10 jún 16, 16:16:18 írta Tomimaru-sama » Naplózva

Tomi is a good boy.
Genesis_16
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 225


« Válasz #2846 Dátum: 10 jún 16, 16:17:01 »

teljesen megértelek Pontosan éni s csak egy véleményt irtam  Hümm-hümm
« Utoljára szerkesztve: 10 jún 16, 20:54:31 írta Genesis_16 » Naplózva

“Bármihez, amit megtehetsz vagy megálmodsz fogj hozzá! A merészségben zsenialitás, erő és varázslat rejlik.” (Goethe)

“Egy tanítvány egyszer így panaszkodott:
- Mester, miért nem feded fel soha történeteid értelmét?
- Mit szólnál ahhoz – felelte a mester -, ha valaki gyümölccsel kínálna, de megrágná, mielőtt odaadja neked?”
(ismeretlen szerző)
kakesz
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 793


Troll barlangász


« Válasz #2847 Dátum: 10 jún 16, 18:14:31 »

Hát ez a spoiler érdekes. Sok dolgot megmagyarázna pl: rókuci honnan ismeri Kushinát meg szerintem azt is, hogy Minato nem improvizálta a pecsétet amit Narutora tett.
Viszont ha Kushinából kijött a Kyuubi akkor azt, hogy élte túl Naruto? Az nyilvánvaló, hogy a hordozó meghalhat ha kiszedik belőle a démont(bár ez a pecséttől is függhet) de egy halott női testben a gyerek túlélési esélye nem sok... főleg ha gonosz ártó csakra veszi körül.

ui: ha olyan jól leszerelte a Kyuubit az előző mangában akkor tutit jó irányította az erejét kushina és szó se volt róla a perfekt Jinchuurikik közt szal ami ott sikerólt Tobinak az lehet majd nem sikerül Naruto ellen Nevet
« Utoljára szerkesztve: 10 jún 16, 18:17:23 írta kakesz » Naplózva

A tűz árnyéka világítja meg a falut.
Razengan
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 62


« Válasz #2848 Dátum: 10 jún 16, 19:01:48 »

Szerintem Kushina chakrája csak azért volt különleges mert képes vele féken tartani a Kyuubit, mondja is Narutonak, hogy amint látod különleges a chakrám.
Valószínűleg a Kyuubi onnan ismeri hogy Kushina fogta le amíg Minato eltolta a pecsétet.

Én erre a rikudou-s beszólásra lennék kíváncsi.
Naplózva

Kakashi87
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 77



« Válasz #2849 Dátum: 10 jún 16, 19:56:35 »

AZ ohana-s ban nincs benne a rikudou-s szöveg, de az viszont igen h Kushina volt az előző kyuubi jinchuuriki. Na ez érdekes lesz...
« Utoljára szerkesztve: 10 jún 16, 19:59:18 írta Kakashi87 » Naplózva

Oldalak: 1 ... 188 189 [190] 191 192 ... 289
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!