24 okt 06, 15:16:28 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 182 183 [184] 185 186 ... 289
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga - Spoiler megbeszélés  (Megtekintve 829693 alkalommal)
0 Felhasználó és 15 vendég van a témában
Paulo55
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 81



« Válasz #2745 Dátum: 10 ápr 07, 11:51:43 »

Az sharinganos oltásra semmi szükség. Gyakorlatilag ha Kabuto feltámasztja a kiírtott Uchia klánt akkor ugyanazt éri el, hogy lesz egy hadseregnyi sharingan használó és azok között még bőven lehet tápos tag. Mondjuk azt nem értem, hogy Itachi teste Madaránál van akkor Itachit, hogy idézte meg Kabuto? Esetleg egy régebbi csatában megmaradt egy két testrésze amik pótlásra kerültek??? vagy lehet, hogy egy teljesen módosított jutsu ez??? 
Naplózva

Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #2746 Dátum: 10 ápr 07, 11:57:59 »

Nem, ez nem így van, az Edo Tensei mindenképpen egy megterhelő jutsu, hiszen egy hatalmas technika, azt mindenképpen kétlem, hogy Kabuto feltudna vele támasztani olyan sok embert, és huzamosabb ideig fent is tudná tartani a jutsu-t. Persze ez csak találgatás, mert a jutsu valódi működéséről nem sokat tudunk.
Arról viszont igen, hogy, hogyan lett felélesztve Itachi a teste nélkül, persze most nem fogom leírni. Nevet
Naplózva

boomBUSH
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 70


« Válasz #2747 Dátum: 10 ápr 07, 12:26:29 »

3 oldalon arról volt szó hogy is működik az Edo Tensei... Közben még kb 5-en megírták hogy "Nem értem hiszen Itachi teste Madaránál van." Szóval olvass inkább visza kicsit.
Naplózva

Peace is a lie; there is only passion.
    Through passion, I gain strength.
    Through strength, I gain power.
    Through power, I gain victory.
    Through victory, my chains are broken.
    The Force shall free me.
Paulo55
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 81



« Válasz #2748 Dátum: 10 ápr 07, 12:53:07 »

OK rendben csak hamu meg egy áldozat kell.
Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #2749 Dátum: 10 ápr 07, 13:42:18 »

Az új, kis rövid spoiler alapján Méh hozza a formáját. Nevet A bratyó meg a többiek tanácskoznak, ő meg közben fejben rímeket farag. Nevet
Viszont a spoiler végén a fordítói megjegyzés szerintem butaság, hiszen Jiraiya is beletenyerelt abba a négyzetbe a Peines harca előtt, mégsem "nyílt meg" Naruto pecsétje.

Szerk.:

Az utolsó mondatomat visszavonom, egy "for" elkerülte a figyelmemet. ^^
Vagyis a rövid spoiler utolsó mondata:
"Fordítói megjegyzés: Azt hiszem, az a négyzet nyitja meg / teszi elérhetővé Naruto számára a Kyuubi pecsétjének kulcsát."
« Utoljára szerkesztve: 10 ápr 07, 14:50:33 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #2750 Dátum: 10 ápr 07, 14:26:28 »

Szép, ezek szerint Bee hozza a formáját, helyes, őt nehezen lehet kibillenteni a jól megszokott hülyeségéből. Nem baj, én pont ezért kedvelem, olyan idióta mint Naruto. Nevet
Naplózva

-Dante-
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1901



« Válasz #2751 Dátum: 10 ápr 07, 14:59:32 »

nah mégis csak köze van madarához annak az izének amit megidézett, és megint előkerülnek a pletykák h ő nem is az aki Nevet Ördögi
Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #2752 Dátum: 10 ápr 07, 14:59:36 »

Hmm-hmm... Úgy tűnik (persze lehet félrefordítás is, on3word-nél már előfordult), ha Tobi lélekben Madara is, de testben nem (lásd az új spoilerben Kabuto utalását). kacsint
Persze ez nem jelenti azt, hogy az újonnan elő Edo Tenseijezett koporsóban Madara eredeti teste van. Már csak azért sem, mert eddig(!) úgy tudjuk, hogy az Edo Tensei "csak" a lelket hozza vissza.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #2753 Dátum: 10 ápr 07, 16:31:18 »

A Naruto manga 490. fejezet a www.naruto-kun.hu -n.
Ide mostantól a 491. rész spoilereinek megbeszélését várjuk.

Továbbá:

Ez a "Naruto manga - Spoiler megbeszélés" téma.

Itt az aktuális spoilerről lehet beszélgetni. De csakis arról és aki ezt nem tartja be, 1 hét kitiltás.
Spoiler belinkelése szintén tilos.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Kirifuda
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 97


Kaufman


« Válasz #2754 Dátum: 10 ápr 12, 16:16:00 »

a szöveg az nagyon fake..
amit betettem spoiler kép.. háát szerintem az is fake.  túl korai a hétfő confirmed képnek.
Naplózva

boomBUSH
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 70


« Válasz #2755 Dátum: 10 ápr 12, 16:23:59 »

Végig se olvastam mivel csak PREDICTION. Az én fejem is tele van jóslatokkal azaz PREDICTION-okkal szóval szerintem értelmetlen, de még úgyis linkelnek 3-4-et szerintem.
Naplózva

Peace is a lie; there is only passion.
    Through passion, I gain strength.
    Through strength, I gain power.
    Through power, I gain victory.
    Through victory, my chains are broken.
    The Force shall free me.
Hiei
Vendég
« Válasz #2756 Dátum: 10 ápr 12, 18:02:01 »

Tuti hiteles:D. Kishiből kinézemxDDD.
Naplózva
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #2757 Dátum: 10 ápr 12, 18:04:55 »

Ez a kép nagyon fájint:D

Nah akkor meg is van oldva, h kit idézett meg Kabuto Pojén
Naplózva







STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #2758 Dátum: 10 ápr 12, 18:24:36 »

Ugyan, csak egy új idézés volt, és ezek amúgy is az Orochimaru által megidézett hokagék koporsói, ott vannak a háttérben a shurikenek.. az igazi spoilert Den már itt belinkelte.
Naplózva
Hidan-kun
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 80


Hidan-kun


WWW
« Válasz #2759 Dátum: 10 ápr 12, 22:12:33 »

Az a spoiler kép brutális volt.. Nevet Én meg azt hittem hogy Chuck Norris-t idézte meg Kabuto Nevet
Akkor tudtam volna miért lepődött meg Tobi de így?Nevet Batman és a jó öreg Bud Spencer Mosolyog

Amúgy még azis lehet hogy a Yondaime van a koporsóban.. hisz amikor Orochimaru megakarta idézni a Hokagekat akkor a 3. mondta is hogy a 4. ellen nem lett volna esélye és őt elzárta. 
Naplózva
Oldalak: 1 ... 182 183 [184] 185 186 ... 289
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!