24 okt 06, 09:24:45 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 176 177 [178] 179 180 ... 289
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga - Spoiler megbeszélés  (Megtekintve 829570 alkalommal)
0 Felhasználó és 48 vendég van a témában
Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #2655 Dátum: 10 márc 24, 10:29:15 »

Hát ez a spoiler eléggé igaznak tűnik, de persze bármi lehet.
A daimyo-s dolog az nem rossz, hiszen az eléggé felgyorsítja a dolgokat, és ugye ott eldől, hogy milyen is lesz ez a háború. A Kabuto-s dolog érdekesen hangzik, mert ha Karin érzi meg a chakra-ját, akkor ő most Konoha felé tart? Egyre jobban kavar, egyre jobban tetszik. Tsunade fel kell, hát erre számítani lehetett, lehet lottóznom kéne, mondtam én, hogy így lesz, persze akkor a többség nem hitte el. Hivatalosan még mindig ő a Hokage, hiszen Danzou nem lett ténylegesen megválasztva, a jounin szavazás hiányzott, és ugye ez magával hozza azt is, hogy Tsunade nem lett lemondatva. Kakashi pedig ugye egyáltalán nem Hokage, jelenleg "csak" Konoha szószólója, és kétlem, hogy ennél több lenne később.
Naplózva

tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #2656 Dátum: 10 márc 24, 13:07:10 »

Hmm ez a rész nekem olyan vihar előtti csendnek tűnik.Mindenki megnyugszik, rég nem látott karaktereket mutatnak újra, de közben meg ott mozgolódik a Kabuto és Orochimaru ami zene füleimnek!  Nevet Karin-nak örülök, hogy csatlakozik Konoha-hoz, remélem nincs benne semmi hátsó szándék, mert végül is egy "Orochimaru növendék" az mindig Orochimaru növendék marad.Kíváncsi vagyok, hogy miket tud majd a mix team (Kabuchimaru), mert ha a régi fajta kígyós mutatványokkal jön elő azt Sasuke simán übereli majd.Ezzel a szembeültetéssel nagyon el fog húzni a mezőnytől a kis kancsócska.
Naplózva
Srodack
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 587


« Válasz #2657 Dátum: 10 márc 24, 13:38:29 »

Újabb nagy semmi, d legalább Tsunade végre magához tér, ha jól veszem ki a spoiler szavait!
Naplózva
Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #2658 Dátum: 10 márc 24, 13:54:43 »

Igen Srodack, jól vetted ki, Tsunade-sama felkelt a kómából, ez a spoiler kép tetszik, jó a Godaime Hokage-t újra épségben látni.

Kabuchimaru teljesítménye engem is érdekelne, remélem nem kell rá sokat várni, és azt is remélem, hogy terjedelmes szerepet kap most végre.
Karin-ról meg nem nagyon tudnám feltételezni az árulást, viszont azt nem tartom kizártnak, hogy Oro' annak idején elhelyezett rajta valami védelmi pecsétet.
Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #2659 Dátum: 10 márc 24, 14:05:33 »

A Naruto manga 488. fejezet a www.naruto-kun.hu -n.
Ide mostantól a 489. rész spoilereinek megbeszélését várjuk.

Továbbá:

Ez a "Naruto manga - Spoiler megbeszélés" téma.

Itt az aktuális spoilerről lehet beszélgetni. De csakis arról és aki ezt nem tartja be, 1 hét kitiltás.
Spoiler belinkelése szintén tilos.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
-Dante-
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1901



« Válasz #2660 Dátum: 10 márc 29, 15:32:14 »

nah feltettem egy spoilert, remélem ez is történik majd, de úgy láccik h beelőztek egy másikkal és az valószínűbbnek látszik csak az a baj vele h túl hosszú Gondolkozik
Naplózva

Yosi
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 60

Konohagakure no Sato


« Válasz #2661 Dátum: 10 márc 29, 17:35:31 »

mondjuk most télleg bekavart tsunade ébredése deh szentem nem fognak egyezkedni ki legyen a hokage biztos Kakashi lesz Kishi is megmondta ez az ő éve lessz ... azt viszont nem vettem ki hogy kabuchimaru meg Naruto miröl diskurál és nem is tartom valósnak hogy ez megtörténik... smirksweat
Naplózva
Paulo55
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 81



« Válasz #2662 Dátum: 10 márc 29, 18:06:30 »

Én kezdeményezem, hogy aki prediction be mer tenni azt bannolják három napra. Továbbá írja ki Chakra vagy valamelyik admin, hogy a prediction = jóslat = fanfiction = rajongói képzelgés. Szóval ez csak egy rajongó elmélkedése, nem spoiler srácok felesleges róla beszélni.

AKI NEM TUD ANGOLUL AZ NE TEGYEN KÖZZÉ SPOILERT!!!!!!!!
« Utoljára szerkesztve: 10 márc 29, 18:07:49 írta Paulo55 » Naplózva

Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #2663 Dátum: 10 márc 29, 18:59:41 »

Yosi:kabuchimaru és naruto a "Spoiler" szerint egy genetikai vírusról beszélnek,ami eltünteti az Uchihák Sharinganját
Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
Tsunade
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


"A céljaim érdekében jobb nekem a sötétségben..."


« Válasz #2664 Dátum: 10 márc 29, 19:04:40 »

Lehet, hogy prediction, de azért jó róla beszélgetni.. és amikor beválik az kész csoda Nevet  Azért Paulo, ennyire nem kellene felkapni ezen a vizet :S Amúgy nekem bejönne ez az Uchihás dolog.
Naplózva
tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #2665 Dátum: 10 márc 29, 21:02:19 »

Paulo nem tudom mire ez a nagy hőbörgés, ez már nagyon régóta így van, hogy lehet berakni prediction-t is.Nagyon is jó róluk beszélgetni mert táptalaj lehet a további elmélkedésre!  kacsint Nekem az első jobban bejött, valahogy el tudom képzelni Orochimaru-ról, hogy bebiztosította magát a legvégső esetre is.Kabuto-nak a személyiségéhez meg nagyon is illik ez a kooperáció.
Naplózva
Paulo55
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 81



« Válasz #2666 Dátum: 10 márc 29, 21:31:22 »

tibee77:

Nézd szerintem prediction felesleges berakni, mert kb. több tucatot tudnék betenni, amik közelébe sincsenek a szerző elképzeléseinek. Meg jóslatokat bárki tud gyártani akkor legyen  külön egy prediction=jóslat topic, mert így feleslegesen telik ez a téma.  A jóslat az rajongói képzelgés míg a spoiler hol hiteles hol nem de az kapcsolatban áll a következő mangával. Meg ennyi erővel én miért nem tehetném be vagy te vagy harmadik...és így tovább...a saját jóslatunkat a spoiler fiókba, ha egy angol gyerek jóslatát betesszük.
Naplózva

dosreis
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 849


Kakarottttooooo


« Válasz #2667 Dátum: 10 márc 30, 07:39:32 »

jah kéne ezeket is irni egy topicba me ezek kilesznek töröve gondolom de am nekem nemjön be az uchihás dolog
Naplózva
Paulo55
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 81



« Válasz #2668 Dátum: 10 márc 30, 10:30:51 »

Egy spoilert raktam be.Bár nagyon felgyorsulnak benne az események így nekem kicsit fake szaga van. Bár Kakasinak nem kellene sokáig várnia, hogy Hokage legyen.
Naplózva

Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #2669 Dátum: 10 márc 30, 10:47:59 »

Hmm, érdekes spoiler, nekem kicsit furának tűnik, én kétlem, hogy már megint egyből Sasuke lenne a főszerepben. Persze mivel nem confirmed, számomra nem több egyszerű jóslatnál.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 176 177 [178] 179 180 ... 289
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!