24 okt 06, 15:22:45 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 168 169 [170] 171 172 ... 289
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga - Spoiler megbeszélés  (Megtekintve 829710 alkalommal)
0 Felhasználó és 26 vendég van a témában
Srodack
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 587


« Válasz #2535 Dátum: 10 feb 24, 08:58:46 »

ez a legújabb sem lehet, mert Naruto nincs sage-mode-ban, ha tippelnem kéne fanart, de hát láttunk már csodákat!

Hiei-nek igaza van, egyik komoly mangaoldalon sincs hiteles scan!

tévedtem, ez utóbbi kettőn is fenn van, de elég szkeptikusak vele kapcsolatban a külföldi kollégák, tekintve, hogy nem a már megszokott forrásból származik!!
« Utoljára szerkesztve: 10 feb 24, 09:01:59 írta Srodack » Naplózva
Bububo
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 545


Már rég lehunytam a szemem.


« Válasz #2536 Dátum: 10 feb 24, 09:01:48 »

Szerintem meg ez nem fanart. Szal 1 rész a Kakashi vs Sasuke. Hmm most egy bús panda vagyok.
Naplózva

-Amit nem értesz, azt ne kritizáld fiam! Kinek útját nem jártad, életét nem érted.
\"Tabukkal vettük körül magunkat, mert nem tudtunk szembenézni a gyengeségeinkkel.\"
kakairuRULEZ
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1012

lasse


« Válasz #2537 Dátum: 10 feb 24, 10:22:59 »


hmm... nem tudom, mit vitatkoznak itt: hiteles-e vagy sem... nekem így is tetszik  Pojén
pont az utsó pillanatban ért oda Naruto, mint ahogy említettem korábban
Naplózva
Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #2538 Dátum: 10 feb 24, 11:29:24 »

Szerintem a Sennin mód hiánya miatt nem lehet azt mondani, hogy nem hiteles, én kétlem, hogy ha valaki ilyen minőségűre megcsinálja, akkor erre az egy dologra meg nem figyel.

Érdekes kép, nem egészen értem mit keres ott Sakura, mintha őt elvileg elküldte volna a sensei. Hát remélem, a többi oldalon igazi harc is lesz, habár ahogy elnézem Kakashi-nak semmi baja nem esett, ami biztató, csakhogy Sasuke-nak sem. Szóval lehet az egész manga-ban csak futás volt, Sasuke Sakura után, őket meg követte a sensei.
Naplózva

kurosaki19
Vendég
« Válasz #2539 Dátum: 10 feb 24, 12:17:55 »

na már van rendes spoiler manga helperen Nevet
jó kis résznek nézünk elébe ahogy láttam
végre megjött Naruto és nem nagyon érdekli legalábbis kép alapján most Sóska fiú
lehet ráhagyja Kakashira a harcot? :O
Naplózva
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #2540 Dátum: 10 feb 24, 12:48:07 »

Remélem hitelesek, mert akkor jó kis fejezetnek nézünk elébe Mosolyog. Naruto tekintete elég komolynak tűnik, szóval kíváncsian várom mit fog lépni.
Naplózva
kurosaki19
Vendég
« Válasz #2541 Dátum: 10 feb 24, 12:56:25 »

sztem nem sokat fog lépni.a tekintetében látszik h sakura most fontosabb neki.
bár kitudja hisz ő a legkiszámíthatatlanabb ninja Nevet
hitelesnek tuti h hiteles mert mangahelpersre nem raknak fake-t
Naplózva
Srodack
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 587


« Válasz #2542 Dátum: 10 feb 24, 14:37:34 »

Utolsó pillanatban betoppant Naruto, a következő rész meg elmegy a dumára, ergo megint két hét mire valami történik is esetleg!
Utálok várni.... Szomorú
Naplózva
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #2543 Dátum: 10 feb 24, 15:11:45 »

Ez az utolsó spoiler, amit Manson tett be biztos hiteles. Jó rész lesz nagyon.  Nevet Azon nagyot röhögtem, hogy utolsó mondatnak be van írva, hogy Sasuke is strange.  Nevet Nevet Hát enyhén szólva strange.  Nevet
Remélem viszont, hogy ha most találkoznak Naruto-val azért még nem a végső harcuk lesz, mert az a manga végét jelentené egyúttal.  Szomorú Bár ha Naruto még fog edzeni meg ilyesmi akkor biztos nem most lesz a végső csata. Madara biztos közbelép majd, de azért remélem legalább egy kis beszélgetésre futja majd az időből.  Mosolyog
Szerencsére Karin nem hal meg. Sakura-t nagyon sajnálom, de vhol túlzás már amit csinál.
Sasuke remélem nem vakul meg.  >.<# Az elég nagy marhaság lenne szerintem.

Most tudom hülye vagyok, de milyen képről van szó? Nekem semmilyen kép nem jelenik meg a spoiler topicban.  Hmm?
Naplózva


Yosi
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 60

Konohagakure no Sato


« Válasz #2544 Dátum: 10 feb 24, 15:13:15 »

megjön Naruto  Ohh My God áh Kishi interjúban is benn volt hogy a sasuvsnaru harc a végére marad ugyhogy max annyi harcra számitok köztük hogy naruto lekever eggyet sasukenak hogy ottmaradsz aztán mindenki megy isten hírével.... >.<#
... ott a forrásnál a link ahol a képek vannak szentem arrol van szó nem? Neeem Pontosan
« Utoljára szerkesztve: 10 feb 24, 15:18:39 írta Yosi » Naplózva
kurosaki19
Vendég
« Válasz #2545 Dátum: 10 feb 24, 15:23:09 »

sevanna menny fel mangahelpersre ott találsz bőven képet kacsint
a mangának meg tuto h jó ideig még nem elsz vége és erős a gyanúm h harc se lesz ebből
tuti h jön majd Madara :\
Naplózva
kakesz
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 793


Troll barlangász


« Válasz #2546 Dátum: 10 feb 24, 15:37:24 »

Sakura megint belemászik a trutyiba, megint megmentik és szinte ugyan úgy.Nevet piszkosul sablonos... de az a Naruto visszanézés és a vágás az arcán amit Sakurának szántak. vagány Kúl
Naplózva

A tűz árnyéka világítja meg a falut.
Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #2547 Dátum: 10 feb 24, 15:59:18 »

Azért az a Sakura akció nem volt felesleges. Ennek az időhúzásnak hála ide ért Kakashi, és Karin életben maradt, aminek én nagyon örülök. Az már más kérdés, hogy Sakura tervéből egy dekát nem láttunk, és érdemi haszna nem volt. Viszont a vágás kicsit bekavar a róka bajusznak. Nevet
Naplózva

dosreis
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 849


Kakarottttooooo


« Válasz #2548 Dátum: 10 feb 24, 16:12:53 »

nemtom de oan érzésem van mintha sasuke szemével valami nem lenne rendben mert látom hogy valamennyire vérzik de nemlátom benne a mangkyout
lehet hogy megvakult... remélem hogy tévedek
Naplózva
Gery0704
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 578



« Válasz #2549 Dátum: 10 feb 24, 16:33:04 »

jó kis manga lesz nem értem h naruto mért nincs sage mod ban amikor visszanéz ami nagyon király lett (jól nézne ki kiszinezve meg minden kár hogy nem értek hozzá de ez OFF) am mivel nem vok jó angolos a képet néztem de azon nem látom karint h hova lett lehet le van irva csak nem tudom lefordizani
Naplózva
Oldalak: 1 ... 168 169 [170] 171 172 ... 289
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!