24 okt 06, 19:21:25 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 163 164 [165] 166 167 ... 289
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga - Spoiler megbeszélés  (Megtekintve 829847 alkalommal)
0 Felhasználó és 27 vendég van a témában
Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #2460 Dátum: 10 feb 16, 13:06:03 »

Épp az a lényege annak, hogy Sasuke most leharcolt, mert így valószínűleg nem futja most MS technikákra. Habár nem lehet biztosra venni, viszont a Kamui tuti működne, a Susano semmiben sem akadályozná azt, hogy elnyelje vele Sasuke-t.
Naplózva

Srodack
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 587


« Válasz #2461 Dátum: 10 feb 16, 13:16:59 »

Kap egy szemüveget és olyan lesz Tousen a Bleachből Nevet Nevet
Naplózva
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #2462 Dátum: 10 feb 16, 13:19:52 »

Igazuk lett azoknak, akik arra tippeltek, hogy Karin megölésével bizonyíthatja Sakura a Sasuke iránti elkötelezettségét. Viszont az, hogy meg akarja őt is ölni, ráadásul (ha jól vettem ki a szövegből) hátulról, azon nagyon meglepődtem. O_O Mégis mit gondol Sasuke, ki fogja majd őt ápolgatni, ha egy gyógyító képességű (mivel Karin nem kimondottan orvos ninja) emberke sem lesz mellette?! o_O Madara kötözgetheti a sebeit, de akkor is. Na mindegy.
Lehet, hogy tényleg összefog majd Karin és Sakura. Nevet Ha másnem, akkor azért, hogy azok, akik várták a Sakura vs. Karin harcot, koppanjanak egy nagyot. xD

Na tessék, ezek szerint tényleg azért csatlakozott volna Saku Sasu-hoz, hogy megölje, és nem azért, mert még mindig odáig van érte. Nevet

Ééés igen, Kakashi ér előbb oda, nem Naruto. Nyelvesít
Mindenesetre nagyon remélem, hogy nem ismétlődik meg Sandaime és Orochimaru harca, és nem patkol el Kakashi. Egyrészt azért sem lenne jó, mert jó karakter, másrészt meg ez is Sakura számlájára lenne írva. -.-"

Remélem, Sakura is villant majd valamit. Nevet Tőlem utána akár befuthat Naruto is, csak lássam már, hogy fejlődött. Pojén
Viszont ha Naruto odaér, tuti, hogy akkor majd megjelenik Madara, és elviszi a fél lábbal a sír szélén álló Sasuke-t. Technikai KO

---

Tousen. xD Wááh. xD
Naplózva
tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #2463 Dátum: 10 feb 16, 13:37:12 »

Jujj ez a spoiler!Komoly kis csata lesz ez.Szerintem oda kéne érnie Naruto-nak is, mert akkor lehetne legalább egy ledöbbenés Sasuke részéről, hogy milyen sokat fejlődött Naruto.Ami új lökést adna Sasuke-nak, hogy újabb eszközökhöz nyúljon.(Itachi szeme) Óóó de várom már, hogy felsüljön Sasuke.Mostanában túlságosan is kijutott neki a "dicsőségből".Le kéne törni már a szarvát....
« Utoljára szerkesztve: 10 feb 16, 13:43:16 írta tibee77 » Naplózva
kakesz
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 793


Troll barlangász


« Válasz #2464 Dátum: 10 feb 16, 14:42:33 »

Nekem az jött le, hogy Sakura Karint akarta megölni és Saske meg őt. Namár most ugye, Kakashi megmentette Sakurát és elküldte, de ha Sakura tényleg szerelmes Saskéba akkor marad és hátba támadja Kakashit.(Szóval ez a dolog szerintem még mindig nyitott...)
Egy másik dolog, "HA" Kakashin múlik Szöcske most fűbe harap Nevet
Naplózva

A tűz árnyéka világítja meg a falut.
boomBUSH
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 70


« Válasz #2465 Dátum: 10 feb 16, 14:44:12 »

tibee77:
Zetsu már mondta Sasukénak hogy Naruto nagyon megerősödött és talán nála is erősebb. Nagy reakciót nem láthattunk,
idézem: "Höh az nem érdekel..."
Naplózva

Peace is a lie; there is only passion.
    Through passion, I gain strength.
    Through strength, I gain power.
    Through power, I gain victory.
    Through victory, my chains are broken.
    The Force shall free me.
tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #2466 Dátum: 10 feb 16, 15:02:51 »

Hát azért van különbség aközött, hogy Zetsu mondja neki és aközött, hogy látja a saját szemével, ill. megtapasztalja a saját bőrén!Azt ne mondd, hogy az örök riválisát ha meglátja ilyen erősen akkor nem jön elő belőle a verseny szellem, illetve mivel Uchiha még az a bizonyos felsőbbrendűség érzése is.
Naplózva
Suigetsu
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1035



« Válasz #2467 Dátum: 10 feb 16, 15:06:14 »

Nem hinném hogy sasukét érdekelné már naruto... a bosszúálláson kívül semmi nem érdekli
Naplózva
Franksa
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19


« Válasz #2468 Dátum: 10 feb 16, 15:07:40 »

Annak ellenére, hogy confirmed spoilerként van kint, én ezt nagyon erőltetettnek érzem... És ez a "Karint megölöd velem jöhetsz" dolog is túl egyértelmű, mindenki erre gondolt, hogy ez lesz. Kishitől nem ezt szoktam meg.

Mindenesetre, ha mégis ez lesz, úgy érdekes harcnak nézünk elébe. Kakashinak van esélye így, hogy Sasuke eléggé kimerült, de győzni semmiképpen sem fog, hiszen Sasuke-ra még szüksége van a mangának. Azt kizártnak tartom, hogy Madara visszajöjjön, hiszen egyrészt fogalma sincs, hogy mi történik, másrészt meg nem éppen barátságban váltak el Sasuke-val (legalábbis nekem ez jött le), de Sasuke-nek valahogy el kell majd menekülnie. (azt kétlem, hogy ismét győzne, az már nagyon túltápláltság [ Nevet] lenne.)
Tehát komolyan érdekel, hogy miként fogja ezt Kishi megoldani.
Naplózva
tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #2469 Dátum: 10 feb 16, 15:11:39 »

A bosszúálláshoz viszont Konoha-ba vezet az útja és ott a legnagyobb és talán egyetlen ellenfele Naruto lesz.Így ha készakarva is de foglalkoznia kell Naruto-val és azzal, hogy mennyit fejlődött.
Naplózva
Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #2470 Dátum: 10 feb 16, 15:19:58 »

Én is kétlem, hogy Sasuke-t pont Naruto érdekelné. Talán ha belelép az arcába, akkor kicsit elcsodálkozik, de amíg nem kap ki tőle, addig úgyse fogja elfogadni az erejét.
Viszont azt kétlem, hogy egy Naruto vs. Sasuke harc elkezdődne és annyira elmélyülne, hogy lehetne látni az igazi fejlődést, de aztán valami okból vége szakadna.

Kakashi nyerhet, ezzel semmi gond nem lenne, mert Madara visszajövetelét simán meglehet oldani. Amikor a Bee-s küldetés után voltak, akkor is a semmiből tűnt elő, pedig nem tudhatott róluk semmit, de ő mégis tud mindent. Ő már csak egy ilyen szereplő. Nevet

Naplózva

Rafael
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 22


« Válasz #2471 Dátum: 10 feb 16, 15:36:47 »

én sem tudom elképzelni , h ez confirmed...
sasuke harcolt a raikagéval. majd egyből danzouval és most kezdődne a sasuke vs kakashi?... had ne keljen röhögnöm
Naplózva
Suigetsu
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1035



« Válasz #2472 Dátum: 10 feb 16, 15:42:58 »

Közben gaaraval is harcolt egy keveset  Nevet Mondjuk számomra is elég furcsa hogy honnan van ennyi chakrája... na mind1 kishi jobban tudja
Naplózva
Toodmayne
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 69



« Válasz #2473 Dátum: 10 feb 16, 15:47:11 »

Nekem az jött le, hogy Sakura Karint akarta megölni és Saske meg őt. Namár most ugye, Kakashi megmentette Sakurát és elküldte, de ha Sakura tényleg szerelmes Saskéba akkor marad és hátba támadja Kakashit.(Szóval ez a dolog szerintem még mindig nyitott...)

Nem, Sakura ott áll Karin-nál, de arra gondol hogy ha megölné most Sasukét, akkor mindennek vége lenne. És hogy Sakura hátbatámadja Kakashit? Ugyanmár.... Ha most jön egy Sasuke vs Kakashi, akkor szöcsi úgyse hal meg, de azért remélem Kakashi se... inkább érjen úgy véget, hogy Madarának kell kimentenie Sasukét, és akkor talán belátja hogy It szemeire nagyon is szüksége van
Naplózva
Tsunade
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


"A céljaim érdekében jobb nekem a sötétségben..."


« Válasz #2474 Dátum: 10 feb 16, 15:54:00 »

Na ne máár -.- Sasuke vs. Kakashi ?! És confirmed... gyá :S Mondjuk írta Kishi, hogy ez IS  Kakashi éve lesz... Amúgy kíváncsi vagyok Sasuke mit dob be, mert hogy semmi Chakrája .. =S
Naplózva
Oldalak: 1 ... 163 164 [165] 166 167 ... 289
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!