24 okt 07, 05:14:12 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 155 156 [157] 158 159 ... 289
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga - Spoiler megbeszélés  (Megtekintve 830021 alkalommal)
0 Felhasználó és 7 vendég van a témában
Tsunade
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


"A céljaim érdekében jobb nekem a sötétségben..."


« Válasz #2340 Dátum: 10 jan 27, 21:09:33 »

Most csak még jobban szeretem Sasukét... Sasuke fanok For Ever (Y) Már csak az hiányzik, hogy a következő fejezet is Full róluk szóljon... Sasuke fan vagyok, de azért érdekelne már Konoha is... Na meg, hogy Tsunade él-e.
Naplózva
con
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1029



« Válasz #2341 Dátum: 10 jan 27, 21:45:34 »

Danzouuu neeeee...
Hát egy félisten eltávozott...sajnálatos.

Sasuke meg pont olyanná válik,mint akiket ki akar végezni...erre van egy jó szó...mindjárt...ja megvan...s*gg!!! Nevet
« Utoljára szerkesztve: 10 jan 27, 21:46:26 írta con » Naplózva
L
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 510

Hello, my name is L.


« Válasz #2342 Dátum: 10 jan 27, 21:53:34 »

Miért is utálná meg Karin Sasuket? Úgyis az volt minden álma, és vágya, hogy Sasuke használja a testét...  Ördögi Hát, most teljesült. De úgy látom Danzou is megy vele a lecsóba, pedig már kezdtem vele számolni. Sasuke hozta, amit elvártak egy fegyvertől.
Naplózva

Imagination more important than knowledge
Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #2343 Dátum: 10 jan 27, 22:43:02 »

Tévedsz Con, a félisten nem távozott el, ő most mutatta meg hogyan kell bedarálni az ellent Uchiha módra Nevet
Karinnak meg úgyse lesz baja, még mielőtt Sasuke bevitte a támadást egy egész oldalas kép mutatta hogy használja a MS-t szóval ebben is valami trükk van...ha meg nem és Karin meghal hát ez van, nemtudom miért kéne emiatt megutálni Sasukét, én is csak jobban megkedveltem ezután a fejezet után Nevet
Naplózva

Kirifuda
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 97


Kaufman


« Válasz #2344 Dátum: 10 jan 27, 23:11:15 »

de még nem tudjuk h mivan Danzu jobb szemével. most h levette használhatta is, vagy fogja ha megnem hal elötte
Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #2345 Dátum: 10 jan 28, 02:43:55 »

A Naruto manga 480. fejezet a www.naruto-kun.hu -n.
Ide mostantól a 481. rész spoilereinek megbeszélését várjuk.

Továbbá:

Ez a "Naruto manga - Spoiler megbeszélés" téma.

Itt az aktuális spoilerről lehet beszélgetni. De csakis arról és aki ezt nem tartja be, 1 hét kitiltás.
Spoiler belinkelése szintén tilos.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Bontakun
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 237


Bonta


« Válasz #2346 Dátum: 10 feb 02, 15:57:37 »

A 482-ben, ha jól értelmezem egy másik beszélgetés lesz a 4.-kel? Gondolkozik
Naplózva

Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #2347 Dátum: 10 feb 02, 16:01:41 »

Az a 481-ik fejezet lesz nem, am meg lehet, hogy én olvastam félre, de én úgy értelmeztem, hogy a Kyuubival társalog.  Gondolkozik
(Legalábbis a Nine Tails spiritből én nem tudok másra gondolni.)
« Utoljára szerkesztve: 10 feb 02, 16:02:51 írta Csibe19 » Naplózva

Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #2348 Dátum: 10 feb 02, 16:05:48 »

Hát ez szerintem egyértelműen fake spoiler.
A múlt heti első is az volt, és abban is úgy volt írva Yamato neve, h: Yammamoto.x'D (Y)
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Flash
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 212

Don't mess...with the Uchiha


« Válasz #2349 Dátum: 10 feb 02, 16:17:04 »

Szerintem is fake, nem úgy volt hogy csak testvérek cserélgethetik Ily módon a szemeiket? Kakashi meg kicsit se rokona sasukenak. Meg most kakashinak van 1 db sharinganja, ha már beültet akkor kettőt fog és az itachié lesz szerintem.
Az elején Karinos résznél meg elhittem , az durva lenne Nevet
Naplózva

Zoll-sama
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 508

Gépállat


« Válasz #2350 Dátum: 10 feb 02, 17:20:35 »

Ez nem hogy fake, ez egyenesen satupad! Sasuke akármennyire is jön itt a sötétséges dumáival, nem lesz annyira barom, hogy így kifingassa Karint.
Naplózva

Gondolkodni ér!      Jön még kutyára rasengan!      NHFK Tag      Gépállat                        
tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #2351 Dátum: 10 feb 02, 17:27:37 »

Elég durva spoiler, ez prediction is marad.Túl durva lépések ezek, meg ahogy leoltja Kakashi-t!Pfff ki ez a gyerek.... Elseggel
Naplózva
Bereja
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 58


« Válasz #2352 Dátum: 10 feb 02, 17:36:21 »

Nem tom,hogy FAKe e de az biztos,hogy durva dolgok történnek benne.Érdekes lenne,ha most Sasuke nekimenne Konohának és Kakashi szemeire is pályázna,nem csak a két öregre.Mit gondol,hogy közben Naruto és a falu majd nézik ahogy legyőzi és elveszi Kakashi szemét?Nevet múgy sem hiszem,hogy Sasuke most elég erős (egyedül)ahoz ,hogy kiüsse az egész falut... Naruto-s beszélgetés nekem tetszik.Ahogy beszól a Kilencfarkú,hogy "Engedj ki és én elintézem az Uchiha fiút" Lehet meggyűlne vele a baja. Mondjuk szerintem így,hogy Narutoban van még erősebb. Mivel Naruto a remete formával kicsit biztos adna Sasuke-nak,addig fogy Sasu chakrája.Aztán ha Naruto megtanulná irányítani a Kyubit és megfelelő pillanatban előhívni szinte legyőzhetetlen lenne.ÉS a végén az "ismerős hang" Nyilván Yondaime. Ajj kíváncsi leszek...  Nevet Nevet Nevet
Naplózva

trees
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 245



« Válasz #2353 Dátum: 10 feb 02, 19:48:18 »

 Hááát,én olyan 70%ot adnék arra,hogy fake.Sasuke valóban csak kihasználja a TAKA-t,de attól függetlenül kötődik hozzájuk,mint a 8farkú ellen is.Nemhiába így válogatta a csapatát és nemhiába Karin a kedvence.Egyszerűen nem hinném,hogy ennyire lebecsüli Konohát.
 A többi része rendbevolt,kivéve az,hogy elég rövid volt és kimaradtak belőle a: "!" "??" "what?" "huh?" etc részek.
Így tartom a 30-70%ot.
Naplózva

Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #2354 Dátum: 10 feb 02, 23:13:18 »

Fake. A Blondaime végre végleg meghalt - sajnos csak azután, hogy helreállította a pecsétet - mert mondta, hogy mindjárt elfogy a chakrája, az pedig tudjuk, mit jelent...
Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
Oldalak: 1 ... 155 156 [157] 158 159 ... 289
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!