24 máj 29, 05:59:29 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 145 146 [147] 148 149 ... 289
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga - Spoiler megbeszélés  (Megtekintve 754040 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Kakashi87
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 77



« Válasz #2190 Dátum: 09 dec 05, 18:26:26 »

O_O LoL ugye ez valami vicc? ilyen korán spoiler. Tuti hogy fake,pedig elég hitelesnek tűnik a kép. Ilyen hamar megtalálta szöcskét Sakura?
« Utoljára szerkesztve: 09 dec 05, 18:28:26 írta Kakashi87 » Naplózva

kakairuRULEZ
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1012

lasse


« Válasz #2191 Dátum: 09 dec 05, 18:26:47 »

A kép - amit naruhina_fan belinkelt - fotójellegű ugyan, de elég fakegyanús. Ilyen közel nem kerülhet Sakura Sasuke közelébe! Ráadásul Sasuke arca kicsit más volt.
Sőt! Őt beszippantotta Karinnal együtt Madara... itt csak a sötétségre emlékszem  smirksweat
Naplózva
con
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1029



« Válasz #2192 Dátum: 09 dec 05, 18:29:18 »

O_O LoL ugye ez valami vicc? ilyen korán spoiler, Tuti hogy fake,mondjuk elég hitelesnek tűnika kép. Ilyen hamar megtalálta szöcskét Sakura?
Ez a kép max akkor hiteles ha kishimoto új rajzolási technikába fogott. Nevet
Meg a szombati nap is egyértelművé teszi a dolgot.

« Utoljára szerkesztve: 09 dec 05, 18:30:23 írta con » Naplózva
Kakashi87
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 77



« Válasz #2193 Dátum: 09 dec 05, 18:32:01 »

Na igen, Sasukének elég tömeggyilkos feje van. Nevet Ha fan munka, akkor nagyon jó.  bow
« Utoljára szerkesztve: 09 dec 05, 18:33:07 írta Kakashi87 » Naplózva

hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #2194 Dátum: 09 dec 05, 18:33:33 »

hehehe, sokan pénzt hamisítanak,sokan okmányokat, sokan márkát, és amint látható néhányan mangára is rááltak. több kevesbb sikerel.
Naplózva
Kakashi87
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 77



« Válasz #2195 Dátum: 09 dec 05, 18:37:23 »

A kedves fannak nem volt több ereje még párat rajzolni. Akarok még ilyeneket ikszdé. Nállam ott bukott meg a dolog, hogy nem mutatják az asztalt vagy valamit amire rakták a mangát Mosolyog,meg szöcsi megrajzolása is elég tré,meg szombat,meg különben is. ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 09 dec 05, 18:51:04 írta Kakashi87 » Naplózva

naruhina_fan
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16


« Válasz #2196 Dátum: 09 dec 05, 18:58:27 »

én sem tom ,h igaz-e de elég hitelesnek tűnik. Sasuke-nak szokott ijen feje lenni oldalbol. Hát.. azért azt nem tom ,h a manga számot mért halványították el. Gondolkozik
Naplózva

Naruhina 4ever! ^^ NE SÉRTEGESS!!!!!!!!!!!!!!!!!Nem tűröm!
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #2197 Dátum: 09 dec 05, 20:07:45 »

Tuti fake. A 7. kommentben a szerző írja is, hogy ő csinálta. Mosolyog [link]
Szerintem ahhoz képest, hogy fanart, nagyon jó lett. Pontosan (Bár én tudnék így rajzolni.) x3
Ugyanolyan, mint mikor anno Ladygt93 csinált fake spoilert, nagyon jó minőségben. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 09 dec 05, 20:08:31 írta Nikkie » Naplózva
Tsunade
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


"A céljaim érdekében jobb nekem a sötétségben..."


« Válasz #2198 Dátum: 09 dec 06, 12:26:00 »

OK GUYS.

THIS IS FAKE.

I DREW IT. ikszdé

Ez a szerző kommentje Nevet Angol tudás sem kell hozzá, hogy kivegye valaki a szövegből: Ez fake Nevet
Naplózva
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #2199 Dátum: 09 dec 08, 09:57:11 »

Áhh...! Remélem igaz a spoiler. Nevet Remélem, elolvasod majd, Sevanna. :3 Végül nem Shika megy a talira, hanem Tema Konohába. Yóóóó Remélem lesz egy kis ShikaTema a későbbiekben. Pirul

Érdekes fejlemények várhatók Naru-Sasu-Saku szálon is. Uhh...remélem confirmed a spoiler. =DDD

Danzou most nem nagyon izgat. Remélem Tobi elintézi. =D (Bár a történetét azért meghallgatnám, az tény.) =)
Naplózva
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #2200 Dátum: 09 dec 08, 10:25:53 »

Nikkie most olvastam és teljesen beizzottam.  Nevet ShikaxTema forever!  Szeretet Bár igaz lenne ez a spoiler! Ha már a NaruxSaku dolog ilyen neccesen alakul, akkor had legyen egy kis örömünk ezzel a párral.  Nevet
Mondjuk azt sajnálnám ha Gaara ezzel kikerülne a képből. Akkor megint retteghetnék, hogy mikor láthatom újra.  Sír
Danzou vs Madara harc remélem beszélgetésbe csap át.  Nevet Mert ha nem akkor Madara szerintem két szóból leveri Danzou-t és nem tudunk meg semmit.
Naruto-ék tutira akkor fogják utolérni Sakura-t amikor már Sasuke is előkerül.  Nevet Izgi lesz.  Nevet
Naplózva


Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #2201 Dátum: 09 dec 08, 11:35:08 »

Hát ez a mai spoiler elég harmatgyenge..

Túl nyilvánvaló történések vannak benne.. Az eddig is tudott volt, hogy Danzou keze benne van a Uchiha mészárlásban, és hogy nem Uchiha, tehát könnyen kikövetkeztethető, hogy valószínű a mészárláskor szert tett 1 szemre...

Az meg megint csak nyilvánvaló, hogy Naruto fut Sakura után lóhalálában... Hát remélem nem csak ennyi fog történni a mangában... smirksweat

Shika-temait.. Nem hiszem hogy sok idejük lessz lávolni... Kúl Hisz ha kiböki hogy kitört a háború, Shikának kissé sok lessz a dolga...
Naplózva
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #2202 Dátum: 09 dec 08, 12:00:46 »

Hát, a mostani mangára is azt mondták sokan, hogy "felesleges" volt, mert azt magyarázta el Kishi, amit eddig is tudtunk. (Bár én nem ezen a véleményen vagyok.) Mosolyog

Azért általában el szokta magyarázni Kishike a dolgokat, szerintem most sem hagyja ki. Elvégre én pl. olyan dolgokra se nagyon szoktam emlékezni, ami benne volt anno a mangában. :"D Szerintem teljesen rendjén van, hogy kitér olyasmire, hogy hogyan szerezte meg Danzou Shisui Sharinganját és egyéb testrészeit. :"D (Most eszembe jutott, h az 1AÉ-ben mi az Uchihák hatalmas adottsága. xD) Ha meg elmeséli, akkor nyilván a helyszínt és az időt is tudatja velünk, más kérdés, hogy sokan tisztában vannak/sejtik ezeket. Mosolyog

A ShikaTemáról meg annyit, hogy mindkettő jó stratéga, (ami nagy előny így háború idején), a kapcsolatot meg valahogy fent kell tartani a 2 falu között, a lehető legsikeresebb együttműködés érdekében. Nevet <3 Ott azért lesz idejük sztem összemelegedni. ;D
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #2203 Dátum: 09 dec 08, 16:51:38 »

Az MH-n még le van zárva a 475. rész spoiler témája. Vagyis nem igazán valószínű, hogy ez egy hiteles spoiler lenne.
Ráadásul (ahogy már más is írta) túl nyilvánvaló dolgok vannak benne. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Zoll-sama
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 508

Gépállat


« Válasz #2204 Dátum: 09 dec 09, 00:00:25 »

Linkeltem egy újabb spoilert, van átfedés közte és az előző között, ellentmondást csak a fejezet végével kapcsolatban tapasztalok, szerintem az utóbbinak több köze lesz a valósághoz.
Naplózva

Gondolkodni ér!      Jön még kutyára rasengan!      NHFK Tag      Gépállat                        
Oldalak: 1 ... 145 146 [147] 148 149 ... 289
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!