24 okt 08, 13:23:52 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 127 128 [129] 130 131 ... 289
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga - Spoiler megbeszélés  (Megtekintve 830488 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
Brock Lee
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 125


« Válasz #1920 Dátum: 09 okt 26, 20:42:21 »

Nekem kb az egész hülyeségnek tűnik. Danzou-nak minek kéne a Byakugan? Szerintem nagy hülyeség lenne ha kiderülne, hogy a Sharingannal párosítva vmi ultra táp jutsu-t érne el. Sakura sem vallana szerelmet Naruto-nak, még hazugságból sem (még akkor sem, ha szerintem is legbelül így érez), annak a beszélgetésnek Sasukéről kell szólnia, hisz ezért indultak el. Kishi szerintem nem fogja összehozni sosem kettejüket. Különben Hinata karaktere eléggé értelmetlen lenne, mint ahogy ezt már máshol is leírtam. Meg nekem az is gyanús, hogy a Tschuchikage ennyit beszéljen ilyen fontos dolgokról, eddig nagyon nem ilyen karakternek tűnt nekem. Szerintem most jön az az idő, amikor Kishi elkezd jobban foglalkozik majd Kakashival, mint ahogy a korábbi interjúban mondta.
Naplózva
-Dante-
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1901



« Válasz #1921 Dátum: 09 okt 26, 20:46:08 »

én nem emlékszek olyasmire h kakashira külön kitérne de ha idézel elfogadom Nevet
Naplózva

STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #1922 Dátum: 09 okt 26, 20:49:45 »

Pedig volt iylen, de szerintem a Pein harccal, és az apjával való találkozással le is tudta Kishi'.
Ha nekem sem hiszel Brock Lee megkeresi ezt a mondatot az interjúban. Pojén
Naplózva
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #1923 Dátum: 09 okt 26, 20:57:08 »

Nikkie igazad lehet, Naruto tényleg ne tűnik dühösnek, inkább csak hitetlenkedik vagy töketlenkedik, kinek melyik szimpatikusabb. xDD

A spoiler kép már hitelesnek tűnik és az alátámasztani látszik a spoiler szövegét.
Egyébként én örülnék ha Kishimoto sensei végre összehozná őket, legalább végre történne valami jó is Narutoval a sok szörnyűség után és a két cél közül, amiket Jiraiya sosem tudott elérni ő végre elérné az egyiket. Mosolyog
Naplózva

Brock Lee
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 125


« Válasz #1924 Dátum: 09 okt 26, 20:57:27 »

"Mi fog történni a következő évben?
Kishi: A Sasuke kontra Itachi harccal fog kezdődni az év.
Legfőképp Sasukéról fogok írni a következő évben. Majd Kakashiról és Sakuráról. Különösen Kakashiról. Nem mondhatom még el, de valami hatalmas fog vele történni."

Ez az. És nekem az az érzésem, hogy nem arra gondolt Kishi, mikor "meghalt" és az apjával találkozik. Persze ez is nagy dolog volt, de én ennél valami sokkal hatalmasabbra számítok Nevet Am az már kiderült hogy miért van neki is MS? Nekem nem rémlik  Pirul
Naplózva
Tsunade
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


"A céljaim érdekében jobb nekem a sötétségben..."


« Válasz #1925 Dátum: 09 okt 26, 21:08:56 »

Wow... ez a kép Nevet Szerintem nem hozza össze őket... mert a Naruto manga nem egy romantikus stílusú "iromány".
Háát, az elég nagy dolog, hogy Kakashi meghalt, és találkozott az apjával... no meg, az hogy most Sakuráról ír beteljesedett.. vagyis a múltkor is azért valami volt Sakuráról, hogy Sai elmondta neki, hogy Naruto miatta szevedett stb..
Amúgy ez a spoiler kép úgy néz ki mintha megakarnák csókolni egymást Nevet Ha Sakura tényleg szerelmet vall Narutonak :S Áá..
« Utoljára szerkesztve: 09 okt 26, 21:13:06 írta Tsunade » Naplózva
Srodack
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 587


« Válasz #1926 Dátum: 09 okt 26, 21:18:06 »

Szerintem nem lesz ebből semmi, Sakura sírdogál majd egy kicsit valakinek a vállán, aztán rájön mekkora ostoba volt , hogy ezt így kijelentette Narutonak, plusz ebből látszik, hogy Naruto se az a hülye gyerek, mint 3 éve volt, akkor kapva-kapott volna egy ilyen alkalmon. Azóta sokkal bölcsebb lett! Ráadásul ezt kb. a 440. rész óta tudja mindenki, hogy lesz valami hasonló, ugyebár akkor tudatosult Sakura-ban, hogy Hinata szereti Naruto-t! Aztán persze ott van az is, hogy nem akarja hogy Sasuke-t tovább üldözze, mert valahol belül sejti, hogy az egy hegylakós harc lenne! Ő ezt tuti nem akarja!

Tsuchikage meg kemény gyerek, ha ő még harcolt Madara-val, de miért pont azt a teljesen türelmes és kiegyensúlyozott Raikage-t teszik meg vezetőjüknek? Amikor Kakashi sokkal okosabb ötlet lenne!!
Naplózva
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #1927 Dátum: 09 okt 26, 21:34:28 »

Azért nem kell belemagyarázni a dologba semmit, ez itt nem bölcsességről szól most, egyébként meg nem tudom mi bajotok van, ezen a képen jól néznek ki együtt, jó persze én sem így képzeltem el a dolgot és az igazat megvallva elég hirtelen jött és rosszkor is, Naruto most amúgy is kellőképpen össze van zavarodva Szöszkével kapcsolatban és valószínűleg halovány fogalma sincs, hogy mit kéne tennie, szóval tény, hogy ez most nem a legjobb pillanat erre semmilyen szempontból, de attól még jól alakulhat a dolog és én azt mondom, hogy már csak azért is örülnék neki, ha együtt lennének, mert végre másképp viszonyulnának egymáshoz és kettejük kapcsolata is sokkal érettebb mederbe terelődne, amire Narutonak most nagy szüksége lenne, mióta Jiraiya meghalt Naruto eléggé egyedül van a problémáival és azok szem látomást kezdenek a fejére nőni, szóval jó lenne ha végre támaszkodhatna valakire.  Pontosan
Naplózva

sojobo
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 27



« Válasz #1928 Dátum: 09 okt 26, 22:35:11 »

Tegyük fel, hogy összejönnek. A történet szempontjából Madara lenne a győztes, mivel ezzel egy hatalmas támadási felület nyílna meg Naruton: Sakura. Ugye tudjuk, hogy a mesékben a főhős előszeretettel áldozza fel magát szive hölgyéjért? Nos, ha van "Narutonak esze", akkor amíg a Madara él és mozog, addig ebbe nem megy bele.
Naplózva
Oxygene
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 325



« Válasz #1929 Dátum: 09 okt 26, 22:44:34 »

Nem mintha eddig nem lett volna meg ez a "hatalmas támadási felület"...gondoljunk csak a felhő shinobik, Konohai látogatására... Mosolyog Amúgy sem hiszem, hogy sokkal kevesebbé "gyengítené" Sakura, Narutot, mint a többi bajtársa. ^^

Naplózva

"Aki megakar tenni valamit , az talál rá módot,aki nem, az talál kifogást..."
kakesz
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 793


Troll barlangász


« Válasz #1930 Dátum: 09 okt 26, 22:45:45 »

Vagy összejönnek(NaruXSaku). Saske kiprovokálja Narutoból a harcot azzal, hogy megöli Sakurát, és itt a vérre menő küzdelem ami elkerülhetetlen.

Amúgy ez a manga is tartalmas lesz: Danzou,Naruto,Gyilkosméh,Kagék lesz itt minden Nevet
Naplózva

A tűz árnyéka világítja meg a falut.
sojobo
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 27



« Válasz #1931 Dátum: 09 okt 26, 23:30:01 »

Oxygene: Jogos amit írsz, végül is amikor a Shukakut szívták ki Gaaraból akkor is Naruto alsó ingerküszöbe már a Kyuubi chakrája volt (pont ma néztem vissza azt a részt, mekkora megérzés Nevet) vagy gondolhatunk Hinata "halálára", de azért ez teljesen más tészta lenne és Yondi már nem képes helyreállítania pecsétet ccc....
Naplózva
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #1932 Dátum: 09 okt 27, 01:43:12 »

Csak csendben jegyezném meg, hogy Naruto ellenségei közül csak egynek van tudomása erről a bizonyos "támadási felületről" és annak az egynek van annyi becsülete, hogy nem fog élni vele, a többi ellen meg Naruto nem fogja magával cibálni Sakurát, előbb fogja Konohában odakötözni valamihez, mint hogy engedje, hogy vele menjen, feltéve ha Naruto kötélnek áll és tényleg összejönnek. Mosolyog
Naplózva

Bububo
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 545


Már rég lehunytam a szemem.


« Válasz #1933 Dátum: 09 okt 27, 07:34:30 »

Szerintem ez a tipikus párhuzama a Jirajiya Tsunade dolognak Nevet Ero oda volt a dúskeblű Tsunadért, azmeg lesz@rta. Amikor + megváltozott a helyzet akkor Ero sensei úgy döntött teljesíti a sorsát elsőnek és csak utána foglalkozik Tsunadéval. Itt is ez lesz. Sakura ellesz spajzolva amíg Naruto nem fejezi be a dolgait. Szép is lenne nő miatt feladná a céljait. És ezzel vége a Naruto mesének Nevet
Naplózva

-Amit nem értesz, azt ne kritizáld fiam! Kinek útját nem jártad, életét nem érted.
\"Tabukkal vettük körül magunkat, mert nem tudtunk szembenézni a gyengeségeinkkel.\"
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #1934 Dátum: 09 okt 27, 09:47:49 »

Hát nagyon ledöbbentem ezeken a spoilereken... Mármint a Naruto-Sakura beszélgetés kimenetelén... Hát nagyon nem erre számítottam. Naruto nehogy már ennyire hülye legyen. Tök nyilvánvaló, hogy Sakura már régóta nem szereti Sasuke-t, sőt ez anno is inkább afféle gyerek szerelem volt, szóval nem értem mire jó ez a hazudsz magadnak duma Naruto részéről. Már a part I vége felé is látszott, hogy Sakura egyre inkább Naruto felé húz és ez a Shippuudenben még jobban látszott. Nekem tetszik, hogy Sakura ennyire kitálalt, már ideje volt.  Nevet Szóval annak örülnék ha ez a része igaz lenne. De Naruto válasza nem elégít ki.  Szomorú Mondjuk az tény, hogy ekkora boldogságról talán álmodni sem mert és emiatt nem tud máshogy reagálni, mint hogy nem is hiszi el. Remélem, hogy így lesz és nem arra fog kifutni a dolog, hogy a végén kiderül Sakura még mindig Sasuke-t szereti. Pedig Naruto az akinek szüksége lenne támaszra most, ebben Csibének teljesen igaza van.  Mosolyog
A képen annyira szépek együtt. <3 Jaj csaj jöjjenek össze, annyira régóta várok már erre.  Nevet
A Danzou-s részeket nem nagyon értettem, bár a szerelmes szál jobban lekötött.  Nevet
Naplózva


Oldalak: 1 ... 127 128 [129] 130 131 ... 289
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!