24 okt 08, 15:47:34 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 126 127 [128] 129 130 ... 289
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga - Spoiler megbeszélés  (Megtekintve 830531 alkalommal)
0 Felhasználó és 13 vendég van a témában
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #1905 Dátum: 09 okt 23, 12:42:09 »

Hát szerintem is kicsit korai ez még ahhoz, hogy igaz legyen. Meg annyiból remélem is, hogy nem igaz, hogy a Sakura Naruto beszélgetés ebben a formában nem azt hozná, mint amire számítottam.
A Madara-s részre még eltudom képzelni, hogy igaz, mert az eléggé kiderült, hogy tervei vannak Sasuke szemével kapcsolatban.
A Killer Bee vs. Kisame meccsbe nehezen tudnám elképzelni, hogy az Enka tanító beleavatkozzon.  Hmm? Nem is ninja szerintem.  Nevet
Naplózva


STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #1906 Dátum: 09 okt 23, 13:14:49 »

NEm ninja. Na és? Ha van az a kedves ksi állatkája, azzal a pár mázsás karddal, kétlem, hogy teljesen "harc-analfabéta", de a spoiler emelett engem sem nagyon győzött meg.
Naplózva
Suigetsu
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1035



« Válasz #1907 Dátum: 09 okt 23, 14:02:27 »

elég fake szaga van... de a madaras része hihetőnek tűnik
Naplózva
Banzai
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 561



WWW
« Válasz #1908 Dátum: 09 okt 23, 17:10:03 »


Amikor belinkelik elfelejtik elolvasni vagy ott nem tüntetik fel de ez fanfiction  más szóval rajongói kreálmány .
Van pár rajongó(pl: Numinous, The Special One, jeanericuser ) akik általában az új rész megjelenésekor már megírják a következő részt.  Van egy oldal ahol ezeket összegyűjtik , ha kell vkinek megíróm priviben. 
Ezeket nem érdemes belinkelni mert alapból tudja az ember h nem ez lesz a mangában , de néha tudnak jót alkotni.
Naplózva
Tsunade
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


"A céljaim érdekében jobb nekem a sötétségben..."


« Válasz #1909 Dátum: 09 okt 26, 11:20:52 »

Hát szerintem fake.... én úgy képzeltem el ezt a fejezetet, hogy az egész Kisame vs Hachibi... na meg a Naruto Sakura beszélgetés is..:S kicsit unalmas már ez a szöveg Sakurának.
Naplózva
Srodack
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 587


« Válasz #1910 Dátum: 09 okt 26, 16:59:46 »

sajna ez lesz, mindenhol azt írja hogy comfirmed, nekem tetszik, ahogy beoltja Sakura-t, nem vagyok anti-fan, de szerintem ők barátnak nagyon jól elmennek, ennél több meg köztük nem kell! Danzou-nak minek egy Byakugan is?? A másik, hogy elég hamar dobták Kakashi, mint vezető felvetést! Hát kíváncsi leszek, mert ehhez  nem kellett volna 2 hét szünet, annyira nem nagy durranás!
Naplózva
Suigetsu
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1035



« Válasz #1911 Dátum: 09 okt 26, 17:30:28 »

hmm a most kirakott fejezet szerintem confirmed lesz, sakura és naruto egyre közelebb kerülnek egymáshoz  Pojén
Naplózva
Srodack
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 587


« Válasz #1912 Dátum: 09 okt 26, 17:49:48 »

pont ez az hogy nem, mert éppen elküldi Naruto a p**sába Sakura-t!! Ez a vonal jobban izgat, mint a Kisame harc, folyton csak harc megy, végre lehetne kicsit elmélkedősebb is néha, valami háttérinfó, pl. a Juuby-ról, vagy Rikkudo Sennin-ről!
Naplózva
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #1913 Dátum: 09 okt 26, 18:57:12 »

Rikudou sennint most inkább hanyagoljuk, mostanában már épp elég háttér infó derült ki róla, szerintem is most inkább Narutoval kéne foglalkoznia Kishimoto senseinek, a Killer Bee vs. Kisame még várhat. Mosolyog
Naplózva

sojobo
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 27



« Válasz #1914 Dátum: 09 okt 26, 19:35:36 »

Erre a jelenetre várunk már több száz rész óta. Naruto is felnőtt. Több évig koslatott Sakura után, de az neki is feltűnt, hogy Sakuránál ez egy "pótcselekvés", hogy enyhítse a Sasuke utáni fájdalmát és szabadfordításban megmondta neki, hogy utálja azokat az embereket, akik hazudnak önmaguknak.
« Utoljára szerkesztve: 09 okt 26, 19:41:03 írta sojobo » Naplózva
Szalamandra-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 433



« Válasz #1915 Dátum: 09 okt 26, 19:53:23 »

Meg amúgy is Hinata majdnem az életét adta Narutóért jobb lenne ha vele jönne össze, Ha úgy nézzük a Chuninn vizsgától már végig segítették egymást a fejlődésben, sőt Hinatát már hamarabb is intruálta amikor titokban nézte az edzéseit, jobban össze illenek, csak végre már meg kéne rajzolnia a Senseinek.

Most nem is igazán érdekel a Kisame vs Killer Bee szál, szívesebben nézném Narutó újabb edzését
« Utoljára szerkesztve: 09 okt 26, 19:55:17 írta petromanjanos » Naplózva

Vannak emberek, akik szeretnek egyedül lenni.   De senki sincs, aki a magányt el tudná viselni.  by Makarov mester (Fairy Tail)
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #1916 Dátum: 09 okt 26, 19:54:26 »

Komolyan mondom, nem értem Naruto-t. Neeem Álmai nője, akibe kb. 10 éve szerelmes, bevallja neki, hogy viszont szereti, erre még neki áll feljebb, és képes azt mondani, hogy Sakura hazudik önmagának... Technikai KO És még a nőkre mondják, hogy bonyolult lények. Lesütöttszemek

Jó, kissé komolytalannak tűnik ezzel a hirtelen kijelentéssel Sakura. Nem gondoltam volna, hogy kerek-perec kimondja a dolgokat. Ok, Naruto x évig abban a tudatban élt, hogy Sakura odáig van Sasuke-ért, na de akkor is...
Ezek szerint ő nem vette észre az apró jeleket, amiket a fanok annyira szeretnek...? Sír És én még azon aggódtam, hogy Sakura el ne baltázza, mert Naruto érzéseiben biztos voltam.
Ha a következő fejezetben nem javít a dolgokon Kishi, akkor elmehet a.......oda...


A harcok most nem érdekelnek, elég lesz ezt megemészteni. x"D
Naplózva
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #1917 Dátum: 09 okt 26, 20:15:48 »

Hát nekem ez fakénak tűnik, Sakura nem azért indult el, hogy szerelmet valljon Narutonak, hanem hogy Sasuke ügyét megbeszéljék, szóval ennek így semmi értelme nem lenne. :/

Nikkie én Naruto helyében ugyanígy reagálnék, lévén, hogy vele azonos nemű vagyok bele tudom magam képzelni a helyzetébe, Sakura soha nem mutatta jelét annak, hogy szeretné őt, sőt lekezelő volt vele meg minden és akkor most hirtelen utánna megy és közli vele, hogy szereti, őszintén, én se hinném el, ez valahogy a túl szép, hogy igaz legyen kategóriába esik és tudjuk, hogy Sakurának egyértelmű célja, hogy vissza vigye őt Konohába és elterelje a figyelmét Sasukéről és tudjuk, hogy képes hazudni Narutonak, elvégre korábban is megtette.  :/

De mondom én alapból kizártnak tartom, hogy ez a spoiler hiteles és egészen szerdáig senki nem győz meg az ellenkezőjéről.  Pontosan
« Utoljára szerkesztve: 09 okt 26, 20:25:00 írta Csibe19 » Naplózva

-Dante-
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1901



« Válasz #1918 Dátum: 09 okt 26, 20:22:10 »

én is veled értek egyet csibe, pár fejezettel ezelőtt még lekezelően azt mondta h "az a hülye szerelmes belém"... meg kiaszalja aztán ezzel én is várnék szerdáig...
Naplózva

Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #1919 Dátum: 09 okt 26, 20:38:54 »

Nem is volt vele mostanában olyan lekezelő. :"D Nem hülyét mondott, hanem idiótát. Lesütöttszemek :"D
Amúgy azt kellene felfogniuk egyeseknek, hogy Sakura így Sakura. Hogy nézett volna már ki, ha a Pein-es csata után egyből ölelgeti Naruto-t, miközben eddig ált. ütötte, ha megvolt rá az oka.
Nyilván nem a szó legrosszabb értelmében gondolta az idiótát sem. Pontosan
Sakura most szembesül az érzelmeivel. Az ember önmagának is nehezen vallja be, ha olyasvalakibe szeret bele, akiről soha nem feltételezte, nem hogy másoknak/mások előtt nyilvánosan. Kell egy kis "átmenet", ezért viselkedik - gondolom - ilyen furcsán. =)

Remélem, Neked lesz igazad, és kiderül, hogy fake a szöveg. A kép alapján annyira talán nem dühös Naruto, mint ahogy a spoiler szövegből lehetne erre következtetni...

Konkrétan nem emlékszem olyan esetre, amikor hazudott volna neki, de gondolom az is csak azért volt, mert Naruto-nak akart jót. Mosolyog

Még ha ne adj' isten igaz is a szöveg, akkor is megérthetné Naruto, ha szépen megbeszélnék ezt az egészet a következő chapterben...
Naplózva
Oldalak: 1 ... 126 127 [128] 129 130 ... 289
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!