24 okt 09, 20:19:42 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 97 98 [99] 100 101 ... 289
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga - Spoiler megbeszélés  (Megtekintve 831176 alkalommal)
0 Felhasználó és 17 vendég van a témában
Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #1470 Dátum: 09 szep 08, 19:52:08 »

Madara el akarja pusztítani a Bijuu-kat? Lehet hogy azért, mert ők jelentenek számára komoly veszélyt...

Sasuke hamar meg fog vakulni, ha így folytatja. Az Amaterasu is megviselte, szóval lehet, hogy a Susano'o sok lesz neki.
Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
con
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1029



« Válasz #1471 Dátum: 09 szep 08, 19:53:20 »

Hát igen, az már "kicsit" sok lenne, ha Szöszkének már Bijuu-ja is lenne...
Mert akkor már tényleg az lenne, h mindenkinek van mindene... >.<#
Hát még egy + biuuval sasukéből félistent csinálna kishi.
A susano'o val már sztem a shinobi világot be lehetne darálni(már úgy értve bárkit 1v1ben),és ha még biuuja is lenne,kishi kicsit elvetné a súlykot.
« Utoljára szerkesztve: 09 szep 08, 19:54:56 írta con » Naplózva
L
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 510

Hello, my name is L.


« Válasz #1472 Dátum: 09 szep 08, 19:59:15 »

Reméljük ennyire nem tápolja fel. Ámbár, ha Naruto vérvonali képességet kap, amiről nem tudunk semmit, lehet így egyenlíti sóska havert.
Csak én néztem félre, vagy tényleg minden nagyobb lehetőséget bedob? És elég rövid, ki tudja mi lesz még benne... Esetleg megjelenik az öreg Uchiha?!
« Utoljára szerkesztve: 09 szep 08, 20:16:08 írta Lawliet- Ryuuzaki » Naplózva

Imagination more important than knowledge
Zoll-sama
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 508

Gépállat


« Válasz #1473 Dátum: 09 szep 08, 23:15:44 »

Légyszíves csak akkor szóljunk hozzá angol nyelvű spoilerhez, ha értjük is azt ami benne van. Karin szerint a Raikage bijuu szintű (nagyságú, erejű) chakrával rendelkezik. Ahogy elnézem ez a rész azt hivatott bemutatni, hogy bizony Sasuke csak annyit ér, mint lepkefIng a forgószélben, ha egy erősebb ellenféllel kerül szembe. Eddig egyedül Deidara nem volt legyengülve a Part 2-ben látott ellenfelei közül, és őt sem legyőzte, hanem csak túlélte a legvégső öngyilkos támadását.
Naplózva

Gondolkodni ér!      Jön még kutyára rasengan!      NHFK Tag      Gépállat                        
tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #1474 Dátum: 09 szep 09, 08:11:35 »

Ezek után már biztosan be fogja ültetni Itachi szemeit.Szerintem Tobi ezért küldte őt oda, hogy a végén belássa, hogy muszáj lesz.De azt nem értem, hogy miért jó Tobi-nak ha Sasuke is örök MS-nal rendelkezik? Gondolkozik
Naplózva
kakairuRULEZ
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1012

lasse


« Válasz #1475 Dátum: 09 szep 09, 08:33:21 »


Én meg azt nem értem, minek köpték be Sasukét és a Takát Zetsu és Tobi?

Egyébként én nem hiszem, hogy Sasuke meg fog vakulni a köv. fejezetben. Sztem túl korai még ahhoz, mert Narutóval is össze kéne csapnia, nem?
Naplózva
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #1476 Dátum: 09 szep 09, 09:39:09 »

Úgy nézem ez a fejezet alapvetően a harcról fog szólni. Sajnálom, hogy a Tobis beszélgetésnek vége, meg hogy a Kagek nem fognak szerepelni.  Szomorú
De a harc viszont jó lesz nagyon, főleg úgy hogy lesz MS is.  Nevet A Raikage tényleg nagyon erős egy emberke... Kíváncsi vagyok hogyan fog végződni ez az egész, de nem hiszem, hogy Sasuke-nek egyszerű dolga lesz.
Lehet Tobi tényleg odamegy és kirántja a kakiból Sasut.  Nevet
Naplózva


Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1477 Dátum: 09 szep 09, 10:14:27 »

Légyszíves csak akkor szóljunk hozzá angol nyelvű spoilerhez, ha értjük is azt ami benne van. ...

Moderátor:
A számból vetted ki a szót.
Mostantól a "félreértelmezések" és félrefordítások törölve lesznek, mert csak felesleges butaságokat szülnek.



Oozaru képei alapján a Raikage egy pankrátor módjára keni Sasukét. Mintha csak egy WWF meccsről szabadult volna az öreg. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 09 szep 09, 11:52:22 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Bububo
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 545


Már rég lehunytam a szemem.


« Válasz #1478 Dátum: 09 szep 09, 12:10:41 »

Kemények a képek Nevet Mintha az egyiken valami csontváz szerüség kezdenei Sasuke körül megjelenni. Susanoo?  Ohh My God
Raikage is csak kicsit nyomja brutálba. Csak fogja magát és arrébb áll az amaterasu elől. höh. Az utolsó 2 képen + nemigazán tudtam kivenni hogy mi van.
Naplózva

-Amit nem értesz, azt ne kritizáld fiam! Kinek útját nem jártad, életét nem érted.
\"Tabukkal vettük körül magunkat, mert nem tudtunk szembenézni a gyengeségeinkkel.\"
con
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1029



« Válasz #1479 Dátum: 09 szep 09, 12:17:11 »

Az izom kolosszus nem adja magát,pont ahogy vártam. Nevet

Bár azt azért nem néztem volna ki belőle hogy a mangekyou sharingant is le tudja védeni,méghozzá nem is nagy erőfeszítéssel,azthiszem mostmár mondhatjuk rá hogy nem csak a semmire van arca.   Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 09 szep 09, 12:19:03 írta con » Naplózva
aignac
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 27



« Válasz #1480 Dátum: 09 szep 09, 13:59:04 »

Hehe Sasuket megint jól elverik  Nevet talán most kicsit vissza vesz az egojából, már nagyon kezdett idegesíteni, bár elejétől fogna nem volt szimpatikus, de most már kezd nagyon az agyamra menni.
A manga egyre jobb lesz nem hitem volna, hogy csak így kitud térni az amaterasu elől érdekes, mintha egy csomó technika ami nagyon erősnek tűnt már simán ki lehet védeni, érdekes. Ohh My God
Naplózva

Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #1481 Dátum: 09 szep 09, 14:18:24 »

Jók nagyon a képek. Mondjuk azt nem gondoltam, hogy a Raikge ekkora óriás... Úgy emeli fel Sasuke-t mint vmi kisgyereket...  Hmm?
Az a Susanoo féleség nagyon jól néz ki. Gondolom úgy kell venni, hogy Sasuke precízebben tudja irányítani ezeket az MS-el járó jutsukat.
Naplózva


Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #1482 Dátum: 09 szep 09, 14:26:06 »

Ez a fejezet nagyon állat lesz. Nevet Végre láthatunk MS-t is. xD Már ideje volt. Ez a Raikage tényleg baromi erős. Remélem azért Sasuke el tudja kapni.
Azt viszont sajnálom, hogy a Naruto és Tobi beszélgetés már véget is ér.
Naplózva
Tsunade
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


"A céljaim érdekében jobb nekem a sötétségben..."


« Válasz #1483 Dátum: 09 szep 09, 14:31:39 »

Azért a Tobi-Naruto beszélgetésben ott volt a lényeg:
 Itachiról az igazság.
Am nem tudom Kishi ebből hogy fogja kihozni Sasukét, de nagyon kíváncsi vagyok már Nevet
Ha a Raikage valahogy kivédi a Susano'o-t, akkor Sasuke nagyobb bajban lesz mint most :S
Naplózva
Szellem Lovas
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 236


Inkább halok becsülettel, mint élek becstelenül


« Válasz #1484 Dátum: 09 szep 09, 15:33:10 »

Sasuke már így is elég nagy bajban van, plusz a Raikage úgy kifogja védeni azt a Susano'o-t szóval Szöcsi barátunknak annyi, mivel nincs annyi ereje, hogy legyőzze a kaget
Naplózva
Oldalak: 1 ... 97 98 [99] 100 101 ... 289
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!