24 okt 10, 10:19:27 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 83 84 [85] 86 87 ... 289
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga - Spoiler megbeszélés  (Megtekintve 831417 alkalommal)
0 Felhasználó és 10 vendég van a témában
Shikamaru12
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 153



« Válasz #1260 Dátum: 09 aug 06, 19:55:19 »

nem, nem rókabékasharinganja lenne hanem egy harmadik szem nőne ki neki mint Hieinek Nevet azt ott lenne a sharingan >.<#

am érdekes fejezet lesz főleg h Zetsu ilyen váratlanul betoppan...Sasuke meg kicsáncsi leszek mit szól ehhez és Karin is sztem bevágja azokat a hülye fejeket amiket szokott xD-------Naruto nagyon ki lehet akadva csak hát nem tom ilyen hatással volt rá h a Raikage visszautasította??!! Gondolkozik mer máskor/mással is beszélt már erről nem akk meg mi baja egyre furcsább lesz...

byakuganos csávóhoz csak annyit fűzök h mit keres a ködfaluban egy Hyuuga[tom h csak beültetett a szeme (de)]csak úgy harc közben kinyírtak egyet azt beültették Ao-nak v kinek ez azér már eléggé abszurd még Kishi-től is  ? Figyelmeztetés
Naplózva
Saruwatari Kumiko
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 188

Az örök newbie ^^


« Válasz #1261 Dátum: 09 aug 06, 22:45:52 »

Hát, szerintem ez is csak visszautalás a Hakus részekre, olyan értelemben, hogy miért vadásszák a ninják a saját faluik holtesteit, ha nem otthon haltak meg. Pont az ilyen beültetgetős huncutkodás miatt. Bár ha jól emlékszem ott leginkább a missing-ninek testeiről volt szó (régen olvastam már azt a fejit).  Mosolyog Szóval, képzeljétek el, Szöccs elesik mondjuk pont a Raikage kartávolságában, az mit eredményezhetne.

Amúgy Raikage: eszméletlen el van magától telve, bezzeg ha Hyuuga Hizashi nem halt volna meg, most igencsak nagy adag nyomdafestéket nem tűrő dologban lenne. De úgy tűnik ilyen szempontból elég feledékeny.
Naplózva


"Élni való minden élet, csak magadhoz hű maradj, veszteség nem érhet téged, ha azt hiszed, ami vagy."
#1 Itachi & Sai & Naruto & Sasuke fan
Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #1262 Dátum: 09 aug 07, 08:29:01 »

A Naruto manga 459. fejezet a www.naruto-kun.hu -n.
Ide mostantól a 460. rész spoilerjeinek megbeszélését várjuk.

Továbbá:

Ez a "Naruto manga - Spoiler megbeszélés" téma.

Itt az aktuális spoilerről lehet beszélgetni. De csakis arról és aki ezt nem tartja be, 1 hét kitiltás.
Spoiler belinkelése szintén tilos.
Naplózva
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #1263 Dátum: 09 aug 16, 20:01:26 »

Nagyon állat ez a spoiler, de mondjuk majdnem az történik, amit egy hete mondtam. Bár ennek még fake szaga van.

Az amaterasu kezdésnek azért erős. Danzou nagyon összefoshatta magát, ha még szólni se mert, bár elég nahy volt az arca (HAHA).
A támadás, amit sasuke használni akart az most vmi uj chidori vagy a kirin? Kakashiék kiiktatták az amaterasut?

Fuuka Houin- na ez mi a rák lehet?

« Utoljára szerkesztve: 09 aug 16, 20:03:51 írta Renningan » Naplózva







Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #1264 Dátum: 09 aug 16, 21:10:43 »

Valamiféle pecsét, legalábbis a neve alapján azt hiszem. Lehet hogy az a technika, amivel Jiraiya is lezárta az Amaterasut a pt 1-ban.

Erősen fake-nek néz ki - leghamarabb szerintem kedden lesz hiteles cucc.
« Utoljára szerkesztve: 09 aug 16, 21:14:18 írta Narutoclone » Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #1265 Dátum: 09 aug 16, 22:14:45 »

Tuti, hogy csak fanfic.És ezt a pecsételő techhikát alkalmazta Jiraya is anno az amaterasu ellen.De azért jó volt már valamit olvasni, akkor is ha fake! Mosolyog
Naplózva
Gomez19
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8



« Válasz #1266 Dátum: 09 aug 16, 23:15:39 »

Szerintem a fake is volt akkor jól sikerült.Amit Jiraya csinált nekem nem úgy rémlik mintha jutsu lett volna,mert valami tekercsre valami csomó mindent írt japánul és csak belezárta,nem elfojtottam,de lehet hogy rosszul értelmeztem.
Naplózva
Kakashi87
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 77



« Válasz #1267 Dátum: 09 aug 17, 08:08:14 »

Már csak azért is fake mert ennyit nem szokott sasuke beszéni Mosolyog és föleg nem káromkodni, csak oda megy és gyak Nevet. Az itachi vs sasukenál sem beszéltek túl sokat.
Naplózva

vvica
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 253


vvica


« Válasz #1268 Dátum: 09 aug 17, 09:06:57 »

Egyértelműen fake. Sasuke tényleg nem beszél ennyit  ^^". Amikor anno Jiraya lepecsételte az amateraszut akkor szerintem azt csak elemzés céljából tette. Az csak az amaterasu maradványai voltak... amikor Itachi kiégette magát onnan.
Naplózva

"Bolond ki a fának gyümölcsét nézi, s magasságát nem tekinti"
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #1269 Dátum: 09 aug 17, 09:12:44 »

Ez biztos, hogy fake. Előző hét elején is betette vmi IQ harcos, aki utána törölte én meg már addigra kommenteltem és az ő hülyesége miatt az én hsz.-em lett törölve, na mindegy.  Technikai KO

Szerintem mondjuk az nem érv arra, hogy fake, hogy Sasuke túl sokat beszél. Ő végülis sose volt olyan néma gyerek mint Gaara.  Nevet
Szerintem inkább az, hogy túl korai. Meg szerintem Naruto és Sasuke még nem fognak ilyen hamar talizni. Ha pedig igen az elég gáz lenne, mert nagyon a manga végét jelentené.  Szomorú
Azt remélem, hogy Sakura nem indul el csak úgy a vakvilágba Narutot keresni, hanem a többiek is szépen mennek vele. Shikának találkoznia kell Temarival minden áron! Meg egyébként is jó lenne már vmi tömegbunyó.  Nevet
Naplózva


Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #1270 Dátum: 09 aug 17, 09:28:12 »

Az h sokat beszél az szerintem se ok. Bár káromkodásra nem számitottam. Ha Naruto és szöcsi találkoznának, az még feltétlenül jelentené a véget szerintem. Zetsu is érdekes volt benne, de az h pont kakashi  pecsételje le az amatereasut, nah azt nem hittem volna, nagyon merész ez fan-.
De legalaább ezen a héten lesz manga.
Naplózva







Sylver
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9


« Válasz #1271 Dátum: 09 aug 18, 07:09:45 »

Hát a pecsételés elég fake szagú. Kakashi akkor miért nem küldi át egy másik dimenzióba az amaterasu-t a saját szemtechnikájával? Elméletileg lehetséges, bár ha éppen rá irányítják akkor magát is át kelenne küldenie ...
Naplózva
Toodmayne
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 69



« Válasz #1272 Dátum: 09 aug 18, 07:12:31 »

Az spoiler elején ottvan hogy fake az egész. Remélem azért ma már jön  valami hiteles is, mert elvonási tüneteim lesznek Nevet
Naplózva
Senpai
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 137

"Sorry Tobi!"


« Válasz #1273 Dátum: 09 aug 18, 12:01:45 »

Most ha jól értelmeztem akkor Madara odament Narutóékhoz?  Gondolkozik Meg mi az h a Raikage megfogja Zetsu nyakát... Gondolkozik
Naplózva
Daken
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 237

~The Dark Agent~


WWW
« Válasz #1274 Dátum: 09 aug 18, 12:07:09 »

Nem csak megfogja a nyakát, de el is töri smirksweat De tuti hogy Zetsu ezzel még nem végzi be...Ilyen könnyen egy Akatsukis sem hal meg..még ha csak a fele is.
Madara meg kíváncsi, de nem hinném, hogy csak beszélgetés lesz ebből, hanem több is. De ahogy látom Naruto még sem annyira reménytelen...Neki ugrik Madarának és nem sírni kezd neki, hogy "Leave Sasuke alone!".
« Utoljára szerkesztve: 09 aug 18, 12:13:12 írta Daken » Naplózva


"They were criminals, so I killed them in name of justice...As soldiers, weakness is a sin. They surrendered to evil, and caused a crisis in the kingdom. That type of soldier doesn't deserve to live. So they're dead." - Rob Lucci
Oldalak: 1 ... 83 84 [85] 86 87 ... 289
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!