24 máj 29, 04:10:12 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 75 76 [77] 78 79 ... 289
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga - Spoiler megbeszélés  (Megtekintve 754025 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
con
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1029



« Válasz #1140 Dátum: 09 júl 30, 00:03:37 »

Hú a spoiler képeket megtekintve úgy látom a megérzésem kezd beigazolódni,miszerint itt csúnyán tömegbunyó lesz! Pojén

Sasuke még megérkezik,a kagék erre már tuti felállnak a kis székjükből,aztán a nagy zsivajra narutoék is betoppannak,és már kész is a lista...indulhat a mindenki egymás torkának akció! xDD
« Utoljára szerkesztve: 09 júl 30, 03:33:21 írta con » Naplózva
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #1141 Dátum: 09 júl 30, 08:23:44 »

Ez a rész nagyon jó lesz az biztos! Teljesen beindultam.  Nevet Kankurou tutira Sasorit rántja elő és szerintem is simán van már 10 ujjas bábú használó! Gaara pedig egy csomót fog beszélni és olyan édes, ahogy full nyugisan ott ül. Szeretet
A Raikage-nek tényleg nagy a szája, de szerintem azért jó arc legalábbis én bírom. Azon nagyon megdöbbentem, hogy Danzou simán előhozakodik a Madara-s dologgal... Akkor tutira nem ő Madara. Legalábbis remélem.  Mosolyog
És mai még nagyon jó végre lesz egy kis NaruxSaku is! Fix, hogy Sakura végre rájön mit érez Naruto iránt. Jaj de jó lenne ha összejönnének végre <3
Huh nagyon várom már ezt a fejezetet eszméletlen jó lesz!
Naplózva


Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #1142 Dátum: 09 júl 30, 08:26:48 »

Jónak ígérkezik ez a fejezet. Mosolyog Talán, ha a Kagék "összedobják", amit az Akatsukiról tudnak, mi is okosabbak leszünk. Nevet És jó látni újra Temari legyezőjét. xD
Naplózva
Suigetsu
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1035



« Válasz #1143 Dátum: 09 júl 30, 08:36:59 »

temari cseppet sem változott ikszdé kankurou hmm  Gondolkozik amikor meg láttam a bábúját elsőre az fordult meg bennem hogy sasori a bábja  Hmm? azt hittem én vagyok hülye, de ezek szerint másnak is feltűnt sasori Mosolyog garra meg szépen nyugisan ül ott mintha mi sem történne, végül is csak a raikagera rá jött az 5 perc és idegbeteg (rossz gyermek kor stb.)
gaara meg tudja magát védeni  kacsint alig várom *.*
« Utoljára szerkesztve: 09 júl 30, 08:38:26 írta Suigetsu » Naplózva
tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #1144 Dátum: 09 júl 30, 08:41:24 »

Tegnap mikor még a szöveget láttam csak nem volt ilyen izgi, de így a képekkel egész jó kis rész lesz belőle. Kúl
Naplózva
Szellem Lovas
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 236


Inkább halok becsülettel, mint élek becstelenül


« Válasz #1145 Dátum: 09 júl 30, 10:10:05 »

Azért arra kíváncsi lennék, hogy a Raikage miért okolja minden falu vezetőit, hogy az ő hibájuk, hogy megalakult az akatsuki, de nem értem, hogy yamaton kívül senkinek nem jutott még eszébe, hogy Neji apja halála a Raikage hibája, mivel megpróbálta ellopni a Byakuugan-t.
szerintem akkor lényegében a Hokage végül is megtagadhatná a Raikage összes szavát, mert hoyg egy olyan ne dirigáljon aki visszaélt a vendég szeretettel, és egy konohai ninja életébe került.
« Utoljára szerkesztve: 09 júl 30, 10:16:00 írta Szellem Lovas » Naplózva
Kageko
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 267


« Válasz #1146 Dátum: 09 júl 30, 10:19:47 »

Gyakorlatilag azért hibáztatja őket mert ők képezték ninjavá őket és ők tettek vmit amiért elhagyták a falujukat, gondolom én de majd kiderült a kövi részekből remélhetőleg... Nevet Nevet Nevet
Naplózva
FireCat
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 717

JátszMacska


WWW
« Válasz #1147 Dátum: 09 júl 30, 10:20:43 »

Kíváncsi vagyok, Mifune (vagy ki) mit kezdett magával mialatt nyolcan elé ugrottak, és a szemüveges kiscsákó felállt/ült az asztalára.
Naplózva

mossuk le hipóval. marjon le a csontig.
Szellem Lovas
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 236


Inkább halok becsülettel, mint élek becstelenül


« Válasz #1148 Dátum: 09 júl 30, 10:35:09 »

Nem tudom Kageko de én nem hagytam volna megtorlás nélkül azt a régi incidenst, már csak azért sem, mert egy ártatlan ember halt meg + ugyebár visszaélt a Raikage a vendég szeretettel és mikor a Hyuuga klán védelmezte saját magát, még őket okolta a dolgokért.
Naplózva
Kageko
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 267


« Válasz #1149 Dátum: 09 júl 30, 10:44:26 »

Azért nem torolták meg me épp befejeződött egy háború és elég sokan meghaltak és nem akartak kirobbantani egy újjabb háborút... Kúl
És azé mondták h. a Hyuuga a "rossz" mert megakarták szerezni a Byakugant...peckükre az a pecsét ami Neji homlokán is van lezárta... Nevet Nevet Nevet
Naplózva
Szauron
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 46


« Válasz #1150 Dátum: 09 júl 30, 12:27:00 »

Ebben az esetben jön elő Pein nézőpontja ,hogy mind az 5 ninja nemzet felelős mert a folyamatos vetélkedésükkel és háborújukkal a kis országok sincsenek az oldalukon és az akatushi egyik terve az ,hogy saját zsoldosaikkal a kis országok segítségével térdre kényszerítik az 5 nagy nemzetet.
Szóval a villámot is nagy felelősség terheli.
Az már más dolog hogy az 5 nagy nemzet ninjáiból is vannak tagok kivéve a felhő.
A raikage pedig egy igazi birkaagyú aki nem lát igazán a dolgok mögé.
Madara szerepe egyre világosabb lessz tulajdonléppen ő az aki irányította a 4-dik mizukagét valószínűleg és ezt csak kevesen tudták mint pl Kisname.
Madara zsoldosokról is beszélt amikor Hidannak felsorolták a 4-nagy lépést a világuralom felé.
1. összeszedni a bijukat
2.pénzt összeszedni egy zsoldosseregre
3.bevetni a bijukat mint fegyvert és a zsoldos sereggel a kisfalukat a nagy ninjanemzetek ellen vezetni és akkor és amikor amikor tetszik háborúkat kirobbantani amiből profit lesz az akatusinak
4.végül az egész világot uralni a magánhadsereggel
Naplózva
Senpai
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 137

"Sorry Tobi!"


« Válasz #1151 Dátum: 09 júl 30, 12:38:49 »

Ezt nem Pain mondta? Nem emléxem h Madara iet mondott volna... Gondolkozik Meg amikor Hidan élt...akor még csak Tobi volt( nem tudta Hidan)
Naplózva
Don Davido
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 423


Realista


« Válasz #1152 Dátum: 09 júl 30, 12:51:40 »

Pein terveit hibásan mindig Madara terveivel azonosították egyesek. Annyira nem volt megkötve Pein és ez eredetileg Nagato terve volt és ő is Yahiko akaratát vitte tovább csak ebben a formában. Yahiko akart a világ ura lenni és utánna Nagato.  smirksweat
Madara tervei korántsem tiszták még.
"Moon`s eye plan" amit mondott Madara és ennek is csak a nevét ismerjük. A célokat nem.
« Utoljára szerkesztve: 09 júl 30, 12:54:19 írta Don Davido » Naplózva

"Intelligence without ambition is a bird without wings." -Salvador Dali
Kageko
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 267


« Válasz #1153 Dátum: 09 júl 30, 12:56:37 »

A hold szeme nem utalhat a Sharinganra és az Akatsuki nevében a tsuki-ra (tsuki=hold) és maga az Akatsuki nevében az Aka (aka=vörös, asszem) a Sharingan színére... Nevet Nevet Nevet
Naplózva
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #1154 Dátum: 09 júl 30, 13:14:12 »

Bár előkaparni egy barlangból egy testet amit a szülei ölelnek át, hát...  Hümm-hümm

Húgommal pont azt beszéltük, hogy szerinte nem azt a testet vitte el Kankurou, amit Sasori "szülei" átszúrtak, hanem azt, amelyik a falhoz lett "szögezve". Végül is, ha jól emlékszem, akkor az volt az eredeti Sasori-test. Amit átszúrtak, abba csak a helyzet miatt "vándorolt át" Sasori chakrával teli kis izéje. (Nem tudom, hogy mi a hivatalos neve.) Gondolkozik Pojén

Kageko
Nekem ez az ötleted is tetszik. Pontosan
« Utoljára szerkesztve: 09 júl 30, 13:14:49 írta GaaraFan333 » Naplózva
Oldalak: 1 ... 75 76 [77] 78 79 ... 289
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!