24 okt 11, 00:21:00 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 69 70 [71] 72 73 ... 289
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga - Spoiler megbeszélés  (Megtekintve 831668 alkalommal)
0 Felhasználó és 5 vendég van a témában
Szellem Lovas
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 236


Inkább halok becsülettel, mint élek becstelenül


« Válasz #1050 Dátum: 09 júl 23, 17:52:50 »

Khisi most tényleg nagyott hibázott evvel a húzásával, hogy Naruto a földön térdepel, a fiatal naruto nak esze ágában sem lett volna, hogy egy Kage előtte térdelejen, és könyörögjön neki
Naplózva
kakairuRULEZ
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1012

lasse


« Válasz #1051 Dátum: 09 júl 23, 18:12:20 »


Szellem Lovas: nekem első látásra úgy tűnt, mintha gyomorszájon vágták volna Narutót. Télleg furcsa, hogy japán módjára könyörög a Raikagének. Ez egyáltalán nem jellemző rá.  Hmm?
Naplózva
vvica
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 253


vvica


« Válasz #1052 Dátum: 09 júl 23, 18:55:04 »

Nem tudom miért vagytok ezen annyira kiakadva. Egy jóval idősebb erősebb embertől kér egy igen nagy szívességet. Hogy tegye? Sennin formában fenyegetőzve? Semmit sem érne el vele. A békéről és megbocsájtásról beszélni  agresszívan nem lehet. Itt most nem arról van szó hogy 16 éves senki kis shinobi. Itt arról van szó meddig képes elmenni azért, hogy komolyan vegyék. A megalázkodástól pedig nincs komolyabb szándék. Ha nem tudod átlépni a fene nagy büszkeséget nem tudsz megbocsájtást kérni magad számára sem, nem hogy más számára.  smirksweat
Naplózva

"Bolond ki a fának gyümölcsét nézi, s magasságát nem tekinti"
con
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1029



« Válasz #1053 Dátum: 09 júl 23, 19:03:12 »

Nos amit itt leírták,az talán igaz is,csak abban amit csinál nem is ez a gond,hanem az hogy ez sasukéért van,ez az egészben a nevetséges!
« Utoljára szerkesztve: 09 júl 24, 02:19:45 írta con » Naplózva
vvica
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 253


vvica


« Válasz #1054 Dátum: 09 júl 23, 21:59:34 »

Rendben ezzel teljes mértékig egyet értek. De ez az ő vesszőparipája... ameddig saját szemével nem látja hogy Sasuke valami megbocsájthatatlant tesz addig foggal körömmel fog hozzá ragaszkodni...  Lehánylak
Naplózva

"Bolond ki a fának gyümölcsét nézi, s magasságát nem tekinti"
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1055 Dátum: 09 júl 23, 23:49:18 »

Vvicának is igaza van. De legalább két könyörgés között elmondhatná, hogy "szegény" Sasukét Peinhez hasonlóan csak kihasználják, és kötélen rángatják. Nem baj, ha leborul, nem baj, ha könyörög (végül is egy Kage előtt áll, aki legalább 3x annyi idős mint ő), így jobban megmarad a Raikage emlékezetében, mintha csak egyszerűen a torkának ugrott volna. De közben azért a Raikage eszére is próbálhatna hatni, nem csak az érzelmeire... ^^"

Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Kirifuda
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 97


Kaufman


« Válasz #1056 Dátum: 09 júl 24, 09:28:21 »

Engem az lepett meg, hogy a Felhő elit ninjákat (Samui team)  ilyen közelről tudták követni, úgy hogy még Naruto tüsszentett is 1 nagyot. Lehet mégis van 1 kis ész Sasuke ban.. nem közvetlenül a megbeszélésen fogja kinyírni Danzut hanem  a hazaúton.  Már nagyon kiváncsi vagyok mit tud aza két Anbu gyökér kisérő. Kiváncsi vagyok mit tud a Kardmester szemüveges srác. Na meg ezekről a Samuraiokról is jó lenne tudni hogy mien erősek.. eggyik fake spoilerbe írták hogyan harcoltak:D
Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1057 Dátum: 09 júl 24, 10:53:27 »

A Naruto manga 457. fejezet a www.naruto-kun.hu -n.
Ide mostantól a 458. rész spoilerjeinek megbeszélését várjuk.

Továbbá:

Ez a "Naruto manga - Spoiler megbeszélés" téma.

Itt az aktuális spoilerről lehet beszélgetni. De csakis arról és aki ezt nem tartja be, 1 hét kitiltás.
Spoiler belinkelése szintén tilos.
« Utoljára szerkesztve: 09 júl 24, 10:54:21 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #1058 Dátum: 09 júl 26, 11:24:36 »

Szerintem ez a Lili féle mai spoiler kamu... Gondolkozik Egyrészt túl hosszúnak találom, másrészt túl szépen hangzik hogy igaz legyen.. Gondolkozik

De a fő indok, hogy ma még csak Vasárnap van...  Gondolkozik
Naplózva
swadawa2
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 315


?????


« Válasz #1059 Dátum: 09 júl 26, 12:04:48 »

De az kemény lenne ha NAruto Kakashi és Yamato missing-nin-ják lennének  Szomorú
Naplózva

Szellem Lovas
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 236


Inkább halok becsülettel, mint élek becstelenül


« Válasz #1060 Dátum: 09 júl 26, 12:40:07 »

Hát elég durva lenne ha ez a spoiler valós, hogy Naruto,Kakashi és Yamato missing ninja lenne, és pontosan miért is?????

azért mert megpróbálták meggyőzni a Raikaget???? vagy mert könnyedén "átsétáltak" Danzou gyökerein?

Vagy spontán meghülyült Danzou a hatalom vágy miatt.
már azon se lepődnék meg ha Danzou az összes Konohai ninját missing ninjának tekintené :S
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #1061 Dátum: 09 júl 26, 12:48:13 »

Ez tuti fake, Kishi nem dolgozhat ennyire gyorsan. Nevet
BTW annak lenne értelme, ha Danzou missing-ninjának minősítené az ellenfeleit. Így szabadulhatna meg tőlük a legkönnyebben.
Naplózva
Szellem Lovas
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 236


Inkább halok becsülettel, mint élek becstelenül


« Válasz #1062 Dátum: 09 júl 26, 12:59:15 »

így ahogy webfordítóval próbálom olvasni, nem túl hitelensek tűnik nekem bár tetzik ahogy gaara kiáll naruto mellett bármiáron, még úgy is, hogy Danzou megfenyegeti őt.

Bár nem igazán tetszik benne hogy a Raikage azt hiszi, hogy ő a jani és minden kaget ő irányít + szerinte a többi kage az okozója hogy megalakult az akatsuki, persze kivéve ő, mert ő egy tökély

meg valahogy érdekes, még így nyersfordításban is, hogy NAruto ott hagyja a faluját, csak, hogy szöszke életét mentse de közben nem búcsúzik el senkitől, szinte totál Jiraiya szindróma.
Csak kíváncsi lennék, hogy akkor hogy fog erősödni naruto, ha elhagyja a flut?
« Utoljára szerkesztve: 09 júl 26, 13:14:22 írta Szellem Lovas » Naplózva
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #1063 Dátum: 09 júl 26, 14:25:04 »

Hát ez nekem nagyon meseszerünek hangzik. De nem lenne egy rosz fejezet ha igy alakulna. -Az történt amire számitottunk, a vén Tsuchikage nem mondott semmit, a Mizukage békét akar, Danzou nyalizik, Gaara meg kiállt Narutoért. Mekkora link ez a Raikage, h feszit h minden országból van missing ninja kivéve az övéből. Meg h meri megfenyegetni a Kazakegét. Hát... nem csalódtam Gaaraban. Egyre inkább a toppon van. Eddig Ita és Deidara után jött a listámon, de most abszolut favoritom Mosolyog
Naplózva







Szellem Lovas
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 236


Inkább halok becsülettel, mint élek becstelenül


« Válasz #1064 Dátum: 09 júl 26, 14:33:56 »

Én azért sajnálom ezt a Raikaget, tiszta szánalmas amennyire kivan magától és a falujától, bár ha Konohával állnának szemben akkor szerintem semmi esélyük nem lenne Kakashiékkal szemben (de ez csak az én meglátásom)

De hogy gaarat megfenyegetni, hát nem tudom.

De ez a spoiler szerint ez nem gyűlés.  hanem a Raikage mindenkire ráakarja erőszakolni a saját igazát, és csak hibásokat keres és vádaskodik, majd majdnem jó kis bunyó alakul ki
Naplózva
Oldalak: 1 ... 69 70 [71] 72 73 ... 289
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!