24 okt 11, 06:24:19 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 62 63 [64] 65 66 ... 289
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga - Spoiler megbeszélés  (Megtekintve 831802 alkalommal)
0 Felhasználó és 28 vendég van a témában
Daken
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 237

~The Dark Agent~


WWW
« Válasz #945 Dátum: 09 júl 09, 01:35:22 »

Hűűha van itt mindenféle elmélet... Abban tényleg van valami, hogy Uchiha mészárlás után kiküldte az egyik csicskáját és learatta a termést. Kiszedte a saját szemét, betette a Sharingant, de nem működött, felkereste Orochimarut (hiszen mondta hogy kapcsolat van közte és Oro közt), ő jól megkísérletezte Danzout, még ránclevarrást is végzett rajta Nevet De ez is csak akkor lenne elképzelhető, ha a Hanzou-s dolog csak a mészárlás után következett be..de nem így volt...
Lehet hogy egy sharingan szerű szemtumorral született, a karja meg születés közben eltört és azóta senki sem volt hajlandó rendbe hozni Pojén
de majd kiderül mit művészkedik össze Kishi Nevet
Reggel pedig elmegyek a piacra és kérek egy eladó nénitől 45 dkg sharingant..biztos finom és érett már Pojén
Mellesleg Ao-nak, a Mizukage egyik kísérőjének is ennyi erővel lehetne sharinganja, neki is takarva van az egyik szeme...Jönnének a Madara=Tobi=Danzou=Naruto=Obito=Ao elméletek ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 09 júl 09, 01:48:04 írta Daken » Naplózva


"They were criminals, so I killed them in name of justice...As soldiers, weakness is a sin. They surrendered to evil, and caused a crisis in the kingdom. That type of soldier doesn't deserve to live. So they're dead." - Rob Lucci
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #946 Dátum: 09 júl 09, 08:56:55 »

Hát teljesen ledöbbentem ezeken a spoilereken...  Ohh My God Danzou mégis Madara lenne? Ne má' ! Remélem azoknak lesz igaza, akik azt mondják, hogy beültette magának vkinek a Sharingan-ját. Ez vmi hihetetlen! Arra is kíváncsi vagyok kik támadnak rá.
Az viszont tetszik, hogy Naruto végre előrukkol azzal, hogy találkozott Yondi-val meg a Madara-s infokkal. Nagyon jók lesznek szerintem a Felhő ninjás részek is. Naruto nagyon aranyosan nézett ki azzal a kötéssel. <3 Meg Sai is nagyon kedves volt, hogy megvédte.
Naplózva


Szellem Lovas
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 236


Inkább halok becsülettel, mint élek becstelenül


« Válasz #947 Dátum: 09 júl 09, 09:13:15 »

Eléggé pofára estem mikor láttam Danzou sharingaját, viszont tényleg kedves volt Sai avval, hogy megvédte csak bár tudnám mit mondott ikszdé
Naplózva
Senpai
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 137

"Sorry Tobi!"


« Válasz #948 Dátum: 09 júl 09, 09:41:54 »

Ja ha még 1 ismeretlen v ismert félszemű karakternek lenne még sharinganja az naon erőltette lenne már az fix. De az biztos h ez 1 érdekes lépés volt Kishitől, hisz itt 1 ujjab "túltápolt ellen", így most van 3 főgonosz szálunk: 1. Oro 2. Madara 3. Danzou( ha persze nem ő Madara Nevet) Ebbe a fejezetben nekem Sai cselekedete tetszett nagyon, olyan megható...  Pirul
« Utoljára szerkesztve: 09 júl 09, 09:49:11 írta Senpai » Naplózva
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #949 Dátum: 09 júl 09, 09:47:58 »

Ezt én is megakartam jegyezni, de én rajzoló számlájára irtam, biztos kifolyt a tinta. Akkor a kage tali a Villám országában lesz, mert a Raikage hivta össze.
Naplózva







Saruwatari Kumiko
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 188

Az örök newbie ^^


« Válasz #950 Dátum: 09 júl 09, 12:51:26 »

Engem a spoiler topicban már alapból az kiidegel, ha egymás alá többen ugyanazt teszik be, csak mert két más forrásból szerezték, de lényegében tök ugyanaz. Nagyon fel tud húzni, mert feleslegesen izgatják az embert, hogy valami új infó van, aztán sehol semmi. Nem tudom ennek mi értelme van.

Viszont ez hihetetlen, hogy ez a kage tali dolog így nyúlik, mint a rétestészta! Danzou akkor még csak most fog indulni, baxus! Remélem szeptemberre csak összeülnek már. Ez a fejezet megint annyira semmitmondó lett, egy-két jobb rész, de amúgy megint nem jutottunk egyről a kettőre.  Neeem
Naplózva


"Élni való minden élet, csak magadhoz hű maradj, veszteség nem érhet téged, ha azt hiszed, ami vagy."
#1 Itachi & Sai & Naruto & Sasuke fan
L
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 510

Hello, my name is L.


« Válasz #951 Dátum: 09 júl 09, 16:11:53 »

Ez egy nagyon beteg kérdés lesz, de mi van akkor, ha Danzou szem eredetileg Madaráé volt, csak kötöttek valami szerződést, és ez volt a fizetség. Mert akkor érthető hogy az üres gödröt tökkel fedi az egyik,  a másiknak meg kell valaki, aki rendbe teszi, és azért kell Kabuchimaru.
Naplózva

Imagination more important than knowledge
L
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 510

Hello, my name is L.


« Válasz #952 Dátum: 09 júl 09, 16:37:04 »

Már csak azért is jutott eszembe, mert valahogy a Tobi=Madara=Danzou elmélet kissé foghíjas, viszont így logikus lehet az összefüggés. Mert ahogy eddig elnéztem ált. pofonegyszerűek voltak a válaszok, csak mi spirázzuk túl.  Mosolyog
Naplózva

Imagination more important than knowledge
Ichigo Dave
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 154


« Válasz #953 Dátum: 09 júl 09, 17:00:53 »

De az úgy furcsa lenne ha Danzou két jobb szemmel rendelkezne. Értem hogyha Madara jobb szemét kapta volna meg akkor Danzou bal szeme egy jobboldali szem (bocsi de remélem érthető)
Szóval sztem nem Madara-tól van az a szem de hát annyi a meglepetés mint égen a csillag Mosolyog
Naplózva
uchiha tamás
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 817



« Válasz #954 Dátum: 09 júl 09, 17:14:49 »

Évszám is van? Mert arra gondoltam hogy mi van ha születésnap címen az van amikor Madara kitalálta Danzout mármint hogy ő most beépül ezen a néven meg hasonlók.
Vagy mondania kellet egy szülinapi dátumot a személyijére és mivel megunta hogy karácsonykor nem lehet bulija más dátumot mondott. Nem?
Naplózva

\"Uchiha klán tagja vagyok\"

 \"This is usually the part when people start screaming\"

deculture101.files.wordpress.com/2009/01/soul-eater-alt.jpg
L
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 510

Hello, my name is L.


« Válasz #955 Dátum: 09 júl 09, 17:51:20 »

Végiggondoltam a dolgot, és Danzou múltbéli ténykedéséről nem sokat tudunk, mint ahogy Madaráéról sem. Az, hogy Danzounak van sharinganja... Bakter. Viszont Oro tudhatott erről az üzletről, és Kabuto is, akkor viszont hamar kiiktathatják, hacsak nem ajánlja fel Kabuchimarunak az amnesztiát, úgy beállítva az egészet, hogy ő csak azért volt Oro mellett, hogy Konohának adja róla a jelentést. És azt magyarázhatja azzal, hogy a falu érdekeit szolgálta ezzel, Sai viszont ebben az esetben erősen veszélyes a bingo book miatt.
Naplózva

Imagination more important than knowledge
Senpai
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 137

"Sorry Tobi!"


« Válasz #956 Dátum: 09 júl 09, 17:59:20 »

Am Kishi már sokszor említette Madarának...(pl. : Most mit tervez Uchiha Madara. meg stb...) Gondolkozik Ja meg Danzou-nak a másik szeme sima, ambár Madarának nem hiszem , h a másik szeme sima, sztem csak szimplán sérült. Gondolkozik
Naplózva
NyMRooD
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 52



« Válasz #957 Dátum: 09 júl 09, 18:10:48 »

Senpai: akkarod mondani, hogy Tobinak a másik szeme sima.

Lawliet: Nekem is van egy hasonló ötletem: Tobi az valójában nem más mint Tobi egy teljesen új eddig ismeretlen karakter aki régen Danzuoval összefogva megszerezték Madara mind2 szemét és osztoztak rajta? Lehet Oro volt aki átültette (bár ő nem gyógyító ninja de kitudja) ez a titok. De ha Oronak sharinganhoz köze volt akkor miért nem volt neki is főlleg ha megszerezhette volna a Madaráét?
Naplózva
L
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 510

Hello, my name is L.


« Válasz #958 Dátum: 09 júl 09, 18:20:54 »

NyMRooD erre én is gondoltam, mert Tobi Madara erejét birtokolja. Viszont, Oro nem hinném, hogy ott lehetett a műtétnél, hacsak az egyik nem Madara, mert akkor biztos lepottyant magának egy szemet.  kacsint Azt jobban el tudom képzelni, hogy tudott az üzletről, csak kérdés, hogy mit adtak cserébe. Emellett számomra nem világos, de lehet, csak figyelmetlen voltam, hogy mikor is történt a Mizukage elleni merénylet.
Naplózva

Imagination more important than knowledge
Kukac
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 115

Zsonglőr


« Válasz #959 Dátum: 09 júl 09, 20:09:44 »

Sziasztok!

Nem szokásom a fórumba írogatni a kevés idő miatt... De most megteszem!

Az állam leszakadt nekem is, hogy Danzonak van Sharinganja. Ha Madara igazat mondott, és Danzo-nak is köze volt Itachi klánmészárlásához, akkor könnyedén szerezhetett magának egy uchiha testet a sharingannal együtt. Végül is jó sok hullát hagytak maguk után.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 62 63 [64] 65 66 ... 289
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!