24 okt 11, 08:09:33 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 60 61 [62] 63 64 ... 289
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga - Spoiler megbeszélés  (Megtekintve 831820 alkalommal)
0 Felhasználó és 7 vendég van a témában
Zoll-sama
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 508

Gépállat


« Válasz #915 Dátum: 09 júl 08, 20:20:28 »

Az uchiha mészárlás után szerintem kellő alapossággal ellenőriztek minden testet, ami a faluban volt és hamar feltünt volna a hiány, ellenben, egy teljesen összezúzottnak hitt, megcsonkított holttest ellenséges területen sokkal, de sokkal könnyebb préda.

A támadó ninják szerintem nem konohaiak, mert Danzout simán elutasíthatják a jouninok, akkor meg minek menjenek neki, ha nem muszáj.
« Utoljára szerkesztve: 09 júl 08, 20:22:07 írta Zoll-sama » Naplózva

Gondolkodni ér!      Jön még kutyára rasengan!      NHFK Tag      Gépállat                        
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #916 Dátum: 09 júl 08, 20:21:51 »

Ezért lenne fontos h megtudjuk mióta ronda Danzou. Mert nekem ugy rémlik h itachi akciója előtt is ronda volt, vagyis akkor valszeg Obitó szeme lehet az
Naplózva







fsandorw
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6

Lelkes Újonc


« Válasz #917 Dátum: 09 júl 08, 20:25:34 »

Igazad lehet Zoll-sama, de Danzou már akkor is vezető pozícióban volt (ANBU gyökerek) és nem okozhatott neki mégis egyet szerezni az ellenőrzés után, csak elszúrták a műtétet.
Naplózva
Szauron
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 46


« Válasz #918 Dátum: 09 júl 08, 20:28:51 »

Szerinem meg rondának születet csak szerzet még egy sharingant is mellé és még annál is rondább lett Nevet Ördögi
Amúgy én is kiváncsi vagyok ,hogy és mikor szerezte.
És lehet hogy a saját ninjái támadták meg mert nem ment segíteni a falunak és rájöttek hogy ez nem használ a falunak én erre tipelnék.
De majd meglátjuk ,mindenesetre egyre több sharinganos lessz lehet ,hogy az összes félszeműnek sharinganja van csak kishi még nem fedte fel Ördögi Pirul
Amúgy vicet félre téve nagyon rondán néz ki az a sharingan.
Naplózva
Don Davido
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 423


Realista


« Válasz #919 Dátum: 09 júl 08, 20:30:09 »

Ja ronda volt,mikor Hanzou-val szövetkeztek és szerintem már akkor meg lehetett neki. Az is lehet egszerű pótlás ,mivel az eredeti valaki kivágta kis bicskával.  Nevet
« Utoljára szerkesztve: 09 júl 08, 20:31:54 írta Don Davido » Naplózva

"Intelligence without ambition is a bird without wings." -Salvador Dali
fsandorw
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6

Lelkes Újonc


« Válasz #920 Dátum: 09 júl 08, 20:32:52 »

Hmmm...
Lefordított spoiler!
De kemény lett hirtelen Nevet
"Ne zavarjatok. Elintézem egyedül." Pojén Pojén
Danzou mégis kemény gyerek! Nevet
« Utoljára szerkesztve: 09 júl 08, 20:35:14 írta fsandorw » Naplózva
con
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1029



« Válasz #921 Dátum: 09 júl 08, 20:44:45 »

A támadó ninják szerintem nem konohaiak, mert Danzout simán elutasíthatják a jouninok, akkor meg minek menjenek neki, ha nem muszáj.
Ennyi erővel a többi ország ninjái minek menjenek neki,hisz semmi okuk rá,legalábbis amiről mi tudunk,konohában pedig biztos hogy vannak néhányan akik nem szereti túlságosan,főleg a hokage választás után...
« Utoljára szerkesztve: 09 júl 08, 20:57:50 írta con » Naplózva
L
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 510

Hello, my name is L.


« Válasz #922 Dátum: 09 júl 08, 20:53:45 »

De minimum reszelt krumplit.  Nevet

Az is lehet, hogy csak elkezdett bevérezni, és azért kell Kabuchimaru. Viszont amiben nem vagyok teljesen biztos, hogy az a felkötött kéz nem csak trükközés-e. Azt nem mondhatja mégse, "Bocs, de a csencselt szemem elromlott, jó lenne kicserélni!" Habár, lehet, azért akarja sóskát...  Nevet

Az az árnyalak feltűnt nekem,de nem egyértelmű, hogy honnan vágtat el.
Naplózva

Imagination more important than knowledge
Saruwatari Kumiko
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 188

Az örök newbie ^^


« Válasz #923 Dátum: 09 júl 08, 20:55:09 »

Danzou és kis sharinganja: Igazából az a rengeteg spekuláció, ami itt folyt, simán immuninsá tett mindenkit egy ilyen mozzanattal kapcsolatos meghökkenésre. De tényleg.  bow
Viszont ez nem semmi, hogy Danzou Sai egy mondatából leszűrte, hogy hajlamos lehet ellene fordulni. Biztos fáj a csepp szíve, hogy jól kinevelte a kölyköt, akinek az egyetlen életcélja az ő szolgálása volt, aztán egyszer csak már ilyenekkel kell számolni. Remélem nem lesz olyan fordulat, hogy Sai pecsétje aktiválja magát, mondjuk egy drámai jelenetben, ahol muszáj megtudnia valamit Narutonak, és feláldozza magát, mert akkor villanypóznát állítok Kishibe. Tényleg. Tőlem aztán hullhat bárki feje, de Sai-t ne  Szomorú
Naplózva


"Élni való minden élet, csak magadhoz hű maradj, veszteség nem érhet téged, ha azt hiszed, ami vagy."
#1 Itachi & Sai & Naruto & Sasuke fan
L
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 510

Hello, my name is L.


« Válasz #924 Dátum: 09 júl 08, 20:58:29 »

Saruwatari Kumiko: Az is lehet, hogy egyszerűen csak paranoiás. Bízzunk benne, hogy Sai-nak még nagy szerepe lesz, és erre utalhat a pecsét is. Valamikor sztem döntő pillanatban leszedik róla. Eddig csak nem sok pecsét maradt a helyén.
Naplózva

Imagination more important than knowledge
Tomimaru-sama
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 339



« Válasz #925 Dátum: 09 júl 08, 21:04:23 »

Kész a manga teljes fordítása! (Spoiler topic.) Hihetetlen, de Naruto elmondja Kakashinak, hogy találkozott a Negyedikkel. A többit nem is mondom. Olvassátok el.
Naplózva

Tomi is a good boy.
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #926 Dátum: 09 júl 08, 21:10:42 »

Azt a rohadt Nevet nah ez egy ki****zul jó rész lesz. Holnapután már meg is lesz az egész Nevet De nem értettem, Kakashi azt szondja h Madara harcolt és hősi halált halt.  Akkor ők még nem tudják h tobi madara ugye?
Naplózva







fsandorw
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6

Lelkes Újonc


« Válasz #927 Dátum: 09 júl 08, 21:17:29 »

Szerintem nem tudják, hogy Tobi=Madara, de Kakashi sejthet valamit mert az egyik fejezetben (395. fejezet) látta Tobi sharinganját.
« Utoljára szerkesztve: 09 júl 08, 21:20:24 írta fsandorw » Naplózva
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #928 Dátum: 09 júl 08, 21:25:39 »

Tobi Sharinganját mindenki látta nem, aki szöcsi után eredt és találkoztak vele. Naruto párszor bele is szált- de ez
off

Jól értem h Kakashi azt mondja h Naruto menjen oda ahol a RAikage van és ő meg Yamato lesz a kisérete?
Naplózva







Kirifuda
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 97


Kaufman


« Válasz #929 Dátum: 09 júl 08, 21:31:04 »

Tessék... haj ugyanaz, a ráncok, ugyanúgy csukva tartja a másik szemét, és a kötés alatt szerintem Narutonak is Sharinganja van. 


Amugy valaki árulja el hogy Danzounak a kíséretei közé hogy került be Pein teste? vagy valami ilyesmiről volt szó wtf:S ?
Naplózva

Oldalak: 1 ... 60 61 [62] 63 64 ... 289
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!