24 okt 11, 18:17:57 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 50 51 [52] 53 54 ... 289
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga - Spoiler megbeszélés  (Megtekintve 832020 alkalommal)
0 Felhasználó és 12 vendég van a témában
Tobi-kun
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 72

Rosszvér Robi


« Válasz #765 Dátum: 09 jún 24, 14:23:37 »

úgy tünik ez nagyon jó fejezet lesz:P gondoltam hogy Zetsu nem skizofrén hanem tényleg ketten van és végre harcol is Nevet
na kiderült hogy Karuinak is piros a haja, már megszokhattuk hogy mindenki akit a mangában fekete hajjal ábrázolnak annak piros haja vanXD
az egyik szines képen ha jól látom az a hét farkú jinchuuriki és ott a háttérben az a bijuu? vagy csak valami épület? olyan mint egy bogár Nevet
Naplózva
uchiha tamás
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 817



« Válasz #766 Dátum: 09 jún 24, 14:46:28 »

Szerintem az a csaj idézi majd meg nem? Azt a szörnyet

Sasuke meg mit  idézet oda szelemeket?
Naplózva

\"Uchiha klán tagja vagyok\"

 \"This is usually the part when people start screaming\"

deculture101.files.wordpress.com/2009/01/soul-eater-alt.jpg
Fl3gma
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 123


« Válasz #767 Dátum: 09 jún 24, 14:52:36 »

Áhh nagyon durva lesz ez a rész Nevet Talán meglátjuk, hogy Madara mire is képes...de azt nem hiszem h Kishi ilyen hamar megmutatná...Zetsu meg ketté válik...lesznek itt érdekes dolgok Nevet
Off: Miért birja mindenki ennyira Gaarát??? Nevet Lehet h most mindenki utálni fog, de engem személy szerint idegesitenek azok a részek amikben vannak homokninják smirksweat
« Utoljára szerkesztve: 09 jún 24, 14:53:25 írta Fl3gma » Naplózva
Toodmayne
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 69



« Válasz #768 Dátum: 09 jún 24, 15:03:40 »

Off: Miért birja mindenki ennyira Gaarát??? Nevet Lehet h most mindenki utálni fog, de engem személy szerint idegesitenek azok a részek amikben vannak homokninják smirksweat
Te vagy rá a példa hogy nem mindenki Nevet nekem a homokninják mindig is a kedvenceim közé tartoztak... leginkább onnantól amikor segítettek a hang ninják ellen... Na meg amikor megmentették Gaara-t.. azok még mindig a kedvenc részeim között vannak.
Naplózva
Nikol
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3654


Trollhercegnő 3:)


« Válasz #769 Dátum: 09 jún 24, 16:01:52 »

Hát ez érdekes... 1 Zetsu--> 2 ZetsuXD
És Gaaraék is megérkeznek...
SZerintem most is csak egy aprócska, minimális részét láthatjuk Madara erejének.  De ez érdekes, hogy az Uchiha klán két megmaradt tagja egymásnak esik...hm..
Naplózva

asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #770 Dátum: 09 jún 24, 16:20:33 »

Kezd nagyon izgalmas lennia  történet... Nevet Nevet Nevet
Nagyon kiváncsi vagyok Madara képességeire, és hát Sasuke.... Hát sztem Sasukének észre kellene vennie, hogy azért ő nem az atyaúristen....ha egyszer belépett az Akatsukiba nincs menekvés Ördögi
Én is örülök mondjuk nem Gaarának de Temarinak....MosolyogMosolyogMosolyog Remélem harcolnak majd. Hümm-hümm
Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #771 Dátum: 09 jún 24, 16:39:35 »

Végre még egy kis infó. Rz a rész tényleg jó lesz. Megint nagyon fordulatos lett a cselekmény. Mosolyog Kiváncsi vagyok nagyon, Madara mit forgat a fejében. Sasuke pedig nem lesz könnyű helyzetben, ha rajta akar ütni a Kagék találkozóján. xD
Naplózva
con
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1029



« Válasz #772 Dátum: 09 jún 24, 16:39:53 »

Öm valami nagy angol tudású emberke nem fordítaná le a tartalmát annak a spoiler szövegnek amit oozaru linkelt,mert szerintem az már tuti az eredeti történés,ha ohana-s és nagyon érdekelne!
« Utoljára szerkesztve: 09 jún 24, 16:40:26 írta con » Naplózva
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #773 Dátum: 09 jún 24, 16:44:11 »

Hmm... érdekes. A szövegben semmi utalás nem volt arra, hogy Sasuke rátámad Tobiékra, a képeken pedig az volt. Szerintem ez a szöveg így nem teljesen hiteles. Az mondjuk lehet, hogy Zetsu akkor nem azért vált ketté, mert Sasuke megtámadta, hanem csak elakarja vezetni a Kage tali helyszínére.
Kíváncsi vagyok Kankurou milyen bábura vár.  Nevet Szerintem ott sem azt mondják, elég hülyén venné ki magát.
Madara fogalmam nincs mit akarhat. Szerintem elég hülye ötlet Sasuke-t csak úgy bedobni a Kage tali közepébe. Esélye nem lenne megölni Danzou-t ilyen körülmények között.
Naplózva


lumiere
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 124


« Válasz #774 Dátum: 09 jún 24, 17:30:36 »

Ez után a sok spoiler kép után nem csodálkoznék, ha már holnap lenne RAW verzió Bárcsak így lenne  bow)
ez a fejezet igazán érdekesnek ígérkezik, sok történéssel  Pontosan
bár a színes karui-ra először azt hittem hogy egy átváltozott átokpecsétes egyén  Nyelvesít
és Kankuro-nak már megint új arcfestése van, már igazán megállapodhatna egynél  Nevet
Amúgy nekem Temari előző ruhája jobban tetszett  Mosolyog
Naplózva

" A boldogság nem egy állandó állapot, csupán apró örömpillanatok sorozata."
swadawa2
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 315


?????


« Válasz #775 Dátum: 09 jún 24, 17:33:05 »

Off: Miért birja mindenki ennyira Gaarát??? Nevet

Talán azért,(saját vélemény) mert kissé menö, föleg azon a képen,a mostanin,mint valami, "utcai vagány" ,tertmészetesen idézöjelben, ÉS én nem utállak  Nevet
Naplózva

Suigetsu
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1035



« Válasz #776 Dátum: 09 jún 24, 17:41:36 »

szerintem ez a sasuke megtámadta tobit manga hiteles. amikor a képre japán betűkkel írnak, akkor látom hogy az nem fake, szerintem (legalábbis naon remélem) ez nem fake Mosolyog és látom zetsut is harcolni (vagy vmi jutsut használni) Ohh My God kira lesz ez a rész is  Kúl
Naplózva
Suigetsu
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1035



« Válasz #777 Dátum: 09 jún 24, 18:39:48 »

am bocsi a hülye kérdésért, de valaki eltudja mondani nekem hogy danzou az miért erős? mert tudom vannak valami csatlósai, de eddig összesen manga nézésem során 5x láttam mangában és ebből egyszer se láttam erősnek :/ és a csatlósai azok milyenek és milyen erősek? :/
Naplózva
swadawa2
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 315


?????


« Válasz #778 Dátum: 09 jún 24, 18:45:00 »

DAnzou-ról nem tudunk semmit,harci tapasztalat, jutsu-i vannak-e, a gyökere meg jó erös , kemény Ohh My God lehet ha már tartott töle pár hokage.(asszem 2,3?)
Naplózva

PiFi
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 78



« Válasz #779 Dátum: 09 jún 24, 21:59:07 »

Olybá tűnik nekem ,hogy igen érdekes kis manga rész lesz ez.
Végre Zetsu is feltűnik és most nem mint leskelődő, de nehogy má mi történik vele ... wááááhhh remélem nem csak ennyi vagy mi ? wáhhhhh. Szomorú  >.<#
Naplózva

\"A jó döntések tapasztalatból jönnek, az pedig rossz döntésekből."\
Oldalak: 1 ... 50 51 [52] 53 54 ... 289
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!