24 okt 12, 06:21:38 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 38 39 [40] 41 42 ... 289
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga - Spoiler megbeszélés  (Megtekintve 832253 alkalommal)
0 Felhasználó és 26 vendég van a témában
Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #585 Dátum: 09 jún 05, 13:53:03 »

A Naruto manga 450. fejezet a www.naruto-kun.hu -n.
Ide mostantól a 451. rész spoilerjeinek megbeszélését várjuk.

Továbbá:

Ez a "Naruto manga - Spoiler megbeszélés" téma.

Itt az aktuális spoilerről lehet beszélgetni. De csakis arról és aki ezt nem tartja be, 1 hét kitiltás.
Spoiler belinkelése szintén tilos.
Naplózva
Banzai
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 561



WWW
« Válasz #586 Dátum: 09 jún 08, 10:11:04 »


 Ez az új spoiler fanfiction.
 De szórakoztatásra jó.
Naplózva
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #587 Dátum: 09 jún 08, 10:18:49 »

Hát ez szerintem is fake. De ahogy Banzai mondta szórakoztatásra jó.
Shikaku nem hiszem, hogy ilyen szinten fellázadna a daimyou döntése ellen. A ninja világban nem így működnek a dolgok.
Meg az is hülyeség szerintem, hogy Madara hagyja Sasuke-t Konohába menni. Inkább az lesz, hogy lestoppolja őket és a Naru vs. Sasu meccs halasztódik még.
Naplózva


Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #588 Dátum: 09 jún 08, 10:38:37 »

Érdekes kis fake spoiler volt. Az lehet, hogy a tánácskozás még folytatódni fog, és Shikaku ellenkezését én is el tudom képzelni. Bár lázadásba azért nem kezdene. Igazából az lesz az érdekes, amikor Konohában bejelentik az új Hokagét.  Gondolkozik
A Sasukés és Akatsukis részek szerintem nagyon hiteltelenek voltak, még alapból fake spoilerhez képest is. Én valami mást várok ezeken a szálakon, csak azt nem tudom még, hogy mit.  Pojén
Naplózva
Pein95
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 402

Monster


« Válasz #589 Dátum: 09 jún 08, 11:34:28 »

Hmm hát ez biztos hogy fake de nem rossz, annyi biztos hogy Shikaku ennyibe nem fogja hagyni, biztos fel fog lépni Danzou ellen, és mondjuk a falut is meg kéne győzni arról hogy Danzou egy mocskos cselszövő, csak ügye itt van egy kis buktató mert ügye bár Danzou hivatalosan lett Hokage tehát nem arról van szó hogy csak úgy át vette Tsunade posztját és ha esetleg lázadásba torkolik ez az egész akkor is ott van neki a gyökér anbu és akár még segítséget is hívhat a lázadás leverésére, inkább a földesurakat kéne meggyőzni hogy nincs minden rendben Danzou körül és ha mondjuk ki derülne pár turpisága is akkor még le is lehetne tartóztattni, persze ez csak saját meglátás.
Egyébként a spoiler tényleg egy jó fanfic de én se hiszem hogy ez fog történi, mindegy majd még biztos jön pár spoiler.
Naplózva
-Dante-
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1901



« Válasz #590 Dátum: 09 jún 08, 13:18:07 »

áh ez nem lehet igaz csatlakozom előttem szólókhoz, h ez egy fanfic... persze majd shikaku a 200as IQ-jával ilyen emggondolatlan lépst tenne amivel semmit sem ér el, elég valószínűtlen... de mondjuk h felhívta a figyelmet arra h hol volt mindezalatt az elképzelhető és h ezután megjönnének a Raikage csapatai az még jó is lenne h rögtön lecsapnák danzou-t és akko nem is lenne miről beszélni Nevet
Naplózva

Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #591 Dátum: 09 jún 08, 17:39:10 »

Nah találtam 1 másik spoilert is beírtam a spoiler topicba, h mennyire hiteles eza "hétfői" spoiler, azt majd úgyis +tudjuk.
Nekem elég fanficesnek tőnik, de majd elválik h igaz e.  Gondolkozik
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Zoll-sama
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 508

Gépállat


« Válasz #592 Dátum: 09 jún 08, 17:40:40 »

Lehet, hogy ez is csak egy fanfic, de legalább a hossza stimmel.
Naplózva

Gondolkodni ér!      Jön még kutyára rasengan!      NHFK Tag      Gépállat                        
Saruwatari Kumiko
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 188

Az örök newbie ^^


« Válasz #593 Dátum: 09 jún 08, 17:43:13 »

Nem kell megtudni, a forrásból azonnal kiderül: http://...451-spoiler-predictions.html. Tehát becslések/elméletek. Az eddigi összes spoiler, ami a kövi fejezetre érdekett, csak prediction volt. No para, semmi alapjuk nincs. De azért, kicsit körültekintőbbek is lehettetek volna,  nyilvánvalóan kiderül, miről is van szó. Ne haragudjatok, nem bántani akartalak, csak feleslegesen felizgatjátok a jónépet. Ha prediction, tessen odaírni, nem szégyen. Mosolyog
Naplózva


"Élni való minden élet, csak magadhoz hű maradj, veszteség nem érhet téged, ha azt hiszed, ami vagy."
#1 Itachi & Sai & Naruto & Sasuke fan
Srodack
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 587


« Válasz #594 Dátum: 09 jún 08, 17:53:34 »

Előttem szólókkal egyet értek az első biztos fanfic, mert nagyon hosszú. A második nem lenne lehetetlen, de az is fake, pedig egész ötletes és beleillik a sztoriba, bár hogy milyen okból kéne Narutoval kiálljon az érdekes, de megnézném mit tudna kezdeni Danzou vele Nevet
Naplózva
-Dante-
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1901



« Válasz #595 Dátum: 09 jún 08, 17:55:24 »

a 2. inkább fanfic mint az első, az elején még mondom hú de jó akár lehetne is de aztán tsunade felkel ugyanmár...
Naplózva

Pein95
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 402

Monster


« Válasz #596 Dátum: 09 jún 08, 17:58:08 »

Hát mondjuk ja azért az ember egy kómából nem kell föl egyik pillanatról a másikra.
Naplózva
Srodack
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 587


« Válasz #597 Dátum: 09 jún 08, 18:03:55 »

Az első irracionálisan hosszú, nem hogy 18, de talán még 35 oldalba se férne bele!!
Mindkettő fanfiction az tuti, talán holnap lesz már igazi, de inkáb szerdán!
Naplózva
-Dante-
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1901



« Válasz #598 Dátum: 09 jún 08, 18:09:11 »

elsőnek lehet vmi alapja me ahol spoilereket említenek az mind ezt közli, nem azt mondom h ez lesz csak h nem alaptalan... a 2.ban ott kezd vérezni, h a földes úr honnan tud narutorol?? kakashira emlékeztetni kellet h kicsoda nemhogy még narutora pláne még a hokage jelöltek között... aztán a tsunade jelenet... smirksweat
Naplózva

swadawa2
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 315


?????


« Válasz #599 Dátum: 09 jún 08, 18:12:16 »

A 2.fanfic-be nem az van benne hogy naruto a kihivoja Danzou-nak(mármint a hokage-cimért)
Naplózva

Oldalak: 1 ... 38 39 [40] 41 42 ... 289
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!