24 okt 12, 12:10:38 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 33 34 [35] 36 37 ... 289
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga - Spoiler megbeszélés  (Megtekintve 832356 alkalommal)
0 Felhasználó és 21 vendég van a témában
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #510 Dátum: 09 jún 02, 16:07:43 »

Jaj nehogy már ez igaz legyen! Remélem Danzou nem lesz csak így Hokage. Azért az nagyon durva lenne! Meg Kakashi jelölése is kiütött egy kicsit, mert szerintem ő nem lenne alkalmas erre. Abszolút nem illik hozzá. Szerintem hiába írják, hogy confirmed azért ez éles lenne... Meg furcsállanám, hogy a Felhő ninják máris megérkeztek miközben Sasuke még nem pedig ugyanonnan indultak nagyjából.
Csak Danzout ne!!  Lehánylak
Naplózva


Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #511 Dátum: 09 jún 02, 16:10:18 »

Danzou, mint Hokage? Szerintem ez a fejlemény kb. három fejezetet bírna ki. Utána valaki biztos leütné azt a szarkeverőt. xD Mondjuk meglepődtem, hogy confirmed lett ez a spoiler. És továbbra se szeretném, ha Kakashi lenne, nem illene hozzá ez a szerep. Persze a spoiler alapján ez csak ötletként merűlt fel, biztos vagyok benne, hogy Tsunade Naruto-t választaná.
Naplózva
-Dante-
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1901



« Válasz #512 Dátum: 09 jún 02, 16:34:20 »

Suigetsu: méghogy jiraiya-nak nem volt csapata??  és akkor yondi kinek a csapatában lett az aki?? Nevet ez sztem hirtelen kijelentés volt  Hümm-hümm
am nagyot néztem amiko hokage választást láttam  Figyelmeztetés mindenki shikaku mellett áll szal danzou akármennyi embert is térít át az oldalára nem lesz elég ahoz h többség legyen, a másik meg tuti h Tsunade narutot ajánlja be, ha nem kakashi mellett szavaz... mert hát naru ereje megvan hozzá h az legyen de még tapasztalatlan és ki tudná elképzelni az íróasztal mögött egésznap? kakashi rászolgált és mevan hozzá a vezető képessége de viszont nem elég erős hozzá, ezen lehetne sokáig csámcsogni de majd a őpéntek jobban megmagyarázza a dolgokat Pontosan
Naplózva

Pein95
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 402

Monster


« Válasz #513 Dátum: 09 jún 02, 16:40:15 »

akkor osszák meg a ketten a Hokage címet, Kakashié a papírmunka, Narutóé pedig a falu védelmezése meg egyéb feladatok Nevet
remélem legalább egy spoiler képet azért holnap ki dobnak hogy kiderüljön hogy igaz-e ez a spoiler vagy nem, bár ha ezzel a "Danzou Hokage lesz" cuccal valamennyire elveszti a hiteleségét, de nem elképzelhetettlen hisz Kishi szokott merész lépéseket is tenni, majd meglátjuk
« Utoljára szerkesztve: 09 jún 02, 16:43:01 írta Pein95 » Naplózva
Suigetsu
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1035



« Válasz #514 Dátum: 09 jún 02, 16:49:21 »

-Dante-: bakker elis felejtettem yondaimet xD
Naplózva
Saruwatari Kumiko
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 188

Az örök newbie ^^


« Válasz #515 Dátum: 09 jún 02, 16:57:47 »

Én is remélem, hogy nemsokára egy pár hiteles kép rácáfol a spoileremre  Sír Sír
De ahol fent volt, ott 100%-ra mondták, és a fejlécében is rendesen confirmed volt  Szomorú
De igazából az utánam spoilerező ugyanazt másolta be, mint aki előttem írt egyel, ez nem baj? Engem nem zavar, csak érdekel, nem-e lesz ebből gondja.  Mosolyog
Naplózva


"Élni való minden élet, csak magadhoz hű maradj, veszteség nem érhet téged, ha azt hiszed, ami vagy."
#1 Itachi & Sai & Naruto & Sasuke fan
titi
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 121



« Válasz #516 Dátum: 09 jún 02, 17:00:22 »

opss.. azt nem is figyeltem.. na mind1 modik töröljétek smirksweat  de amúgy arról az oldalról amelyikről te szedted le, láttam egy olyan mondatot hogy Danzou the 6th hokage! ez kamu ugye?Mosolyog
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #517 Dátum: 09 jún 02, 17:03:39 »

Sajnos úgy néz ki, hogy nem kamu. Fúj!  Lehánylak Lehánylak Remélem Naruto leüti azt a majmot. Lehet, hogy egy Danzou elleni lázadás tereli majd újra egy oldalra Sasukét és Narutot.
Naplózva
Pein95
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 402

Monster


« Válasz #518 Dátum: 09 jún 02, 17:06:53 »

Hát igen sajnos én is kezdek arra gondolni hogy ez a spoiler még is csak igaz, de mindegy Danzou így is úgy is ki lesz majd filézve úgy hogy mindegy, bár sztem koránt sem lesz olyan könnyü.
« Utoljára szerkesztve: 09 jún 02, 17:09:26 írta Pein95 » Naplózva
-Dante-
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1901



« Válasz #519 Dátum: 09 jún 02, 17:11:21 »

nem hiszem h ez lesz mert ha ki is jelentik a kövi részben betoppanhat a már említett hírvivő béka aki keresztbetehet danzounak... eddig jobbnál jobb húzásokkal rukkolt elő kishi persze most ennek a leveként egy hatalmas félrelépést húzna? sztem a jövőheti rész méginkább fontos lesz mint ez Gondolkozik
Naplózva

balkovics33
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 111


« Válasz #520 Dátum: 09 jún 02, 17:12:26 »

A japán írással együtt tényleg nagyon hiteles. De szerintem ez még így is fake. Túl erős és vad a váltás, bár mondjuk a Paines harcban is rengeteg váratlan volt és akkor relatíve vadnak tűnő, de ezzel együtt nehezen tudok elképzelni egy hokage választást.
Naplózva
Saruwatari Kumiko
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 188

Az örök newbie ^^


« Válasz #521 Dátum: 09 jún 02, 17:21:54 »

(Sokan elémpostoltak, titinek szólt a post) Hiszen erről szól az a spoiler is, amit te tettél be, meg az enyém is, igen, a spoiler szerint Naruto visszaindul Konohába, találkozik Kakashival, stb. stb. aztán Zetsu jelent, hogy Pain elesett, és Konan nem fog visszajönni. Madara erre két emberről beszél, akik kapcsolatot tudnak teremteni a Gedou Ma Zou-val. Utána elküldi Kisame-t a Hachibi után, neki pedig más dolga van. stb stb. aztán Tsunade nagyon rossz bőrben van, és jön a tanácskozás, hogy ki legyen a kövi Hokage. Valaki beajánlja Kakashit, mindenki egyetért, de aztán befut Danzou, aki nekiáll pattogni, hogy Jiraiya tanítványa volt, aki lerombolta Konohát, hogy Sasuke Kakashi tanítványa volt, és mindez a sandaime hibája. Összefoglalva, nincs kedvem fordítani Nevet Na igen, és akkor a spoiler szerint végül Danzou magát ajánlja hokagenek, és elfogadják. Az ő hatalmas vigyorával záródik a jelenet.
« Utoljára szerkesztve: 09 jún 02, 17:23:04 írta Saruwatari Kumiko » Naplózva


"Élni való minden élet, csak magadhoz hű maradj, veszteség nem érhet téged, ha azt hiszed, ami vagy."
#1 Itachi & Sai & Naruto & Sasuke fan
Ferrarista
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16



« Válasz #522 Dátum: 09 jún 02, 17:28:39 »

De ha belegondolunk, ez lehet Sasuke esélye is, amikor megjön, azt Danzo itt szemétkedik, akkor Naruto mellett kettes számú hősnek kiáltják ki, ha legyepálja Nevet
Amúgy azt sem hiszem, hogy most egyből ő lesz a 6., legalábbis nem hiszem el, hogy nem vonják kérdőre, hogy hol volt ő, meg a kedves gyökere a támadás alatt
Naplózva
Saruwatari Kumiko
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 188

Az örök newbie ^^


« Válasz #523 Dátum: 09 jún 02, 17:31:48 »

Jam, elvégre Itachi is arra hajtott, hogy Sasuket tiszteljék, amiért végez vele, de ha Danzou tényleg elköpi, hogy Sasuke kapcsolatba hozható az akatsukival, akkor gáz van.  Szomorú
Naplózva


"Élni való minden élet, csak magadhoz hű maradj, veszteség nem érhet téged, ha azt hiszed, ami vagy."
#1 Itachi & Sai & Naruto & Sasuke fan
Tomimaru-sama
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 339



« Válasz #524 Dátum: 09 jún 02, 20:40:26 »

Nem kell betojni attól, ha a következő fejezet végén az van, hogy a Feudális Úr Danzout nevezte ki Hokagénak. Elég korai ez a spoiler, de ha tényleg igaz, még az sem jelenti, hogy Danzou tényleg Hokage lesz. Lehet, hogy ez csak egy Barátok köztös befejezés. Aztán majd a jövő heti részben betoppan Naruto, és elmeséli Danzou régi árulását, majd jön Magdi néni, aki megtalálta Kurenai terhességi tesztjét, ami bizonyítja, hogy saját magát porozta be egy genjutsuban... Viccet félretéve: Szerintem Kakashi remek Hokage lenne. Megvan hozzá az ereje és a higgadtsága.
Egy buta kérdés: Mitől számít egy spoiler megerősítettnek, ha még kép sincs hozzá (meg úgy általában is)? Úgy értem, hogy ki erősíti meg? Kishimoto kiáll a pápai erkélyre, kioszt egy "urbi et orbi-t", majd kinyilatkoztatja, hogy a spoiler fake vagy confirmed?
« Utoljára szerkesztve: 09 jún 02, 20:49:00 írta Tomimaru-sama » Naplózva

Tomi is a good boy.
Oldalak: 1 ... 33 34 [35] 36 37 ... 289
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!