24 okt 12, 16:23:15 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 28 29 [30] 31 32 ... 289
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga - Spoiler megbeszélés  (Megtekintve 832432 alkalommal)
0 Felhasználó és 19 vendég van a témában
Pein95
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 402

Monster


« Válasz #435 Dátum: 09 máj 26, 12:46:53 »

Meg sztem elég hosszú egy fejezethez, meg ez hogy Nagato szabadon engedi a Bijuukat pffúú micsoda armageddon lenne belőle, max annyit tudnék elképzelni hogy elpusztítja a szobrot a Bijuukal elgyütt na azzal igazán keresztbe tehetne Madarának sőt meg is híjúsithatná a tervét, mindegy szerintem is fake, majd jön egy másik spoiler is remélem.
Naplózva
kakairuRULEZ
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1012

lasse


« Válasz #436 Dátum: 09 máj 26, 17:36:53 »


Tuti, hogy fake! Ha kiengedné a bijuukat, armageddon lenne az bizti. És Tobi sem örülne ennek... bár nem hiszem, hogy ez lett volna a célja
Naplózva
Zoll-sama
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 508

Gépállat


« Válasz #437 Dátum: 09 máj 27, 09:38:33 »

A rinengan átadása elég népszerű elmélet volt és most itt egy spoiler kép, hogy ezt alátámassza. Szerintem is érdekes dolog volna, de ne felejtsük el, hogy a népszerű elméletek könnyen szülnek kamu spoiler képeket.
Naplózva

Gondolkodni ér!      Jön még kutyára rasengan!      NHFK Tag      Gépállat                        
Bontakun
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 237


Bonta


« Válasz #438 Dátum: 09 máj 27, 10:58:45 »

Most ha jól látom akkor szerintem 2 lehetőség van. Az egyik: átadta rinnengant, a másik: egy dzsucu hatására megszűnt a rinnenganja. Na erre nagyon kiváncsi leszek- Gondolkozik
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #439 Dátum: 09 máj 27, 11:10:46 »

Lehet mégis igazam lesz és Naruto megkapja a Rinnegant? Örülnék neki, ez az elképzelés már egészen a szívemhez nőtt.  Pojén
Persze csak ha a kép igazi. Bár az is lehet, hogy Nagato simán meghalt és ezzel eltűnik a Rinnegan.
Naplózva
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #440 Dátum: 09 máj 27, 11:25:58 »

Huh ez az új spoiler nagyon tetszik! Nagato szépen feléleszt mindenkit és után meghal. Ennél jobb nem is lehetne. Kár, hogy Jiraiya nem fért már bele, de végülis az elég irreális lett volna. Így viszont tuti, hogy Kakashi él. Meg a végén Sasuke is volt! Az annyira jó lenne ha végre előkerülne! Remélem tényleg ez lesz benne!
Naplózva


Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #441 Dátum: 09 máj 27, 11:28:03 »

Nah, Sóska strikes back! Nevet Remélem tényleg igazi, onemangán confirmednek írták. És Konan szereplése is tetszik, örülök, hogy ő is jó útra tér. (Bár jobb lett volna ha Konohában marad, és összejön Kakashival.  Pojén)
A feltámasztások nekem is tetszenek. Mosolyog
Naplózva
Pein95
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 402

Monster


« Válasz #442 Dátum: 09 máj 27, 11:57:12 »

Hmm érdekes spoiler, nekem tetszik főleg ez a feltámasztás dolog, végül nagato még is egy kicsit good boy lett, és úgy látszik Saskemó is betoppan, ez egész érdekes fejezet lesz már várom. Nevet
Naplózva
Zoll-sama
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 508

Gépállat


« Válasz #443 Dátum: 09 máj 27, 11:59:53 »

Az újabb spoiler számomra megmagyarázta Nagato szemét. Kiment belőle a kraft és kikapcsolt a szeme, majd az egész teste is.
Naplózva

Gondolkodni ér!      Jön még kutyára rasengan!      NHFK Tag      Gépállat                        
Pein95
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 402

Monster


« Válasz #444 Dátum: 09 máj 27, 12:21:33 »

Ez a kép sztem tutira fake mert vissza néztem pár fejezetett és megtaláltam a párját csak a szemét buherálták meg és a szövegbuborék is pont ugyan ott van, mondjuk lehet hogy páran rájöttek már de azért én leírtam. (meg látom hogy alapjába véve is pendig)
Naplózva
Zoll-sama
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 508

Gépállat


« Válasz #445 Dátum: 09 máj 27, 12:27:01 »

Melyik fejezetben láttad? A raw alapján biztosan tudjuk ellenőrizni.

Alapjában minden spoiler a "verification: pending" besorolással indul, ami annyit jelent, hogy a hitelesség ellenőrzés függőben van. Aztán az ilyen és ehhez hasonló információk alapján lesz fake, vagy confirmed.
Naplózva

Gondolkodni ér!      Jön még kutyára rasengan!      NHFK Tag      Gépállat                        
Pein95
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 402

Monster


« Válasz #446 Dátum: 09 máj 27, 12:30:21 »

Melyik fejezetben láttad? A raw alapján biztosan tudjuk ellenőrizni.

A 446 fejezet/7 kép és szerintem tök ugyan olyan.
Naplózva
Zoll-sama
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 508

Gépállat


« Válasz #447 Dátum: 09 máj 27, 12:41:15 »

Megnéztem, tényleg ugyan az a két kép, csak más a szöveg, nincsenek karikák a szemgolyón és szivárog egy kis vér. Magyarul kamu, nemzetköziül fake.
Naplózva

Gondolkodni ér!      Jön még kutyára rasengan!      NHFK Tag      Gépállat                        
kakairuRULEZ
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1012

lasse


« Válasz #448 Dátum: 09 máj 27, 12:49:03 »


Kísértetiesen hasonlít Itachi vérző szemére!!!  Ohh My God
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #449 Dátum: 09 máj 27, 13:01:05 »

Jah, az a kép fake sajnos, bár igazából erre lehetett számítani. Szomorú A szöveg viszont igazinak van feltüntetve, jó lenne hozzá pár kép is. xD
Naplózva
Oldalak: 1 ... 28 29 [30] 31 32 ... 289
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!