24 okt 13, 04:22:42 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 289
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga - Spoiler megbeszélés  (Megtekintve 832665 alkalommal)
0 Felhasználó és 28 vendég van a témában
Pein95
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 402

Monster


« Válasz #285 Dátum: 09 ápr 21, 20:23:44 »

Hmm nem rossz spoiler és egyátalán nem fake szagú mondjuk még nem 100%, mindegy holnap majd kiderül.
Mondjuk ha igaz akkor nem lesz rossz fejezet, vágyok még egy kis flashbackre. Nyelvesít
« Utoljára szerkesztve: 09 ápr 21, 20:29:16 írta Pein95 » Naplózva
Thanatos
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 326


A Halál Istene


« Válasz #286 Dátum: 09 ápr 21, 20:27:22 »

Szerintem viszont elég fanfiction jellegű, én a képekre esküszöm.
Naplózva

A halál az egyetlen biztos pont az életben.
tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #287 Dátum: 09 ápr 21, 20:54:29 »

Hát úgy néz ki, hogy nagyra becsültük Yahiko-t, egy kutya beelőzte! Nyelvesít Legalábbis a spoiler szerint.  Pojén
Naplózva
Szauron
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 46


« Válasz #288 Dátum: 09 ápr 21, 22:56:39 »

Na ne a kutya miatt gurult be végleg?
Ez nagyon fake szagú.
Elpusztítja a fél világot egy palotapincsi miatt ,na azért ez túlzás.
Naplózva
Pein95
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 402

Monster


« Válasz #289 Dátum: 09 ápr 21, 23:16:03 »

Hát igen ez azért elég fura Gondolkozik, egy kutya halála miatt senki sem lesz világgyülölő pszichopata (vagy mégis?). Ördögi Hm mindegy ha kijönnek a képek akkor kiderül hogy fake vagy nem fake. kacsint
« Utoljára szerkesztve: 09 ápr 21, 23:16:58 írta Pein95 » Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #290 Dátum: 09 ápr 22, 08:48:24 »

Új spoiler. Mosolyog
Érdekes volt. Ez a kutyás dolog egy kicsit zűrös, de nekem tetszik, és at is jó lenne, ha Nagato tényleg Yahikotól vette volna át ezt az isten-szöveget. Viszont ha ez igaz, akkor megint semmi nem lesz a többiekkel. A cselekmény jól megragat egy ponton.
Naplózva
kakairuRULEZ
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1012

lasse


« Válasz #291 Dátum: 09 ápr 22, 09:21:03 »


Nekem valahogy fakegyanús ez a spoiler a kutya miatt. Hisz mindannyian tudjuk, hogy mit tett a békákkal!  >.<#
Naplózva
Pein95
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 402

Monster


« Válasz #292 Dátum: 09 ápr 22, 09:39:00 »

Szerintem a kutya még tökéletesen bele illene a képbe de azt már én is hülyeségnek tartanám hogy a halála miatt gurult volna be ez azért nem lenne reális. Hmm?

SZERK.: ez az új spoiler már úgy láttom hogy igaz, ezek szerint tényleg benne lesz ez a Chibi nevű kutya. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 09 ápr 22, 09:42:49 írta Pein95 » Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #293 Dátum: 09 ápr 22, 09:44:19 »

Látom, hogy confirmed lett. Érdekes, ez a spoiler, egy kicsit zavarosabban már kedden kint volt. Lassan megint hinni fogok a keddi spoilerekben. ikszdé
Remélem a kutya aranyos lesz. (Bár Kishi mindig aranyos állatokat rajzolt.)
Naplózva
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #294 Dátum: 09 ápr 22, 09:59:40 »

Hát ezek szerint mégis igaz volt a tegnapi spoiler is. A történet nem nagyon fog haladni. Mondjuk ez várható volt. Azon nagyot röhögtem, hogy aki a spoilert írta azon háborgott, hogy Kishi és a tesója folyamatosan copy-zzák egymást.  Nevet
Mivel még nem jelent meg a fejezet ezért nem szeretnék előzetes fejtegetésekbe bocsátkozni, de annyit azért hozzátennék az előttem lévő kommentekhez, hogy a kutyás dolgot nyilván nem úgy kell érteni, hogy Nagato vmi hiper-szuper állatvédő és a kutya halála miatt őrült meg. Ott volt gyerekként egyedül és amíg nem ismerkedett meg a Konan-Yahiko párossal, addig a kutya volt az egyetlen társa.
Naplózva


Zoll-sama
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 508

Gépállat


« Válasz #295 Dátum: 09 ápr 22, 10:11:42 »

Nyilván a szülei halála sokkal jobban megrendítette, a bolhazsák csak az utolsó csepp lehetett a pohárban.
Naplózva

Gondolkodni ér!      Jön még kutyára rasengan!      NHFK Tag      Gépállat                        
Pein95
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 402

Monster


« Válasz #296 Dátum: 09 ápr 22, 10:18:13 »

Igen aztán jött Yahiko halála ami végképp kiboritotta a bilit. Technikai KO
Azért remélem majd az ő halál esetére is kitér a manga. Hümm-hümm

uchiha tamás: azért az elfen liedben más volt a helyzet mivel ott Lucyt mindenki utálta és kiközösitette és csak egy kutya volt aki barátkozott vele és amikor meghal akkor durran be az agya na meg azért mert az a lány aki úgy csinált mint ha kedvelné az is elárulta, mondjuk ez már OFF
És azért Nagatonak voltak barátai és megesküdött rá hogy megvédi őket de mivel nem tudta megtartani az igéretét ezért becsavarodott. >.<#
« Utoljára szerkesztve: 09 ápr 22, 15:41:00 írta Pein95 » Naplózva
uchiha tamás
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 817



« Válasz #297 Dátum: 09 ápr 22, 14:19:44 »

Olyan lehet mint az elfen liedben nem? Ott is Lucy a kutya halála után lett pszyho
Naplózva

\"Uchiha klán tagja vagyok\"

 \"This is usually the part when people start screaming\"

deculture101.files.wordpress.com/2009/01/soul-eater-alt.jpg
Thanatos
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 326


A Halál Istene


« Válasz #298 Dátum: 09 ápr 22, 16:18:06 »

Ez butaság, nem kutya halálától kattan be, hanem Yahiko halálától, úgyhogy abban a spoilerben elég furán értelmezi a dolgokat a szerző de mindegy.
Mivel gyakorlatilag mindegyikben ugyanaz van írva, ezért valószínű, hogy igazak.
A képek nem mondanak túl sokat, remélem nemsokára lesz olyan spoiler, amiben le van fordítva a képen látható szöveg.
Naplózva

A halál az egyetlen biztos pont az életben.
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #299 Dátum: 09 ápr 22, 16:25:43 »

Én meg azt remélem, hogy nemsokára lesz egy olyan rész, amiben a történet előrehalad.
Ez a kutyás dolog azért elég fura nekem, és igazából a többi se tűnik annyira érdekesnek. Azt már régóta tudjuk, hogy Nagato-éknak nehéz gyerekkora volt, a spoilerek alapján pont ennyit fogunk tudni erről ez után a rész után is. Plusz info legfeljebb annyi lesz, hogy Nagato szereti az állatokat. ikszdé (Bár erről később szépen leszokott, mint láttuk)
Egy szó sincs Kakashirol, Tsunadéról, stb. Pedig én azért reménykedtem. Talán majd jövő héten.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 289
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!