24 okt 13, 10:09:41 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 289
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga - Spoiler megbeszélés  (Megtekintve 832761 alkalommal)
0 Felhasználó és 12 vendég van a témában
Pein95
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 402

Monster


« Válasz #195 Dátum: 09 ápr 13, 21:48:15 »

Nem rossz spoiler de tényleg elég korai ahoz hogy hiteles legyen Hmm?, bár szerintem valami hasonló lesz. Pontosan
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #196 Dátum: 09 ápr 13, 21:48:52 »

Hmm...
Ez még bele is férne 17 oldalba és még nem is olyan nagy agyamentség.
Bár az, hogy hétfőn jött ki, erősen csökkenti a hitelességét... De volt már olyan, hogy hétfői spoiler igaz volt... mondjuk asszem még csak egyszer ikszdé (legalábbis mióta figyelemmel kísárem a spoilereket).
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #197 Dátum: 09 ápr 13, 22:48:18 »

Én azért nem örülnék ha igaz lenne mert túl rövid, nem sok történik benne.Még jó hogy csak hétfő van, nem szerda! Nevet
Naplózva
Srodack
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 587


« Válasz #198 Dátum: 09 ápr 14, 08:38:56 »

múlt héten, vagy két héttel ezelőtt is ez volt, hogy fake meg minden és láss csodát igaz volt, szerintem teljesen fedi az elképzeléseket és beleillik a történetbe, plusz szerintem mindenki valami hasonlót vár a mostani résztől!!
Naplózva
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #199 Dátum: 09 ápr 14, 09:16:40 »

Ez a spoiler elég gyanús. Nem tetszene ha ilyesmi lenne a beszélgetésben, szörnyen sablonos. Ha ezek a szavak hangoznának, akkor ez ahhoz vezetne, hogy mindketten levágnak egy monológot, meg se hallják, amit a másik mond és a végén egymásnak esnek. Így nem fognak dűlőre jutni. Biztos vagyok benne, hogy ennek a beszélgetésnek nagy jelentősége lesz és Naruto más ember lesz utána. Ezért nem hiszem, hogy ezen a szinten mozogna a társalgás.
Naplózva


Srodack
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 587


« Válasz #200 Dátum: 09 ápr 14, 09:20:57 »

Azért ez annyira nincs alacsony szinten, de amit leírtak az édes kevés, valóban lehetne magasabb szintre vinni, de Nagato kérdésére választ ad Naruto, most hogy milyen szavakkal az más kérdés.
Haton: maga a beszélgetés nem hiszem, hogy olyan hosszú lesz tekintve hogy Nagato csúnyán haldoklik, véleményem szerint rengeteg flashback lesz, amiből kiderül sok minden többek között Yahiko és Nagato kapcsolata ill. Madara/Tobi és Nagato kapcsolata!! 

Ha meg fake, akkor ma, de holnap már tuti lesz kinn olyan ami eredeti!! Abból kiderül.
Naplózva
Haton
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 120

Haton


« Válasz #201 Dátum: 09 ápr 14, 09:30:08 »

Haton: maga a beszélgetés nem hiszem, hogy olyan hosszú lesz ....

Miért ne lenne, hiszen a Sasuke és Madara beszélgetés is milyen hosszú volt már, volt kb 3-4 rész.
Bár szerintem is rengeteg flashback lesz mind Nagato-ról, mind Yahiko-ról, mind pedig a velük történt dolgokkal.
« Utoljára szerkesztve: 09 ápr 14, 09:31:04 írta Haton » Naplózva

Kedvenceim: Pein, Itachi, Kakashi, Jiraiya, Shikamaru, Yamato, Sai, Hinata, Naruto és Choji. Nem ebben a sorrendben persze, de mindegyiket másért szeretem.

Sasuke-t is szerettem, csak hát sajnos \"elk**vult\" a karaktere.
Srodack
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 587


« Válasz #202 Dátum: 09 ápr 14, 09:34:55 »

Mennyi is volt abban 3-4 részben a flashback??? Amikor elmondja, hogy miként alapították meg a falut, és miért kellett elhagynia később azt?! Igaz, hogy ezt meséli Sasukenak (ami tegyük hozzá vagy igaz vagy nem), de az inkább arra szolgált, hogy mi (az olvasók) megismerjük a történetét!

 OFFFF Aki látta a Sötét Lovag c. filmet abban is Joker 3 sztorit mond el az arcán lévő vágásokról!! /:offtopic:

A másik, amit ebből én hiányolok az a Gai csapat, mert ők is jönnek és nem voltak sokkal Naruto mögött!!
Naplózva
Thanatos
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 326


A Halál Istene


« Válasz #203 Dátum: 09 ápr 14, 14:08:48 »

Hát érdekes ez az új spoiler.
Hosszúságra nagyjából stimm. A sztoriba is beleillik, szódával.
De egy dolog nem tetszik benne: azt mondja hogy Nagato aktiválta a rinnengant amikor megölték a szüleit, de elvileg akkor aktiválódott amikor megtámadta őket egy akármilyen nindzsa miután találkoztak Jiraya-val. A kettő nem zárja ki teljesen egymást, de emiatt arra következtetek, hogy nem igaz.
Naplózva

A halál az egyetlen biztos pont az életben.
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #204 Dátum: 09 ápr 14, 14:09:31 »

Ez a spolier érdekesnek tűnik. Remélem igazi ikszdé. Bár a keddi azért általában gyanús. Viszont kiváncsi lennék, milyen az amikor Naruto egyszerre van sennin formában, és közben a Róka is rátör. Mosolyog
Naplózva
Haton
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 120

Haton


« Válasz #205 Dátum: 09 ápr 14, 14:19:18 »

De egy dolog nem tetszik benne: azt mondja hogy Nagato aktiválta a rinnengant amikor megölték a szüleit, de elvileg akkor aktiválódott amikor megtámadta őket egy akármilyen nindzsa miután találkoztak Jiraya-val. A kettő nem zárja ki teljesen egymást, de emiatt arra következtetek, hogy nem igaz.

 Azt nem tudjuk, hogy mikor aktivizálódott, akkor csak azt tudtuk meg, hogy a három kölyökből ki volt az igazi. és hogy melyiküknek volt meg a Rinnengan. Azt nem tudjuk, hogy mikor, hiszen Jiraiya flashback-jében gyakorlatilag mindvégig takarva volt a szeme a hajától, s csak akkor láttuk, miután legyőzte azt a kő shinobit, de ettől függetlenül lehetett neki már a legelejétől kezdve Rinnenganja, szal nem zárja ki egymást a kettő.  kacsint

Szerintem se rosz, de várjunk még, lehet, hogy csak egy nagyon jó fanfic. Gondolkozik Kúl
Naplózva

Kedvenceim: Pein, Itachi, Kakashi, Jiraiya, Shikamaru, Yamato, Sai, Hinata, Naruto és Choji. Nem ebben a sorrendben persze, de mindegyiket másért szeretem.

Sasuke-t is szerettem, csak hát sajnos \"elk**vult\" a karaktere.
Pein95
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 402

Monster


« Válasz #206 Dátum: 09 ápr 14, 14:35:41 »

Hát igen valóban érdekes spoiler, nekem tetszene Kúl, mondjuk lehet hogy tényleg csak egy fanfic de az biztos hogy valami hasonló fog történi. Pontosan Mindegy honap már elvileg jönnek a hitelesek. smirksweat
Naplózva
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #207 Dátum: 09 ápr 14, 15:14:46 »

Ezek az új spoilerek hitelesebbnek tűnnek. Meg jobbak is. Főleg az első. Nem hiszem, hogy csak idáig jutnak el a beszélgetés során, de sokkal életszerűbb lenne ha némi harc is lenne közben. Szóval biztos több mindent fog Nagato mondani ennél. Ha csak nem lesz 50 rész a beszélgetés.  Nevet A második spoiler már kicsit neccesebb, főleg a Tsunadés rész. Nem hiszem, hogy Tsunade csak úgy hipp-hopp magához térne... Meg, hogy feláldozná magát Kakashiért... Ez elég nagy marhaság lenne.
Naplózva


Haton
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 120

Haton


« Válasz #208 Dátum: 09 ápr 14, 15:22:57 »

Nyílván nem lesz ilyen kopizás, mint hogy ásoljuk le Chiyo-t.
Jó lenne látni Kakahsi-t élni, de nem úgy, hogy lemásolja Tsunade Chiyo-t.
Naplózva

Kedvenceim: Pein, Itachi, Kakashi, Jiraiya, Shikamaru, Yamato, Sai, Hinata, Naruto és Choji. Nem ebben a sorrendben persze, de mindegyiket másért szeretem.

Sasuke-t is szerettem, csak hát sajnos \"elk**vult\" a karaktere.
tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #209 Dátum: 09 ápr 14, 16:06:29 »

Jó lenne ha megmenekülne Kakashi, de Tsunade nehogy már feláldozza magát!  Ohh My God
Arra a sage-kyuubi-ra én is kiváncsi lennék! Nyelvesít
Naplózva
Oldalak: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 289
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!