24 okt 13, 18:06:26 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 289
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga - Spoiler megbeszélés  (Megtekintve 832897 alkalommal)
0 Felhasználó és 8 vendég van a témában
Pein95
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 402

Monster


« Válasz #60 Dátum: 09 márc 31, 18:06:39 »

Hát igen nem tudom meddig húza még Kishi ezt a harcot és már annyira kiváncsi lennék nagato és naruto beszélgetésére. Bár még mindig nem tudom eldönteni hogy igaz-e a spoiler, mondjuk én még eltudnék viselni egy ilyen fejezetet de a következőben már jó lenne ha lezárná kishi a harcot és akkor haladna tovább a story is.
« Utoljára szerkesztve: 09 márc 31, 18:08:06 írta Pein95 » Naplózva
rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #61 Dátum: 09 márc 31, 18:10:17 »

Hát, ha Naruto valóban belevág egy Rasengant, a Tendou Pein onnan már nem kel fel többé. Nem tudom hogy Konan miért nem tolja arrébb a tolókocsis ex-pasiját. Ha valóban aggódik valamennyire Nagatóért, akkor gyorsan elviszi onnét valahogy, de mintha nem is nagyon akarna segíteni rajta.   
Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
Pein95
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 402

Monster


« Válasz #62 Dátum: 09 márc 31, 18:17:36 »

Én még azon csodálkozok hogy Nagato még mindig bírja ezt már nyomott egy MEGA-Shinra Tenseit és aztán egy ATOM NAGY-Chibaku Tenseit, és már szinte a teste minden nyilásából ömlik a vér de ő még mindig bírja. Mit ne mondjak nagy kitartás van benne.

Már nagyon várom a holnapi spoiler képeket mert nagyon kiváncsi vagyok hogy ezek a spoiler szövegek tényleg igazak-e.
« Utoljára szerkesztve: 09 márc 31, 18:21:05 írta Pein95 » Naplózva
ipirike
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 876


« Válasz #63 Dátum: 09 márc 31, 18:21:13 »

Szerintem meg már az nevetséges ahogy Naruto ,legyőzi Nagatot aki már elég tapasztalt és a rin'negant is uralja.És honnan a fenéből szedi azt a sok chakrat ,mer ,hogy nem a kyuubitól az biztos  Hmm? ez is annyira jellemző...Én nem örülök ,hogy igy alakulnak a dolgok , Hinata meg felépül  Szomorú ,de am az egyik spoilernél mm ahogy irja ott ,hogy  a szines képnél "Two-page colored cover: Left half has young Konan, Orochimaru(Nagato) and Yahiko. Below that, is how they are of the current day. Right half is exactly the same, only with Naruto, Sasuke and Sakura instead." erre értem ,hogy Sasukét a jók kozzé sorolja  Gondolkozik...kiváncsi vagyok ,hogy mit akar Kishi ezzel.
Pein95 amelyiknél azt irja ,hogy Confirmed azt biztos igaz.
« Utoljára szerkesztve: 09 márc 31, 18:22:03 írta ipirike » Naplózva

tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #64 Dátum: 09 márc 31, 18:26:31 »

Eddig még nem láthattuk a Sennin módot se (kivéve Jiraya-nál de az sem volt tökéletes Sennin mód), tehát nem tudhatjuk, hogy mennyi chakra-ja lehet Naruto-nak ilyen módban.Am meg szerintem Nagato-nak van nevetségesen sok chakra-ja.Amennyi állatot megidézett, amennyiszer elsütötte a Shinra Tenseit, Chibaku Tensei-ról nem is beszélve, és persze a többi Pein test is használt egy jó pár technikát.
Naplózva
Pein95
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 402

Monster


« Válasz #65 Dátum: 09 márc 31, 18:31:13 »

ipirke: hát igen tudom csak hát ilyen korán még nem szoktak kijönni hiteles spoilerek ezért nem tudom eldönteni, bár lehet hogy ezentúl már kedden is jönnek hiteles spoilerek
Naplózva
Haton
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 120

Haton


« Válasz #66 Dátum: 09 márc 31, 18:31:48 »

Szerintem nem inden igaz a spoiler-ből.
Lehet, hogy csak a színes oldalak lesznek igazak, de azt én nagyon várom, mert mindig is akartam egy olyan képet, ahol Színesben felmutatják a legtöbb jó és gonosz karaktert, gyerek és felnőt korukban egyaránt. Ohh My God Pirul Nevet

Ha jól emlékszem, Kihsi csak azt ígérte a harcal kapcsolatban, hogy vége lesz. Gondolkozik Pontosan
Nagato üldözése és a vele való beszélgetés meg már igazából nem lesz harc. Pontosan

Ipirike: Nagato-nak mindig is rohadt sok csakrája volt. Kb Kisame/Madara és X bijuu közt lehetséges a csakrájának a nagysága, mennyisége és ereje - persze a Kyuubi csakráját még így sem éri el.
Naplózva

Kedvenceim: Pein, Itachi, Kakashi, Jiraiya, Shikamaru, Yamato, Sai, Hinata, Naruto és Choji. Nem ebben a sorrendben persze, de mindegyiket másért szeretem.

Sasuke-t is szerettem, csak hát sajnos \"elk**vult\" a karaktere.
Fl3gma
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 123


« Válasz #67 Dátum: 09 márc 31, 18:40:50 »

Sztem se igaz a spoiler Gondolkozik
Am haton te honnan veszed h Nagatonak mennyi chakrája volt??még 1x se esett rola szó
Naplózva
ipirike
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 876


« Válasz #68 Dátum: 09 márc 31, 18:42:31 »

Haton én egy szóval se mondtam ,hogy Nagatonak kevés chakraja lenne  Nevet ésés hogy jön ez mos ide? és azt is ,hogy Kishi mit igért?
Na de mind1 ,a rawig meg a képekig mindenki maga dönti el ,hogy mit tekint igaznak ,csak szerintem amékre megmondják ,hogy igaz az igaz.
Naplózva

Zoll-sama
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 508

Gépállat


« Válasz #69 Dátum: 09 márc 31, 18:50:20 »

Már 3 spoilerre volt kiírva, hogy confirmed, mégis voltak köztük eltérések. Az utolsó tűnik a legreálisabbnak, de szerintem egy kicsit rövid, fog még ott ez-az történni.
Naplózva

Gondolkodni ér!      Jön még kutyára rasengan!      NHFK Tag      Gépállat                        
rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #70 Dátum: 09 márc 31, 18:56:30 »

Mivel ezek a testek emberekből lettek átalakítva, gondolom Nagato csak a fenntartásukhoz használ Chakrát, és minden testnek saját Chakra mennyisége van. Nem biztos hogy Nagato őket látja el Chakrával, ő szerintem csak a fenntartásukhoz adja a Chakrát. És ahogy a testek kerülnek életveszélyes helyzetekbe, Nagatónak annál jobban kell irányítania őket, ami hirtelen sok Chakravesztést okoz.

Ami az én nézőpontomat illeti, ezek a spoilerek szerintem valóságosak is lehetnek. Bár ez a Rasen Shuriken előli ugrálgatás tényleg kissé morbid, hisz Naruto időzítése jó volt.
Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
Ba Lee
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 113


« Válasz #71 Dátum: 09 márc 31, 19:15:25 »

Csalódott lennék, ha azzal a dupla frs en nem ölné meg végre. Mert akkor megint 1 rész harc.
Remélem kamu ez a spoiler, de holnap már jönnek a megerősítettek.
Naplózva

Nem tudtam, nem mondták.
Haton
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 120

Haton


« Válasz #72 Dátum: 09 márc 31, 19:28:18 »

A harcnak mindenképpen vége lesz ezen a héten. Pontosan

De ne felejtsük - ez most olyan, mint az anime-ben egy szezon!
Pl: "Az Uchiha Vadászat" több mint 30-45 fejezett volt a mangában, ahogyan "Gaara megmentése" is kb 30 fejezett
      volt, és ezekben is voltak "ultimate fight-ok".
A "Invasion Of Pain" rész eddig kb 20-25 fejezett talán.

És ne felejtsük: Most maga az Akatsuki "vezér" harcol, az Naruto történetének egyik legfontosabb főgonosza,
aki nem olyan, mint Deidara, Hidan vagy Gyilkos Méh (Hachibi).
Az ő ereje rohadt nagy, tehát én nem tudom, hogy komolyan írja a spoiler a "kitérést", de egy "vezér"-től, aki már így is rengeteg nagyhatalmú shinobi-t győzött le (Pl Hanzo, Jiraiya, Kakashi), van neki kb 40-50% esélye rá.

Szal a harcnak vége lesz ezen a héten, nem lesz more fight, de még Nagato-t azért elkapják! Nyelvesít Pontosan Kúl
Naplózva

Kedvenceim: Pein, Itachi, Kakashi, Jiraiya, Shikamaru, Yamato, Sai, Hinata, Naruto és Choji. Nem ebben a sorrendben persze, de mindegyiket másért szeretem.

Sasuke-t is szerettem, csak hát sajnos \"elk**vult\" a karaktere.
Nikol
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3654


Trollhercegnő 3:)


« Válasz #73 Dátum: 09 ápr 01, 06:56:38 »

A spoilerképek, bár csak borító-szerűségek, aranyosak, tetszik az a Narutos-Sasukés kép  kacsint Nevet
Naplózva

Zoll-sama
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 508

Gépállat


« Válasz #74 Dátum: 09 ápr 01, 09:15:24 »

Ahogy a legújabb spoiler képeket nézem, egyértelmű, hogy Pein valahogy kikerülte a másopik FRS-t is, és Naruto ezért fordult a folksturm taktikához. A többit majd meglátjuk.

Megint azok a "csodálatos" körmök! Nevet
Naplózva

Gondolkodni ér!      Jön még kutyára rasengan!      NHFK Tag      Gépállat                        
Oldalak: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 289
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!