24 szep 25, 19:13:01 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 18
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A legjobb játék amivel valaha játszottál.  (Megtekintve 71101 alkalommal)
0 Felhasználó és 9 vendég van a témában
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #135 Dátum: 11 ápr 25, 11:39:56 »

Nem azt kell leírni miért a világ legjobb játéka. Azt kell leírni neked miért az volt a legjobb^^.
Nekem pl több is van nem tudnék dönteni így kerülöm az ide való írást. Imádom a Morrowind sorozatot mert zseniális történet rengeteg cucc és küldetés. Ami viszont zavart, de ennek ellenére is megérte tolni vele, hogy a mozgás elég gyenge. A szörnyek is lehetnének jobbak:). Stb stb...
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #136 Dátum: 11 máj 11, 22:01:07 »

Amúgy jó nehéz eldönteni, hogy mi is a legjobb játék, még ha csak a saját repertoárunkat is nézzük. Talán egyszerűbb lebontani 1-2 műfajra amivel szivesen játszik az ember. Végülis Pl egy RPG-t meg egy RTS-t nem nagyon lehet összehasonlítani

nekem pl
-Kedvenc Stratégiám: Empire Earth
-Kedvenc RPGm: Shin megami tensei: Persona 3 (FES)

De ha mondjuk személyes kedvencem van a "black&White" című játék ami igazán semmelyik mert "istenszimulátor"
Naplózva

Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #137 Dátum: 11 máj 14, 07:25:51 »

Nos a Pokoli szomszédok mókás volt, viszont a kedvencem a StarCraft 1. A 2höz még nem volt szerencsém, de az 1 volt az első komolyabb játékom, és nagyon szívesen játszottam. De aztán vhogy abbamaradt, ma meg már asszem, hogy battle.net sincs, szal csak a gépet nyúzhatom. De tök jó volt leszedni rá a Huncraftot, és imádtam hallgatni, hogy magyarul beszélnek Nevet Nagyon jó játék 5*/5
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #138 Dátum: 11 máj 15, 21:21:47 »

Én is mint mindenki szerintem több játékot szeret. A magam részéről szétbontom a játszott játékokat kategóriákként. A kedvenc játékaim kategóriái pedig a stratégia, kaland, akció-H&S kategóriák. Természetesen a kategóriák is tovább bonthatók, de ezt most nem akarom bontogatni. A lényeg:

Stratégia: Több is van de a legjobb számomra a Heroes M&M sorozat.
Kaland: Szintén több játékot tartalmaz De számomra mai napig a legjobb a Baldur's Gate sorozat.
Akció H&S: Itt is több van de talán még mindig a Diablo sorozat ami számomra a legjobb bár vannak most már olyanok amelyek hasonlóan teljesítenek. Mégis ezt jelölöm mert ez a játék az alapja a többi ilyen játéknak is.

Ha összességében csak egyet jelölnék akkor a Baldur's Gate 1-2 és kieg. vinne mindent. Lehet, hogy ragaszkodok a régi játékokhoz, de én már csak ilyen vagyok. Valahogy úgy érzem, hogy a mostani játékok nagyrészt ötlettelenek és csak a grafikai képességükkel akarják megfogni az embert.
Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #139 Dátum: 11 máj 15, 21:24:19 »

Rini teljes mértékben egyet értek ezzel a hsz-del Mosolyog régik a jók, mennyit lehet játszani velük és nem unod meg, most meg az új játékok 5-6 órát játszol vele megunod és abbahagyod.
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #140 Dátum: 11 máj 16, 04:34:54 »

Jah SCben elkezdtem a kampányt, mikor hazamentem du, és aztán egyszer leveszem a szemem a monitorról és kiderül, hogy besötétedett Nevet Hogy a reklámot idézzem: Kár, hogy a régi jó dolgokból nem maradt semmi.
Naplózva
Suigetsu
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1035



« Válasz #141 Dátum: 11 jún 13, 17:32:52 »

A legjobb játék, amivel valaha játszottam, az a Heroes 2-3, és a Diablo 2.
Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #142 Dátum: 11 jún 13, 18:46:51 »

Suigetsu: Heroes 2-3 azt én is karmolom, nagyon jó Mosolyog
Bejött nekem, minden idők legjobb körökre osztott stratégia játéka a 3 (2.rész sztem gyengébb). 2D-s grafika nem is számít, mert kárpótol a hihetetlen játék menet, a karakterek egyedisége, harcrendszer, hangok/zenék, játék stílusa és egyedisége és a varázslás, no meg a tárgyak és katonák Mosolyog Nagyon imádom benne azt, hogy nagyon sok pálya van, szörnyek sokan vannak (ÉS NEM MOZOGNAK---> fújj, xar Heroes 4) és külön szeretem azt, hogy van pálya szerkesztője is.
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #143 Dátum: 11 jún 13, 19:26:04 »

Nyenyenye H4-ben is van pályaszerkesztés. Nyelvesít (csak a win7 nem engedi, hogy a már meglévő pályákat módosítsam <-- az ilyen csalás kilőve... Pojén) Amúgy meg szerintem a mozgó szörnyek épp azért vannak benne, hogy nehezebb meg "élethűbb" legyen(élőben egy sárkány tuti nem várná ki, hogy odalépjél elébe, és azt mondd neki, hogy "most én lekaszabollak!" ikszdé)? Nekem H4-ben a harcszíntér nem tetszik, mert megszoktam, hogy a 3-asban ki tudom számolni a lépéseket, így lehetett valamennyire taktikázni, de a 4-esben ez már csak sacc per kábéra mehet, ami vagy bejön, vagy nem... :/
Naplózva

samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #144 Dátum: 11 jún 13, 23:36:56 »

H4 akkor is a sorozat szégyene, ha van benne pálya szerkesztő... és kész Mosolyog de persze ez csak saját vélemény...
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Szanisz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4132


Főkapitâny


WWW
« Válasz #145 Dátum: 11 jún 15, 12:29:24 »

Mondjátok rá, hogy régi, rossz grafika, satöbbi, jobb a wow (cöh).
Akkor is szerintem a Diablo 2 a világ legjobb játéka Nevet
De erre van külön topic, most nem offolom ezt szét.
« Utoljára szerkesztve: 11 jún 15, 12:37:19 írta Szanisz » Naplózva



 
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #146 Dátum: 11 jún 15, 12:35:31 »

Hagyjuk már, a Diablo 2?? WoW cöh egy nagy rakás .... Diablo 2-ben egy mini pixeles katonával mész b+ és a WoW-nak semmi értelme. Blizard-nak jobb húzásai is vannak, mint például Starcraft 1 v Warcraft 3 Mosolyog
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #147 Dátum: 11 jún 16, 12:40:11 »

Nekem is jobban tetszett a 3-as, ez is tény. ^^ A 4-esnél egyedül a külső grafika, a zene meg néhány új varázslat tetszett. (A várak belső részétől ki voltam akadva. Elég hülyén jött ki, hogy minden várban, mindent ugyanarra a helyre akartak tenni.)
Az, hogy a sorozat szégyene-e, nem tudom, mert csak ezzel a kettővel játszottam eddig, de a 3-as jobb volt. ^^
(egy 5-ös letöltőlinknek viszont örülnék... Nyelvesít) ugye pü-ben

Mostmár ennek itt OFF szaga van, de bocsi. Heroes topicot nem találtam... >.<#
Naplózva

samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #148 Dátum: 11 jún 16, 12:52:09 »

A-chan, jó torrent link is?
Amúgy nekem a Carmagedon 2 volt a korszak alkotás, a legjobb autós játéknak tartom, a trükkök benne nagyon jók, a kocsik jól törtek és a grafika se annyira gyenge (ahhoz a korhoz képest), másik autós játék, amit így szerettem, a Flat out 2 volt, gyenge gép elég hozzá és csodálatos grafikája van Nevet
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #149 Dátum: 11 jún 16, 13:05:50 »

Nálam az autós játékok és heroes-ok vetekszenek egymással a legjobb címért, de ebbig a Blur viszi a pálmát. Még, ha első is vagy, akkor sem unalmas, mert bármikor eltrefelhetnek és búcsú az aranytól... A grafikája is nagyon szép, még jó, hogy elmegy a gépen. smirksweat
Nagyon köszi samdav, de már megelőztek. Pirul
Naplózva

Oldalak: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 18
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!