24 szep 25, 13:43:22 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 18
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A legjobb játék amivel valaha játszottál.  (Megtekintve 71052 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #90 Dátum: 10 aug 21, 13:55:49 »

Animés játékok közül nekem a favoritom a Bleach Versus Crusade. Szinte minden nap játszok vele valamennyit Pojén
Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #91 Dátum: 10 aug 24, 22:13:43 »

Hát bocs de a wow egy xar én így vok vele.

A topic neve nemaz hogy szerintünk mi a legsz*rabb játék hanem pont forditva. Az hogy nem élvezed a wow-ot még ne fikázd le. Mert vannak emberek akik szeretik a csapatjátékot a jó történetet az rpg-t és a Warcraft világát. És nem minden számukra az hogy milyen a grafika.

Lehet hogy nemtetszik de ne sz*rozd le mert nemaz.

Hát ami nagyon leköt azok a Final Fantasy-k. Most játszok épp asszem a 12-essel ( amiben Balthier Vaan és a többi fickó van ) és nagyon jó Nevet
Naplózva


samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #92 Dátum: 10 aug 25, 12:39:49 »

Jól van Warcraft 2 és 3-mal nagyon sokat játszottam életemben azokat szerettem is de ez az RPG műfaj nem jött be :S
Amúgy a Final Fantasy-ból a filmek vmi hihetetlenül szépek Mosolyog
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
MoonTiger
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1090


Hivatalos Tigris imádó


« Válasz #93 Dátum: 10 aug 25, 17:50:20 »

Lew: Igen, az a XII. Balthiert imádtam benne ^^
Naplózva

Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #94 Dátum: 10 aug 26, 11:47:54 »

jaja Balthier nagyon állat Nevet

Te milyen felállásban játszol?

Én ugye Vaan, Penello, Balthier

Vaan a "tank"
Penello ugye "healer"
Balthier pedig "ranged dps"

Ha épp nem valami kemény fight van akkor Penellot lecserélem Fran-ra és úgy gyorsan lehet haladni Nevet
Naplózva


MoonTiger
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1090


Hivatalos Tigris imádó


« Válasz #95 Dátum: 10 aug 26, 16:26:26 »

Én a Vaan - Balthier - Fran kombót használom végig, a nuszihölgy szimpibb, kint Panelo Nyelvesít Minden csapattagnak megvan a White magic legalább 4. szintig (kell is), black magic 3 és green magic 3, szóval nem nagyon mondható, hogy lenne kijelölt healer a csapatban Mosolyog (bár így második nekifutásra inkább Fran a varázslóbb beállítottságú, bár én Vaan-nak íjhasználatot tanítottam, az első karakterem minden játékban íjász Nevet)
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 26, 16:27:34 írta MoonTiger » Naplózva

rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #96 Dátum: 10 aug 28, 16:34:28 »

Noha nem a legjobb játék amivel valaha játszottam, de FPS-ek közül eddig nekem a Postal 2 a kedvencem. Nagyon beteg egy játék, ajánlom mindenkinek. ikszdé
Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
laci1005
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1310



« Válasz #97 Dátum: 10 aug 28, 16:47:29 »

Ha az beteg játék akkor játsz a Manhunt-al Mosolyog

Legjobb játék?
PC: Super Mario Mosolyog
Xbox 360-on: Skate, Gears of War 2
PS1: Medievil
PS2: God of War 1-2
PS3: itt még nincs Mosolyog
NDS: Dragon Ball Kai : Saiyajin Raishuu
Naplózva

Kecsu
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1722


Grizzlyhörcsög


« Válasz #98 Dátum: 10 szep 01, 23:15:04 »

hmm nézzük csak

PC: Age of Mythology + Titans, Sacred, StarCraft 1-2
PS: Tekken 3 (mire meg szereztük Doctor B.-t)
PS2: Primal, Tekken 5, God of War 1-2, Final Fantasy XII, Dragon Ball Z Budokai Tenkaichi 3, Naruto Shippuuden Accel 2
Xbox360: Gear of War2

ha csak ezekkel kéne 5 évig játszanom nem unatkoznék ikszdé
Naplózva

"Úgy érzem ha csak egy kicsit is lazítok, azonnal arcon csap valamivel a világ."
Árnybíró 7. kötet

Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #99 Dátum: 10 szep 13, 20:23:58 »

Huhh Legjobb játék nálam a Fahrenheit. Nagyon jó story , több szálon vezethető . Egyszerűen amikor elősször elkezdtem , akkor nem nyitottam meg más játékot hetekig csak ezt. Mindenkinek ajánlani tudom aki 16-17 év fölötti. Igazi psycho és a zenék még hatásosabbá teszik a játékot.
Naplózva
kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #100 Dátum: 10 szep 14, 06:15:35 »

hm ha szereted a fahrenheitet próbáld ki a heavy raint ugyan az az alalkulat készítette, és nagyon jó.
Naplózva
Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #101 Dátum: 10 szep 14, 10:33:31 »

Hmmm a Fahrenheit tényleg jó de én 3 laza délután alatt végigjátszottam. (happy end cuki kis réttel) Utána már nem nyúltam hozzá pedig eredetileg akartam mert tudom máshogy is történhetnek a dolgok Nevet Na mindegy talán majd egyszer smirksweat Amúgy is gyűlnek a játékok amiket másképp is végig akarok tolni Nevet
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
Matten
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 998


Kritikus, Énekes, Parodista, miegymás :D


WWW
« Válasz #102 Dátum: 10 szep 15, 16:21:19 »

Mert vannak emberek akik szeretik a csapatjátékot a jó történetet az rpg-t és a Warcraft világát. És nem minden számukra az hogy milyen a grafika.

A WoW-nak nem nagyon van története ikszdé MAx egy minimális.
És a WoW grafikája (patchek nélkül) a megjelenésekor nagyon nagy szám volt Nevet

Egyébként én sem WoW-ozom. Van életem. (Najó ez kicsit szemétnek hangzott ikszdé)
Naplózva

Ide most valami bölcsesség kéne, de nem jut eszembe semmi ikszdé
Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #103 Dátum: 10 szep 15, 17:30:35 »

Lehet, hogy "története" nem nagyon van, de van benne jó sok lore ami sok embernek fontos.
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #104 Dátum: 10 szep 15, 17:34:12 »

Hmmm a Fahrenheit tényleg jó de én 3 laza délután alatt végigjátszottam. (happy end cuki kis réttel) Utána már nem nyúltam hozzá pedig eredetileg akartam mert tudom máshogy is történhetnek a dolgok Nevet Na mindegy talán majd egyszer smirksweat Amúgy is gyűlnek a játékok amiket másképp is végig akarok tolni Nevet
Rita, ha meg van még a mentésed akkor tudsz chaptert választani a Fahrenheitben, így elég onnan játszanod, ahonnan bele tudsz nyúlni a történet további alakulásába, pl meghalnak e rendőrök, vagy össze jössz e újra csajjal...sok lehetőség van benne. én nagyon szerettem. Végülis kalandjáték 3 délután nem olyan rossz tőle:)
Hogy állsz a FF7-el? Régen elég profi voltam benne, de a legerősedd ultimate materiakhoz már nem volt erőm....mire 5-ös szintre viszel egy Knights of the roundot ahhoz kell grindelni egy keveset...
Naplózva
Oldalak: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 18
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!