24 szep 23, 12:20:32 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 24
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Pein jutsujai  (Megtekintve 86045 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
Morause
Vendég
« Válasz #255 Dátum: 11 aug 08, 22:58:10 »

Erre csak kishi tudja a választ, ha érdekel kérdezd meg tőle! Nevet
Naplózva
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #256 Dátum: 11 aug 11, 18:07:36 »

ezt olvastam valaki hsz-ében : " szóval banshou tenin kiszívja a lelkét és annyi.." szerintetek ki lehet szívni banshou ten'innel valakinek a lelkét? szerintem nem, mert a shinra tensei meg a banshou ten'in a gravitáció erejével dolgozik.
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #257 Dátum: 11 aug 11, 18:14:31 »

Semmi köze. Hacsak annyi nem, hogy mindkettő Nagato technikája.
A Banshou Ten'ninnel rántotta mangához Narutót és az Emberi Birodalom útjával kezdte kicibálni a lelkét.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #258 Dátum: 11 aug 11, 18:15:59 »

Ugye, akkor jól gondoltam, hogy semmi értelme nem volt a Banshou ten'in-es gondolatnak. Igen a Human path soul removal-os jutsuját használta, ami anno megölte Shizunét.
Naplózva
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #259 Dátum: 11 aug 11, 18:16:03 »

Egy vesszőhiány ennyit tesz. Emberünk ezt akarta mondani: " szóval banshou tenin, kiszívja a lelkét és annyi.."
Naplózva
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #260 Dátum: 11 aug 11, 18:21:44 »

nem biztos, lehet, hogy így gondolta.
Naplózva
cimpeti_
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 158



« Válasz #261 Dátum: 11 aug 28, 14:51:17 »

Azt akarom kérdezni hogy deva path pain a rinnegan miatt tudott repülni vagy mi miatt? Mert a tsuchhikage is tudott.
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #262 Dátum: 11 aug 28, 15:36:37 »

Nem repült, csak shinra tensei-el ellökte magát a földtől.
OFF: A tsuchikage bácsi még mindíg tud repülni.
Naplózva
naru-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 323



« Válasz #263 Dátum: 11 aug 28, 16:50:44 »

Helló lenne 1 kérdésem.
Azt szeretném tudni h amit Nagato használ. Azt csak ö képes a szemeivel használni, vagy lehecséges e h más is megtanulja?
Naplózva
Putir
Vendég
« Válasz #264 Dátum: 11 aug 28, 17:58:41 »

talán madara bár neki csak 1 rinneganja
Naplózva
Gery0704
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 578



« Válasz #265 Dátum: 11 aug 28, 18:04:07 »

Szerintem ugy értette hogy ez is tanulható mint pl rasengan. Nem ezek nem tanulhatóak csak ha van rinnaganod mint pl az ms technikák sem tanulhatóak
Naplózva
naru-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 323



« Válasz #266 Dátum: 11 aug 28, 18:55:16 »

És ere volt kijelentés h nem lehetséges megtanulni? Mert annyira nem tűnik a 6 bolt 1-2 teknikát megtanulni.
És ha valamelyik   szerepló megtanulná az nagyon ott lenne( Tobin kívül )
Naplózva
Gery0704
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 578



« Válasz #267 Dátum: 11 aug 28, 18:56:56 »

Ez is vérvonal tudtommal akkor hogy is lehetne megtanulni Sharingent meg tudod tanulni? NEM
Naplózva
Morause
Vendég
« Válasz #268 Dátum: 11 aug 29, 01:13:01 »

Alapjáraton véve, szerintem az összes technikája elég veszélyes, naha úgy tartjuk hogy gravitációt manipuláló képességei a legdurvábbak én maradok az emberi birodalomnál, bár szerintem ezek mögött a képességek mögött sokkal több van mint amit láttunk, hogy konan szavaival éljek: "Élet és Halál ura" igaz ezt nagatora értette, de ezekkel a szemekkel semmi sem lehetetlen, főleg akkor ha ahhoz értő kezekbe kerül!
Bár a démoni birodalomra nem úgy gondoltam mint létező Rinnegan technikára de ezt kishinek sikerült megcáfolnia...amúgy tök vicces dolog, és nem annyira ide illő de az FMA-ban az "igazi istennek" rinnegan szeme volt (legalább is színben meg körvonalaiban), és ugyebár a narutoban ezek a szemek  ugyanazt a célt szolgálják, teremtés és pusztítás!
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 29, 01:14:26 írta Morause » Naplózva
Doujin
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 78


« Válasz #269 Dátum: 11 szep 08, 21:53:56 »

Hali én csak most gondolkodtam el ezen, hogy ugye Pein-nek hat újta van igaz amik egyedi Rin negan-os jutsuk és hat testbe irányította őket
1.Isteni út
2.Démoni út
3.Emberi út
4.Pokoli út
5.Szellemi út
6.Állati út ami ugye a kuchiyose no jutsu
Ami érdeklene a Kuchiyose jutsu mintől út azt szinte mindenki képes megtanulni mitől különbözik a többitől attól, hogy megidézett állat rin negannal van irányítva ? szerintem ahhoz elvileg nem lehetne köze mert az állatokban is olyan piercingek vannak mint pein testein szóval nem kuchiyoseval irányítja őket hanem úgyan úgy mint a testeket...
Ez érdekelne, mivel szerintem ez egy baki én amíg nem láttam, Edo Nagatot harcolni azt hittem a jutsuk a holtestek specialításai és Nagato csak irányítja őket de ugye most már tudom, hogy nagato egymagában is képes irányítani a hat utat szóval érdekelne a Kuchiyose jutsu mitől számít útnak ha valaki ezt tudja megmondhatná...... lécci  bow

Jah és Domynyk szerintem Madara ezért tudta rudak nélkül csinálni mert a Jinchurikik eredetileg nem holtestek hanem edo tenseiek ők már irányítva voltak eleve nem pedig halottak akiket tele kell szurkálni peircingekkel szóval Madara nem teljesen ugyan azt a jutsut használja csak egy enyhitett változatátt Kabuto segítségével...  Pontosan
« Utoljára szerkesztve: 11 szep 08, 21:55:26 írta Balegh » Naplózva

Oldalak: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 24
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!