24 szep 28, 08:23:11 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 14
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Avatár  (Megtekintve 51235 alkalommal)
0 Felhasználó és 22 vendég van a témában
magicnkr
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 129


Turbózombi véruszkár


« Válasz #135 Dátum: 12 aug 03, 22:05:32 »

Sziasztok.
Én azt szeretném megkérdezni hogy a rendes Avatárba mikor még Aang volt a főszereplő, a végén amikor legyőzte a tűz urát akkkor megfosztotta a tűz idomitástól?
Naplózva
Waff
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 15


« Válasz #136 Dátum: 12 aug 13, 12:55:23 »

Igen Aang elveszi tőle az idomítást.

Én először mikor megláttam hogy lesz folytatása megörültem mert azt gondoltam hogy Aang történetét folytatják. Aztán elég nagyot csalódtam, negatívan álltam hozzá Korra legendájához. Most már azért úgy gondolom hogy még jobb is így és  egyébként is nagyon tetszett a következő Avatár története.
Személy szerint nálam vetekedik az Avatár története a Ván Písszel és a Narutoval az első helyért. De nem is kell dönteni mind3 nagyon jó! Nevet bow

Azt figyelitek hogy itt is folytatják a poént és megint a káposztást szivatják ? ikszdé
Naplózva
viri13
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1155


Hadnagy


« Válasz #137 Dátum: 12 aug 17, 12:58:21 »

Az új amúgy nem volt vészes szerintem, csak nagyon összecsapták pénz meg fan hiány miatt. Őszintén szólva, ha kicsit több lelket raknak bele még epic is lehetett volna a sztori, de így csak egyszeri alkalommal élvezhető lett.
Mondjuk Aang sztorijának a közelébe sem jött, viszont az összetettebb volt kacsint
Naplózva

Yahiko Pein
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6


« Válasz #138 Dátum: 12 aug 21, 12:33:29 »

Tegnap hallottam,hogy vasárnap( augusztus 26)  21:20 körül adják a The Legend of Korra első részét a Nick-en.
Naplózva
shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #139 Dátum: 12 aug 21, 13:13:29 »

Tegnap meg akartam nézni Az utolsó léghajlítót, mondván, hogy mégsem ronthatták el annyira, mint a Dragon ball-t. De életemben nem tévedtem ilyen nagyot. Az első wtf fejet akkor vágtam, mikor megjelent Iroh vékony hosszú hajú emberként. Ráadásul elég zavaró volt, hogy ennyit szövegelt Katara az egyes jelentek között. Tudom valahogy le kellett rövidíteni, de így eléggé unalmas lett. A film mélypontja nálam az volt amikor a földidomárokat egy bánya mellé zárják el és megmondják nekik, hogy ne idomítsanak földet  ikszdé (South parkból eszembe jutott Cartmen macska nevelési módszare és hogy alkalmazhatták biztos a föld idomárokon. Ez egy rossz, ez egy rosssssz földidomár! Biztos ezért nem idomítottak Aang megjelenéséig. Nevet) Ennél a résznél áttekertem a víz és tűz népe közötti ütközethez, de valahogy azt se tudták olyan jól megoldani, mint a rajzfilmben (Zao-t vízbe folytja négy vízidomár  smirksweat, azért ennél keményebnek mutatták). Az egyetlen aki tetszett az Yui volt. Az őt játszó színésznő még hasonlított is a karakterhez. Ezek után nem csodálom, hogy nem készült belőle 2. és 3. könyv.
Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
Gaburieru
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 330


ガブリエル


« Válasz #140 Dátum: 12 aug 21, 14:04:03 »

Pedig elvileg úgy tervezték, hogy 2 évente jelenik meg egy-egy film (az évadoknak megfelelően összesen 3). Szóval ezek szerint ezen a nyáron kellett volna megjelennie a 2. résznek, de semmi hír róla.
Egyébként nekem sem tetszett, pedig annyira vártam, moziban néztük meg... A legkevésbé nekem az tetszett igazából, hogy itt a tűzidomároknak is kellett, hogy tűz legyen a közelükben az idomításhoz (kivéve Iroh a végén). Meg ha már idomítás... tudom, hogy eredetileg is bending (=hajlítás) a neve, de ha egyszer a rajzfilmben is idomításra volt fordítva (ami szerintem jobban is hangzik) akkor nem értem, miért ne lehetett volna meghagyni.
Meg a karakterek és ez miatt a film hangulata is teljesen más, mint a rajzfilmben. Sokka egyáltalán nem viccelődik, ahogyan Aang sem, végig teljesen komolyak... Zuko-t meg ha nem mondják, hogy ő az fel se ismerem. Na és a szinkron se volt épp a legjobb.

The Legend of Korra: Nagyon tetszik! Kicsit fura ez a modernebb környezet, de szokható. A végét viszont szerintem eléggé összecsapták, lehetett volna még tovább húzni ezt az Amonos dolgot. Na de ennek ellenére várom a második évadot. Mosolyog
Naplózva
Waff
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 15


« Válasz #141 Dátum: 12 aug 21, 14:35:09 »

A film szerintem katasztrófa a   meséhez/animéhez   képest. Ha valaki még nem látta mindenféle képpen a mesével kezdje Aang legendája, aztán ha muszáj a film és jöhet Korra.
Naplózva
Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Válasz #142 Dátum: 12 aug 25, 20:05:31 »

A mese/ Animeadaptációk sosem voltak valami fényesek, nekem mondjuk eléggé bejött a film, attól független, hogy az animét előbb láttam. Korra  legendájáról nem tudni, hány részesre tervezik? Mert el kellene majd kezdenem azt is. Üti Aang színvonalát a spiné?Nevet
Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #143 Dátum: 12 aug 25, 22:12:44 »

Az első könyv már lement, még 3 könyv lesz összesen 52 rész.
Hát mivel még csak 12 része van Korrának így még nincs az ereje csúcsán. Nevet Beszólások terén alázza az elődjét, meg a szerelemben is. Aang viccesebb, de ugye Korrának nem volt annyi része poénkodni, mint Aangnak, meg a sztori is komolyabb. Értsd úgy, hogy Ozainál sokkal kegyetlenebb a fő boss. Viszont Korra harcai szerintem látványosabbak Aangénál.  Mosolyog
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #144 Dátum: 12 aug 28, 20:30:56 »

A Nickelodeonon a hétvégén leadták maratonban az egész történetet. Mivel felvevős tv-nk van, így megtudtam nézni. Néhol Aangnak hihetetlen nagy fejet "rajzoltak". Az utolsó néhány részben meg feltűnt, hogy Sokka új hangot kapott, a régi jobb volt neki, ez túl komolyra sikerült. Valamit a nevek kiejtése is váltakozott a sorozatban többször is: "Zsao és Zao, Sozin és Szozin, Iro és Ájro (Korrában meg már Ang helyett Eng) Technikai KO
Utána leadták Korra első részét. Elég fura ez a modern világ Aangék után  Szomorú, az biztos hogy szokni kell még. Kár, hogy csak Katara él a régiek közül, ezen kicsit elszomorodtam. Várom a folytatást, meglátjuk mit hoznak ki ebből az egészből.

ui.: Azért a klímaváltozás már Aangéknál is megjelent. Ő az óceánba "varázsolta bele magát", ami száz év múlva meg már a fagyos déli sark lett. Vagy ez csak számomra érdekes ?
Naplózva

....................................................................................................................
Gaburieru
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 330


ガブリエル


« Válasz #145 Dátum: 12 aug 28, 20:41:08 »

Talán az a jégdarab amivel körbefagyasztotta magát sodródott el a dél sarkig  Gondolkozik.

Sajnos nekem kiment a fejemből, hogy most vasárnap adják le az első részt, hátha lesz majd ismétlés. Ezt az "Eng"-es dolgot kivéve milyen a szinkron? Megüti az első sorozat színvonalát?

szerk.: Mindegy már látom, hogy felrakták "xy"videora majd megnézem ott Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 28, 20:43:39 írta Gaburieru » Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #146 Dátum: 12 aug 28, 21:20:26 »

Hát Korra hangja nem a legjobb de szokható. Tenziné elég gáz, mert nem elég öreges, pedig a szinkronszínésze 56 éves. Beifongé és Amoné viszont jó lett. Nevet

Ami engem zavart benne az az, hogy össze vissza ugráltak az idomítás és a hajlítás között. Egyszer azt mondják, hogy tüzet idomít, aztán meg földet hajlít.  Meg hogy nem magyarosították a neveket pl az Aang-ot az amcsik Eng-nek ejtik és ezt nem magyarosították át Ang-ra.  Meg párszor dupla R-el mondták ki Korra nevét, míg az eredeti verzióban mindig egy R-el ejtik.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #147 Dátum: 12 dec 02, 21:37:41 »

heo, kérlek, elsőnek nézd meg az első felét az Avatar-nak utána kezdj bele az újba.
Szerintem is nézd meg elsőnek az eredetit heo. Mosolyog
Megfogadtam a tanácsokat és végignéztem Aang és Korra legendáját is. Így tényleg jobb volt.
Korra legendájából egyértelműen Aang fia a legnagyobb arc. Mindig adja a szigorú és fegyelmezett légidomárt, erre olyan fejeket rajzolnak neki, hogy az valami kegyetlen. A gyerekei meg viszik a prímet rendesen.
Az nem nagyon tetszik, hogy a két világ ennyire eltér egymástól, de, ha most száz évet visszamennék, akkor is eléggé puritán dolgok fogadnának, szóval ez elfogadható.
Egyetlen kérdés maradt meg bennem, amit nem értettem. Ha Aang bölénye volt az utolsó, akkor a fiának honnan van még egy? Klónozták vagy mi? Nevet
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #148 Dátum: 12 dec 03, 22:38:11 »

Túlélte Aangot ikszdé Amúgy, jó kérdés.
Naplózva
Hidetada
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 555


I love you spagetti Vallás: mugen


WWW
« Válasz #149 Dátum: 12 dec 18, 16:12:40 »

Tenzin bölénye máshogy néz ki mint Aangé Nevet szal nem tom mi történt ikszdé. Nekem tetszik a Korra legendája is, komolyabb hangvételű is de Aang története valahogy akkor is jobban tetszik már maga a főszereplő miatt is Nevet
Naplózva

Pokémon trainerem akit eljuttatok a Sinnoh ligáig: Lina Lisana
Mesterem: Hiname Shion
Oldalak: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 14
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!