24 jún 20, 16:05:13 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 10 11 [12] 13 14
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Avatár  (Megtekintve 48488 alkalommal)
0 Felhasználó és 9 vendég van a témában
Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #165 Dátum: 13 szep 17, 06:21:23 »

Spoiler
Ja, hogy átment avatár állapotba? :O Olyan látványos volt, hogy akkor fel se tűnt. :3 Amúgy vicces mennyire gyenge Korra avatár formban Aanghoz képest.
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #166 Dátum: 13 szep 21, 21:13:42 »

Szépen haladt ebben a részben a sztori. Korra se volt idegesítő. A poénok is a helyükön voltak.
Aangról nem gondoltam volna, hogy Tenzint jobban szerette, mint a másik két gyerekét csak azért mert ő volt az egyetlen légidomár. Az egy dolog, hogy életben akarja tartani a légidomárok kultúráját Tenzinnek, de azért a többi gyerekéről nem kellene elfelejtkeznie.
Varrick kezd agresszívebben fellépni miközben megtartja a  lökött karakterét. Nagyon bírom a csávót. Nevet Korra végre normálisan viselkedett. Főleg a rész vége fele tetszett a viselkedése, mikor a vízidomárok ellen harcolt, és azt hitte, hogy az apját üldözi, meg  a rész végén, mikor végre kibékült az apjával. Unalaqnak annyira megtetszett Korra javaslata a bíróságról, hogy ki is próbálja a bátyával és annak feleségével. Szerintem itt be fog telni Korránál a pohár.^^ Az még érthető lenne, ha Tonraqot akarná elkapni, (de igazából semmi köze az ügyhöz) de hogy még Korra anyját is le akarja csukatni az biztos sok lesz az Avatárnak.
Szegény Bolin nem tudom, hogyan fog megszabadulni Eskától. Nevet
Asamira vagyok kíváncsi, hogy mikor lép be a sztoriba.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
zoldkabatos
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 438



WWW
« Válasz #167 Dátum: 13 szep 22, 05:54:53 »

Miért kell spoilerálló színt használni? Mihez képest tudjuk elspoilerezni a történetet?

A poénokkal nincsen baj, különösen a gyerekeket szeretem, meg persze az Avatar I-es visszautalásokat. De nekem messze nem olyan grandiózus Korra mint Aang sztorija. Aangnál volt egy lehetetlennek tűnő ellenfél, konkrétan az egész világ ellen kellett harcolni. Korránál valahogy kisebb súlyúnak tűnnek a gonosztevők.
Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #168 Dátum: 13 szep 22, 11:21:03 »

Igazából tényleg fölösleges csak megszokássá vált.

A világ hála Aangnak, most megvan mentve. Ezért is nem kell a világ ellen harcolniuk, mert a világ most velük van. Viszont a sztori sokkal komolyabb, sötétebb.
Azért Amon könnyen elintézte volna Ozait. Nevet Igazából Amon nem is veszített csak Korra kirepítette az ablakon és az emberek rájöttek, hogy ő igazából víz/vér idomár, így elvesztette az összes követőjét és elmenekült. Korrát és Makot már ott legyőzte, mikor elvette Korra idomítását. Csupán a széllel és Mako segítségével nem tudták volna legyőzni.
A mostani évad főellenségét még nem hiszem, hogy láttuk Szerintem valami erős sötét szellem lesz. Unalaq nem lehet valami erős, ha 4-5 vízidomár képes volt elfogni őt.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #169 Dátum: 13 szep 28, 21:29:27 »

4.rész
Minden percét imádtam! Nevet Tökéletes rész volt. Tenzin és Ikki nagyon aranyosak voltak, ahogy Bumi és Kya is. Aang családi képe jól nézet ki. Kya hasonlított rajta az anyjára és Tenzinnek volt haja.  Hümm-hümm

Végre Asami is szerepelt. Már hiányoltam. Varrick az évad legjobb karaktere. Olyan idióta de a jó értelemben, mindig szakadok rajta. Ez a kacsacsőrűmedve jelmez zseniális, jól kihasználták, mint poén forrás.

A tárgyalás se volt semmi. Unalaq mondja, hogy rendes a bíró az ítélet: Halál. xD Korra nagyon jól visszaszólt neki. Aang sose mondott volna ilyesmit.

Korra szépen elkapta a bírót Nagával. Először nem tetszett, hogy rá támad a bíróra de, mikor kiderült, hogy sáros, akkor már nem volt vele gondom.

Szegény Bolin. Nagyon nehéz lesz megszabadulnia Eskától. Nevet A csaj rendesen átment Szpcihóba. Elég ijesztő az elkenődött sminkjével, Bárkivel is fog harcolni biztos, hogy emlékezetes harc lesz.

Az egyetlen bajom, hogy mintha siettetnék a sztorit. Nagyon gyorsan történtek az események. A rész elején érdekelt volna Korráék reakciója a letartóztatásra, vagy jó lett volna még pár jelenet, ahogy behatolnak a börtönbe. Pedig nem kellene ennyire sietni, mert elvileg ennek a könyvnek 20+ része lesz. Lehet, hogy most az elején megnyomják, utána kis pihi a szellemek érkezése előtt.
Szőrszálhasogatásnak megjegyezném, hogy annak a két vékony deszkának szét kellett volna törnie a repülő súlya alatt. Nyelvesít
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
zoldkabatos
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 438



WWW
« Válasz #170 Dátum: 13 szep 29, 07:05:42 »

Egyetértek, de az első évadban is gyorsan haladt a történet. Szerintem attól félnek folyamatosan, hogy nem tudják, lesz-e következő évad. De egyébként is pörgősebb ez az Avatar 2, több benne a humor és az akció, egy évad egyenlő egy történet.
Naplózva

shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #171 Dátum: 13 szep 29, 08:57:19 »

Hát igen. Aangnál tudták, hogy kerek sztori lesz és így el tudták nyújtani a megfelelő hosszúságra.

Szegény Bolin teljesen töketlen Nevet,  még jó hogy Varrick hajóját az ilyen helyzetek megoldására építtette gyorsnak. Pabu is tetszett a tradicionális víztörzse ruhában.
Bár Korrát nem értem, egyszerűen azt kellett volna tennie, mint Roku annak idején. Megfenyegeti, ha meg tovább ugrál, akkor elintézi (igaz ezt utoljára Kyoshi csinálta meg, a többiek a békés utat járták). Végtére is a dolga Avatárként a béke megtartása és a polgárháború ezt eléggé felborítaná. Persze akkor nem lenne hosszú a történet Mosolyog.
Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #172 Dátum: 13 okt 05, 17:59:57 »

5.rész
Az előző rész sebességéhez képest, ebben a részben csak filler volt. 3 cselekményszálból 2-őt nyugodtan ki lehetett volna hagyni. Viccesek voltak de nem adtak semmit a sztoriba.

Iroh tábornok nagyon jó fej volt. Nevet Egyből segített volna Korrának. A nagyapjáról tudjuk, hogy Zuko de vajon ki lehet az anyja, aki szintén jóban volt Aangal?

Ja és Lin visszatért! Kúl
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
zoldkabatos
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 438



WWW
« Válasz #173 Dátum: 13 okt 05, 18:19:44 »

Tenzin: I've created a monster  ikszdé Ennek az idomításnak biztos lesz még szerepe egy jövőbeli harcban.

Korra még mindig vérlázítóan gyenge avatár-módban.
Naplózva

Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #174 Dátum: 13 okt 05, 18:51:24 »

Nem mellesleg roppant mód idegesítő.
Naplózva


zoldkabatos
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 438



WWW
« Válasz #175 Dátum: 13 okt 12, 07:44:19 »

06:

Hű, Varrick meglepetés volt. Ráadásul sokkal érdekesebb, mint a Korrás-szellemes szál.
Vajon Varrick és Unalaq összeejátszanak?


Más: tudtátok, kik a szinkronhangok? http://en.wikipedia.org/wiki/The_Legend_of_Korra#Cast_and_characters
Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #176 Dátum: 13 okt 16, 11:24:47 »

6.rész
Varrickon én is meglepődtem a végén. Mikor modta, hogy aki nem tud profitot csiszolni a háborúból, aannak semmi keresnivalója az üzletben, akkor még nem gondoltam, hogy ő szítja az Észak és a Dél között a feszültséget. Az elején pedig reméltem, hogy nem megy át gonoszba. Azért remélem, hogy megmarad a poénos karaktere és nem veszíti el úgy, mint Tobi.

Asami gyorsan lecsapott a hirtelen jött lehetőségre Makoval kapcsolatban. Most, hogy Korra ideiglenesen kikerült a képből és úgyis szakítottak Makoval itt a nagy esély, hogy visszaszerezze.

Bolinnak nagyon a fejébe szált a hírnév. Kíváncsi vagyok, hogy ki és mikor teszi helyre.

Úgy néz ki egy ideig, mégsem látjuk viszont még Zukót. Vajon Korra csak szimplán amnéziás, vagy a szellem csinált vele valamit?

Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
zoldkabatos
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 438



WWW
« Válasz #177 Dátum: 13 okt 19, 22:36:11 »

7-8. rész:

Sztori szempontjából az eddigi legjobb, jó volt megismerni a múltat. A kivitelezés már nem sikerült annyira jól.
Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #178 Dátum: 13 okt 20, 12:21:54 »

7-8.rész
Jól kitalálták az eredet történetet. Csak kár, hogy az első avatár egy közönséges tolvaj volt. Jó hogy, ilyen nagy szerepet kaptak az oroszlán teknősök és láttuk, hogy már Wan (Büdi) is használta az Aang féle Ultimate idomítást.
Meg is tudtuk, hogy ki lesz a végső Boss. Viszont még nem hiszem, hogy ebben a könyvben összecsapnának és le is győzné Korrát (jó lenne, ha a többiek is segítenének neki), hisz még tervbe van véve egy könyv!
A grafikát nem mondanám rossznak, inkább egyedinek.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
zoldkabatos
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 438



WWW
« Válasz #179 Dátum: 13 okt 20, 12:58:46 »

Asszem kisajátítottuk ezt a topikot Nevet

A rajzzal nekem se volt bajom, gondolom szándékosan csinálták ilyen régiesnek hatónak a múlt miatt. A szellemek és Büdi személyiségével volt problémám, nem nagyon éreztem a lelki vívódásokat. Mintha unottan élték volna át az egészet, nem nagyon voltak dühösek vagy meglepettek. Pl. közvetlenül a jó és a rossz szellemek harca után, amibe Büdi beavatkozott, a fény szelleme közel se volt dühös Büdire, mint egy átlagos utas aki az ajtóban állóktól nehezen fér fel a buszra.


Még a legelején láttad, milyen állatok közé esett Wan? Tehénmalac, szarvasmalac, kakasmalac. Nevet
Naplózva

Oldalak: 1 ... 10 11 [12] 13 14
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!