24 jún 07, 15:43:11 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Milyen háziállatod van?
Kutya - 260 (39.3%)
Macska - 173 (26.1%)
Hörcsög - 31 (4.7%)
Papagáj - 27 (4.1%)
Degu - 4 (0.6%)
Gyíkfélék - 8 (1.2%)
Pók - 10 (1.5%)
Rovarfélék - 4 (0.6%)
Más rágcsálók - 32 (4.8%)
Más madárfélék - 7 (1.1%)
Nincs háziállatom - 48 (7.3%)
Halfélék - 41 (6.2%)
Nyúl - 17 (2.6%)
Összes szavazó: 421

Oldalak: 1 ... 102 103 [104] 105 106 ... 121
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Milyen háziállatod van?  (Megtekintve 244096 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Morause
Vendég
« Válasz #1545 Dátum: 12 máj 24, 20:27:49 »

Juj háziállat fail! Nekünk most van néhány állatka az udvaron, főleg rahedli csibe. Olyan aranyosak mennek a kotlós szárnyai alá azt onnét kukucskálnak a bubusok.
Illetve van egy nagyon rossz macskám, mindenhez hozzányúl amihez nem kéne, oda megy akkor amikor nem kéne... de legalább ahogy közlekedik az a tuti!

Úgy kell elképzelni, hogy beáll ilyen "félős pózba", tehát görbe mint egy gereblye, a szőr is feláll rajta neki, és oldalasan mint egy béka mind a 4 lábát használva ugrál! De annyira vicces.. ikszdé
Naplózva
Pacee
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 247

Warning! This animal is dangerous!


WWW
« Válasz #1546 Dátum: 12 máj 27, 10:10:26 »

Na csak sikerült csinálnom pár jó képet a kutyuskámról Mosolyog Nos a család kedvence Bundás:
http://kepfeltoltes.hu/120527/IMG20120526_009_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

http://kepfeltoltes.hu/120527/IMG20120526_008_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Szegénykém már nagyon öreg :/ de azért még nagyon jó állapotban van Mosolyog
Naplózva

\\\"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását.\"\\
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #1547 Dátum: 12 jún 01, 14:30:35 »

Helyes kis jószág. Meg fog nőni, vagy ilyen kicsi marad?

Hogyhogy nem te adtál nevet a saját kutyádnak, ezt nem értem. :O Amikor az én kutyám világra fialta a hat kölykét, mind a hatnak én adtam nevet, ebből a hat névből kettőt meg is tartottak a kiskutyák új gazdái. Érthetetlen okokból tetszett nekik a Boldizsár és a Diablo név. Mosolyog
Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #1548 Dátum: 12 jún 01, 14:47:00 »

De éédes! *.* Tisztára mint barátnőmék kutyája. Hát, a Tobi tényleg jobban illene rá szerintem, de a Dodó is aranyos. Nevet

OFF: Valamiért tudtam, hogy előbb-utóbb te is rátalálsz a Black Veil Brides-ra!! Nevet Nem vagyok oda az emo szerű pasikért, de Andy Sixx elég cuki. Pirul
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 01, 14:50:23 írta hanii » Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #1549 Dátum: 12 jún 01, 14:48:35 »

a nagy részét a ballagási pénzemből fizettem, de

Egy nagyon okos lány egyszer azt mondta nekem: barátot pénzen nem veszünk. Mosolyog
Az én Lilimet ugyan vettük, szóval ez rá nem érvényes, de Miley már oda született hozzánk, rá nyugodt szívvel mondhatom, hogy a barátom, és nem adtam semmilyen anyagi javat azért, hogy az enyém lehessen.

Jobb, ha hozzászoksz a fáradtsághoz és a nyűghöz, mert egy jó kiskutyával mindig lesz bajod, és addig örülj, míg van. Ha baj van, nincs baj, ha nincs baj, az már baj! Nevet

Panelben meg eleve életveszélyes, ha kutya lakik. Egyszerűen lehetetlenné teszi, hogy úgy szeressem, ahogy azt egy barát megérdemelné, mert ha minden reggel azzal vár, hogy beszabehu... behány... ez erős gátat tud szabni az amúgy határtalan szeretetemnek az ebek iránt.
Egy hétig az volt a dolgom, hogy vigyázzak nővérem két kutyájára, mert volt annyi eszük, hogy az egyik megvett kutya után örökbe fogadjanak egy másikat a menhelyről. A történet önmagában szép és elbőgöm magam rajta minnyá, csakhogy kutyának nem lakásban a helye!
Én elviselem ezt, feltakarítok utánuk szájhúzogatás nélkül, akármennyi gránátot is raknak le a csempére, de csak azért, mert tudom, hogy holnap hazamegyek, és utána már nem lesz gondom velük. Elképzelni nem tudom, nővérem hogy bírja elviselni ezt az egészet. Nem jó ez...

Mindegy, hát ha tudod neki biztosítani azokat a feltételeket, hogy naponta 6-szor leviszed sétálni, akkor nem lesz vele különösebben baj, de ez a mesterséges környezet nagyon le tudja gyilkolni a gazdi-kutya kapcsolatot. Én legalábbis soha, de soha, soha nem vennék kutyát magamhoz, amíg nem tartozik kert a lakásomhoz.
Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #1550 Dátum: 12 jún 01, 14:52:00 »

Én meg azt hallottam, hogy az i végződésű nevekre jobban figyelnek. De lehet nem így van. smirksweat
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #1551 Dátum: 12 jún 02, 06:52:01 »

Tündérke, az én kutyáim neve mindkettő i-re végződik, de csak akkor figyelnek, ha ők akarnak, vagy ha meghallják a konzerv felnyitódásának édes hangját. Nevet De akkor aztán kábé ez történik: http://i45.tinypic.com/2a4tg0o.jpg
Naplózva
Hitsugaya-fangirl:)
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 121



WWW
« Válasz #1552 Dátum: 12 jún 02, 13:04:07 »

Imádom az állatokat.Nevet
Nekem egy macskám van aki egy idegbeteg vadállat Mosolyog) 2.szer szakította le a függönyt egy helyen letépte a tapétát és lelökte anya virágait.^^ szóval mindig csinàl valami kiskedveset...xd
Arra hogy megsimogassam már kísérletet sem teszek...Nevet 

Az a neve hogy Marci de amikor egy Naruto maratonttartottam és épp valami rosszat tett azt kiabáltam rá hogy Naruto .!!
Anya csak "kicsit" nézett hülyének...xd
Naplózva

Ilyen könnyű lett volna megtörni az elszántságod? Még ha senki sem hisz benned akkor is állj egyenesen és kiálts bátran!Én tudom, hogy te ilyen embernek születtél!" - Kuchiki Rukia

Caring for your friends is more important than the rules". ~Kakashi Hatake
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #1553 Dátum: 12 jún 02, 14:21:11 »

Aranyos, csak kár, hogy nem nagyon szeretem a zsebebeket. Amíg kicsik, cukik, de felnőttként már annyira nem jönnek be.

Szerintem tök mindegy, hogy mi a kutya neve, ha eleget foglalkozol vele és rendesen betanítod, még a Tizenhatodiklajoscsászár-ra is hallgatni fog, ha teszel róla. Az megint más, hogy kényelmesebb egy egyszerű nevet választani neki.
Naplózva

Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #1554 Dátum: 12 jún 02, 14:46:11 »

Tizenhatodiklajoscsászár, fekszik!
Tizenhatodiklajoscsászár, ül!
Tizenhatodiklajoscsászár, pörög! ikszdé
Elmondtam ezt a kutyáimnak, de nem nagyon hallgattak rám. Kis mocskok. Nevet

Szerintem mindegy, hogy néz ki egy kutya, amíg a gazdija annyi szeretet kap tőle, amennyit akkor se bírna el, ha nőne másik két pár keze, addig a kutyát nem érdekli, hogy néz ki. Itt van például ez a kutya. Ha kritikus szemmel nézem, nem szép kutya. Aránytalan, idomtalan, bár ez most itt pont nem látszik, de az. Viszont annyira meg tudja becsülni az embernek egyetlen kedves pillantását is, hogy valósággal beledobban a szívem, mikor látom, attól boldog, ha ránézek, ha rámosolygok. Mosolyog

Bár az is igaz, hogy a kutya fogalma nem a palotapincsinél kezdődik... : D
Naplózva
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #1555 Dátum: 12 jún 02, 15:12:57 »

Nem csodálkozok, hogy nem hallgattak rá. ikszdé

Nekem ez a kutya tetszik. Nevet Tiszta értelmes feje van. Lehet, azért mondom, mert az enyém is hasonló? ikszdé Egy csomó szeretetet kapok tőle, néha túl sokat is, például, amikor annyira örül, hogy nem tudok tőle arrébb menni. Olyankor rászólok, hogy nyugodjon le, és amikor lenyugszik, szóba állok vele. Addig nem. Neki is és nekem is jobb úgy, ha nincs felspilázva. Még megütné egyszer a guta, ha nem szólnék rá. Nevet

Annyira nem számít, hogy hogy néz ki, de azokat az elkényeztetett kirakatkutyákat, akiket anyuci és apuci a gyerekeként kezel, utálom. Pont azért, amilyen a természetük lesz az ilyen bánásmód miatt. Azok nem kutyák, hanem négy lábon járó, beképzelt méregzsákok.
Naplózva

hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #1556 Dátum: 12 jún 02, 15:22:05 »

Olyan érdekes, hogy én szinte minden kutyát úgymond szépnek látom. Vagy legalábbis látom benne a szépséget. De ezt lehet hogy a hatalmas állatszeretetem miatt képzelem csak be. Nevet Najó, én a pókokon és társain kívül minden állatban látom a szépet. Nevet
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Morause
Vendég
« Válasz #1557 Dátum: 12 jún 02, 16:53:48 »

Rajtam kívül más nem szereti a csendes jószágokat? A kutya olyan hangos, mindenhová oda hugyozik, kakál, ugat, meg túl hiperaktív! Bezzeg egy halacska mennyire nyugodt állat már, nem igényel nagy teret, csöndes ha megfelelő akváriumba van akkor még remek szoba dísz is. De aki ezt túl unalmasnak tartja annak ott van az egér, kígyó, hörcsög, tengerimalac vagy a teknős! Én személy szerint kígyót és teknőst tartanék a legjobban, vagy vannak ezek a maki majmok olyan mint Aladinnak.
Betanítod vmire és te vagy a király. ikszdé
Naplózva
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #1558 Dátum: 12 jún 02, 17:12:00 »

Értem az érzéseid, Morause, viszont azok az állatok, amelyeket felsoroltál, aligha fognak annyi szeretetet, vidámságot és boldogságot adni neked, mint amennyit egy kutya megad a gazdájának. Aztán meg ha bekakál, bepisil... ő nem tehet róla. Szükségletei neki is vannak, és nekem, mint a gazdájának, gondoskodnom kell róla, én vagyok felelős érte, mindenért, amit tesz. Nem hiába nem szerepelhet alanyként a büntetőjogban a veszélyeztetés kutyával elnevezésű bűntett, itt csak az ember lehet felelős. Bár gőzöm nincs már, hogy ez Btk. vagy Sztk. de szerintem nem is érdekel senkit. ikszdé

A lényeg, hogy kutyát azért tart az ember, mert igazi társra van szüksége, nem pedig tüncibünci halacskákra vagy szőrös mókusokra kíváncsi. Ezeknek is megvan a maga szépsége, de egészen más kategória. Mosolyog
Naplózva
Morause
Vendég
« Válasz #1559 Dátum: 12 jún 02, 18:05:55 »

Óhh hát én nem úgy értettem hogy mondjuk fölösleges meg csak nyűg a kutya, de egy lakásba csak kellemesebb egy ilyen szőr pamacs mint egy "elefánt"... én konkrétan a kutyát házőrző állatnak tartanám, mert annak viszont nagyon jó! Én sosem voltam kutya párti de csak azért mert mindig megharaptak engem, így azóta rühellem az összes dögöt... meg látok egy kutyát és legszívesebben felrúgnám! De nem teszem, kivéve akkor ha megtámad mert akkor tutira felrúgom.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 102 103 [104] 105 106 ... 121
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!