24 szep 22, 22:09:07 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 29
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Szerinted mi lesz a naruto vége? Miért? (2 soros szabály!)  (Megtekintve 134839 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
kikosquall
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 57



« Válasz #90 Dátum: 09 dec 20, 15:28:35 »

Hát talán Szaszuke legyőzi Danzout.Naruto biztosan hokage lesz Nevet Lehet hogy Madara megöli Szaszukét és Naruto megbosszulja... De nem gondoltam volna hogy Kisame is meghal meg gondolom a tízfarkúval is lesz harc
Naplózva
kornel1992
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 339


koronás udvari csimpokomon mester


« Válasz #91 Dátum: 09 dec 25, 21:00:33 »

akkor itt az én véleményem ^^

összes főgonosz lezúzva szászke meghal (sátáni kacaj) Naruto összejön Hinata-val születik egy lánya vagy fia igazból tök mind1 persze Hokage lessz egyesítik az összes országot ezzel beteljesíti Naruto Jiraiya álmát és eltörli a háborút a világról

hát kb. ennyi Nevet
Naplózva
Ixion
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1073

Csak 1 Célunk van: El fogjuk pusztítani Konohát!


« Válasz #92 Dátum: 09 dec 26, 13:28:11 »

a véleményem a végéről:
Sasuke és Naruto harc vége az lesz h Sasuke leveri Narutot és feküdni fog a földön. Sasuke a nyakához rakja a kardját és közben a háta mögé odamegy Madara és a fülébe súgja h szép volt és most tedd amit tenned kell!
Naruto szegény már majd összeszarja magát. Sasuke csak ennyit mond Madarának h Chhh, és rávigyorog a pisis Narutora. Sasuke megfordul és bele akarja szúrni a kardot Madarába, ilyenkor ő elugrik. Sasuke felsegíti Narutot és készen állnak a harcra Madara ellen. Ilyenkor megkérdezi Naruto Sasuket h miért nem egyből fogtunk össze Madara ellen és miért harcoltunk előtte.... Sasuke ezt feleli: Csak kíváncsi voltam h ugyanolyan gyenge vagy-e mint eddig vagy fejlődtél-e valamit h legyőzz, de tévedtem.....
Ilyenkor Naruto azt mondja: Nem változtál semmit.. (1 kis mosoly az arcán)
megtámadják Madarát, eléggé nagy harc folyik nagy csata stb.stb.
a harc vége fele Naruto a földön fekszik és alig tud mozdulni. (a házak már teljesen megvannak roncsolódva úgy mint mikor Pein Konohát pusztította)
így már minden Sasuken múlik. Sasuke keményen harcol Madara ellen, mikor észreveszi h megtörik a ház fala és Naruto fele zuhan (Naruto nem tud kitérni)..... Sasuke harc közben odafut sebesen és megtartja a a háznak a falát ami letőrt belőle és Naruto fele zuhant..... Naruto csak fekszik és néz fel Sasukere.... hátulról Madara leszúrja Sasuket..... NAruto csak nézi őt ahogy lecsukódik a szeme.... és közben ezt mondja Sasuke: testvérem.... köszönöm neked.
és összeesik..... így amit tartott ház fala Sasuke ráesik mind2-re.....
Madara csak nevet és mondta nem volt könnyű harc, muszály volt sunyi módon elintéznem őket, mert még rosszabb is történhetett volna.....
ilyenkor elkezd elsétálni aztán megfordul....kirobban az a fal ami rájuk esett és kijött Narutora a 9 farok.....
ugyan úgy harc van meg minden és meghal végül Madara..... a róka rejtéjes módon eltűnik a föld színéről és csak Narutot lehet látni h ott fekszik holtan Sasuke mellett......
végül minden jóó összegyűlik a Naruto és Sasuke sírköve mellett és gyászolják őket.....
a sírkőre ez van ráírva: "A két ninja akik bátorságukat adták h megmentsék a világot. A két testvér ereje és története."
aztán Kakashi visszaemlékezik mindenre amit velük töltött.... mikor odakötözték a fához Narutot, mikor megtanultak chakrával fára mászni, csapatmunka Zabuza ellen és folytathatnám....
aztán lemegy a nap és az utolsó fény Sasuke és NAruto sírkövére száll.....
« Utoljára szerkesztve: 09 dec 26, 13:31:56 írta Ixion » Naplózva

Az igaz barát az, aki akkor jön, amikor mindenki más megy.
Úgy élj a jelenben, hogy megbánás nélkül gondolhass a múltra.
A boldogsághoz hozzátartozik a küzdelem, a tudás, a teljesítmény.
Az életben minden csata azt a célt szolgálja, hogy tanunljunk belőle valamit.
Tsunade
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


"A céljaim érdekében jobb nekem a sötétségben..."


« Válasz #93 Dátum: 09 dec 26, 13:58:52 »

Ixion, elég komoly véget képzeltél el  Hmm? Az én fejemben a vége az úgy néz ki, hogy Sasukének valahogy megbocsájtanak.... xD ( fogalmam sincs hogy, mivel jelenleg a világ egyik legnagyobb bűnözője), feltámasztja az Uchiha klánt.. kinyírják Madarát.. és boldogan élnek Nevet
Naplózva
greee123
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 13

(:::::-::::::)


« Válasz #94 Dátum: 09 dec 26, 17:46:48 »

Ez egy sajátos elképzelés elég nagy sületlenségekkel de én valami ilyesmit képzelek el  Kúl

Naruto és Sasuke harcolnak.Naruto kezd vesztésre állni és a 9farkú próbálja Narutot meggyőzni,hogy szüksége van az erejére.Csak ő segíthet neki,hogy visszahozhassa a barátját.De Naruto semmi szín alatt nem engedi elő a kiuuby chakráját.
Órákig harcolnak.Végül irónikus fordulatot vesz a történet.A harc közepette észre sem vették,hogy ép a Végzet Völgyében vannak.Ekkor mindketten visszaemlékeztek.Amikor geninek voltak.A sok szép emklékre Konohában.Sasuke rájön,hogy mekkora bolond volt.Mennyi időt elpazarolt azért,hogy megölje a bátyját.Egyszer elvesztette a szeretetet s mikor újra megtalálta, eldobta a gyűlöletért.Ekkor valami lelkizős rész .Megölelik egymást vagy valami  Nevet Mivel már mindketten nagyon kíváncsiak voltak meikük az erősebb minden erejüket beleadták egy chidoriba és rassenganba.Végülis kiütötték egymást.És itt mint két hülye nevetnek mint a bolondok ikszdé Naruto vissza akarja vinni Konohába, de Sasuke nem ment.El kellett még gondolkoznia az életén.Mit fog most tenni.Mi vár rá a jövőben.Végülis Naruto egyedül tér haza.Hokage válik belőle és várja ,hogy a testvére visszatérjen hozzá.
Ennyi.
Legalábbis mondjuk a shippuudennek

Leszögezem ha valakinek az a baja,hogy csak Naruto és Sasuke van benne az azért van mert én a leguccsó részre gondoltam. Nevet
Naplózva
Ixion
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1073

Csak 1 Célunk van: El fogjuk pusztítani Konohát!


« Válasz #95 Dátum: 09 dec 26, 19:14:26 »

Tudom Tsunade 1 kicsit más vagy fura a fantáziám, de én így képzeltem el.... Nevet
Greee123 egy kicsit keményebb és dúrvább a Shippuuden, szerintem addig oké h a Végzet Völgyében találják magukat és magába néz Sasuke, de h a móka kedvéért összecsapnak mikor már kibékültek.... 1 kicsit kockázatos lenne >.<#
meg is halhat az egyikük  Pojén
Naplózva

Az igaz barát az, aki akkor jön, amikor mindenki más megy.
Úgy élj a jelenben, hogy megbánás nélkül gondolhass a múltra.
A boldogsághoz hozzátartozik a küzdelem, a tudás, a teljesítmény.
Az életben minden csata azt a célt szolgálja, hogy tanunljunk belőle valamit.
greee123
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 13

(:::::-::::::)


« Válasz #96 Dátum: 09 dec 26, 20:29:23 »

Jah télleg -.-''
Tiszta gáz lenne h pont kibékülnek,minden happy azt megmurdel az egyik ikszdé
Naplózva
greee123
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 13

(:::::-::::::)


« Válasz #97 Dátum: 09 dec 26, 22:27:31 »

Vagy akkor az lenne,hogy öszzecsapnának.Kifogyna mindkettejük chakrája.Aztán kocsiba pattannának és eldöntenék egy canyon driftben.Csakhogy kifogyna a benzin.Ekkor kiszálnának és táncpárbajoznának.De elfáradnának.Ekkor beülnének a M'C Donaldsba és azon versenyeznének ki eszik meg több sajtburgert.De elcsapják a hasukat.Most azon versenyeznek ki jut ki hamarabb a wc ről.De innen is egyszerre jöttek ki.Ekkor elmentek egy lottózóba.Feladtak két szelvényt úgy hogy direkt megnézték egymás számait hogy ne lehessenek ugyanazok.A sorsoláson kijöttek Sasuke számai.De. a Tűz Serlege kidobta Naruto számait is. Ördögi
Ennyi The End Konyec Filma

Ne kérdezd honnan szedtem ezt a sok baromságot csak ugy jött
Néha megesik >.<# bye bye bye bye bye bye Nyelvesít Nyelvesít
Naplózva
kantare01
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1



« Válasz #98 Dátum: 09 dec 26, 23:19:31 »

Ez is egy alternatív befejezés:
 http://mystic-bra.deviantart.com/gallery/
Naplózva

kornel1992
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 339


koronás udvari csimpokomon mester


« Válasz #99 Dátum: 09 dec 27, 00:24:22 »

hát Ixion elolvatam az elképzelésedet és egy pár dolog nem tiszta

1. sasuke nem mentené meg narutot a faltól (mert mindig arra panaszkodik hogy útban van csak neki és megérdemli ha baj történik vele ) pláne úgy hogy ezzel eséjt ad madarának arra hogy megtámadja vagy halálos sebet ejtsen rajta

2.nem értem mért mondaná sasuke azt hogy köszönöm testvérem mikor semmit nem köszönhet Itachinak kivéve az életét + hogy eltüntette az átokpecséttel együtt oro-t a testéből + az MS-t

3. mért lene az a sírköre írva hogy a két testvér? mindenki tudja hogy sasuke és naruto nem voltak testvérek tehát ez értelmetlen (mégha jelképes is ) + az hogy "A két ninja akik bátorságukat adták h megmentsék a világot. A két testvér ereje és története."
na ebben is tennék pontokat pl.: 1. nem bátorságukat adták hanem az életüket vagy esetleg reményt vagy eséjt
                                                     2. egy sírköre nem írnak regényt tehát az hogy "A két testvér ereje és története." teljesen értelmetlen mert akkor leírnák a sírkőre min mentek keresztül életükben

Ui.: bocs a kemény kritikáért de elég valóságtalan az elképzelésed
Naplózva
Ixion
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1073

Csak 1 Célunk van: El fogjuk pusztítani Konohát!


« Válasz #100 Dátum: 09 dec 27, 00:27:21 »

jóó hát mindeniken van elképzelési... kacsint
jóó hát a sírköves dolgot nemtudtam megfogalmazni ikszdé
ahogy neked is Nevet
mondjuk nálam meg az nem tiszta h Hinataval születik 1 fia vagy 1 lánya? még csak 16 évesek Nyelvesít
« Utoljára szerkesztve: 09 dec 27, 00:28:38 írta Ixion » Naplózva

Az igaz barát az, aki akkor jön, amikor mindenki más megy.
Úgy élj a jelenben, hogy megbánás nélkül gondolhass a múltra.
A boldogsághoz hozzátartozik a küzdelem, a tudás, a teljesítmény.
Az életben minden csata azt a célt szolgálja, hogy tanunljunk belőle valamit.
Ravengoth
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 87


« Válasz #101 Dátum: 10 jan 04, 16:23:00 »

hhaaatthh szerintem úgy végződik h Naruto összejön Sakuraval(pedig utalom Sakurat xD)és Naruto Hochage lesz, Sasuke meg nem megy vixxa Konohaba hanem a bűnözőket meg szokott ninjakat rendezi le:D
Naplózva

Fear of the dark!
Hatsue
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26


« Válasz #102 Dátum: 10 jan 04, 19:02:19 »

sztem Sasuke feláldozza magát valahogy Narutoért *.*:'(
aztán Naruto Hokage lesz  Mosolyog
Sakura meg  Hümm-hümm összejön Saial  Nevet ezt nem hiszem de cukik lennének  kacsint
Naplózva
fornetti2
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 109



« Válasz #103 Dátum: 10 jan 06, 14:07:36 »

greee123 - ez csúcs volt, ez a versengéses hülyeség ikszdé egy csomót röhögtem ikszdé
na az én véleményem az hogy a végén mindenki meghal mert az amerikaiak ledobják a bombát nagaszakira ikszdé
na jó szerintem cöcke öngyilkos lesz, narutóból pedig lehet hogy halála után jelképesen hokagét csinálnak, de hogy hokage lesz ha meghal ha nem az biztos... sakurával nem tudom mi lesz... gondolom látni fogja a harcot és próbálja majd megmenteni a végén cöckét, hiába... az biztos hogy valami keserédes lesz a befejezése Szomorú
Naplózva

"Naná, hogy az emberek zabálják a mesét, amely rendelkezik egy plusz dimenzióval: a szabadságéval; ott még van kristálytiszta igazság, mi több, győzhet is."
jussuph
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8



« Válasz #104 Dátum: 10 jan 13, 18:36:39 »

1.Ami magát a történetet illeti: Gondolkozik

Jiraiya-nak meg lett jósolva(az öreg BólcsBéka), hogy lesz egy tanítványa, aki soha nem látott pusztulást vagy épp békét hoz a ninja világra - és hogy egy nagyon fontos döntésén múlik, hogy melyik is lesz.
Szerintem a jóslatban eredetileg ez a tanítvány Nagato(Pain) lett volna, akit Jiraiyanak nem kellett volna magára hagynia - bár három évig tanítgatja a 3 árvát mindenféle technikákra, egyikük végül mégis meghal egy csatában. Az egész csak arra volt elég, hogy Jiraiya lelkiismerete megnyugodjék, így viszont Nagatoból Pain lett, aki nővérével(v. hugával) megalapítja az Akatsukit.

Az Öreg Bölcs jóslatai eddig soha sem tévedtek,
az viszont soha sem volt kőbe vésve hogy a szerepek hogyan cserélődnek, valamint Jiraiya sok jó és rossz döntése közül végül melyik dönti el a világ sorsát ha közvetetten is. Így hárulhatott végül Narutóra az a feladat, hogy békét hozzon a ninja világra, és talán Jiraiya halála is értelmet nyer a végén Szomorú.
 
Abszolút béke talán soha nem lesz, hiszen ninja falvakról van szó. A kérdés mindig az, hogy fenn tartható-e az egyensúly a különböző országok között. Az Első Hokage ezt a bijuu-k egyenlő arányban való szétosztásával próbálta megoldani (kicsit a mai atomhatalmak közti kölcsönös megsemmisítés elve jut erről eszembe). Ez az elképzelés azért vallott kudarcot mert mindig lesz egy olyan kivételes ninja(pl Orocimaru) vagy egy szervezet(Akatsuki), aki ezt az egyensúlyt megbonthatja, határtalan erőre szert téve a bijuu-k összegyűjtésével.
Szerintem Naruto lesz a kulcs, hogy az összes bijuu-t végleg elzárja a ninják elől és azok soha ne fenyegethessék egymást velük(bijuukkal) - ez egyenlő lenne azzal a soha nem látott békével, ahol a ninják max. kunajjal és különböző technikáikkal hadakozhatnának továbbiakban.  
Mire az összes bijuu egy helyre lesz összegyűjtve, addigra talán az is kiderül hogy a Negyedik miért éppen a saját fiának testébe záratta a Kilencfarkút(elvileg terve volt vele Jiraiy utalása szerint). Valamint felvetődött a Ying és Yang típusú chakrák használata a yinyurikik esetében. Naruto eddig a Rókadémonnak csak a pusztító(vörös) chakra-ját tudta használni.  

2. Sasuke sorsa

Egy biztos: Sasuke soha nem fog visszatérni a Levél Faluba(Avarrejtek).
Két verzió is lehetséges.

A durvábbik az, hogy Sasuke meghal Pontosan. Sasuke, mint Uchia Madara fegyvere a Falu ellen lett fordítva. De van, amivel Madara sem számolhatott, még pedig arra hogy Sasuke rájön a teljes igazságra. Minden esély megvan rá, hiszen Tzunade ideiglenes félreállításával(így nem ő lesz Sasuke első számú célpontja) Dodzso Technikai KO(az az AMBU gyökeres) kerül a Falu élére. Így jól látható, hogy az Uchia-klán kiírtása körüli összeesküvés elméletnek majdnem az összes fő szereplője egy helyen, egy időben fognak találkozni(Madar, a Falu két tanácsadó vénsége valamint ez a Dandzo Technikai KO(vagy ki..)  
A Sors iróniája lesz, hogy mivel a szálakat végig Madara mozgatta, sőt ő teremtette azt a Sasukét is akit végig az igazság kiderítése és a harag vezetett feláldozva magát megöli őt. Így gyakorlatilag az Uchia-klán, melyet valaha Madara hozott létre az utolsó két túlélő halálával megszűnik létezni, mely közvetett módon szintén Madarának köszönhető. Ezzel a kör(Uchia-klán története) bezárul.
Természetesen Sasuke önfeláldozásának biztosan köze lehet Narutohoz és a Falu megmentéséhez(ami akár az igazság megismerésével is összefügghet) is. Lehet, hogy addigra mire ide ér a történet Sasuke olyan jóvá tehetetlen bűnöket fog elkövetni a falu ellen, amiket csak a halálával válthat meg végül.

A lájtosabb verzió, nagyjából ugyanaz mint az előző Nevet
Természetesen ebben az esetben Sasuke nem halna meg. A Faluba soha nem térne vissza, elkezdene végre másokkal is foglakozni. Rá kell jönnie, hogy az újonnan létrehozott csapatának(Sólyom) tagjainak egész élete ilyen vagy olyan formában, de függ tőle - nem hiszem, hogy ezeket az új karaktereket Kishimo' megöletné egytől egyig, mivel nem gonosz egyik sem (Valaminek tehát lennie kell velük a továbbiakban is, ők pedig csak Sasuke-val tudnak létezni, különösen az az átokpecsétes szereplő). Sasukéék tehát elhagyják a Falut örökre, hosszú útra indulva, legendákat hagyva maguk után. Sokáig nem lehet majd hallani felőlük, ám egyesek elképzelhetőnek tartják(főleg Naruto), hogy Sasuke időközben feltámasztja az Uchia-klánt - ám ez soha nem nyer bizonyságot, max. Naruto fejében Nyelvesít

3. Naruto

Naruto következetes kitartása (az a soha sem adom fel ninja típus) végül eléri célját. Nem csak hogy Hokage lesz, hanem sikerül beteljesítenie Jiraiya jóslatát is, miszerint hosszú békét hoz a ninják világára(de erről már volt szó a korábbiakban)
Szerintem nem sokáig marad Hokage Kúl, mivel időközben nem csak erősebbé hanem bölcsebbé, alázatosabbá is válik (ezzel a karakter személyiségfejlődése a csúcspontjához ér egyúttal). Rá kell jönnie hogy van még egy nála is alkalmasabb jelölt a hokageségre, így aztán miután a nehéz időkön túl volt már a Falu, új békésebb korszak veheti kezdetét és átadja a hejét Konohamarunak(aki szintén sokat fejlődött eidáig).
Hinata legalább olyan következetesen és kitartóan küzdött, hogy megfeleljen Narutónak, mint maga Naruto a hokageségért. Ezért, ha már Kishimoto megjutalmazza Narutót a hokageséggel, Hinatat értelem szerűen Narutóval fogja összehozni. A Sakura fele irányuló hiába való fellángolás inkább hasonlít Jiraíya és Tzunade kapcsolatára, mint vmi komoly szerelmi szál fonódására. Hümm-hümm

Remélem semmit sem hagytam ki... smirksweat bye bye
Naplózva
Oldalak: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 29
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!