24 szep 22, 20:19:02 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 29
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Szerinted mi lesz a naruto vége? Miért? (2 soros szabály!)  (Megtekintve 134829 alkalommal)
0 Felhasználó és 6 vendég van a témában
szabi19940810
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 21


« Válasz #75 Dátum: 09 okt 26, 17:53:12 »

Hali.
Nem tudom írta-e már valaki mert nem volt időm elolvasni úgyhogy előre is bocsika Nevet.
Na szerintem az lenne a legjobb ha Naruto és Sasuke Madara ellen küzdene.A végén  meg Sasuke meg Naruto egyesítenék a Chidorit meg a Fuuton RasenShuriken és lenne belőle egy Fuuton Rasen-Chidori.Szerintem ez lenne a egjobb befejezés.Ja és a párok:Ino-Sai,Naruto-Sakura,Kakashi-Tsunade,Sasuke-Karin.És ezek után meg jöhetne egy másik Naruto széria amikor már Naruto a Hokage.
Írjatok véleményeket.
Naplózva
Brock Lee
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 125


« Válasz #76 Dátum: 09 okt 26, 19:40:56 »

Hát, én erre a egyesített NaruSasu kombóra Madara ellen nem sok esélyt adnék, sztem Kishi nem sütne el ilyen sablonos dolgot. Ennél sokkal meghökkentőbbre számítok. A párok sem állnák meg a helyüket nálam. Sai-nak nem tetszik Ino, Tsunade minimum egy huszassal öregebb Kakashinál, Sasuke-t sohasem érdekelték a lányok(a fiúk se Nevet). Egyedül a Naruto-Sakura párosnak van esélye, de ha ez bekövetkezik, akkor Hinata karaktere teljesen értelmetlenné válna szerintem. A végét elég nehéz lenne még megmondani, mert ugye még rengeteg dolog fog történni, de én mindenképp várok egy Naruto-Sasuke meccset (sőt akkor már legyen kettő, a második a legvége lesz), de mivel jelenleg Sasuke nem lenne ellenfél Naruto-nak, ezért ő még biztosan fog szerezni/kapni/kifejleszteni egy új, nem feltétlen sharingan-hoz köthető képességet, hogy "izgalmasabb" legyen majd kettejük párharca, amit szerintem Madara majd félbeszakít, hogy megszerezze a kyuubi-t, ami nem járhat sikerrel, mert akkor Naruto-nak annyi. Sasuke szerintem mindenképp megpróbál valamikor ezután Madara ellen fordulni, és ha nyer, akkor ő lesz a főellenség. Egyébként szinte biztos vagyok benne, hogy Madara nem a full igazságot mesélte el Naruto-nak és Sasuke-nek, az a tippem, hogy még mindig lesz egy óriási csavar a múltról. Kishi valamelyik interjúban mondta, hogy Kakashi-val valami hatalmas dolog fog történni és én nem hinném, hogy ezzel arra gondolt, hogy találkozik az apjával, mikor "meghalt". Szerintem ez a dolog még csak ezután lesz a mangában, és van egy olyan érzésem, hogy nem fog a végéig az élők sorában lenni.  Nem lennék meglepve, hogy ha a Kage-k közül valamelyik nem az, akinek mondja magát és itt nem feltétlen Danzou-ra gondoltam. Én örülnék egy Rinne'gan visszajövetelnek is, valahogy nem nyűgözött le, valami sokkal durvábbra számítottam a legvégső, legerősebb doujutsu-tól, illetve nem is az, hogy nem elég erős, hanem hogy több szerepet. A Byakugan-tól is várnék még valamit, ezt a doujutsu-t valamiért nagyon elhanyagolta Kishi a Sharinganhoz képest, pedig nem sok idő különbség van az első szereplésük között. Na meg roppant kiváncsi vagyok az állítólagos leendő három új akatsukisra is. A legvégén Naruto mindenképp Hokage lesz, nem hiszem, hogy Kishi nem tenné azzá, hamár annyit szövegelt erről Naruto Nevet Viszont tuti nem lesz folytatás ezután szerintem, max még utolsó fejezet második felében lenne pár kép erejéig néhány jelenet, ami mondjuk 20 évvel később játszódik, amiben Kishi bemutatná a tűz akaratának tovább öröklését.
Naplózva
dead
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 10



« Válasz #77 Dátum: 09 okt 30, 16:05:22 »

gondolom meg hal naruto.

egyszer mindenki meghal nem? Nevet
Naplózva
Sharingan Obito
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8


« Válasz #78 Dátum: 09 okt 30, 17:08:40 »

Jól mondod Szabi19940810
Naruto Hokage lehetne a második szériában és ki lenne a felesége hát persze hogy Sakura de Sakura akkor már terhes lenne.Bárcsak igy lenne de nem hinném hogy Kishi egy másik szériát is csinálna   smirksweat
Sztem a végén Sasuke meghal ugyanugy Madara is csak azt nem tom hogy ki tudná legyőzni Sasukét  Gondolkozik
Naplózva
Hubsika-kun
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 142

The Art is a BANG!!!


« Válasz #79 Dátum: 09 okt 31, 10:55:19 »

Én inkább arra leszek kíváncsi, hogy mi lesz Hinatával. Egy lány a kettőből tuti sírni fog... Vagy esetleg hárem? Ohh My God >.<#
Naruto nem hiszem ,hogy meghal még mielőtt Hokage nem lesz. Vagy barátságot köt Sasukéval, vagy pedig Sasuke megy az örök vadászmezőkre.
Ha lesz 3. része a mangának, akkor az vagy az új ninjaháború, vagy Naruto hokagévé választása utáni időszak.
Naplózva

http://kephost.hu/image-A430_4C091AD9.jpgA
Pulista-rend nem tom még mije           Urahara fan
gyore
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8


« Válasz #80 Dátum: 09 okt 31, 12:52:32 »

Na gyerekek el mondom nektek hogy mi lesz a naruto vége.

Mint azt már tudjuk Sasuke rossz útra tért és sztem nem nagyon fog jó útra térni de mondjuk egy olyat el tudok képzelni  hogy a végső fighting végén úgy hal meg hogy vmi jót hagy maga után így békét hozva a világra, de még ott van Tobi aki mint már a mangában tudjuk elég érdekes békét akar szervezni aminek az 5/4 kage nem nagyon örül így hát nem nagyon fogják engedni neki de azért a háborúban biztos vok benne hogy Naruto is részt fog venni akármennyire is ellenzik ezt a kagég és így Naruto mag foglya szervezni a saját kis békéjét és utána ha már Hokage is lett akkor utána jön is az amire mindenki várt és Kishi is csak akkor mondta el amikor már nagyon megfenyegettem és mindent bevetettem de sikerült ki szednem belőle hogy a vége a sorozatnak az lesz hogy mindenki még Hidan Kakuzu és a yondaime is mindenki akit valaha láttunk a sorozatban együtt el mennek

SKANDINÁV LOTTÓT JÁTSZANI!!!!!!!!! Pontosan Nevet
Naplózva
generaltoti
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Válasz #81 Dátum: 09 nov 05, 18:00:55 »

Hello.
Én egy kicsit komor véget képzelek el.   Narutoóból kiszedné Mdara a Kyubit. És ezzel az életét vesztené. Míg Sasuke legyőzi Danzu-t akitől megtudja hogy Madara miatt, van minden. És éppen amikor a tízfarkút kezdené el feléleszteni harcolni kezdene vele, ahol legyőzné Madarát a sharingan segítségével. A végére betoppanna Kakahi és Sakura is... Sasuke nem tesz le róla hogy Konohát elpusztítsa ezért Sakura kitolja a szemét.... Végül Naruto temetésén egy PZS_t kell tenni a monitorok alá és a kőfalba belevésnék naruto képét is. A Binjukat pedig a szobor örökre fogságban tartaná.
Naplózva
shippu
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #82 Dátum: 09 nov 30, 18:13:06 »

Halotátok van egy olyan kép ahol állítólag Uzomaki Naruto sírja van igan lehet? ? ? ? ? ? ? ? Gondolkozik
Ha tudjavalaki lécci írjon vissza
Naplózva
ronandinho
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 241



« Válasz #83 Dátum: 09 nov 30, 18:52:34 »

Azt csak egy rajongó készítette nem igazi csak az animemben meg a mangának lehet hinni ami történik
Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #84 Dátum: 09 nov 30, 21:32:14 »

Igen, tényleg van egy ilyen kép, méghozzá az Naruto Shippuuden mozi I. elején. Nézd meg a mozit, hogy megtudd az igazat. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
MateusGrandus
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 57

Krump-Lee


« Válasz #85 Dátum: 09 nov 30, 21:59:57 »

Hát most már úgy alapból 3 Fő karakter van. Naruto, Sasuke, Madara.

Madarának kell Naruto azaz megfognak sztem kuzdeni de elotte naruto még elbeszélget Sasukeval(villámcsapások és kunai suhanások közepette). Madara sztem közbelép a harcukba így Sauke is tanuja lesz a csatának, aki addigra már átesett Naruto (Nem adom fel hogy visszahozlak nindzsaút) agymosásán. Naruto nem használja a kilencfarkú erejét, míg a természeti energiákat rendesen csapolja lefele. Madara fölénybe kerül, már majdnem lecsapott rá mikor megjelenik Sasuke akit Madara gyorsan lerendez és Naruto szeme láttára megöli(RIP). Erre Naruto bedühödik de nagyon. Előjön 8 farok. Naruto önmagában siratja Sasukét, és megesküszik hogy ezúttal véget vet Madara életének. Előjön a 9. farok de ezúttal naruto irányít bár a Rókadémon erősen próbál ellenállni. Végül Deidara mintájára megöli magát madarával együtt.

« Utoljára szerkesztve: 09 dec 02, 18:38:48 írta MateusGrandus » Naplózva

Áldott legyen az ATTEE



Which Final
Fantasy Character Are You?


- Azon gondolkoztam... hogy miért okádok én mindig csak lecsót. Amikor minden vagyok, csak vegetáriánus nem. Az szintén örök rejtély marad hogy a tegnapi lecsó adagot, hova terítettem.
- Geráppá. Hm!
amina
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 181


/Anti NaruSaku fangirl/


« Válasz #86 Dátum: 09 dec 02, 15:22:05 »

Hmm... Érdekes elgondolás  Nevet Bár szerintem 1000 százalék hogy Naruto nem hal meg a végén. Sasukét vagy Sakurát jobban el tudom képzelni :S (Főleg Sakurát  Ördögi )
Naplózva

JANOSHERCEG
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 89


« Válasz #87 Dátum: 09 dec 07, 17:02:20 »

Szerintem pont,hogy Sakura miatt fogja feláldozni magát Naruto,és szerintem Sasuke is meg fog halni.
Naplózva

Ninja Missions :
D/C - 10/10
B - 11/11
A - 12/13
S - 4/7
Shippuuden - 21/31

Naruto-Arena.com - Your #1 Online Multiplayer Naruto Game !
sissiee
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 14



« Válasz #88 Dátum: 09 dec 09, 16:34:08 »

szerintem mindenképpen az lesz a vége, hogy Narutoból hokage lesz. viszont hatalmas veszteségek árán: pl. Kakashi meghal. mondanám, hogy Sasuke is meghal a végére, de túl nagy szereplő, és túl nagy tajongótábora van ahhoz, hogy meghaljon.

a másik tippem, pedig az lenne, hogy Naruto meghal, de Sakura v. Hinata gyereket szül neki, de ők is meghalnap, ezért Sasuke fogja felnevelni Naruto gyerekét Nyelvesít
Naplózva
generaltoti
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Válasz #89 Dátum: 09 dec 17, 10:11:51 »

minden manga megjelenés után egyre nehezebb megjósolni mi lehet a vége.
több vezérszál van.
   1 Naruto és Sasuke harca. Ugye Sakura elment megálítani a kis Emo-boy-t ó, de szerintem ahoz hogy megölje vajmi kevés esélye van. Tehát Sakura szerintem meghal Sasuke keze által ezért nekimegy Naruto.   

    2 Madara és Danzu harca. Madara szmének nincsen párja, szó szerint, valszeg Danzunál van. Ezt ki kell szednie belőle hogy a hold szemét végre tudja hajtani. Tehát Danzu halála szinte biztos.

     3 Kakashi már gyakorlatilag Hokage. Gara azt igérte hogy az országa őt támogatja, és mivel a Kage találkozó konszenzusos alapú így feltehetőleg mindenki támogatni fogja.
    4 Naruto én leszek a Hokage mondata teljesülni fog. Tehát Kakashionak Sasuke vagy Madara álltal meg kell  halnia.

    5 A hold szeme tervezetnek  be kell indulni vagy el kell kezdődnie, tehát a rókát ki kell szedin Narutó testéből ami a halálát okozná, de mindenek előtt találni kell egy embert aki a szoborral vagy tárolóval szinkronban tud lenni, ez az ember Sasuke lesz.   6 Madarának halnia kell a végén, a kérdés hogySasuke vagy Kakashi kisérli e a meg megölni.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 29
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!