24 jún 16, 09:54:46 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 486 487 [488] 489 490 ... 497
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Egy akatsukis élete  (Megtekintve 1455386 alkalommal)
0 Felhasználó és 21 vendég van a témában
Verbatimo
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1019


New boy


« Válasz #7305 Dátum: 12 ápr 28, 17:59:13 »

Mondjuk szerintem mindenki örülne ,ha inkább ez menne a tv ben bármilyen csatornán , mint a reklámok közé véletlenül benyomott 5 perces filmrészletek.
Naplózva



feradraco
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 175


Pengeb*zi rodeogirl


WWW
« Válasz #7306 Dátum: 12 ápr 28, 19:05:03 »

hát most röhögjön ki, aki akar, de én anno amikor kijött a film, esküszöm, azt hittem h legalább moziba lesz^^
Naplózva

- Nekem csak annyit mondtak, hogy jöjjek be és mondjam, hogy baj van a gyárban. Nem számítottam a spanyol inkvizícióra!
- Senki se számít a spanyol inkvizícióra!
Verbatimo
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1019


New boy


« Válasz #7307 Dátum: 12 ápr 29, 19:45:38 »

Legalább kicsit felélénkültek volna a magyar mozik kicsit.
Életemben 2x voltam moziban önszántamból ,de az 1AÉ ért bevállalnám még párszor.  bow
Különben az mekkora lenne má ,ha a mozikban lenyomnának egy 1AÉ maratont ,mondjuk évadonként bontva. Tuti teltházas lenne .
Naplózva



Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #7308 Dátum: 12 ápr 29, 21:07:56 »

Anno terveztük szoros baráti körrel, hogy ha a sorozat elér arra a pontra, akkor a Második, Fináléként funkcionáló Filmet nagyobb közönség előtt publikálnánk. Akár bérelnénk hozzá valami termet...

(Csak ugye feltételes mód...)
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #7309 Dátum: 12 ápr 29, 23:06:36 »

Azért remélem ezeket a tévében, moziban mehetne dolgokat nem gondoljátok komolyan, miközben sorra buknak meg a tömegeknek szóló sorozatok itthon.
Naplózva


 
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #7310 Dátum: 12 ápr 30, 01:45:27 »

Én nem ítélném el élből ezt a dolgot. Nem feltétlen az EAÉ-re gondolok, hanem annak egy továbbfejlesztett változatára, ami ugye nem sért szerzői jogokat, hanem csak egy könnyed, laza paródia, mint ami eddig is volt. De ha nem ez, akkor valami egészen más téma. Szerintem Dani bizonyította az évek alatt, hogyha valamihez, hát a szórakoztatóiparhoz (ó, és a rajzolás művészetéhez) piszkos módon ért, azt meg én remélem, hogy kamatoztatni is fogja a tehetségét ebben a szakmában.
Szóval ki tudja, milyen új sorozat lesz kitűzve a Comedy Central műsorára, bár szerencsére ez nem rajtunk múlik. Mosolyog

Naplózva
Sasuke095
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 8


« Válasz #7311 Dátum: 12 ápr 30, 07:28:30 »

Szentem ha tényleg kimegy tv-be, moziba akk az első kb. 10 részt fel kéne tuningolni javítsatok ki ha tévedek, de azért tényleg menne normális a moziban remélem kikerül a moziba  bow  Nevet
Naplózva

,,TESCO - Totálisan Elcseszett Selejtes Cuccok Olcsón
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #7312 Dátum: 12 ápr 30, 12:21:43 »

A rajzolói tehetségét és kreativitását bizonyította, a szórakoztatóipartól egészen távol áll ez még.
Naplózva


 
SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #7313 Dátum: 12 ápr 30, 16:17:25 »

Én is örülnék ha menne a mozikban de biztos, hogy amint sikeres lenne megjelennének a jogsértettek és követelnék a pénzüket. Amíg nem szerzel belőle anyagi javat addig le se sz*rnak.
Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
Yuurauchiha
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 72



« Válasz #7314 Dátum: 12 máj 03, 18:12:16 »

A sorozat tény, hogy vicces, és jól meg van csinálva, de azért nem tv-be illő. Mosolyog
Már csak azért sem, mert a poénok fele animéhez kapcsolódik, amit nemhiszem hogy túl sok néző értene...

Viszont ez a közönséges dolog szerintem simán mehetne.!:D
Naplózva
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #7315 Dátum: 12 máj 03, 18:25:15 »

Igaz, hogy sokan vagyunk akik szeretik, de azért ahhoz kevesen, hogy a mozikban sikert arasson. Még ha adnának animéket, mármint a moviekat, de még azt sem adnak(és akárhogy, ha reálisan nézük, akkor beláthatjuk, hogy nem véletlen) akkor 1aé-t kizárt, hogy leadnák.
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Verbatimo
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1019


New boy


« Válasz #7316 Dátum: 12 máj 03, 19:31:38 »

Speckó nem egészen arra gondolok ,hogy feltétlen moziban kéne leadni , inkább arról lenne szó szerintem ,hogy a fanoknak lehetne tartani vetitéseket .
Igy tuti elmenne az akit érdekel + ha többen vagyunk könnyen össze lehet dobni a pénzt akár egészen nagy helyre is (igy gerjesztve egy kis mozi fillinget) és ebbe nem is lenne semmilyen jogsértés ,hiszen senkinek nem származna belöle haszna + mivel zártkörű lenne senki kivülállónak köze nem lenne hozzá ,hogy mit nézünk bennt (a sulinkban is megcsináltuk ezt jópárszor és semmi gond nem volt belöle )
Pontos számadatot nem tudok mondani ,hogy a meglévő részek együttensen milyen hosszuak ,de szerintem egy egész éjjeles maratont már kitennének.

Amugy arra kiváncsi lennék ,hogy ha csinálna valaki egy közvélemény kutatást ,hogy a lakosság hány százaléka hallot már az 1AÉ-ről milyen eredményt kapnánk. Ördögi
Naplózva



Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #7317 Dátum: 12 máj 03, 20:22:19 »

Az egyenlet egyik fontos változóját kihagytátok; Danit. ikszdé Nélküle aztán... hát, mehetünk moziba, de csak a sötét vásznat kukkerolnánk szerintem. (:
Naplózva
Verbatimo
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1019


New boy


« Válasz #7318 Dátum: 12 máj 03, 21:34:44 »

Nah igen , ezt az "apró" , de lényeges momentumot enyhén szólva is kifelejtettük a képletből.
Jól is néznénk ki ha a mester nem lenne jelen
Naplózva



AyaseAkami
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 348


« Válasz #7319 Dátum: 12 máj 04, 05:35:40 »

Dani!Ha élsz még figyelj rám! (Ha nem az sem baj, akkor szeánszozok, de beszélnünk kell)

Mi az hogy a 31.-edik részben benne van Hiei, de Haku? Haku-t akarom! Iktasd be, éledjen újra, vagy mit tudom én, csak siess , még a végén Fan boy-ból Fan girl leszek xD

Egyébként nagyon szupi a történet, ügyi vagy ^^

Na de ne élvezkedj az örömtől, Haku-t akaaarooook!

Meg persze egy új részt *-*

Üdv: Yaa-kun
Naplózva
Oldalak: 1 ... 486 487 [488] 489 490 ... 497
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!