24 jún 25, 06:37:32 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 487 488 [489] 490 491 ... 497
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Egy akatsukis élete  (Megtekintve 1471911 alkalommal)
0 Felhasználó és 54 vendég van a témában
Szadame
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 20


« Válasz #7320 Dátum: 12 máj 05, 09:44:43 »

Egyébként válaszolnék a pár oldallal előtti eseményekre. De ha már válaszoltak rá akkor bocsi mindenkinek. Szó esett arról, hogy az 1AÉ sorozat tévében vagy moziban való megjelenése.
Na addig nem követ el jogsértést amíg nem kap érte pénzt de amit kap vagy kér a Dani érte pénzt kapásból jönnek és kérdőre vonják vagy mi. De mondom amíg nem kér érte pénzt addig lehet viszont ez egy nagyon huzamos és nehéz munka lenne mire ezt elintézné. Vagy úgy csinálná mint a Naruto SD- t amit annyit tesz, hogy egy bizonyos összeget küldene Kishimoto-nak vagy akinek kell. Viszont ennek az ára meg az egekben szárnyalhat.
Ha valamit elírtam előre is sorry. Pirul
Naplózva
SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #7321 Dátum: 12 máj 05, 09:51:02 »

Én is örülnék ha menne a mozikban de biztos, hogy amint sikeres lenne megjelennének a jogsértettek és követelnék a pénzüket. Amíg nem szerzel belőle anyagi javat addig le se sz*rnak.

Még oldalakat sem kell visszalapoznod.
Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
markov94
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 62


WWW
« Válasz #7322 Dátum: 12 máj 05, 10:39:19 »

Szerintem Daninak esze àgàban sincs profittàlni az 1aèbol...De ha mègis pènz keresèsrol lenne szò,csinàlhatna 1aès pòlòkat,valami poènokat àbràzolva ès azzal jogot se sèrtene.Arra szerintem egy csomò vevo lenne.Az pedig,hogy moziban vagy TV-ben megjelenjen,szerintem abszurd.

ui:nèhàny èkezetem hiànyzik a billentyuzetem miatt.sorry.  Mosolyog
Naplózva

Szadame
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 20


« Válasz #7323 Dátum: 12 máj 05, 11:40:17 »

A pólók árúlásával is profitálna. Tehát ha bárminemű Naruto-hoz kapcsolódó terméket amíg a saját és baráti kőrében tart addig nem sért jogot. Amint árúsítja onnantól kezdve jógsértőnek számít aztán meg kapja a csekket amire a gatyája is rá menne. De remélem nem. Nevet
Naplózva
Morause
Vendég
« Válasz #7324 Dátum: 12 máj 05, 12:19:42 »

Dani, nem is tudom mikor jelentetted már be a szüneted... de az nem ma volt maradjunk annyiba. A kérdésem a következő: Meddig fog még tartani ez a "kis pihenő"? (nem konkrét dátumra vagyok kíváncsi, elég ha csak megközelítőleg mondasz 1 évszakot, jó tisztába lenni az ilyen dolgokkal. Kitudja talán hátha december előtt még belefér egy világvége rész ikszdé)!!
« Utoljára szerkesztve: 12 máj 05, 12:20:13 írta Morause » Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #7325 Dátum: 12 máj 05, 14:41:29 »

Nem viccből "vettem ki szünetet".
Nem egy magamtól szabott X időponttól Y-ig tartó nyaralás kapcsán álltam le a sorozattal.
Magam sem tudom meddig tart ez az időszak, bárki bármit hisz, próbálok változtatni...
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Szadame
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 20


« Válasz #7326 Dátum: 12 máj 05, 15:58:55 »

Akkor ne viccelj.  Nevet
Nem az a lényeg szerintem, hogy mikor készülsz el vele hanem, hogy milyen tartalma lesz.
Már várom nagyon a következő részt. Csak ügyesen.  Nevet Nevet Nevet Nevet Nevet
Naplózva
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #7327 Dátum: 12 máj 07, 01:12:56 »

A jogsértés azért kicsit bonyolultabb annál, minthogy ha nem kapsz pénzt érte, akkor nincs semmi baj. De amíg valóban nem megy mainstream helyen, akármilyen "csatornája" is legyen a szórakoztatóiparnak, nincs gond. Mert szabályos? Nem hanem mert a kutyát sem érdekli.
Naplózva


 
Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #7328 Dátum: 12 máj 11, 02:22:12 »

Várok ameddig várni kell, majd úgyis eljön az idő és az új rész és akkor majd jó lesz megnézni Mosolyog Remeket alkottál és alkotsz Dani! Mosolyog Le a kalappal előtted úgy gondolom. Megérdemled azt, hogy kivárjam . =)
Naplózva
Hitsugaya-fangirl:)
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 121



WWW
« Válasz #7329 Dátum: 12 máj 30, 14:04:24 »

Nem tudom ti hogy vagytok vele de nekem a Konan hangja tetszik a legjobban..Nevet de főleg az a jelenet amikor kihajol az ablakon és azt kiabálja Kisaménak hogy "Induljá má' meg" azt nagyon eltalálták..xdd de az összes részen sokat szakadok..xdd
Naplózva

Ilyen könnyű lett volna megtörni az elszántságod? Még ha senki sem hisz benned akkor is állj egyenesen és kiálts bátran!Én tudom, hogy te ilyen embernek születtél!" - Kuchiki Rukia

Caring for your friends is more important than the rules". ~Kakashi Hatake
Verbatimo
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1019


New boy


« Válasz #7330 Dátum: 12 máj 31, 20:45:02 »

Hasonló kategoriába sorolnám a 31. részben Hidan es jelenetét (mindkettőt) .
"Röhögj csak majd elb@sz a busz" és a "Csomot kötök a cs@cseidre" is kicsit odavág Ördögi és akkor mlég jön hozzá az a eszevesztett röhögés  ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 12 máj 31, 20:50:25 írta Verbatimo » Naplózva



Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #7331 Dátum: 12 jún 17, 00:51:25 »

Hónapok óta halott a topic. Még mindig nincs infó a kövi részről?
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Matten
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 998


Kritikus, Énekes, Parodista, miegymás :D


WWW
« Válasz #7332 Dátum: 12 jún 17, 13:47:15 »

HA lesz infó azt azonnal meg fogod tudni. Egyenlőre az infó ugyanaz mint ami 2 hónapja is.
Naplózva

Ide most valami bölcsesség kéne, de nem jut eszembe semmi ikszdé
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #7333 Dátum: 12 jún 17, 13:49:55 »

Felesleges várni az 1AÉ-t, ugyanis mostanában biztos nem fog folytatódni.
A publikálás előtt egyelőre még készítenem is kellene. Ha egyáltalán nekiállok, szólni fogok.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
vegita
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 284


« Válasz #7334 Dátum: 12 jún 22, 20:37:26 »

Add be te is az izgő-mozgó-buzgó rajongóknak hogy feldobtad a pacskert és az örök mezőkön nyaralsz kacsint

Ez Omninak bejött Kisame szerint kacsint
Naplózva
Oldalak: 1 ... 487 488 [489] 490 491 ... 497
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!