24 jún 16, 15:45:23 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 469 470 [471] 472 473 ... 497
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Egy akatsukis élete  (Megtekintve 1455983 alkalommal)
0 Felhasználó és 21 vendég van a témában
Hiei1107
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 141

Pokage


« Válasz #7050 Dátum: 12 jan 09, 17:48:07 »

Ha legyőzik Danit akkor arra itéltetik, hogy végtelen időkig csak alkosson!!! Bee is abszolutte kizárva mivel sajnos az lső szerelése igencsak jounin szerelésre hasonlít Been meg nem volt olyan pluz hiányzik a hátáról a két kard. Nevet bár ezt én is észrevehettem volna hamarabb. Nevet

hmm Sabaku.. tod mit.. fogadok veled egy üveg sörbe, hogy az 5. NEM Anbu! majd a kiderülés utáni conon monjuk ott majd lerendezzük Mosolyog

áll az alku? Nevet
Naplózva


^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #7051 Dátum: 12 jan 09, 17:57:50 »

Ui.:
Törött szívvel tapasztalom, hogy hányan szidjátok az opening alatt hallható Sprung Monkeys számot. Pedig egyik személyes kedvencem. Szomorú
És mellesleg a vacak Real World irreális túlhájpolása után erősen meglep.

Nekem eddig minden opening bejött, de ez a 4 közül a kedvenckedvenc. Youtubeon is fennvan már a kedvenceim között.
És illik is ilyen félig túlvilági op-hoz ^^
Naplózva

Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #7052 Dátum: 12 jan 09, 17:59:38 »

Hiei: ejnye, le akarsz itatni egy 14 évest? xD áll, bár nem gondolom ,hogy ANBUlesz, de úgy néz ki a szereplő. Szal ha kijutok conra, lógsz nekem valami lónyállal  Ördögi csak hogy ismerjük majd meg egymást? Nyelvesít
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #7053 Dátum: 12 jan 09, 18:06:11 »

A legutolsó alak Yamato csukott szemmel ikszdé

Dani: erre mikor fog tényleges fény derülni? Mmint az alakokra. Olvasgattam vissza, de csak felületesen, szóval ha volt róla már zó, hogy hamarosan felfeded akkor bocs.
Naplózva

Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #7054 Dátum: 12 jan 09, 18:34:47 »

Véleményem szerint nem nagy spoiler, szóval:
Minden egyes eltelt epizóddal kitisztul a kép EGY karakterről, és nem feketében fog pompázni. Mosolyog
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #7055 Dátum: 12 jan 09, 18:36:48 »

Annyit még pofátlankodhatok, hogy ha mindegyik látszódik, akkor azután újakat teszel be, vagy pedig így maradnak mert ők a főkolomposok?
Naplózva

Hiei1107
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 141

Pokage


« Válasz #7056 Dátum: 12 jan 09, 18:37:31 »

Hiei: ejnye, le akarsz itatni egy 14 évest? xD áll, bár nem gondolom ,hogy ANBUlesz, de úgy néz ki a szereplő. Szal ha kijutok conra, lógsz nekem valami lónyállal  Ördögi csak hogy ismerjük majd meg egymást? Nyelvesít

Jah, hogy 14 vagy akkor sry, akkor egy sajtburgerre a vendégem vagy, vagy egy kólára Nevet

Véleményem szerint nem nagy spoiler, szóval:
Minden egyes eltelt epizóddal kitisztul a kép EGY karakterről, és nem feketében fog pompázni. Mosolyog

Ezekszerint csakhogy húzd az agyunkat... a két szélsőt hagyod utoljára ikszdé Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 09, 18:40:56 írta Hiei1107 » Naplózva


Krisz_
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 111


"Nem a külső számít hanem, hogy milyen a belsőd"


« Válasz #7057 Dátum: 12 jan 09, 18:46:12 »

sztem az 1. Méh a 2. Kakashi a 3. Herkules 4. Greed és a fekete macska az 5. sztem meg Sai vagy nemtudom az lehet hogy dani által lesz teremtve am nemhiszem hogy anbu tag nemtom miért gondolja ezt mindenki mert az anbu tagok az nem nagy szereplők és ha még ők kapnának nagy szerepet az 1AÉ-ban akk én lepődnék meg Nevet
Naplózva

“Sajnos nagyon sokan hiszik azt, hogy a csend olyan űr, amit mindenképp ki kell tölteni még akkor is, ha nincs fontos mondandójuk.”
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #7058 Dátum: 12 jan 09, 18:48:13 »

ja, és remlélem az 5. lesz az utsó xD de az első szerintem Herkules lesz, mert ő már szerepelt ^^
Hiei: és majd kiírjuk a homlokunkra, hogy 'Sabaku', meg 'Hiei'? xD
Krisz: méhnek van kendője? /: meg akkor sztm kard is lenne, és a szokásos ruhája. ja mg ő napszemüveget hord, akkor ovális lenne a szeme
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Krisz_
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 111


"Nem a külső számít hanem, hogy milyen a belsőd"


« Válasz #7059 Dátum: 12 jan 09, 18:48:48 »

na most olvastam Dani válaszát hát akk jön a kövibe sztem herkules és greed és a fekete macska lesz messze mert ha teljesen kitisztul az éjszaka eseményei akk sztem ő is odakerül sztem kakashi meg majd mikor az igazi sztori lesz Nevet a két szélső lesz sztem legutoljára attól függ majd kik lesznek ugye Nevet
Naplózva

“Sajnos nagyon sokan hiszik azt, hogy a csend olyan űr, amit mindenképp ki kell tölteni még akkor is, ha nincs fontos mondandójuk.”
LightWolf
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 17


« Válasz #7060 Dátum: 12 jan 09, 19:09:13 »

sztem az 1. Méh a 2. Kakashi a 3. Herkules 4. Greed és a fekete macska az 5. sztem meg Sai vagy nemtudom az lehet hogy dani által lesz teremtve am nemhiszem hogy anbu tag nemtom miért gondolja ezt mindenki mert az anbu tagok az nem nagy szereplők és ha még ők kapnának nagy szerepet az 1AÉ-ban akk én lepődnék meg Nevet

A szó szoros értelmében Sai minimum exANBU, szóval a szó szoros értelmében, saját tipped tagadod. JA és ha valaki ANBUért hambit kap az én leszek, egy nappal hamarabb jött az ötlet(na jó hajnali 3-kor irtam ki ide, szóval nem egy nappal)

Nem feltétlenül hiszem azonban, hogy egy létező ANBU tagról van szó, ahogy már mondták, nem elég fontos egyik se(vagy elég kopasz). Így mondok egy vakmerőt és rávágom, hogy egy anti-tobi. Mér maszkkal ábrázolná Dani, ha nem lenne fontos(tegyük fel hogy az egy maszk), szóval bárki is az elrejti kilétét, és ez a karakter szerves része(kb úgy ahogy tobi eleinte rejtett valódi önmaga). Ebben az esetben, a maszk talán egy másfajta csvart gümölcsre is emlékeztet engem, név szerint a körtére. De mivel ez mind csak találgatás, inkább arra tippelek, hogy Kakashi a következő részben szereplő egyén, nem pedig Greed(ha középről haladunk akkor bármelyikük lehet).

Mellesleg az 5. karakter hátán nem feltétlen kard van, lehet az egy madara típusú legyező nyele, vagy egy fejszéé(el sem hiszem hogy ez a szó helyes...).

Ja és C-C-C-COMBO BREAKER, azért negyedik ráadás postot megelőztem ha jön.
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 09, 19:12:27 írta LightWolf » Naplózva
Krisz_
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 111


"Nem a külső számít hanem, hogy milyen a belsőd"


« Válasz #7061 Dátum: 12 jan 09, 19:12:20 »

sztem meg kakashi később lesz az eredeti sztorinál mert ha kakashi megjelnik akk gyilkosság mert ugye fillerek am sztem greed és a fekete macska lesz ezután am igazad van hogy lehet hogy anbu tag de én mondom csak tippelek Nevet sztem se azok amiket én mondtam de úgyis kiderül majd Nevet
Naplózva

“Sajnos nagyon sokan hiszik azt, hogy a csend olyan űr, amit mindenképp ki kell tölteni még akkor is, ha nincs fontos mondandójuk.”
Verbatimo
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1019


New boy


« Válasz #7062 Dátum: 12 jan 09, 19:14:42 »

Nah jó az 5. személyre már annyi mindent mondtatok ,hogy én is beszállok egy tippel .
Lehet akár Kakuzu egyik szíve is ,ha jól emlékszem azoknak is van maszkjuk és nincsen a maszkon fül + ők nem is kell hogy lássanak (hiszen csak szívek , "spagetti" alapban). >.<#
Igaz ,hogy a kardot nem magyarázza ,de lehet hogy az nem is kard.
Mondjuk megvallom ennek a tippnek még szerintem is 0% a valószínüsége, de kitudja.  ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 09, 19:17:33 írta Verbatimo » Naplózva



^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #7063 Dátum: 12 jan 09, 19:25:29 »

Hát Kakuzu egyik szíve sem pártolt az Akatsuki ellen tudtommal. Mert itt elvileg azok vannak akik nem szeretik az Akatsukit. Nevet
Naplózva

Krisz_
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 111


"Nem a külső számít hanem, hogy milyen a belsőd"


« Válasz #7064 Dátum: 12 jan 09, 19:32:23 »

hát igen herkulest konan miatt greed és a fekete macskára viszont nagyon kíváncsi vok akk mert ők is utálják mert pont ők akik a legtitokzatosabbak mert a macska kedvesnek tűnt greed viszont hát mindenbizonnyal ők gyanúsak:D kakashi és narutot nem is magyarázni és a 2 titokzatos meg majd kiderül^^
Naplózva

“Sajnos nagyon sokan hiszik azt, hogy a csend olyan űr, amit mindenképp ki kell tölteni még akkor is, ha nincs fontos mondandójuk.”
Oldalak: 1 ... 469 470 [471] 472 473 ... 497
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!