24 szep 26, 23:49:02 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 463 464 [465] 466 467 ... 497
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Egy akatsukis élete  (Megtekintve 1540340 alkalommal)
0 Felhasználó és 123 vendég van a témában
Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #6960 Dátum: 12 jan 07, 20:19:07 »

A rész felkerült az oldalra.
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #6961 Dátum: 12 jan 07, 20:29:28 »

Már alig bírtam magamban tartani a következőt: Kösz Dani!
Akár hiszed, akár nem, napok óta azon agyaltam, hogy hívják azokat a szörnyeket a régi filmből, erre Kisame benyögi a választ.
Véletlenek márpedig vannak.

Ja, és Roshi szépen beilleszkedett, grat. Mosolyog
Naplózva
Putir
Vendég
« Válasz #6962 Dátum: 12 jan 07, 20:33:10 »

Amúgy Roshinak kéne egy új mikrofon vagy csak engem zavart a hangja?
Naplózva
Rincewind
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 64



« Válasz #6963 Dátum: 12 jan 07, 20:38:22 »

A Naruto alatti alakok az openingben engem is érdekelnek, Kakashi az stimmol, a másikra először nekem is Danzou ugrott be, de jobban megnéztem és szerintem Greed az. A vállán simán lehet az a fekete macska, aki lehet hogy neki dolgozik, és ha jobban megnézitek, olyan szőrös szélűruhája van, és a szeme is olyan kerek, mintha szemüvegben lenne. A középső szerintem Sasuke, de nem értem miért lenne ott. A jobbos nemtom miféle, talán egy maszkos Fanyűvő. De ezek szerint lesz még bőven dolog a sorozatban Nevet
Naplózva

THERE'S NO JUSTICE
THERE'S JUST ME
Krieg
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1172


Never lost a fair game - or played one.


« Válasz #6964 Dátum: 12 jan 07, 20:43:03 »

Na, végre vége talán az off-áradatnak. :D
Kezdeném az openinggel: nekem annyira nem jött be, főleg a zene miatt (mármint openingként, ilyen képekhez). Egy dolog volt, ami tetszett benne: mégpedig mikor van egy-egy kép az Akatsukiról és Narutóékról. Az szerintem nagyon jópofa, hogy az Akatsukit állítja be jóként, a konohaiakat pedig sötétben, gonoszként. :D
Egy poén volt ami nálam különösen kiemelkedett: mégpedig mikor Kisame megszólal, hogy "Mindig van egy nagyobb hal". Ezen még fel is nevettem. :D
A rapje nem volt rossz, de nálam nem zárta magát a szívembe, az elsővel ellentétben.
Történet: engem ez a Konan - Herkules sztori nem nagyon fogott meg, remélem nem lesz nagyon erőltetve a továbbiakban.
3 dolog volt, amit még kiemelnék, ami nekem tetszett: egyik, mikor Konan kiröhögte Hidant, itt én is vigyorogtam. :D A másik pedig mikor Hidan fejét a Worms-beli kukac terrorizálja. :D A harmadik pedig a "Nyuszi vagy, McFly?". :D
A rajzolás még mindig képes részről részre jobb lenni, valami lenyűgöző. :)
A folytatásnak én kapásból arra gondoltam, hogy Nagato ugrott a lányok közé, hogy megállítsa őket, és az ő vére fröccsent ki. Túlzás lenne azt mondani, hogy izgatottan várom a folytatást, de azért kíváncsi vagyok. :)
És ha jól értem, R.I.P. Tutuka. :(
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 07, 20:51:51 írta Krieg » Naplózva
Putir
Vendég
« Válasz #6965 Dátum: 12 jan 07, 20:48:31 »

Én nagyokat röhögtem az egészen.
Tetszett hogy a kisame rapben benne volt az előző avám(Bébi beel.Nevet)
A Hidan vs kukacon én is óriásit röhögtem.Nevet
Naplózva
M. Bogi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1058



« Válasz #6966 Dátum: 12 jan 07, 20:49:36 »

Szegény Tutuka...Szomorú
Na, mostmár lehet bővebben is írni: Herkulest még szebben rajzoltad meg, mint Konant. ikszdé A vége nagyon "heves" volt, hogy valakinek sok vér "kijutott" a testéből, nekem is Nagato lenne a tippem.
Amikor Konan kiröhögi Hidant, azon én is elvigyorodtam. Mosolyog
Az is jó volt, amikor Kisame babázik Roshival. Nevet
A Worms-os kukacon először olyat röhögtem, hogy még mindig fáj a hasam. kacsint
Naplózva

~Apa: heo
~Anya: Minagi
~Tesóim: Rikan, Sabaku
~Nagyi: Ritli
~Tanárom: Kallen
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #6967 Dátum: 12 jan 07, 21:00:37 »

a poénban a csúcs tényleg a Hidan-es jelentek voltak xD amikor lebuzizzák, meg a worm-os kukac xD Az op  jobb, mint számítottam, de nem lesz a kedvencem.

a konan-herkules szál nekem bejött. amikor herkules átalakul emberré, az nagyon szépen meg lett csinálva. na meg a wc dimenzókapu xD és tetszett az a papírangyalos feloldás dolg kivitelezése, értsd: hogy a virág meg a csákó eltűnt róluk.
amit siratok az, hogy még mindig nem tudjuk a teljes igazságot arról az éjszakáról TT-TT de annál jobban fogom várni a következő részt.
amit nem értek: samehada miért ugrott rá tobir? csak úgy random? ikszdé

ja, és másik kedvenc a szavazás, hogy legyen-e alulöltözött harc xD
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Krisz_
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 111


"Nem a külső számít hanem, hogy milyen a belsőd"


« Válasz #6968 Dátum: 12 jan 07, 21:03:33 »

huh rem a harcba konan nyert am lehet az nagato vére kiderül majd na én is kommentálok az első az opening nagyon bejött nekem ez az eddigi legjobb Nevet herkulest tudta az igazságot nem gondoltam volna am én kicsit nagyobb döbbenésre vártam hogy megtudják az igazságot am az a hidanos vicc volt a legjobb és herkules és konan harc is szupcsi volt Nevet hát kisame rapje nem volt rossz bár nem ez a kedvence és a 4 nyertes szereplése is ütött összegezve ez volt az eddigi legjobb rész Nevet aszthittem roushit is belerakod az openingbe de ígyis jó volt Nevet
Naplózva

“Sajnos nagyon sokan hiszik azt, hogy a csend olyan űr, amit mindenképp ki kell tölteni még akkor is, ha nincs fontos mondandójuk.”
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #6969 Dátum: 12 jan 07, 21:07:37 »

Nekem bejön az új opening és az egész átjött, kivéve talán a Kisame Rap-et az valahogy nem :/ bár az előző elég epic volt szóval azt nehéz lett volna felülmúlni. 9/10 összességében Mosolyog
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
kiskakas2
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 770

heisenberg


« Válasz #6970 Dátum: 12 jan 07, 21:10:20 »

sabaku.. Tobi elnyelte Kisamét.. valószínüleg az miatt ugrott rá ha nem akkor nemszóltam.
Naplózva

Krisz_
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 111


"Nem a külső számít hanem, hogy milyen a belsőd"


« Válasz #6971 Dátum: 12 jan 07, 21:12:00 »

majd dani rem. a blogodra kiírod az újdonságokat tudod a karakterinfót meg új évad tudod.. Nevet és mégegyszer grat az új részhez  bow
Naplózva

“Sajnos nagyon sokan hiszik azt, hogy a csend olyan űr, amit mindenképp ki kell tölteni még akkor is, ha nincs fontos mondandójuk.”
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #6972 Dátum: 12 jan 07, 21:25:03 »

kiskakas2: * amiatt

szegény Tutuka Szomorú

Hidan × Kukac nekem is bejött ikszdé nagyon jó rész volt ikszdé Kisame rap Kúl
Naplózva

Morause
Vendég
« Válasz #6973 Dátum: 12 jan 07, 21:36:40 »

Hát na... nem volt rossz, egész tetszetős Mosolyog az opening egész jó!! A reményeimet azzal a bizonyos éjszakával kapcsolatban teljesen összetörted mert egy komplett flash back-re számítottam vagy vmi hasonlóra hogy leülnek azt megbeszélik!

Viszont respect a majonéz manőverért... bár nem láttuk mitörtént de Nagato szövege, a két csóka kiterülése, a csajok berosálva... illetve Sasuke, Karin és Sui reagálása elég volt ahhoz hogy megtetszedjen! ikszdé

Amúgy ha tippelhetnék azok vannak Naruto alatt megrajzolva akik még szintén keresztbe tettek az akatsukinak, mint pl. Danzo és Hanzo stb.!
Naplózva
Nusiii
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 25

Őrült Ruki fan.


« Válasz #6974 Dátum: 12 jan 07, 21:41:55 »

Nekeeeem állatira bejött az új rész Nevet
Hidan x Kukac, Kisame és Roushi babázása ésatöbbi, ésatöbii...
Egész nap erre vártam és amikor megláttam azt hittem zombivá válok és leszakad az állam. ikszdé
A Kisame rap is-is arányban tetszik de gratulálok hozzá, mert nálam tuti jobban csinálod Mosolyog
Herkules naon széép *-* Szegéény Tutuuuuuuu  Szomorú
A 4 nyertes: Reigen Hawkins tetszik a legjobban :DD
Hulk, Roushi és a többiek Nevet Sasuke-ért kicsit haragszom de azon is röhögtem :DD
Konan az elején.. Fenomenális ikszdé Zetsu is jól nyomja.
Az OP nagyon jó Nevet És kár, hogy nem láthattuk a majonéz manővert.  A Csajok cukiik amikor beszartak Nevet

Kicsit össze sűrítve össze-vissza mondogatva (smirksweat) röviden és tömören: Király rész volt!!!
Naplózva

Oldalak: 1 ... 463 464 [465] 466 467 ... 497
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!