24 jún 16, 10:50:45 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 453 454 [455] 456 457 ... 497
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Egy akatsukis élete  (Megtekintve 1455490 alkalommal)
0 Felhasználó és 15 vendég van a témában
Nusiii
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 25

Őrült Ruki fan.


« Válasz #6810 Dátum: 11 dec 09, 15:00:06 »

Hello emberek! OFF: Dant-c jössz Animekarácsonyra?  smirksweat
« Utoljára szerkesztve: 11 dec 09, 15:01:21 írta Nusiii » Naplózva

Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #6811 Dátum: 11 dec 10, 11:47:41 »

Igen, amint Bundik kiszáll a kádból, illetve Szecska lecseréli a western harisnyáját.xD
Remélhetőleg még ma kijutunk. smirksweat

On:
Ha szerencsém van, még az új Kisame-rappet is eltolom fejből.xD
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Manesz
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 892


Életművész


WWW
« Válasz #6812 Dátum: 11 dec 10, 12:54:38 »

ÚJ??? Be van tépve Yóóóó Valaki aki hallja vegye fel Danitól, majd jövőre talán kijutok egy conra.
Naplózva


^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #6813 Dátum: 11 dec 11, 09:53:04 »

Én csak annyit remélek még ha a Shippuudent szinkronizálják magyarra, akkor te leszel Tobi hangja otti Nevet
Naplózva

Matten
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 998


Kritikus, Énekes, Parodista, miegymás :D


WWW
« Válasz #6814 Dátum: 11 dec 11, 19:28:06 »

Pejsze, majd a tévében pont egy ilyen Vékony Tobi hang fog megszólalni. Meg a Férfiak Szülnek.. ikszdé
Naplózva

Ide most valami bölcsesség kéne, de nem jut eszembe semmi ikszdé
Zsüni44
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 55

A Fórum első Számú ARSENAL Drukkere...


« Válasz #6815 Dátum: 11 dec 12, 14:07:57 »

Pejsze, majd a tévében pont egy ilyen Vékony Tobi hang fog megszólalni. Meg a Férfiak Szülnek.. ikszdé

én nem tudnám elképzelni másképpen Tobi hangját... legalább "celeb" hang is lenne benne:D
Naplózva

----------- ----------- 44 ----------- -----------
A Világnak szüksége van olyan elvetemült emberekre, mint... Én...

Go Gunners...

Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #6816 Dátum: 11 dec 12, 15:01:40 »

Ha már mindenképp kellene választanom, akkor Hidanként szólalnék meg a legszívesebben.(:
Egy 1AÉ-Tobi szinkron már nagyon erőltetett lenne egy komolyabb hangvételű animében.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
bankai95
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 58


« Válasz #6817 Dátum: 11 dec 12, 16:57:39 »

Conon mikor betoltad tobi hangját spanommal csak néztünk mindketten azt hittük tobi hangja utólag formázott de ebből is látszik ,hogy tökéletesen alkalmas vagy szinkronhangnak mer ennyire sok hangon tudsz beszélni grat érte bow
Naplózva
feradraco
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 175


Pengeb*zi rodeogirl


WWW
« Válasz #6818 Dátum: 11 dec 12, 19:19:14 »

Conon mikor betoltad tobi hangját spanommal csak néztünk mindketten azt hittük tobi hangja utólag formázott de ebből is látszik ,hogy tökéletesen alkalmas vagy szinkronhangnak mer ennyire sok hangon tudsz beszélni grat érte bow
háháh, ismerős érzés... am én inkább Danival értek egyet. Hidan télleg jobban illene egy ilyen hanghoz, és amúgy is meghallgatnám azt az eszelős röhögést, amit egyszer lenyomott (mármint Hidan)ikszdé
Naplózva

- Nekem csak annyit mondtak, hogy jöjjek be és mondjam, hogy baj van a gyárban. Nem számítottam a spanyol inkvizícióra!
- Senki se számít a spanyol inkvizícióra!
Rincewind
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 64



« Válasz #6819 Dátum: 11 dec 16, 16:42:36 »

Dani mint Hidan nagyon eszelős lenne a tévében Nevet
off: Dani, légyszi törölj egy keveset a levelesládádból
Naplózva

THERE'S NO JUSTICE
THERE'S JUST ME
Utakata24
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 187


Tsuki no masutā


« Válasz #6820 Dátum: 11 dec 16, 20:21:01 »

OFF de mégsem: dani azt mondták hogy új évvel jön a shippuden, ezt az egyik animaxos csávó osztotta meg kérdésemre^^
talán tömeges ajánlást kéne küldeni az animax oldalára!
Naplózva

"A hülyeség nem pók, de mégis behálózza a világot"
Andi

"Óvakodj az olyan dolgoktól, aminek nyele van, mert azokkal dolgozni kell!!!!!"
Dávid

"Egy teve 2 hétig tud dolgozni anélkül, hogy inna; én 2 hétig tudok úgy inni, hogy közbe nem dolgozom"
Tomi

E-szerint élek:
"Jézus ott áll előtted, ha szomszédodat lelőtted.
Máriától kapsz egy pofont, ha a boltba lopsz egy kotont.
Kertedbe nő a vadkender, érted jő a pókember"
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #6821 Dátum: 11 dec 16, 22:50:19 »

off: Én aláírnám Nevet Az a röhögés tényleg ott van xD Bár szerintem Tobinak is alkalams lenne, nem csak Hidannek. (és ha már off, akkor valaki elárulná, hogy lehet hsz-t törölni?)

on: hogy ne csak offoljak, hízlalom picit Dani máját, ezt már úgy is rég le akartam írni, csak nem volt hozzá türelmem xD :

bevezető rizsa:Áltlában, amikor éppen az aktuál epizódot istenítik (pl. én xD) akkor a rajzolásra csak anniyt írnak hogy 'a rajzolás persze tök jó, tiszta, stb'. Amivel én nem értek egyet, mert szeintem a rajzolást, ÉS az animációt is nevezhetjük majnem tökéletesnek. Az egyik késze maga a rajz, mint kép. Én a paint-ben a "felismerhetően rajzolok le egy smileyt" szinten járok, az árnyék egy fekete paca, a szem egy kerek folt(?). Ebből következik, hogy mélységesen tisztelek mindenkit, aki egy épkézáb vonalat meg tud húzni. És itt vagy te, aki úgy rajzol ezzel a progival, amit én papírral-cerkával sem biots, hoyg reprodukálni tudok. Egyszóval maga a kép is gyönyörű.
 Az animáció szintén. Én egyszer a movie makerrel megpróbáltam a Filmből kivágni sasori ébresztőórájának pittyenését (sms-hangnak xD) és kb. 5 perc után olyan szinten elnyomtam/állítottam/b*sztam mindent, hogy ha akarom, se sikerül jobban. Tehát 6 perc után feladtam. Fogalmam sincs, hoyg csináltad meg Kisem olvadozását, vagy Hidan fejlevágását, de nem hiszem, hogy mm-enként rajzoltad meg, nagyon szépen mozognak.
lényeg: És ami a legeslegjobban tetszik a rajzolásban: az emberek gesztusai, arckifejezései, szemmozgások. Ugye a legtöbb rajongói munkában is változnak az arckifejezések, mozogank a szemek, de te minden apró részlete ügyelsz, így szinte félélmetesen valósághű a karakterek mozása. Teszem azt, Kakuzu szemkinyitós jelenete a 21 rész elején: a szem kinyitása előtti hunyorítás, a pupilla(? nem tudom Kakuzu szemét értelmezni) szűkülése. Mintha magamat látnám ébredezni :'D És a gesztikuláció is hihetetlenül élethű: a majonéz manőver elemzésénél Nagató és Pein kézmozgása mintha csak a való életből szabadult volna :'D nem is beszélve arról a jelentről, amikor Pein meggyónja, hogy megkérte Konan kezét: az a félrefodított fej, lesütött szem. Hanzo sem szereplet éppen sokat, de a mimikája (azaz szemmozgása xD) minden pillanatban változott: 6:51-55ig legalább 3x. Arról nem is beszélve, hogy amikor 7:35 nál Pein 'kizökkent' a "magabiztos, úgy-is-bedarállak" vigyorból, és hirtelen Nagatóra nézett, a szemét is úgy rajzoltad meg, hogy úgy tűnjön, mintha átfókuszána. Ezt úgy, mint a valósgban, szerintem lehetetlen megoldani (mm hogy a távolba néz-e), de nekem kb. csak 6-7edszerre való megnézésnél tűnt fel, hogy nem úgy csináltad, hanem egy pislogással kötötted össze (annyi Pandamant vadásztam, hogy elkezdem figyelni a részletekre). De mivel profilból láttuk, így még élethűbb is volt.
 Összefoglalva, szerintem a rajzolásod abban (is) veri le maximálisan a többit, hogy a szereplők tényleg, mintha élnének Nevet

u.i.: gépeni ás fogalmazni nem tudok, de remélem nyomokban érthető voltam xD

u.i.2.0.: Nevet  hogy ne csak dícsérjelek, és mert tudom, hogy nem szereted a csak pozitív kritikát, ezt is most kérdezem meg, ha már regényíró kedvembe vagyok. Ezt az ellentmondást nem értem, amit a blogodon írtál:
"A HB és az EC említése mellett, volt egy másik darab is, amire nyugodtan ráfoghatjuk, nem éppen passzol a jól megszokott, felépített kompozícióhoz.
Ez bizony a Reklám.Mosolyog
Nem is vitás, hogy egyértelműen időhúzás céljából lett bevetve."
De pár sorral előbb:
"Tobi belefutott a főgonosz Konohai bagázsba, ezen belül is régi ismerősébe, Fanyűvőbe. Sokkal jobban meg lehetett volna lovagolni ezt a témát, azonban a jól megszokott kifogással élve:Időhiány. Pont."

« Utoljára szerkesztve: 11 dec 16, 23:06:50 írta Sabaku » Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #6822 Dátum: 11 dec 16, 23:46:52 »

Höhö. Az utsó sorok tetszettek. Hát ez bizony Fail.xD
Gyönyörűen melléfogalmaztam. A reklám inkább felelt meg áthidalónak, mint időhúzásnak. Konyha nyelven: Kellett valami, ami lerövidíti Tobi meséjét. Nevet

..Én a paint-ben a "felismerhetően rajzolok le egy smileyt" szinten járok, az árnyék egy fekete paca, a szem egy kerek folt..
..mélységesen tisztelek mindenkit, aki egy épkézáb vonalat meg tud húzni...

Ergo nem én vagyok hiper-szuper, hibátlan őstehetség. Hanem neked kevésbé erősséged a Paintben való alkotás. Így, ahogy írtad, aki tovább jut egy smiley rajzolásánál, azt már tiszteled. Mosolyog

Bár az is lehet, hogy én még elfogultabb vagy, mint te. És a sok éves animáció elemzés és kivitelezés túl kritikussá tett magammal szemben is.^^"

Mindenesetre köszönöm, voltak apró gyöngyszemek.^^
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
bankai95
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 58


« Válasz #6823 Dátum: 11 dec 17, 08:53:03 »

Ha a grafikát nézzük sztem a sasuke vs itachi csata volt a legjobban megrajzolva de persze ez egyértelmű hisz a graf fojamatosan fejlődik és ez volt az utolsó nagyobb csata, sasuke gondolatmenete a popcorn fegyverként való használatáról a kedvencem igaz hogy azt nem te rajzoltad.Haverod mit használhat 2 féltéglát vagy 1 egészet és sok epret  ikszdé
off:Dani mér nem írsz sehol véleményt az animekarácsonyról nem tetszett?
Csak mer nekem ez volt a legjobb conom pláne ,hogy ti is ott voltatok Nevet
Naplózva
yoko logan
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 449


A remény hal meg utoljára!


WWW
« Válasz #6824 Dátum: 11 dec 19, 15:36:08 »

..."Tobi belefutott a főgonosz Konohai bagázsba, ezen belül is régi ismerősébe, Fanyűvőbe. Sokkal jobban meg lehetett volna lovagolni ezt a témát, azonban a jól megszokott kifogással élve:Időhiány. Pont."
...

Nem. Az "időhiány" Daninál nem kifogás! Ezt egyszerűen nem fogadom el és kész  Figyelmeztetés  smirksweat
<3  Pirul  ikszdé
Naplózva

Eej, Kabuto...hova fajulsz már? ikszdé
Oldalak: 1 ... 453 454 [455] 456 457 ... 497
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!