24 jún 16, 10:05:20 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 444 445 [446] 447 448 ... 497
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Egy akatsukis élete  (Megtekintve 1455399 alkalommal)
0 Felhasználó és 16 vendég van a témában
yoko logan
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 449


A remény hal meg utoljára!


WWW
« Válasz #6675 Dátum: 11 okt 23, 11:53:47 »

És az miért is baj, hogy egy PARÓDIA tele van olyan viccekkel amik megkövetelnek bizonyos háttérinfókat azzal az animével kapcsolatban amit parodizál? Nevet Épp ez az egyik lényege Nevet Ha nem ilyen viccek lennének benne, akkor nem kellene az akatsukiról szólnia...
A székes poén meg egyszerűen azért volt bene, mert Dani kiakarta figurázni, mert bökte a saját szemét. ^^
Naplózva

Eej, Kabuto...hova fajulsz már? ikszdé
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #6676 Dátum: 11 okt 23, 13:22:00 »

A parókás poénhoz még mangát sem kell olvasni csak megnézni az előző pár EAÉ-t. ( Tobi kopasz lett. )
Naplózva


 
Selavie
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Válasz #6677 Dátum: 11 okt 23, 13:28:52 »

nekem kifejezetten tetszett ez a rész

de kik voltak azok az emberek az elején (00:20 nál)? és milyen zene megy alatta?

olyan ismerősek de nem tudom hova tenni őket.
Naplózva
Rayner
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 5



« Válasz #6678 Dátum: 11 okt 23, 15:23:13 »

Selavie, az kérlek szépen a Children of Distance..
Children of Distance - Emlékezz rám
Amúgy betétzenék listájában ott van. kacsint
« Utoljára szerkesztve: 11 okt 23, 15:26:43 írta Rayner » Naplózva
Selavie
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Válasz #6679 Dátum: 11 okt 23, 18:54:51 »

Selavie, az kérlek szépen a Children of Distance..
Children of Distance - Emlékezz rám
Amúgy betétzenék listájában ott van. kacsint

ja közben nekem is meglett Nevet
de azért köszi
Naplózva
Kamarov
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #6680 Dátum: 11 okt 23, 20:34:37 »

Üdv! Esetleg nem tudja valaki belinkelni Dani az Aktívnak adott riportját a GIGA-MEGA-BOSS influenzáról? Jót röhögnék rajta Nevet
Naplózva
Rayner
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 5



« Válasz #6681 Dátum: 11 okt 23, 21:13:54 »

Remélem rohadt hálás leszel, miattad visszalapoztam Dani blogján minimum 7 oldalt, de sikeresen megtaláltam. smirksweat

Dani és a H1N1 vírus Nevet
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #6682 Dátum: 11 okt 23, 23:02:04 »

..

Egy szó, Morause-uram:
Irónia. kacsint

- Sagst es nach mir!
..
- Dann fickst dich, du obdachlos arschloch.
..
- Und jetzt kommt die Obertüre.

Sag es nach mir.
..fick dich..
OVertüre.^^

..én sem értettem, ki az a 8 csávó az elején..
..
Shino német szövegelése oltári volt, csak egy gondom akad vele, ami igazából nem nagy bűn (pláne, hogy szerintem a nézőid 80%-a nem érti a németet), de néhol helytelenül sikerült egy-egy mondat. Nem kukacoskodok, és nem is okoskodok, hogy mi nem volt helyes.  Pojén

Nem kukacoskodás. Nyugodtan szólj, ha úgy érzed, valami helytelen volt. Amúgyis mostanában be van rozsdásodva a német tudásom, mivel nincs kivel gyakorolnom, szóval könnyen megeshet hogy becsúszott némi hiba.^^

A 8 csávó pedig totálisan random volt, nem köthetőek filmhez, viszont sztereotípiákhoz egyértelműen. Mosolyog
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
KC
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Válasz #6683 Dátum: 11 okt 24, 02:52:16 »

Üdvözletem! Régi motorosnak érzem magam a sorozat terén hiszen majdhogynem az első részektől követem a sztorit és ennek ellenére most jutottam el odáig hogy a fórumon is hozzászóljak a témához!
Először is Daninak és csapatának gratulálni szeretnék a 30 epizódért és a remek munka miatt. Most elkezdhetném mondani, hogy mennyivel szebbek a részek meg tatarattata..., de ezt már sokan elmondtátok már előttem! Amit kiszeretnék emelni az inkább a poénok fejlődése. Mit értek ezalatt? A korábbi epizódokban inkább a beteg és elborult poénok voltak többségben és nagyon minimális társadalom kritika, persze ezek voltak amiken az ember összeesett a röhögéstől. Ezzel szemben az utóbbi részben olyan brutál jó módon csempészted bele a kritikát hogy hihetetlen. Gondolok itt a Bp-vidék, hiperokos telefon, vagy divat őrültségek. Nekem az is nagyon tetszik és ez mutatja igazán hogy mennyit fejlődött a személyisége az Alkotónak!!!Fontos kiemelni amit nagyon ritkán említettek meg a fórumon a ZENE! Daninak olyan érzéke van a zenék kiválasztásához mint senki másnak! legfontosabb, hogy megismertettél minket a Real World-el amit ezúton is köszönök.
Amit így mondandóm végén megemlítenék az pedig az hogy Dani nem csak kegyetlen mód kreatív és ügyes hanem jó marketinges is! Gondolok itt a nyeremény játékra és annak jutalmára! Elkezdte építeni az "Egy akatsukis élete" frenchise-t amiben több van mint bárki gondolná! (ezzel kapcsolatban lennének ötleteim, ha valakit érdekel keressen nyugodtan!! kacsint )
Köszönöm, hogy elolvastátok hosszúra nyúlt szövegem!

UI.: Boksov talán a sorozat legnagyobb húzása! Gratulálok sírtam rajta  Nevet  Nevet  Nevet
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #6684 Dátum: 11 okt 24, 03:57:55 »

KC.. Szinte sose érintenek meg túlzottan a pozitív megjegyzések a sorozattal kapcsolatban, azonban most olyan szinten jól esett az apró kis összegzésed, hogy leírni nem tudom.
Tudom, nem ismersz személyesen, nem ismered a jellemem, mégis pont beletrafáltál egy olyan dologba, ami az utóbbi időben kegyetlenül kihatással van az életemre.
Sajnos jelenleg csak hebegek-habogok, és szinte sajnálok elpocsékolni egy hozzászólást az értelmetlen blődségemre. Azonban erre tényleg muszáj volt reagálnom.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #6685 Dátum: 11 okt 24, 10:30:56 »

Az elcsépelt "jó volt" cuccot most kihagynám. (Persze az volt.)
A német nyelvet személyes okok miatt rühellem, szal Dani, egy életre sikerül meggyűlöltetned velem Shinot. Nem mintha eddig szerettem volna, de most minden fejezetben azt fogom várni, hogy megöljék.
Két új tagot ígértél, tehát gondolom Roshi állandó szereplő lesz egy ideig. Én valahogy nem látom az öregben a potenciális humorforrást, szal kíváncsian várom, hogy mit tudsz kihozni belőle.
Ja, és Hidan visszatérése kb. akkora meglepetés volt a számomra, mint hogy Madara volt abban a bironyos koporsóban. (Semekkora.)
« Utoljára szerkesztve: 11 okt 24, 17:53:43 írta gman » Naplózva
KC
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Válasz #6686 Dátum: 11 okt 24, 16:33:18 »

Örülök ha jobb kedvre sikerült derítenem, illetve annak is, hogy beletaláltam a lényegbe!
Ami késik nem múlik és egyszer úgy is találkozunk személyesen.
 jah és a legfontosabbat majdnem kifelejtettem: CS igen is egy betépett CSIGA  Nevet  Nevet ikszdé (még akkor is ha nem annak készült)
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #6687 Dátum: 11 okt 24, 16:42:27 »

egyébként ha nem csiga (mondjuk sztm az) akk mit jelöl a nevében a 'CS'? x) csak kíváncsiságból..
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Putir
Vendég
« Válasz #6688 Dátum: 11 okt 24, 16:44:53 »

Van hebis barmok topic ne ide írjátok.
Am a legnagyobb poén szerintem az amikor nagato kifehériti a köpenyeket és tobitól autogramot kérnek mint aizen samától:D
Naplózva
Sand
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


The Sandwraith


« Válasz #6689 Dátum: 11 okt 24, 17:29:10 »

Valaki leírhatná végre ki ez az Aizen sama, mert annyian kiemelték már, hogy mekkora poén, de nekem pl lövésem sincs róla Nevet Lehet csak én vagyok csökött agyú, de nem emlékszem, hogy a Narutoban lett volna ilyen nevű egyén...
Naplózva

/ A túlélésért abba kapaszkodunk, amit ismerünk és megértünk. Ezt elnevezzük valóságnak. De a tudás és az értelem bizonytalan. A valóság lehet csupán egy illúzió... Minden ember ezzel a hibás feltételezéssel él. Nincs más nézőpont? /
Oldalak: 1 ... 444 445 [446] 447 448 ... 497
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!