24 jún 16, 15:35:36 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 443 444 [445] 446 447 ... 497
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Egy akatsukis élete  (Megtekintve 1455966 alkalommal)
0 Felhasználó és 24 vendég van a témában
Utakata24
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 187


Tsuki no masutā


« Válasz #6660 Dátum: 11 okt 22, 06:55:54 »

na tegnap kérdeztem de most írok vmi konkrétat is:

Annak ellenére hogy azt mondtad nem lesz benne semmi konkrét elég sok minden történt, nekem ez a rész úgy jött le mint az új felállás megmutatása.
a poénok most is ütöttek(am egy kérdés: miért rühelled ennyire szegény házirámát?)
nos most így ennyi de ha eszembe jut még írok. bye bye
Naplózva

"A hülyeség nem pók, de mégis behálózza a világot"
Andi

"Óvakodj az olyan dolgoktól, aminek nyele van, mert azokkal dolgozni kell!!!!!"
Dávid

"Egy teve 2 hétig tud dolgozni anélkül, hogy inna; én 2 hétig tudok úgy inni, hogy közbe nem dolgozom"
Tomi

E-szerint élek:
"Jézus ott áll előtted, ha szomszédodat lelőtted.
Máriától kapsz egy pofont, ha a boltba lopsz egy kotont.
Kertedbe nő a vadkender, érted jő a pókember"
Ettike
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 37


« Válasz #6661 Dátum: 11 okt 22, 07:22:14 »

Én is rettenetesen örültem, amikor láttam, hogy kikerült oly hosszú idő után a 30. rész.  Nevet És hurrá, ez sem lett kevesebb 18 percnél.

Érdemi kritikával nem nagyon tudok szolgálni, főleg nem a rajzra vonatkozólag, hiszen aki leragadt a pálcikaember és a szár nélküli virágok rajzolásánál, ne szóljon be olyannak, aki ezen már rég túllépett.  Nevet

Sajnálatos módon a poénok mintegy 70%-át értem meg, de erről nem Te tehetsz, én nem vagyok teljesen képben sok dologgal. Csak, hogy példával is éljek, én sem értettem, ki az a 8 csávó az elején, Aizen-samát sem tudtam kicsoda, csak miután megkerestem a Google-ben, vagy Sasuke, miért ugrott rá úgy a székre stb.) Nem mondom, hogy rossz volt a 30. epizód, de volt már ennél jobb is - az én szememben.  Mosolyog Az okát, hogy miért nem tetszett annyira, nem tudnám megmondani.  smirksweat Pedig jók voltak a poénok, a rajzolás megint kitűnő volt, a szinkronnal sem volt gond. Mondjuk Nagatónak eléggé Eltonos volt a hangja, meg a stílusa, amikor közölte Tobival, mi történt a házzal. Egy pillanatra azt hittem, hogy megszállta őt a szelleme.  ikszdé Be kell vallanom, meg sem fordult a fejemben, hogy Hidan visszatér, de kellemes meglepetés volt... mondjuk számomra is elég irracionális, hogy egy medve is tartozik hozzá, de ha Te így láttad jónak, ám legyen.  Pojén

Shino német szövegelése oltári volt, csak egy gondom akad vele, ami igazából nem nagy bűn (pláne, hogy szerintem a nézőid 80%-a nem érti a németet), de néhol helytelenül sikerült egy-egy mondat. Nem kukacoskodok, és nem is okoskodok, hogy mi nem volt helyes.  Pojén

Egy szó, mint száz, jó volt a 30. epizód, pláne azért, mert ebben nem halálozott el senki, viszont picit csalódtam, mert azt hittem, hogy ebben a részben kapunk némi információt arról a a bizonyos éjszakáról.  Pojén Hátha a következőben...
Naplózva
Rayner
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 5



« Válasz #6662 Dátum: 11 okt 22, 09:43:08 »

Nem tudja valaki hogy amikor Juugo táncol annak a zenének mi a címe?Nevet előre is hálás köszönetem:D
LMFAO - Party Rock Anthem

Részről:
Már az elején tetszett Tobi vidéki monológja, volt már rá nálam is példa hogy egy pesti lefaluzta a városomat.. Technikai KO
Aztán persze ott vannak Shino német megszólásai, azok is nagyok voltak! Nevet
A Family Guy-os poénon is nagyot röhögtem! >.<#
Nah, meg természetesen Zoli már válaszolni se tudott Roshi, Füves Cs beszédére. ikszdé
stb..stb..

De amit hiányoltam hogy többet kellett volna szerepeltetni a "kartonkurvát,,! Pojén
Naplózva
balint002
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 242



« Válasz #6663 Dátum: 11 okt 22, 10:59:40 »

Hát igen kijött az úr rész is amit nagyon vártam, ám kicsit csalódtam benne. Egyszer nemtudom mikor de olvastam hogy a történet csiga tempóban fog haladni, hát én ezt nem éreztem. Most is eléggé a történetet követted, amit tele füzdeltél poénokkal (rengeteg poén volt benne és talán eddig a fele csak ami leesett) ami jó csak azért már szívesen néznék mégegyszer egy általad kitalált történetet. Nemtudom lehet hogy a következő az lesz majd meglátjuk. Na akkor visszatérve a poénokhoz, jó volt nézni hogy vannak vissza térő vicceid, valamint hogy még mindig enyire kitudod használni ezt a szép magyar nyelvet hadarással Nevet tényleg nekem tetszik hogyha valami oda nem illő dolgot mondasz hadarva (Tobi magyarázata arra hogy nem tudja mi az hogy liberális jellem) és így az egész egy ilyen furcsa kis szerkezetet kap amin nagyokat tudok nevetni Mosolyog Nem mondom mely poénok tetszettek mert már elöttem elmondták egypáran az enyémeket is. A rajzolás most is kifogástalan, tényleg nem lehet belekötni nagyon szép. Az animációk közül kiemelnék 2 azaz két darabot, Kisame vs Suigetsu és amikor Sasuke felébred Tobi szobájában. Mindakettő nagyon tetszett, és ha nem bánod megkérdezhetem hogy hány képből tevődött ez a kettő össze? Mert kiváncsi vagyok rá, hogy tényleg ilyen sokszor megrajzoltad, vagy csak az én szemem látja gördülékenyebnek az animációkat. Hidan megjelenésén nagyot néztem, de először hatalmasat csalódtam. Ha nem Hidan feje lett volna az üvegben hanem az az agy hát akkor az eléggé rontotta volna a történet további menetét, de így egész jó ez a megoldás tényleg erre nem is gondoltam volna. Sasukének most új a hangja vagy most a régi csak rosszul van felvéve vagy most mi a helyzet? Kicsit először úgy hallottam mintha mobilról beszélne de aztán vagy eltünt vagy megszoktam nemtudom, de az elején eléggé furcsa volt. A zenéket mint mindig most is nagyon eltaláltad, szóval azokkal nem volt semmi gond. Hát mivel mostanában rászoktam a pontozásra értékelném 8,5/10 de még mindig nem tudja leverni az abszolúte kedvenc részemet amit szinte minden nap megnézek. Hát enyi lenne szólottam  Pirul
Naplózva
Matten
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 998


Kritikus, Énekes, Parodista, miegymás :D


WWW
« Válasz #6664 Dátum: 11 okt 22, 14:19:27 »

Dani, a Csigák mióta Zöldek? Nevet
Naplózva

Ide most valami bölcsesség kéne, de nem jut eszembe semmi ikszdé
yoko logan
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 449


A remény hal meg utoljára!


WWW
« Válasz #6665 Dátum: 11 okt 22, 15:04:06 »

Bocs most lehet én vagyok hülye de Zoli tudat hasadásban szenved és magában társalog vagy Dani olyan művész h az összes létező accountról képes a saját topicjába írni kommit? ikszdé

Ne kössé, elrontottam az idézést vagy mit ikszdé
(eleve ez egy idézés volt az idézésben...tiszta inszepsön ikszdé)

amúgy kihagytad Sasu2t a felsorolásból, mikor Kisame összerakta a képet, hogy akkor kik is haláloztak el, míg távol volt Nevet
Sasu2 nem halálozott el, Ő ott van bent Naruto gyomrában, ahogy a busz megállós jelenet is igazolta Mosolyog

De nincs az 1aé kecóban, + Hidant is megemlítette, pedig ő csak eltemetve volt Nevet

ÉS Igen, a csigák nem Zöldek, Füves CS meg nem CSIGA ikszdé

Az meg hogy nem tudtam válaszolni Roshi kérdésére meg csak szopatás a köbön volt ikszdé
Naplózva

Eej, Kabuto...hova fajulsz már? ikszdé
mucus14
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #6666 Dátum: 11 okt 22, 15:29:57 »


Nagyon jó lett a mostani rész.De a többi is nagyon jó. Eddig egy részt s em hagytam ki.
Naplózva
gabig35
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 185



« Válasz #6667 Dátum: 11 okt 22, 16:33:35 »

Nekem ez a rész annyira nemtetszett.A poénok nemvoltak valami viccesek.Tobi miért változtatot mindig hajat és Sasuke miért ugrott a székre?
Naplózva
kristian1112
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 149



« Válasz #6668 Dátum: 11 okt 22, 21:59:37 »

na most esett le a székes poén  ikszdé Már csak Shino "visszavágása" Tobinak az elején német nyelvben rejtély számomra.(németül pont nemtudok Nevet ) Nekem minden poén ott volt a toppon,és Hidan visszatérése csak magasabb értékelést szerzett nálam,a rész 10ből 15öt kap Mosolyog
Naplózva
Manesz
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 892


Életművész


WWW
« Válasz #6669 Dátum: 11 okt 22, 22:13:26 »

Hát, nemtom, a székes részt nem vágom (max annyi h mikor Peter elfelejtette hogy kell leülni, több nem jön ki logikából), pedig végigolvastam itt a mangát, kétszer.
Naplózva


Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #6670 Dátum: 11 okt 22, 22:40:21 »

-asszem az animéban volt valami kisseb jelente a leüléssel kapcsoltban... mondjuk már nem nagyon rémlik, mi.. makd utánanézak xD nekem a fiatal kaukzus jelent jött be nagyon xD
-a shinos jelenetekkel meg nem tudtam mit kezdeni a nyelvlecke kivételével, tekintve, hogy németül 10ig sem tudok elszámolni. de a nyelvlecke ottvolt xD
-a peteres-suigetsus jelentete sem értettem.. oké, hogy egyszerre esnek el, de miért?
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Manesz
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 892


Életművész


WWW
« Válasz #6671 Dátum: 11 okt 22, 22:46:11 »

az utalás volt arra amit Eric Cartmen  is kiemelt, a sztorihoz nem  kapcsolódó, érthetetlen utalások, és ezek után lévő emlékképek.
Naplózva


yoko logan
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 449


A remény hal meg utoljára!


WWW
« Válasz #6672 Dátum: 11 okt 22, 23:33:08 »

Mintha rémlene valami ezzel kapcsolatban, egy Danival folytatott régebbi beszélgetésemből, hogy:
Viccesnek tartotta, hogy az anime-be, Sasuke ...gyakorlatilag beleVetődik abba a szín KŐ székbe vagy mibe Nevet
És hogy az mennyire kényelmes lehetett ikszdé
Naplózva

Eej, Kabuto...hova fajulsz már? ikszdé
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #6673 Dátum: 11 okt 23, 01:54:52 »

dani ne hagyd ki ezeket a parókákat ikszdé nekem nagyon bejött csak azon nevettem ikszdé meg kisame ikszdé. kisame: igényes darab arc figurája tetszett.
Naplózva
Dean
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 206


Csak mert Dean vagyok.


WWW
« Válasz #6674 Dátum: 11 okt 23, 08:33:56 »

Akinek nem tiszta, hogy mit mondott az elején Shino (nem Tobi-nak mondta), azt mondta röviden, hogy "Ném bészélék mágyárúl" Nevet
Naplózva


"A vége vagy véres - vagy szomorú... ilyen az élet." - Dean Winchester



Oldalak: 1 ... 443 444 [445] 446 447 ... 497
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!