24 jún 16, 11:02:58 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 441 442 [443] 444 445 ... 497
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Egy akatsukis élete  (Megtekintve 1455507 alkalommal)
0 Felhasználó és 15 vendég van a témában
Aniwa-kun
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 30


« Válasz #6630 Dátum: 11 okt 21, 10:17:18 »

A medve szerintem e passzol Mosolyog A rész viszont nagyon nagy volt, sasuke székes manővere ütött, a nyereményjáték szereplőit én teljesen véletlenűl tudom (utóbbi időkben túl sok  szabadidőm), de aki szorgos az visszanézheti a kommenteket, mindegyik részben valaki megemlíti, hogy ez meg az mit keres ott.

Dani csak így tovább le a kalappal
Naplózva
Zizi100
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1238


Micisapkás Magdi Anyus fan, ki szeret sokat írni!


« Válasz #6631 Dátum: 11 okt 21, 13:45:01 »

No, a tegnap esti ömlengésemben nem írtam semmi értelmeset, úgyhogy itt egy kis kritika féleség. (bár nem vagyok egy kritikus alkat, szóval lehet, hogy ez is egy értelmetlen maszlag lesz)
A szinkronhangok és a zenék nagyon jól el lettek találva, valaki írta, hogy Juugonak nem kellet volna megszólalni. Szerintem pont az volt benne a jó. Nem csak, hogy ráillett a zenére, de még vicces is volt. Egész nap a sufniban! Sasuke elérzékenyülése,  illetve a "Kuss Bundik!" is ötletes lett. Nevet
A poénokról nem mondok tudok semmi különöset mondani, Továbbra is Tobi beszámolóját tartom az egyik legviccesebbnek. Nevet
A rajzról annyit, hogy bár az animációk rettentő jók lettek, pl.: Kisame, Suigetsu harc, Tobi leütése, meg Maci Laci mozdulatsora a kalap felé, a rajzolás most olyan furcsa volt. Az orr mintha kicsit nagyobb lett volna mint szokott, vagy az áll rövidebb, igaz nem mindenhol, de pl, a müzlis jelenetnél nagyon kitűnt, (szerintem) eltérőbb rajzot alkalmaztál. Jól látom?
Itachi és a "palimadárinfluenza" kissé erőltetett volt. Mert, ha konoha felső vezetősége rendelkezett volna a vírussal, akkor elég lett volna oltás gyanánt beoltani minden Uchihát, nem kellett volna Itachinak a szer. Nevet Valamint logikátlan, hogy csak az Uchihákat öli le. Ennyi erővel minimum egy vérengző vadállatnak kellett volna most is lennie, halála előtt. Arról nem is beszélve, hogy Sasuke is Uchiha, így őt is be kellett volna aprítania.
Hidan visszatérése. Kíváncsi vagyok rá, mi sül ki belőle, valamint arra is, hogy meddig jár az összeragasztott korsó a kútra, viszont, 1. Maci Laci Hidániel iszonyat hülyén néz ki. Nevet (viszont Hidan sosem volt depis karakter, szóval maradhat ikszdé) 2. Kicsit ezt is erőltetettnek tartom, hisz nem hogy elásták, de miután kiásta a fejét még Deibedara cafatokra is robbantotta apró aggyal rendelkező koponyáját.
Részemről ennyi. Remélem nem hülyeség. ikszdé Ja, és: Senju Házisárkány!
Naplózva


Kell a világnak néhány hülye ember is. (pl.: Én) ; Alcohol is free!!!
- Honnan éri Sasukét a fény? - Sehonnan mert jobb neki a sötétségben! *by heo*
Családom: Mester ~ heo, Tesóm ~ samdav, Gazdám ~ A-c
yoko logan
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 449


A remény hal meg utoljára!


WWW
« Válasz #6632 Dátum: 11 okt 21, 15:26:18 »

Amin a legnagyobbat szakadtam (és még azután is, hogy újra visszanézem) az az, amikor Tobi elkezdi mondani Zetsunak: "a pokolban fogsz megrothadni Zetsu-sempai. A pokolban fogsz megrothadni" Ahogy azt mondja meg minden ááh, hattalmas ikszdé
Utána a kövi ilyen, amikor Kisame megkövesül ikszdé
Előtte kis hatásszünet, majd ...áldsmgásm ikszdé 
Nekem ami nem tetszett az a reklám volt. Idáig dicsértelek magamban, hogy "végre egy másik normális ember aki nem rak ilyet a sorozatába"...erre tessék Nevet Mind1, kibírható volt, csak nekem nem jött be Mosolyog
Bundik adta nagyon, Szecsi hanglejtése meg felháborítóan zseniális volt ikszdé Eskü a sorozat egyik sajátossága ez ikszdé
Ami még mindig nem tetszik, hogy a Hebinek sok szerepet adsz...de ezt már elmondtam msn-en ^^
Hidan legutolsó mondata meg újfent teljesen beleillet Nevet (a teste már kevésbé...de szerintem csak ideiglenes^^)

Egy szó, mint száz: Ez a rész szerintem király volt és megfelet egy 30. résznek ^^
ui.: Én azt hittem Kabuto lesz aki Hidan helyett lesz. ^^
Naplózva

Eej, Kabuto...hova fajulsz már? ikszdé
Yuuichi
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 22

Szél+Villám=Fény!


« Válasz #6633 Dátum: 11 okt 21, 15:33:49 »

Hm, én most nem nagyon tudok belekötni ebbe az epizódba, és fogalmam sincs miért, mert nagyon kötözködő jellemű vagyok.
Alapból tetszettek a társadalom-kritikák a részben (mint pl. az okostelefon, amiért annyira odavan mindenki és állandóan azt bújják).
A Yonbi Opás részeknél meg nagyon néztem. Nem hittem volna, hogy egy Jinchuu ilyen hülye lesz... Még a végén bírni fogom  Nevet
Kedvenc poénokat nem szoktam sorolni, de hát olyanok voltak, hogy nem tudom megállni. Mert Shinónál azt hittem, könnyesre nevetem magam. Alapból undorodom a némettől, de hát ahogyan a részben ő mondta... Csúcs Nevet Meg a Naruto-Sasuke féle hatalmas csattanóval járó beérkezések, amiknek semmi értelmük sincs, csak az, hogy röhögjünk rajtuk egy jót. Azok voltak a legjobbak. És még Juugo dance-dancingje, na az nagyot ütött  Pojén És Tobi séróváltogatását hadd ne említsem...
Az Akatsuki-kecó tök jól néz ki...  Mosolyog Még a csontokkal is a tetején  ikszdé
Itachi nyomós indoka meg... az a "Mert!", na ott is kidőltem.
Jól hallottam, hogy Bundik egy mondat erejéig visszatért? Mert ha az tényleg ő volt, akkor rohadtul nagy poén  Nevet
Hidan visszatérése meg... Hát, ha a macit ismerném-e, de nem ismerem. A végén meg tökre úgy nézett ki, mint vmelyik espada volt a Blechben (asszem a 6-os). Szegény Hidan, ebből még lehetnek jó poénok...  Hümm-hümm
És Kakashi is kemény volt, az tetszett. Pedig az is csak 1 mondat volt, bakker.  ikszdé
Na és a Hashirama kifigurázása, amivel már korábban is találkoztunk Danzounak hála, most visszatért, csak még jobban xD
És ezt szerintem még senki sem emelte ki: Suigetsu és Peter egyszerre elesése fenomenális volt ikszdé
Ja, amikor Kisame elolvadt az örömtől és víztócsaként elpirult, az nagyon aranyos volt  Mosolyog

Annak ellenére, hogy tele volt poénokkal, én egy kicsit erőltetettnek hittem, nem nyerte el teljes mértékben a tetszésemet. Sőt, mintha néhány rész el lett volna kapkodva, pl. Kisame és Suigetsu harca. Hirtelen bejött egy pon, és a harc már el is lett felejtve.A spontán poénos részek nagyon bejöttek, (pl. Naruto és Sasuke zúzó-akciói, és Tobi második oka a visszaemlékezésben, Suigetsu és Peter esése, de még Shino németezését is ide tudnám sorolni), viszont az erőltetebbek nem annyira. Azt hiszem, a zenére meg lehetne alapozni a hangulatot. A régebbi részekben sűrűbbek voltak, és azok már alapból felkeltik az ember figyelmét, így jobban esik minden (és nem fogom kifejteni, milyen hatásai vannak az emberre, mert művészet tanárom eleget magyarázta már). Szóval az utóbbi csak egy kis tanács-szerűség akarna lenni.  Mosolyog

Szóval a rész tetszett, bár nem lett a kedvencem.  Lehet, hogy csak azért, mert másabb hangulatot vártam, de ha a kommentemből lehet valami olyasmit érteni, ami indokolja piciny nemtetszésemet, máris nyugodtabb leszek. Mosolyog

Kb. Ennyi, de még jelentkezem, ha kell kacsint
Naplózva

Az IQ-m egy oldal szerint 102, más szerint 120, még egy másik szerint 130... Lényeg, hogy mindig százas vagyok.
Kicsiny blogom: http://vivikonan25.blogspot.com/
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #6634 Dátum: 11 okt 21, 16:04:25 »

..A rajzról annyit, hogy bár az animációk rettentő jók lettek, pl.: Kisame, Suigetsu harc, Tobi leütése, meg Maci Laci mozdulatsora a kalap felé, a rajzolás most olyan furcsa volt. Az orr mintha kicsit nagyobb lett volna mint szokott, vagy az áll rövidebb, igaz nem mindenhol, de pl, a müzlis jelenetnél nagyon kitűnt, (szerintem) eltérőbb rajzot alkalmaztál. Jól látom?
Itachi és a "palimadárinfluenza" kissé erőltetett volt. Mert, ha konoha felső vezetősége rendelkezett volna a vírussal, akkor elég lett volna oltás gyanánt beoltani minden Uchihát, nem kellett volna Itachinak a szer. Nevet Valamint logikátlan, hogy csak az Uchihákat öli le. Ennyi erővel minimum egy vérengző vadállatnak kellett volna most is lennie, halála előtt. Arról nem is beszélve, hogy Sasuke is Uchiha, így őt is be kellett volna aprítania.

Először is.. Maci Laci nem lila. Ez a medve Boscov, az Evil Con Carne című rajzfilmből. Mosolyog

A rajzstílus.. Pont hogy Eddig fordult elő sokszor, hogy hosszú orrokat rajzoltam. Jelenleg épp ebből vettem vissza, valamint a szemek nagyságát fogtam visszább. Valószínűleg ezek tűntek fel.^^

A Palimadár Influenzáról:
Igen, kiírthatták volna az Uchihákat, azonban kicsit sem lett volna gyanús, ha egy egész klánt öl meg egy szimpla vírus.
Ezért inkább csak Itachit fertőzték meg, és manipulálták, hogy végezze ki a klánját, így rá terelődött a gyanú. Sasukét pedig azért nem ölte meg, mert annyira még épp féken tudta tartani magát.
Érteni? Mosolyog Nincs ebben semmi erőltetettség, csak át kell látni.

Ami még mindig nem tetszik, hogy a Hebinek sok szerepet adsz...de ezt már elmondtam msn-en ^^

Pont annyi szerepet kapnak, amennyit a sztori követel. Karin például meg se szólalt, mivel nem volt belenyúlása a cselekménybe. Ne f*ssál, nem lopom el a világodat. Pojén

Jól hallottam, hogy Bundik egy mondat erejéig visszatért? Mert ha az tényleg ő volt, akkor rohadtul nagy poén  Nevet

..mintha néhány rész el lett volna kapkodva, pl. Kisame és Suigetsu harca. Hirtelen bejött egy pon, és a harc már el is lett felejtve.

Igen, Bundik visszatért.xD

Pontosan, a Kisame-Suigetsu összecsapás tartalmasabbra volt tervezve, azonban se kedv, se idő nem volt a kivitelezésre. Ez bizony egy jogos minusz. Mosolyog
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Zizi100
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1238


Micisapkás Magdi Anyus fan, ki szeret sokat írni!


« Válasz #6635 Dátum: 11 okt 21, 16:19:35 »

1. Akkor ezt a Maci Laci dolgot benéztem. Nevet Bocsánat.  smirksweat
2. Így már értem, miért tűnt néhol másnak a rajz. Nevet
3. Jogos, tényleg feltűnt volna, hogy csak a klántagokat fertőzi meg a vírus. Így már nem tudok nagyon kötözködni. ikszdé
4. Yonbi remélem nem lesz azonnal elszívva. Nevet
5. Megérett a tök.  >.<#
Naplózva


Kell a világnak néhány hülye ember is. (pl.: Én) ; Alcohol is free!!!
- Honnan éri Sasukét a fény? - Sehonnan mert jobb neki a sötétségben! *by heo*
Családom: Mester ~ heo, Tesóm ~ samdav, Gazdám ~ A-c
-Kakarotto-
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 157


WWW
« Válasz #6636 Dátum: 11 okt 21, 16:48:19 »

Jó lett az új rész! Mosolyog

Engem csupán az zavar, hogy Sasuke-nek a hangja olyan mintha Walkie Talkie-ba beszélne és a másik készülékben hallanám a hangját :-/ Ugye ez nem lesz mindig így? Csak mert amellett hogy nagyon nem illik hozzá, elég rossz ez a rádióhang :-/
Naplózva
Aniwa-kun
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 30


« Válasz #6637 Dátum: 11 okt 21, 17:07:55 »

Most lehet megköveztek, de ki vagy mi az a Bundik? Nekem nem rémlik semmi.
Naplózva
Putir
Vendég
« Válasz #6638 Dátum: 11 okt 21, 17:11:17 »

szöcske előző szinkron hangja ő volt
Naplózva
markov94
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 62


WWW
« Válasz #6639 Dátum: 11 okt 21, 17:11:58 »

Yuuichi: bocs de beleszòlnèk mint az espadàk szakèrtoje  Pojén
Az nem a 6.espada hanem a 9. Aaroniero Aurierre  Nyelvesít  bow
Naplózva

^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #6640 Dátum: 11 okt 21, 17:14:42 »

ééés 2. csipkebokorvessző ikszdé

ez arha nagy rész volt Nevet
Sasuke le sem tagadhatja hogy Ita öccse Nevet én mindennel meg voltam elégedve Nevet grafika egyre joobb poénok vannak dögivel mi kell még? Nevet

Sasuke szinkronján átok? Ohh My God megint Orochimaru :S mindig keveri a sz*rt
de azért remélem majd Sasu hangja fix lesz Mosolyog
Naplózva

Matten
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 998


Kritikus, Énekes, Parodista, miegymás :D


WWW
« Válasz #6641 Dátum: 11 okt 21, 18:02:08 »

Nekem nem tudom mi bajotok van xD Szerintem Zseniális Hidan visszatérése! ikszdé Nem néztetek elég Rajzfilmet ikszdé A Gonosz Con Carne egy iszonyat király sorozat volt, gyerekkorom egyik nagy kedvence Nevet Szerintem nagyon király lesz, hogy így szerepel Hidan xD Abszolúte kihasználható poén ikszdé

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=HRjqEGYAAPM" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=HRjqEGYAAPM</a>

Naplózva

Ide most valami bölcsesség kéne, de nem jut eszembe semmi ikszdé
Yuuichi
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 22

Szél+Villám=Fény!


« Válasz #6642 Dátum: 11 okt 21, 18:46:27 »


[...] Pontosan, a Kisame-Suigetsu összecsapás tartalmasabbra volt tervezve, azonban se kedv, se idő nem volt a kivitelezésre. Ez bizony egy jogos minusz. Mosolyog

Na, én és a jó szemem  Nyelvesít

Yuuichi: bocs de beleszòlnèk mint az espadàk szakèrtoje  Pojén
Az nem a 6.espada hanem a 9. Aaroniero Aurierre  Nyelvesít  bow

Semmi gond, én nem nagyon tudom, ki kicsoda a Bleach-ben...  smirksweat Úgyhogy egy espada-szakértő előtt fejet kell hajtanom! Köszönöm! bow
Naplózva

Az IQ-m egy oldal szerint 102, más szerint 120, még egy másik szerint 130... Lényeg, hogy mindig százas vagyok.
Kicsiny blogom: http://vivikonan25.blogspot.com/
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #6643 Dátum: 11 okt 21, 18:57:45 »

-A best poén "Egész nap a sufni-ban" by Juugo :DD ugye ez az a szám, amit addig nyomatnak az emberek fejébe, hogy megszereti a nép, akármilyen sz*r is, tehát ez nagyon ott volt xD
-Hidan visszatért.... de hogy fog harcoloni a kaszája nélkül? :'P
-Tobinak új fodrásza van? Még jó, hogy Raphunzelről nem hallott.... akko rmennyi idő lenne, mire beszívja a haját a teleporttal?  Gondolkozik
- 8:45 Kakuzu befigyel xD
- nekem ez a rész kicsit olyan volt, mintha nem tudtad volna eldöntnei, hogy a cselekményre, vagy a poénokra menj rá.
- neked hála, megtanultam az első, alamint a legfontosabb mondtatomat németül xD
- a madara vs. hashirama csatát pont így képzeletem xD eposzba illő valóban.
- nagato hogy szabadult a WC-börtönéből?  Gondolkozik
- valóban e sem tagadhatná, hogy itachi öccse xD
- vajon tobi immunis lett a fűre az indiánoknek hála, és ezért tudhtaja, mit történt 'azon az éjszakán'?
 Nevet
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Matten
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 998


Kritikus, Énekes, Parodista, miegymás :D


WWW
« Válasz #6644 Dátum: 11 okt 21, 19:31:42 »

Tobi ugyanolyan tudatlan(nak tűnik) mint a többiek, és betépett az indiánok füvétől, szal nem immunis semmiféle anyagra sztem. Attól nem lesz immunis.
Azon viszont nem csodálkoznék, ha ők adtak volna anyagot az Akatsukinak azon az éjszakán Nevet
Naplózva

Ide most valami bölcsesség kéne, de nem jut eszembe semmi ikszdé
Oldalak: 1 ... 441 442 [443] 444 445 ... 497
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!