24 jún 16, 14:47:32 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 440 441 [442] 443 444 ... 497
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Egy akatsukis élete  (Megtekintve 1455889 alkalommal)
0 Felhasználó és 21 vendég van a témában
Krieg
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1172


Never lost a fair game - or played one.


« Válasz #6615 Dátum: 11 okt 20, 21:10:56 »

Remek rész volt, negatívumot nem is tudok mondani. Itachi háttértörténete nekem annyira nem jön be, de végülis az se rossz. :) Tetszik, mikor Sasuke szinkronhangváltásával kapcsolatban van valami poén. A Hashiramával kapcsolatos célzás is abszolút betalált, imádtam. :D Shino nyelvleckéje, Ginkaku és Kinkaku, Hidan visszatérése, az okostelefon (ez különösen :D), minden tetszett. :D A rajzolást ismét külön emelem ki, az előző részhez képest is látványosan fejlődött az animálás.
Felesleges kiemelnem minden apró részletet, valóban a legjobb részek közt van. Gratulálok hozzá. :D
Még a nyereményjáték is nagyon el van találva.
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #6616 Dátum: 11 okt 20, 21:19:40 »

A Hashiramával kapcsolatos célzás is abszolút betalált, imádtam.

Bocs az idézetért, de nem az egészre reagálnék csak erre...

Melyik célzásra gondolsz? Mert én többet is találtam Nevet

Amúgy:
Egy akatsukis élete (a kövi fejezet megjelenéséről még nincs infó)

Fejezet?
« Utoljára szerkesztve: 11 okt 20, 21:21:04 írta Exkirion » Naplózva

Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #6617 Dátum: 11 okt 20, 21:26:14 »

Szerintem nagyon jó kis rész lett, ki is emelem a kedvenceimet:

-Tobi parókaváltásai valami iszonyat jók voltak nekem Lex Luthor ugrott be róla, aki ugye szélhámos és többször már átvert embereket ezzel (Ashoka paróka volt a kedvencem)
-Aizen-sama innen sem hiányozhatott, és szerencsére a Fila táska kimaradt  Nevet
-Shinot marhára eltaláltad kb úgyanígy éreznek a karakterek is mint mikor megszólal, nem értik meg  Mosolyog
- Hidan megjelenésénél majd leestem a széKről, mondom ez a maci annyira kemény fejet vágott még komolyan is vettem, a zenével alatta nagyon adta.
-"Egész nap a sufni-ban" ikszdé Ehez nem fűzök semmit
-Na és a kartonk*rva? ikszdé
-Itachi ajándéka is ütött
-Hashirama neve tényleg irritáló  Mosolyog Miért nem lehetet valami egyszerübb mondjuk Senju Béla? Nevet

Szóval szerintem nagyon jó kis epizód volt, tény hogy nem a legjobb de mindenképpen top 10-es.
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
mateee-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 325



« Válasz #6618 Dátum: 11 okt 20, 21:27:36 »

Nah, még nem kommenteltem ide, de ez a rész kicsalt belőlem pár sort .
Minden elismerésem Dani, nagyon jó részre sikeredett  Nevet.
Látom előszeretettel szereted kifigurázni Hashirama nevét  Nevet. Tobi frizura változtatásain is sokat mosolyogtam, a másodikról Marge jutott eszembe a Simpson családból, de az utolsó Star Warsos ütött a legnagyobbat  ikszdé.
A poénok közül nálam egyértelműen Tobi meséje vitte a pálmát, ahogy a róka szaladgál oda-vissza, hát valami eszméletlen ikszdé
Szintén tetszett még a kaméleon tetem eltüntetése, beleillik a képbe Mosolyog. A joghurtról szóló felvilágosítás pedig egyenesen megindító volt xd.

Röviden, nagyon tetszett a 30. rész és szerintem ezzel még sokan így lesznek  Mosolyog.
« Utoljára szerkesztve: 11 okt 20, 22:32:16 írta mateee-kun » Naplózva
Krieg
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1172


Never lost a fair game - or played one.


« Válasz #6619 Dátum: 11 okt 20, 21:35:46 »

A Hashiramával kapcsolatos célzás is abszolút betalált, imádtam.

Bocs az idézetért, de nem az egészre reagálnék csak erre...

Melyik célzásra gondolsz? Mert én többet is találtam :D
Jogos. :D A chipsesre gondoltam konkrétan. ^^
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #6620 Dátum: 11 okt 20, 21:50:42 »

Azon egy pillanatra elgondolkoztam, hogy mi akar lenni, de annál jobbat röhögtem amikor leesett Nevet

Amúgy azt bírnám, ha felélesztenének itt is mindenkit edo-val és ugye akkor olyanok mintha repedések lennének rejtuk(illetve vannak is) és Deidara megszólalna, hogy:
"nemár tiszta töredezett a hajam" Nevet
Naplózva

Kecsu
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1722


Grizzlyhörcsög


« Válasz #6621 Dátum: 11 okt 20, 22:16:53 »


Nem akarom Chakra szavát megkérdőjelezni de ha vége a versenynek, megtudhatjuk majd a nyereményjáték megfejtését?  Mosolyog
(Egy figura érdekel nagyon, mert még sose láttam.)
Naplózva

"Úgy érzem ha csak egy kicsit is lazítok, azonnal arcon csap valamivel a világ."
Árnybíró 7. kötet

samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #6622 Dátum: 11 okt 20, 22:28:24 »

Legjobb poén szerintem Shino amikor németül beszélt, Dani nagyon eltaláltad, hogy hogyan is beszéljen a mi "bőbeszédű" szereplőnk Nevet
---------------------------------------
szerk.: Hidan returned!!! Ennyih, ő nem szállhat ki  Kúl A legnagyobb arc, nagyon jó, hogy visszahoztad Dani Nevet
Yoko jeleneténél csak röhögtem Nevet A reklám rész meg jó paródia, bár kicsit időhúzásnak vélhető.
« Utoljára szerkesztve: 11 okt 20, 22:43:18 írta samdav » Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #6623 Dátum: 11 okt 20, 22:45:00 »

ez a rész fantasztikus volt!!!
tetszett minden olyan benne amit dani poénnak szánt de ami inkább nálam kiemelkedik az tobi haj arzenálja, shino kis beszédei és kis okos szemüveges madár ( jól jönne nekem mint okos telefon  ikszdé ).
látszik hogy grafikailag fejlődött meg a kis harci jelenet suigetsu és kisame között. nekem semmi bajom se volt ezzel a résszel és sejtésem szerint ez 41 részig fog tartani de nem biztos mert csak kihozza dani még az uccsó openinget.
Naplózva
Ninbikun
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 61


Yu gi oh abridged fan


« Válasz #6624 Dátum: 11 okt 21, 01:18:34 »

Én általában nem szoktam kommentálni a részeket, de most kivételt teszek, mert nagyon jól esett, amikor a felhívás elején engem is megszólítottál a három kategória egyikének keretében. Ez fel is dobta a napomat. Mást nem szívesen mondanék a részről, de az előbb említett ok miatt mégis úgy éreztem, emiatt köszönetet kell mondanom neked. Tehát köszönöm szépen, hogy ránk is gondolsz, Dani.

Ui.: O.O
      -.O
      T.O
      ۞.O  Amaterasu
« Utoljára szerkesztve: 11 okt 21, 01:40:50 írta Ninbikun » Naplózva

- Csak most tudta meg, hogy a Yu gi oh csak a 49. részig van szinkronizálva.
- Meddig?! O.O
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #6625 Dátum: 11 okt 21, 01:30:57 »

Nyugodtan fejtsd ki a véleményed az epizódról.
Nem kötelező kizárólag pozitívumokkal hozzájárulni a témához. Ha nem veszem figyelembe minden egyes néző ízlését, oda a változatosság fogalma.Mosolyog
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #6626 Dátum: 11 okt 21, 02:07:13 »

Azért remélem, hogy Hidan nem végig abban a medvében fog nyomulni, mert ugyan Hidan jó ötled de a medve valahogy nem igazán illik a többi karakterhez és Hidanhoz se (kiv mr szeretnvaló). Valami Aroniero féle test jobb lenne, aminek a feje a tartály, de nincs alatta medve, vagy valami ilyesmi. Bár sztem a mackó is maradni fog...
Naplózva

unamito
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 11


WWW
« Válasz #6627 Dátum: 11 okt 21, 07:09:05 »

Remélem a végén nem csak nekem esett le Kisame új tagos poénja, hogy reméli a szőke csaj lesz az... Nevet
Mos hogy így olvasom, hogy jó pár ember nem tudja az összes karaktert, lehet, hogy én beszállok, mert mégis lenne valamicske kis esélyem Nevet

Maga a rész a szokásos 1aé feelinget hozta. Viszont kifejezetten örülök, hogy megint szerepelt benne hozamosabb ideig Kisame bátyja *big Kisame fan vigyor*

A LMFAO - Party Rock Anthemes számot meg mindig is Kisame alá képzeltem el a mozifilmben szereplő tánca miatt, de így sem volt rossz poén, bár nem kellett volna megszólalnia Yuugonak.

edit: A Vangelisért viszont mérges vagyok, mert régen jártunk egy rendezvényre, mindig ez játszották le a tűzijáték előtt, és volt egy év amikor valami gikszer volt a tűzijátékban, és 1 órán keresztül ment loopban ez a zene. >Szomorú
« Utoljára szerkesztve: 11 okt 21, 07:34:39 írta unamito » Naplózva

º¤ø„¸¨°º¤ø„¸¸„ø¤º°¨¸„ø¤º°¨
¨°º¤ø„¸DAFTPUNK„ø¤º°¨
„ø¤º°¨FOREVER!!!`°º¤ø
Norgreid
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 152


Totálisan Klinikai Agyhalott


« Válasz #6628 Dátum: 11 okt 21, 09:16:37 »

Nem kevesebb mint 2 órámba tellett hogy megnézhessem az új részt, hála a fantasztikus gyorsaságú internetemnek, de ezt leszámítva jól szórakoztam. Tetszik ahogyan a sztori halad előre ismerősen mégis ismeretlenül  Mosolyog Kis önirónia meg soha nem árt, Füves-Cs átértékelése és Zoli megjelenése jólesően megmosolyogtatott. Tobi és a parókái állatiak, a "Kuss Bundik" felkiáltáson meg szakadtam. Szóval köszönet érte.
Naplózva



\\\\\\\\\\\\\"There is nothing either good or bad, but thinking makes it so."\\\\\\\\\\\ - William Shakespeare
Sand
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


The Sandwraith


« Válasz #6629 Dátum: 11 okt 21, 09:45:17 »

Nekem az előző valahogy jobban ütött, de a színvonalat ez is hozta Mosolyog
Amin hangosan nyerítettem, az az "Amasterasu" alternatíva és a kartonk*rva Nevet

Viszont Itachi története valahogy nem jött át Szomorú De az már inlább, amikor a megmaradt Akatsukisok rádöbbentek, hogy a depikirály Itachinak depikirály öccse van Nevet
Előttem már említette valaki, de azért én is leírom, hogy remélhetőleg Hidan nem marad sokáig annak a medvének a fején. Az úgy egy kicsit... hát... irritáló lenne Mosolyog

Ezektől függetlenül minden elismerésem, és türelmetlenül várom a folytatást!
Naplózva

/ A túlélésért abba kapaszkodunk, amit ismerünk és megértünk. Ezt elnevezzük valóságnak. De a tudás és az értelem bizonytalan. A valóság lehet csupán egy illúzió... Minden ember ezzel a hibás feltételezéssel él. Nincs más nézőpont? /
Oldalak: 1 ... 440 441 [442] 443 444 ... 497
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!