24 jún 16, 11:47:14 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 439 440 [441] 442 443 ... 497
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Egy akatsukis élete  (Megtekintve 1455586 alkalommal)
0 Felhasználó és 23 vendég van a témában
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #6600 Dátum: 11 okt 19, 19:05:43 »

Mielőtt még jobban elszabadulna a Pokol, közzéteszem, hogy ma még nem lesz látható az epizód.

Megkaptam minden egyes szinkront, azonban egy hajszálnyi, mégis létfontosságú igazítás még hiányzik, ami csak a holnapi nap folyamán lesz intézhető.
Ergo holnap estére már 100%, hogy publikálva lesz az epizód.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
markov94
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 62


WWW
« Válasz #6601 Dátum: 11 okt 19, 23:47:14 »

Hejj a halandòsàg xD... Ma èjjel fèl 1kor megtekintettem az egy akatsukis èlete 30. epizòdjàt majdnem teljes egèszèben Nevet Mit is mondhatnèk ùgy,hogy ne spoilerkedjek...
Az epizòd nagyon jò lett.Kicsit kulombozik az eddigi epizòdoktòl de attòl mèg oltàriakat lehet szakadni rajta. Nevet
Vèlemènyem szerint ez a legjobb epizòd eddig nem csak a Dani egyre profibb munkàja miatt,hanem mert mostmàr nyelveket is tanulhatunk az 1aèbol. Tessèk megmondani a szuloknek otthon,hogy amikor tanulàs helyett a gèp elott vagytok akkor valami istruktìvet csinàltok Nevet.Hù de nagyot fogtok nèzni a vègèn.. :p el se kèpzelitek kit lesz szerencsènk làtni Mosolyog
Naplózva

WeNoX
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5


« Válasz #6602 Dátum: 11 okt 20, 13:55:35 »

danC ha nem lessz jó a rész, (amit kétlek mert érted, hogy értem Nevet) akkor kénytelenek leszünk kiszavazni a villából, DE! mivel úgyse szoktad el aprózni, ezért át írom a forgató könyvet a te javadra. Köszönöm figyelmóket bye bye
Naplózva
Minato10
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 41



« Válasz #6603 Dátum: 11 okt 20, 14:12:55 »

Markov94:En az tippelem h Fuves CS lesz az uj emberke


Admin:nincsenek vesszoim
Naplózva



B.U.E.K Mindenkinek
Hatuma
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19


« Válasz #6604 Dátum: 11 okt 20, 14:57:41 »

Az én tippem Hidan. Szerintem ő lett "vissza szavazva a világba."
Naplózva
Zsüni44
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 55

A Fórum első Számú ARSENAL Drukkere...


« Válasz #6605 Dátum: 11 okt 20, 15:25:16 »

Olyan karakter lesz amire nem is számítunk... Kakuzu nem, hidan itaita és deibedara sem(ezekre lehet számítani)... Leo és elton talán... Esetleg omni... De ez is csak találgatás... A ma napon talán kiderül...
Naplózva

----------- ----------- 44 ----------- -----------
A Világnak szüksége van olyan elvetemült emberekre, mint... Én...

Go Gunners...

Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #6606 Dátum: 11 okt 20, 18:35:35 »

Most genya leszek..

Az imént küldtem el Chakrának az epizódot.. Mosolyog
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #6607 Dátum: 11 okt 20, 19:00:49 »

Sziasztok,

Mint láthatjátok a Naruto-Kun elég lassú, ennek oka a sok türelmetlen EAÉ fan folyamatos másodpercenkénti frissítgetése, mind a fórumra, mind a főoldalra. Ráadásul ma Shippuuden is volt, ami még jobban zúzza a szerverünket.
Szeretnénk megkérni mindenkit, hogy legyen türelmesebb. Nem történik semmi, ha 20 perccel később nézed meg az epizódot mint mások, így elég 5-10 percenként 1 azaz EGY frissítés.
Ha nem lesz türelmesebb az EAÉ fan tábor, akkor estig senki sem fog tudni feljönni az oldalra, ergo nem tudjátok majd megnézni a részt.

Türelmetek előre is köszönöm.

----
Na zsír. Tudtam én, hogy be kell írnom. Végre nem 15 perc/oldal sebességgel lehet itt ügyködni.
« Utoljára szerkesztve: 11 okt 20, 19:23:03 írta Cartnecker » Naplózva
dRown
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 730



« Válasz #6608 Dátum: 11 okt 20, 20:18:50 »

Köszi a részt Dani! Nevet Aizenes poén ütött XDD

ÉS Hidan hohohohoppá Nevet Roushi nagyon állat volt az okostelefonjával Nevet És jó a nyereményjáték, mingy mennek a válaszok Nevet Tobi hajstílusai xD

Bár kevés zene volt benne, összességében nagyon jó rész volt, csak a címet nem értem :/
« Utoljára szerkesztve: 11 okt 20, 20:23:20 írta dRown » Naplózva

Főállású Manchester United és Punk/Rock/Metal FAN!!
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #6609 Dátum: 11 okt 20, 20:19:28 »

Felkerült a 30. rész!
www.naruto-kun.hu
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
kristian1112
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 149



« Válasz #6610 Dátum: 11 okt 20, 20:27:28 »

Nagyon epic résznek könyvelem el,nem volt benne eggyetlen ojan rész se ami nem tetszett volna,a sasuke-székes poén nem esett le de szét röhögtem magam Nevet A rész ténleg 10ből 25pontot ért el. Köszönöm Dani ezt az élményt nagyon baba lett Mosolyog bow
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #6611 Dátum: 11 okt 20, 20:32:53 »

A végén néztem egyet amikor jött az a lila medve, most hirtelen nem is jut eszembe melyik meséből (Billy és mandy-re tippelnék) és aztán, hogy minek és, hogy ki az.... LOL Nevet

Tényleg nagyon jó rész, Itachi története is vicces lett, bár a kedvenc poénom egyértelműen az, hogy hogy jön be a képbe a csontvázas bázis Nevet
Tobi hajainak a változgatása meg a Yugioh abridged ből emlékeztetett Dartz-ra, elég jó ötlet Nevet

A nyereményjátékhoz a karaktereket majdnem mind tudom, csak azt a robotdínót nem az egyik részből szóval szerintem ez nekem bukó, annyira szerepelni se akarok de hajrá srácok Nevet
Naplózva

Zizi100
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1238


Micisapkás Magdi Anyus fan, ki szeret sokat írni!


« Válasz #6612 Dátum: 11 okt 20, 20:38:45 »

No, Danikám, bár igaz én sosem mondok mélyreható kritikákat, mert pont eléggé rosszkedvűen jutok el a rész megnézéséhez, hogy minden poénon nevessek, de azt kell mondjam, ez most tényleg nagyot ütött. Nevet
Fanyűvő zseniális logikája, Tobi beszéde (ez volt az egyik, ha nem a legjobb rész:D) valamint a kaméleon eltakarítása, és úgy alapból az egész fergeteges volt. Nevet Na meg Yonbi Opa is aratott, valamint az, hogy én németet tanulok + adott egy hangulatot, a Shinos részekhez. ikszdé Az pedig külön tetszett, hogy valós alakok is feltűntek a sztoriba, pl.: Yoko.
-Basszus Opa téged el kell hogy szívjalak! -Hát, ha te ezt akarod... XDDDD
A Nyereményjátékon szívesen részt vennék, de kétlem, hogy minden szereplőt tudnék, illetve a hangom nem a legkompatibilisebb az egésszel. Nevet
No, de mindezt összegezve: Respect, Dani!  Pontosan (És nincs is túl sok Füves jelenet a HB -ban!  >.<# )
Ui.: Hidan visszatérése váratlan, ugyanakkor ötletes lett! Maci! Naci! Náci! ikszdé
Ui2.: Ja és ez Maci Laci? Illetve, én Pangeai vagyok. xD
« Utoljára szerkesztve: 11 okt 20, 20:42:47 írta Zizi100 » Naplózva


Kell a világnak néhány hülye ember is. (pl.: Én) ; Alcohol is free!!!
- Honnan éri Sasukét a fény? - Sehonnan mert jobb neki a sötétségben! *by heo*
Családom: Mester ~ heo, Tesóm ~ samdav, Gazdám ~ A-c
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #6613 Dátum: 11 okt 20, 20:48:13 »

Moderátor:
Megkérek mindenkit, hogy a nyereményjátékkal kapcsolatban ide ne írjon! A videó végén ott van minden, amit tudni kell róla. Mosolyog


A "Egy akatsukis élete - betétzenék listája" témába felkerült a 30. rész betétzenéinek listája.
« Utoljára szerkesztve: 11 okt 20, 20:55:58 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #6614 Dátum: 11 okt 20, 21:02:34 »

Na sikerült nekem is megnéznem a részt.
A grafika, mint mindig, most is nagyon szépre sikeredett.Külön megemlíteném azt a kis 2-3 másodperces harcot Kisame vs Suigetsu között, nagyon jó lett a mozgás mechanikája.
A poénok amik nagyon tetszettek:
-Naruto megjelenése, hogy már megint Hol van Sasuke te hullajelölttebayo vagy valami hasonló ikszdé
-Az Okos telefon ikszdé
-a kis reklám, a tanulj németet Shinóval Nevet
-Kérhetnék egy autogrammot Aizen-sama ?
Szóval megint voltak vicces jelenetek, mint mindig, bár nem kerül be számomra a legjobbak közé. Az egész rész most ilyen furcsa volt számomra. Lehet, mert tele volt ilyen nem-1aé dolgokkal teszem, azt a Hebis barmok, a szinkronhangok említése.
A rész végén Hidan visszahozása, hát, fogalmazzunk úgy, hogy nekem nem jött be.Kicsit túl erőltetettnek éreztem az egészet.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 439 440 [441] 442 443 ... 497
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!