24 jún 16, 10:23:45 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 426 427 [428] 429 430 ... 497
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Egy akatsukis élete  (Megtekintve 1455451 alkalommal)
0 Felhasználó és 36 vendég van a témában
táv
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4


« Válasz #6405 Dátum: 11 aug 03, 10:19:59 »

lenne egy meglátásom!
Az új részben amikor a hebi az uchiha rejtekhelyre futnak akkor Karin úgy fut mintha éppen kézimunkázna a levegőben, ikszdé
Ezt csak én vettem észre és ilyen perverz vagyok vagy tényleg azt csinálja  ?
Naplózva
kiskakas2
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 770

heisenberg


« Válasz #6406 Dátum: 11 aug 03, 10:42:42 »

Most őszintén!
Ki olvasta el rajtam kívül a használati utasítást? ikszdé
Ha nem érted, akkor az elején amikor Suigetsu idéz merevítsd ki a képet és állj fejre!
Különben az egész oltári volt!
én... mindenféle megerőltetés nélkül...(print screen megnyitottam egy paintet ctrl+v és már csak tükrözni kell vízszintesen és függőlegesen.. és megkapjátok a képet... ) csak egy kicsit gondolkozni kéne... ami sokaknak megerőltető de ezvan...   smirksweat
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 03, 10:43:13 írta kiskakas2 » Naplózva

feradraco
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 175


Pengeb*zi rodeogirl


WWW
« Válasz #6407 Dátum: 11 aug 03, 17:11:33 »

Egy kérdés. Az eredeti Jiraiyát bírtad, vagy azt, amelyik 1AÉ-ben szerepelt? Mert az utóbbi össz-vissz néhány percet szerepelt, így kétlem hogy ennyi idő alatt megkedvelted. Ha pedig az eredetit szeretted, miért sajnálkozol? Mosolyog

Plusz Bundikot meg tudnád indokolni, hogy miért véded? Vagy csak azért, mert szeretted szinkronként? És az már mellékes, hogy egy f*sz volt. Mosolyog
1.Az eredetit, de azért ez alatt a pár perc alatt is volt néhány jó pillanata (nekrofil és társai)... mondjuk lehet, h én vagyok hülye, de személy szerint nem különböztetem meg nagyon az eredeti karikat az 1AÉ-s kariktól. Gyakorlatilag ugyanazokról van szó, nem?
2. Tavaszi conon azért egy hosszabb-rövidebb ideig össze voltam zárva Bundikkal és társaival, eléggé meg is kedveltem, tehát... na. (nem tudok beszélni) De a hangja is hiányzott, röpke 11 rész alatt gondolom nem én voltam az egyetlen, aki megszokta. Ha meg legközelebb nem küldi időben az anyagot, valaki szóljon Noéminak, hogy kunaijal fenyegesse:)
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 03, 17:12:16 írta feradraco » Naplózva

- Nekem csak annyit mondtak, hogy jöjjek be és mondjam, hogy baj van a gyárban. Nem számítottam a spanyol inkvizícióra!
- Senki se számít a spanyol inkvizícióra!
Ecklair
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 362


« Válasz #6408 Dátum: 11 aug 03, 17:24:43 »

Én nem ismerem Bundikot, de engem feldobna, ha egy ilyen nagyszabású és híres projekten dolgozhatnék. Gondolkozik
Sajnálatos, hogy állítólagosan ennyire unszimpatikus figura(vagy annak lett feltüntetve)
Ja és azokhoz egy kérdés, akik arról panaszkodnak, hogy az első egynéhány rész mennyivel poéndúsabb volt, ezek meg nem: Most komolyan, olyan jól estek a pisis-kakis poénok? Elég jók ahhoz, hogy leragadjunk azon a szellemi szinten?  Hümm-hümm
Mikor Dani visszatért, megjegyeztem, hogy sokat fejlődött a humora. Tartom az álláspontom.
Naplózva
FireCat
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 717

JátszMacska


WWW
« Válasz #6409 Dátum: 11 aug 03, 17:47:46 »

najo. ez volt a legelső rész, ami úgy igazán _qrvára_ tetszett. :DDDDDD főleg a napocskák. ennek a résznek végre igazából igényes paródia-szaga volt. szoval ja. gratulálok.
Naplózva

mossuk le hipóval. marjon le a csontig.
bankai95
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 58


« Válasz #6410 Dátum: 11 aug 03, 18:50:42 »

Ja és azokhoz egy kérdés, akik arról panaszkodnak, hogy az első egynéhány rész mennyivel poéndúsabb volt, ezek meg nem: Most komolyan, olyan jól estek a pisis-kakis poénok? Elég jók ahhoz, hogy leragadjunk azon a szellemi szinten?  Hümm-hümm
Mikor Dani visszatért, megjegyeztem, hogy sokat fejlődött a humora. Tartom az álláspontom.

Sztem veled van a baj ha a régi részekről csak ezek a poénok ugranak be mert akik írták (köztük én) hogy az új részek kevésbé szimpik azért írtuk mert a régi részek Dani saját sztorijairól szóltak ami 1 plusz löketet adott az 1AÉnek és a régi részekben nem halt meg 1 akatag se (kakuzu társait leszámítva ikszdé ) ami a maxra vitte a rész utáni eufóriás állapotot.
De ha engem nem értenél meg majd Danit megérted mert kiírta pár oldallal ezelőtt ,hogy visszatér a saját sztorijaihoz. 
Naplózva
kovifeco
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 43


« Válasz #6411 Dátum: 11 aug 03, 19:06:57 »

most ha belegondolunk ez mégiscsak egy külön történet amiben azért vannak találkozások az eredetivel de Dani bármikor visszahozhatja egy csettintéssel itachit és a többieket(mert ha elfogy az akatsuki akkor vége a sorozatnak,márpedig ha ő még szeretné csinálni akkor nem kell nagyon sok idő és elő tud állni egy külön narutotol ertélő sztorival ami ezentúl végülis teljesen elágazik az eredetitől ezután)és ha mondjuk a shippuban is megcsinálják ugyanezt akkor meg néha-néha vissza tud térni a narutos szálhoz(márpedig 100 hogy ott is fel fognak támadni hacsak fel nem támadtak még,én animét nézem és annak is csak a 108.részénél vok szal én nem tom)
De ameddig ez nem következik be ismét csak egy nagy Gratuláció ezért a részélt Dani!!
Naplózva
bankai95
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 58


« Válasz #6412 Dátum: 11 aug 03, 19:34:57 »

most ha belegondolunk ez mégiscsak egy külön történet amiben azért vannak találkozások az eredetivel de Dani bármikor visszahozhatja egy csettintéssel itachit és a többieket(mert ha elfogy az akatsuki akkor vége a sorozatnak,márpedig ha ő még szeretné csinálni akkor nem kell nagyon sok idő és elő tud állni egy külön narutotol ertélő sztorival ami ezentúl végülis teljesen elágazik az eredetitől ezután)és ha mondjuk a shippuban is megcsinálják ugyanezt akkor meg néha-néha vissza tud térni a narutos szálhoz(márpedig 100 hogy ott is fel fognak támadni hacsak fel nem támadtak még,én animét nézem és annak is csak a 108.részénél vok szal én nem tom)
De ameddig ez nem következik be ismét csak egy nagy Gratuláció ezért a részélt Dani!!

 Gondolkozik Ha még csak a 108adik résznél jársz mért vagy benne biztos ,hogy ez a rész a sipuból van és nem Dani saját története. Mellesleg amiket írtál arra nem lehet válaszolni mert kb minden második szavam spoiler lenne de azért jó sipunézést.  
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 03, 20:04:55 írta bankai95 » Naplózva
kovifeco
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 43


« Válasz #6413 Dátum: 11 aug 03, 19:43:12 »

engem igazából nem zavarnak a spoilerek,bár én magam se nagyon szoktam.a lényeg annyi hogy youtube-on láttam pár videót már csatákról stb amik elöbb vannak,a naruto manga topicot is olvasom és egy kis ideje még a mangát is nézem a SPOILER Gaara és az apja közti beszélgetések,és az itachi(+asszem nagato aki segít neki) részek is elkezdtek érdekelni.Am annyit meg tudok hogy az utolsó itachi+sasuke harcnál itachi a tőle szokásos mozdulattal megbőki(aminek paródiája itt a tockos)és mondja hogy nem lesz legközelebb. VÉGE
De a komi nagyrésze ezek mellet csak feltevés és hogy ne tlejesen Off legyen:
Amúgy érdekes hogy mindenki sasuket pofozza itachi,a rész elején a 3 társa,csodáltam hogy orochimaru nem pofozgatta végig.
Naplózva
Ecklair
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 362


« Válasz #6414 Dátum: 11 aug 03, 22:10:37 »

Látod kovifeco, most okosat mondtál. Hmm? Tényleg egy csettintés és visszajöhetnek a karakterek. smirksweat Asszem annyira elmerengtem a Naru-S-hez való ragaszkodáshoz, hogy ennyire egyszerű magyarázat már nem jutott eszembe.
Bankai: Elég régóta olvasom ezt a szekciót, hogy felfogjam, van akinek a mostani poénok nem jönnek be
(ennyi oldal közt most tuti nem keresem ki, azokat a hozzászólásokat o__O Ezért szíves elnézést.)

Egyébként majd megírom a következő rész után is az (épító jellegű?) kritikát.
Bár ahogy láttam, van akit ez is zavar (természetesen nem rád céloztam)
Naplózva
Hiei1107
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 141

Pokage


« Válasz #6415 Dátum: 11 aug 03, 22:26:06 »

Nekem tetszett!!! Amúgy én azon a véleményen vagyok, hogy Danci ezt paródiának indította, saját szórakoztatásából, de ez nem jelenti azt, h később  nem gondol egyet és azt mondja, h hm hzzunk ki valami jobbat is még ebből, hiszen  a képességem megvan hozzá... és ha ő úgy gondolja, hogy.. ok számomra ez már nem csak paródia, hanem a saját képzeletemet kivetítem, hogy mi lett volna haaaaa. ergó az egész sorozat anak ellenére, hogy parodikus jellegű mégis egy konkrtét alternatíva az eredetivel, lehetnek hasonló összetűések, találkozások stb. Mindenesetre én r*hadtul örülök annak, hogy történet szál is van. A poénok meg szinte minden részben megegyező számmal vannak szvsz, csak érteni kell őket.

Csak így tovább Dani. Amúgy ami meglehetősen tetszett az a ita-naru-sasu2 jelenet. mangát kb a kage találkozó óta olvasgatom aktívabban az animét meg nem nagyon sőőt össz vissz 1 kezemen meg tudnám számolni a látott részeket... így nem nagyon emlékeztem, de mégis valami rémlett, hogy ők találkoztak... de a varjús dologra nem emlékeztem. Erre most olvasva a mangát esett le, hogy baaaaaaaaaaaazzzzzzzzzz!! szal számomra így részben hiánypótlást is ad az EAÉ én leginkább ezért is szeretem, kcisit poénosabbra veszi a storyt, de mégis követi. és tény, hogy Dani ott tér el ahol tetszik és akar. Nevet Hidanékat jó volt újra látni Mosolyog az Action man-es jelenet meg meglepő volt Mosolyog ütött hirtelen a sherlock holmes juttott eszembe a robert downey jr-os. abbi is volt egy ilyen ellemző rész box közben, de aztán beugrott főleg a zene miatt is Mosolyog sok klasszikust csempészel bele ami kifejezetten nosztalgikus és pozitív sztem Mosolyog

A Bundikdolgot nem értem, de nem is tartozik ide... jó hang volt.. megszoktam, de az új szinkron sem rossz, kcist hiányozni fog de majd megszokjuk Mosolyog sőőt a rész végére már tökre megszoktam.

Kivi leszek a foyltatásra... hajrááá ha meg kellek akkor tod a számom Mosolyog
Naplózva


ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #6416 Dátum: 11 aug 03, 22:36:53 »

Az elején azért kedveltem meg, mert adottak voltak a szereplők a Narutoból, de új történet, új dolgok derültek ki (Kisame rappel, Pein imádja a müzlit, Zetsu a sárga sapkát szereti . . .)
Ha az eredeti történetet akarom nézni, akkor ott a Naruto, de itt valami mást kaptunk (Másnaposok, . . .) és nekem ezért meg persze a poénokért tetszett leginkább.
De így, hogy követi a Naruto sztoriját, így lehet számítani arra, hogy ki hal meg stb (persze azért vannak csavarok) és emiatt valamennyire kiszámítható válik a történet.
Más oldalról nézve, így is tetszetős mert a történetet úgymond másik szemszögből is megmutatja Dani, a poénabb szemszögből.
Összefoglalva így is a legjobb sorozat a világon, de kezdeti részeknél nekem is jobban bejött.
Naplózva

....................................................................................................................
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #6417 Dátum: 11 aug 03, 23:54:24 »

Nekem tetszett!!! Amúgy én azon a véleményen vagyok, hogy Danci ezt paródiának indította, saját szórakoztatásából, de ez nem jelenti azt, h később  nem gondol egyet és azt mondja, h hm hzzunk ki valami jobbat is még ebből, hiszen  a képességem megvan hozzá... és ha ő úgy gondolja, hogy.. ok számomra ez már nem csak paródia, hanem a saját képzeletemet kivetítem, hogy mi lett volna haaaaa. ergó az egész sorozat anak ellenére, hogy parodikus jellegű mégis egy konkrtét alternatíva az eredetivel, lehetnek hasonló összetűések, találkozások stb. Mindenesetre én r*hadtul örülök annak, hogy történet szál is van. A poénok meg szinte minden részben megegyező számmal vannak szvsz, csak érteni kell őket.

Hát Hiei.. Ezzel most kiragadtad a lelkem egy darabját. És hogy kevésbé hangzzon b*zisan:
Megfogalmaztál helyettem egy ideje érlelődő dolgot. Nevet Kösszencs.
Én is úgy érzem, hogy az 1AÉ-re egyre inkább illik a fanmade megnevezés, mintsem a paródia. Örülök, hogy te mondtad ki először.^^
Bundikról pedig elég annyit tudnod, hogy az utódjára 5x jobban lehet számítani, mint rá.

..De így, hogy követi a Naruto sztoriját, így lehet számítani arra, hogy ki hal meg stb..

Mindig is követte a Naruto sztoriját. Már a legelső epizód is úgy indul:
"Néhány évvel a Kyuubi támadása után.."
Plusz ott van a 4. részben Itachi és Kisame Konohai látogatása, a 7. részben a Naruto vs Sasuke, és így tovább.
Csak ugye az eredeti történetben akkor tájt kezdett el igazán mozgolódni az Akatsuki, amikor Deidaráék megtámadták Gaarát.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Morause
Vendég
« Válasz #6418 Dátum: 11 aug 04, 00:04:27 »

Bundikról pedig elég annyit tudnod, hogy az utódjára 5x jobban lehet számítani, mint rá.

Így már teljesen világos mire fel volt az elején az hogy: "Mhh miez.. Ja hogy nem egy trehány tróger a szinkron hangom!"
Mondjuk elsőre nem tudtam hogy helyezzem el ezt hogy kiutáltad mint a sz*rt vagy csak úgy a poén kedvéért!
De mind1 nem rám tartozik... de azért lol!
Naplózva
kiskakas2
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 770

heisenberg


« Válasz #6419 Dátum: 11 aug 04, 08:15:16 »

valaki megmagyarázná hogy minek kellet hidannak leesnie?  smirksweat
és ha lehet akkor ezt olyan tegye aki tuddja is rá a választ nem csak feltételezések Mosolyog
Naplózva

Oldalak: 1 ... 426 427 [428] 429 430 ... 497
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!