24 jún 16, 09:22:24 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 425 426 [427] 428 429 ... 497
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Egy akatsukis élete  (Megtekintve 1455334 alkalommal)
0 Felhasználó és 11 vendég van a témában
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #6390 Dátum: 11 aug 02, 20:59:53 »

..Kicsit rosszabb volt most a "grafika" de azt mondom Hála Istennek bow ..

Rosszabb?xD
Ezt se hallottam még.xD

Azt ki tudod nekem fejteni, hogy pontosabban mely' jeleneteknél vélted úgy, hogy nah ez sz*rabbul van megrajzolva, mint az előző epizódokban? ikszdé
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
omistrife
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 5



« Válasz #6391 Dátum: 11 aug 02, 21:07:38 »

..Kicsit rosszabb volt most a "grafika" de azt mondom Hála Istennek bow ..

Rosszabb?xD
Ezt se hallottam még.xD

Azt ki tudod nekem fejteni, hogy pontosabban mely' jeleneteknél vélted úgy, hogy nah ez sz*rabbul van megrajzolva, mint az előző epizódokban? ikszdé





Nem szarabbul van megrajzolva,én nem azt mondtam.Csak egyszerűn nem bírtam kiállni,hogy inkább a"grafikára"(ez alatt azt értem,h olyan volt mint egy rendes film)teszel,nem pedig a humorra.De ez a rész nekem nagyon tetszett.Itt nem figyeltél annyira a rajzolásra hanem a poénokra...Gondolom kedvtől is függ a dolog.
Naplózva

pam parapampam..... pam-pam
Putir
Vendég
« Válasz #6392 Dátum: 11 aug 02, 21:09:18 »

szegény bundik nem tud aludni a bagolygalamboktol:D
Naplózva
vince-kun
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 72


« Válasz #6393 Dátum: 11 aug 02, 21:17:08 »

Nos mit is mondhatnék el a 29. epizódról?

A poénokkal tökéletesen megvoltam elégedve , a rejtett poénoknak külön örültem (mint mindig).A testvér harc kicsit le lett rövidítve de végül is a shipudenben is csak azért volt hosszú mert fele csak a genjusturól szólt Nevet itt ügye meg kívülről néztük az eseményeket.Zetsu az kész volt ikszdé.A popcornnak a hangját jól tippelem hogy a wormsből lett szedve?(azt hiszem hogy uzi nem de Nevet ). Nagato "monológja" is eléggé bejött, eléggé! Pein wingardium leviosája valószínűleg a Harry Potter őrületre lett egy plusz poén.A zenékkel megvoltam elégedve ,SŐT.... Várom a címeiket. Nevet

Összességében megvagyok elégedve a ezzel a részel is. Nagyon tetszett! tűűűűtűűűűű Pojén
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 02, 21:20:59 írta vince-kun » Naplózva

Sz*r élete annak a tízévesnek van, akit a részeg apja félholtra ver, majd a haverjaival együtt megerőszakol. És nem annak a tizennégy évesnek, akit az anyja nem enged el hajnalig bulizni.
Youtube channel: http://www.youtube.com/user/GodofWendel
BLeD
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 25


kubikos


« Válasz #6394 Dátum: 11 aug 02, 21:21:05 »

Valaki legalább figyel a  hozzá szólásaimra ! Nem szarik rá mint egyesek akik csak a magán életükkel foglalkoznak.(és Dani a nevük:)
Naplózva

Be kaphatnál 1 F tablettát:P
Zizi100
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1238


Micisapkás Magdi Anyus fan, ki szeret sokat írni!


« Válasz #6395 Dátum: 11 aug 02, 21:23:13 »

Nos, 1 hozzászólás erejéig bejelentkeztem a mai napon, mert ez nem maradhat komment nélkül. Nevet

Sasu2 és ItaIta nagyon cuki volt, Sasuke és Naruto őrült fejei kiütöttek, Főleg a "halottjelöttebayo". Nagato gondolatmenete zseniális, jobb mint a Coca-Cola. Nevet És igen, Thomas néha tényleg szociopata tekintetet vág. Nevet
A Naruto belsejében lévő buszjáraton, valamint a TŰTŰŰŰ!!! -n hangosan felsírtam, az anyámék meg csak néztek. ikszdé
...
Szívesen írnák még pozitívumokat, de akkor az egész részt le kéne kommentálnom, mint Zetsu a harcot. Nevet

A rajz pedig zseniális volt. Szerintem sokat fejlődtél a 28. részhez képest is.  Mosolyog


ki az a füvi?

Ez kb. olyan kretén kérdés volt, mint amiért Ita folytonosan tockost ad. Nevet
Naplózva


Kell a világnak néhány hülye ember is. (pl.: Én) ; Alcohol is free!!!
- Honnan éri Sasukét a fény? - Sehonnan mert jobb neki a sötétségben! *by heo*
Családom: Mester ~ heo, Tesóm ~ samdav, Gazdám ~ A-c
bankai95
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 58


« Válasz #6396 Dátum: 11 aug 02, 21:26:20 »

Idézet
Valaki legalább figyel a  hozzá szólásaimra ! Nem szarik rá mint egyesek akik csak a magán életükkel foglalkoznak.(és Dani a nevük:)
az előző oldalom leírtam ,hogy az én tippem 7-800 kép
Naplózva
Manesz
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 892


Életművész


WWW
« Válasz #6397 Dátum: 11 aug 02, 21:27:01 »

Dant-C sempai... Óriásira sikeredett... Füvivel legalább hatszor néztük meg zsinórban...
Naplózva


BaLaGe
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 9


« Válasz #6398 Dátum: 11 aug 02, 23:37:19 »

Dani sztem meg ez volt az eddigi legjobb rész Nevet na meg a 25.-ik smirksweat
A grafikán nemláttam sokat változni sőt sztem még jobb is lett Pirul Néhány poénnál behaltam xD
Mint pl.a Sínre Fekszel , Meg Itachi utolsó ütése Szöcskére xDDDDD  Köszi  Yóóóó Yóóóó
Csak így tovább Dani Nevet
Naplózva

Az aláírást a moderátor (Chakra) törölte. A magassága (képpont) és a mérete (kbyte) is túl nagy volt. Ha új aláírást helyezel el, akkor ezt a szöveget törölheted.
kopasz7
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 59



WWW
« Válasz #6399 Dátum: 11 aug 03, 00:13:10 »

Feltűnt, hogy a 26. részben meghal az összes power pein is, al akkor nem lehet ott, hogy megvédje Konant.  Ohh My God Vagy én néztem el valamit? Nevet
Naplózva
BaLaGe
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 9


« Válasz #6400 Dátum: 11 aug 03, 00:31:02 »

De Nagato vmit csinált velük xD
Am akinek nemtetszik a grafika az csináljon jobbat :]
Naplózva

Az aláírást a moderátor (Chakra) törölte. A magassága (képpont) és a mérete (kbyte) is túl nagy volt. Ha új aláírást helyezel el, akkor ezt a szöveget törölheted.
kopasz7
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 59



WWW
« Válasz #6401 Dátum: 11 aug 03, 00:50:58 »

Jaj, de hülye vagyok, röstellem.  >.<# Télleg hisz a chakravevőkkel irányítja. Valamiért nekem úgy élt a képzeletemben, hogy csak Yahiko halt meg. Mosolyog Most ahogy néztem újra a részeket ez feltűnt, és csak azért írtam, bocs. smirksweat xD
Naplózva
Luffy-san
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11

One Piece-fan


« Válasz #6402 Dátum: 11 aug 03, 06:49:16 »

Ez nagyon nagy rész vooolt!
Én már az intronál is besírtam amikor Hidan feje helyett egy deszka lógott ki!:D
Sínre fekszel,müzli...stb Nagato tud vmit:D
Naplózva

"Amit ma megtehetsz, én már tegnap meg csináltam"

- Szerinted mikor hal meg egy ember?
- Talán, amikor keresztüllövik a szívét egy golyóval?
- Nem.
- Amikor elkap egy gyógyíthatatlan betegséget?
- Nem. Hanem akkor... ha elfelejtik.
Norgreid
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 152


Totálisan Klinikai Agyhalott


« Válasz #6403 Dátum: 11 aug 03, 09:43:15 »

Komolyan meg sem merek szólalni, de már csak azért is megteszem... nekem nagyon tetszett. (ésss húhú de most hogy meglepődtünk! pedig megfogadtam, hogy legközelebb csak akkor írok, ha széttudom kritizálni az egészet, de én ehhez nulla vagyok) Szóval baromi jól szórakoztam, igaz már az alap hangulatom sem semmi, és akkor erre jött rá ez a rész. Garantált az egész napos vigyorgás, csak be ne csukjanak miatta. Voltak benne nagyon állat jelenetek, nekem valamiért nagyon megfogta a fantáziámat amikor Sasuke ott feszített fent, majd villámlott egyet és a szemei felizzottak. A szinkroncserék sem bántottak, bár engem az ezelőtti hangok sem irritáltak, mindig úgy szeretem ezt az egészet, ahogy van. És akkor most befejeztem a nyáladzást, nem égetem magam tovább. Köszöntem  ikszdé

Oh, világ, te gyarló!  Nyelvesít
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 03, 10:07:38 írta Norgreid » Naplózva



\\\\\\\\\\\\\"There is nothing either good or bad, but thinking makes it so."\\\\\\\\\\\ - William Shakespeare
GepgurU
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 322


Gépész gnóm, a gépek piciny hercege


« Válasz #6404 Dátum: 11 aug 03, 09:44:19 »

Most őszintén!
Ki olvasta el rajtam kívül a használati utasítást? ikszdé
Ha nem érted, akkor az elején amikor Suigetsu idéz merevítsd ki a képet és állj fejre!
Különben az egész oltári volt!
Naplózva

Harc nélkül feladni, olyan mint lemondani az álmainkról.

~ Mesterem: hanii ~ [Za Goburin no joō!]
Kis kabalám:
Oldalak: 1 ... 425 426 [427] 428 429 ... 497
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!