24 jún 16, 11:01:42 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 417 418 [419] 420 421 ... 497
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Egy akatsukis élete  (Megtekintve 1455505 alkalommal)
0 Felhasználó és 14 vendég van a témában
Zakuro-sama
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 10


« Válasz #6270 Dátum: 11 júl 27, 12:03:40 »

ha megnézem az 1. részbe az embereket meg az újjabbakba akkor nagyot tudok nézni Nevet
egyre jobb lesz a rajzolás Nevet
várom hogy folytatódjon  bow
Naplózva

Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #6271 Dátum: 11 júl 27, 21:57:12 »

Kb a 19. résztől kezdtem el fejlődni. Addig úgy-ahogy csak összedobtam az epizódokat. Ezért is készültek el olyan hamar. Mert nem törődtem velük túlságosan.

A 19. epizódban viszont először igazán odatettem magam, és elkészítettem Pein csatáját a "Grrrberus"-szal, ami azóta is a kedvencem, és szinte az egyetlen jelenet, amivel meg is vagyok elégedve.^^
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #6272 Dátum: 11 júl 27, 21:59:34 »

dani: kb hány perces lesz a 29. rész?
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #6273 Dátum: 11 júl 27, 22:01:19 »

Nagyjából annyi, mint a 28. epizód.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
-Kai-
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 75



« Válasz #6274 Dátum: 11 júl 27, 22:19:50 »

Dani megtudod mondani , hogy ma fog-e megjelenni az új rész ,mert ha nem akkor lemegyek vízszintesbe ^^
Naplózva

Ettike
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 37


« Válasz #6275 Dátum: 11 júl 27, 22:24:54 »

Így az utóbbi 10-15 rész után egy kissé furcsa visszanézni az első néhány epizódot. Óriási a különbség a rajzolás között, de én nagyon örülök neki, hogy Dani nem ragadt meg egy szinten, hanem fejlődik, és célja, hogy egyre jobban felülmúlja önmagát. Amikor először megnézem az aktuális részt, szinte sohasem a szövegre és az eseményekre figyelek, hanem a rajzolásra. Hihetetlen, hogy tud valaki ilyet csinálni, ennyire profin. Elvittünk néhány 1AÉ részt tesóm telefonján a nyaralásra, és esténként megnéztünk belőle párat. Jobb szórakozás volt, mint törökül nézni az Újholdat.  ikszdé Tesóm a 28. rész láttán kijelentette, hogy olyan, mintha magát az animét látná, és én is osztottam a véleményét.  Nevet

Eltöprengtem azon, hogyha véget ér a sorozat - remélem, az még odébb lesz - esetleg nem javítod-e majd fel az első néhány részt is. Bár, hogy én magam adjam meg a választ a "kérdésemre", szerintem nem fogod.  Mosolyog (De meg is értem, mert így kerek az egész. Innen látjuk, honnan kezdted, és végül hová jutottál el.)

Még egyébként a hangeffektusok felől érdeklődnék, ha szabad. (Igen, arra is oda szoktam figyelni.) Kiszeded esetleg az animéből az ilyen futás hangokat, "verekedéseket", robbanásokat, vagy Te csinálod meg?  Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 11 júl 27, 22:26:54 írta Ettike » Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #6276 Dátum: 11 júl 27, 22:38:35 »

Dani megtudod mondani , hogy ma fog-e megjelenni az új rész ,mert ha nem akkor lemegyek vízszintesbe ^^
Egyébként már párszor leírtam, de még mindig Bundikon múlik minden. Szóval nem kell 5 percenként F5-öt nyomkodni, hogy megjött e az új epizód. Még egy darabig nem fog megjönni.

Majd ha már rendelkezek a teljes szinkroncsomaggal, akkor beköhögök ide a fórumra, és onnantól kezdve csak 1-2 órát kell várni a debütálásra.


Eltöprengtem azon, hogyha véget ér a sorozat - remélem, az még odébb lesz - esetleg nem javítod-e majd fel az első néhány részt is. Bár, hogy én magam adjam meg a választ a "kérdésemre", szerintem nem fogod.  Mosolyog (De meg is értem, mert így kerek az egész. Innen látjuk, honnan kezdted, és végül hová jutottál el.)

Még egyébként a hangeffektusok felől érdeklődnék, ha szabad. (Igen, arra is oda szoktam figyelni.) Kiszeded esetleg az animéből az ilyen futás hangokat, "verekedéseket", robbanásokat, vagy Te csinálod meg?  Mosolyog

Pedig már nagyon rég óta tervben van a Remake. Mosolyog Ugyanis az első 6 epizódot tényleg csak unalomból csináltam. Akkor még nem volt neten publikálva. Rajzolgattam, és egy az egyben tojtam a minőségre, hiszen a lényeg mindössze annyi volt, hogy lekössem magam.

A hangeffektek változóak. Van, amit saját magam veszek fel. (Asztalom tele van külön féle tárgyakkal..xD) Van, amit animéből szerzek. (Chidorit máshonnan nem tudnám..)
És vannak netről beszerzett külön féle hanganyagok is. Ezek onnan ismerhetőek fel, hogy kicsit gyengébb a minőségük. Például időjárás hangok, oder állat hangok.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Kira88
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 17


« Válasz #6277 Dátum: 11 júl 27, 23:09:42 »

A békának a brekegése az nagyon tetszik  Nevet Mindig megnevetett. Egyszer pont az EAÉ-t néztem amikor tesóm bejött a szobámba és pont ehhez a részhez ért és azt mondta nevetve tesóm hogy "Egészségedre"  ikszdé
Naplózva
Ettike
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 37


« Válasz #6278 Dátum: 11 júl 28, 07:46:00 »

Tervben van egy remake?  Nevet Most az egyszer örülök, hogy tévedtem. És, ha meg is csinálod, akkor mindent ugyanúgy fogsz "lemásolni", vagy kibővíted egy-két új jelenettel is?  Mosolyog

Igen, azért feltűnik, hogy mely hangok azok, amiket nem Te adsz ki. Gondolok itt, a 19. részben látott "Bolyhoskára", vagy a Nibire. Az elég vicces lett volna.  Nevet
« Utoljára szerkesztve: 11 júl 28, 07:46:33 írta Ettike » Naplózva
Tapion-sama
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3857



WWW
« Válasz #6279 Dátum: 11 júl 28, 08:07:18 »

(Chidorit máshonnan nem tudnám..)


Égess oda egy adag sajtos pulykamelltallért és hidd el, olyan hangot ad ki... más kérdés, hogy rá egy nappal azt voltam kénytelen megenni melóhelyen, de ez kicsit OFF XDDDDD
Naplózva

BLeD
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 25


kubikos


« Válasz #6280 Dátum: 11 júl 28, 09:12:56 »

A szinkronban is fellelhető némi javulás ,sőt nagyon sok! Az 1. részben kb 1 szót nem értettem mindig csak olvastam úgy meg annyira nem lehetett érteni. Kakuzu volt a legérthetetlenebb.Gondolom mikrofont cseréltél 1 idő után meg talán közelebb tartottad a fejedhez. Nevet
Naplózva

Be kaphatnál 1 F tablettát:P
kristian1112
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 149



« Válasz #6281 Dátum: 11 júl 28, 09:26:33 »

Ha jól tudom akkor Kakuzu hangja akkoriban fel volt véve és ozt le lett lassítva azért olyan érthetetlen,és pl én csakis azért remake-elném az első részeket,kakuzu hangja végett Nevet A rajz már akkor is sokkal jobb volt mind a mostani koppintások úgyhogy Nevet Dani már akkor is egy isten volt Nevet Én még azt akartam kérdezni hogy a Itachi/Kisame poénok azokon spontán jönnek vagy rendesen ki vannak dolgozva? Mert ilyen poénokon néha meg áll az eszem hogy hogy jutott eszedbe,pl a combó még ilyenek Nevet  bow
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #6282 Dátum: 11 júl 28, 11:45:27 »

A szinkronban is fellelhető némi javulás ,sőt nagyon sok! Az 1. részben kb 1 szót nem értettem mindig csak olvastam úgy meg annyira nem lehetett érteni. Kakuzu volt a legérthetetlenebb.Gondolom mikrofont cseréltél 1 idő után meg talán közelebb tartottad a fejedhez. Nevet

Igen, főleg a szinkron miatt akarok változtatni. Ami szintén azért volt annyira érthetetlen, mert nem akartam senkinek sem megfelelni. Én úgyis tudtam, hogy mit mondok fel a hangsávra, szóval kit izgatott hogy mennyire élem bele magam?
Egyébként A Filmnél lett mikrofon váltás. Mosolyog


Akkor csak én vagyok túl jószívű vagy vak és én láttam úgy hogy majdnem minden rész után fejlődtél valamit? Gondolkozik Szerintem egy nagyon picit mindenképp fejlődtél szinte minden egyes rész után, az egy dolog hogy egy pár rész után még "komolyabb szintet még nem léptél", de egy varász ütésre nem is lehet hirtelen csak fejlődni...

Csak huszadszorra, de leírom, hogy az első epizódokat unalmamban készítettem, ezért lettek gagyik. Majd miután az NKWT publikálta az első 6 részt, meg akartam mutatni, hogy ez korántsem az, amit tudok. Azonban..!
Képzeld el mi lett volna, ha a szánalmas 6. epizód után az akkori teljes erőbedobásommal készítettem volna el a 7. részt. Kb olyan lett volna, mintha 2 külön epizódot látnál.
Ezért szépen-lassan, fokozatosan adtam hozzá mindig egy kis keveset a részekhez. Emiatt tűnik úgy, mintha mérföldeket fejlődtem volna hónapokon belül.

Ha jól tudom akkor Kakuzu hangja akkoriban fel volt véve és ozt le lett lassítva azért olyan érthetetlen,és pl én csakis azért remake-elném az első részeket,kakuzu hangja végett Nevet ..
Én még azt akartam kérdezni hogy a Itachi/Kisame poénok azokon spontán jönnek vagy rendesen ki vannak dolgozva? Mert ilyen poénokon néha meg áll az eszem hogy hogy jutott eszedbe,pl a combó még ilyenek Nevet  bow

Igen, Kakuzu hangjának létrehozása abból állt, hogy az ő szövegét gyorsabban mondtam el, és úgy lassítottam le. Csakhogy időnként, amikor hosszú összetett mondatokkal kellett vesződnöm, hát nem volt olyan egyszerű a hadarás..^^"
Itachi és Kisame Combos jelenete azt hiszem épp a munkanélküliben ülve fogant meg bennem.xD
Szóval igen, nagyon sokszor előfordul, hogy a civil életben ugrik be 1-1 poén.

Égess oda egy adag sajtos pulykamelltallért és hidd el, olyan hangot ad ki... más kérdés, hogy rá egy nappal azt voltam kénytelen megenni melóhelyen, de ez kicsit OFF XDDDDD

Ez megy a Best of Aranyköpések közé, Tapi. ikszdé
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #6283 Dátum: 11 júl 28, 12:20:40 »

a címe ennek akár lehetne az is hogy : dani fejlődései részről részre Mosolyog
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #6284 Dátum: 11 júl 28, 14:05:19 »

Kezdem érteni... Mondjuk én amikor bele akartam kezdeni hasonlóba azonnal a legjobb formámat akartam hozni annak ellenére hogy unalmamba akartam csinálni, de pár képkocka után amik órák alatt lettek meg meguntam és hát... Semmi nem lett belőle..

Pont ezzel szúrja el minden fanmade-elő. Hogy rögtön úgy áll neki egy saját sorozatnak, hogy minden erejét belefekteti. Még szép, hogy hamar beleunnak.
Érdemes először visszafogottabban, tartalékra állítva belekezdeni egy projektbe. Hisz eleinte az a cél, hogy az ember belerázódjon abba, amit csinál. Majd a munka során, előbb-utóbb amúgy is ráragad a rutin. Így reflex szerűen, tudat alatt is belekezd a dolgok csiszolgatásába.^^
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Oldalak: 1 ... 417 418 [419] 420 421 ... 497
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!