24 jún 16, 13:38:31 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 406 407 [408] 409 410 ... 497
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Egy akatsukis élete  (Megtekintve 1455771 alkalommal)
0 Felhasználó és 20 vendég van a témában
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #6105 Dátum: 11 jún 20, 19:13:16 »

Manesz:

Valami nagyon nem stimmel a progiddal.xD
Ugye egy instrumental szám alá nyomtam fel a rappet. Aminek az eredetije Eminemtől a Real Slim Shady. Nah, annak a dalszövegét nyomta ki a progid. Ez eddig oké is lenne.
De én levágtam a szám elejét, és elég sok részét is. Mégis a szám elején eredetileg hallható dalszöveget mutatta ki.

Nah hát ezt értelmesebben nem tudtam megfogalmazni, remélem levágható a lényeg.^^"  ikszdé
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Manesz
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 892


Életművész


WWW
« Válasz #6106 Dátum: 11 jún 20, 19:21:28 »

én értem... de akkor értem miért mondja mindenki h ne kalózkodjak folyton... smirksweat
Naplózva


-Kai-
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 75



« Válasz #6107 Dátum: 11 jún 20, 20:30:33 »

itt van a sablon http://kepfeltoltes.hu/view/110620/c_xv_www.kepfeltoltes.hu_.png
http://kepfeltoltes.hu/view/110620/dscx_www.kepfeltoltes.hu_.png a színezés csak neked Eperpepe Mosolyog
 
ihletet kaptam közben és csináltam ezt Nevet http://kepfeltoltes.hu/view/110620/dw_www.kepfeltoltes.hu_.png

itt a kész változat : http://kepfeltoltes.hu/view/110621/xvx_www.kepfeltoltes.hu_.png
« Utoljára szerkesztve: 11 jún 21, 09:28:57 írta -Kai- » Naplózva

ardenien
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #6108 Dátum: 11 jún 21, 15:29:50 »

Hali bye bye érdeklődnék hogy lesz-e a sorozatnak folytatása amúgy minden hálám és elismerésem a tietek  bow bow bow bow nagyon brutálisan jó sorozatot hoztatok létre  Köszi Köszi Faceg ti vagytok a top Győztes helyen nálam   
Naplózva
Morause
Vendég
« Válasz #6109 Dátum: 11 jún 21, 15:50:38 »

Van egy új ötletem az éjszakáról... szerintem a fekete macska az amelyik a kóla gyárhoz vezette a csapatot, szerintem az tudja az egész éjszakát! Nevet De mind1 csak ennyit akartam mondani... Nyelvesít
Naplózva
Kallen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1137


a Niibi hugocskája ~


« Válasz #6110 Dátum: 11 jún 21, 16:00:24 »

Én is a macskára tippelek Nevet és ahogy olyan furcsán eltűnt talán annak is van némi köze az éjszakához.. Gondolkozik
Naplózva



Férjem: Rikan <3 Gazdám: Sabaku-sama.~ Tanítványom: Bogi.~
-Te miért hagytad ott Iowát?
-Mert körülnéztem és rájöttem, hogy nincs senki, akit irigyelnék.
Hiei1107
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 141

Pokage


« Válasz #6111 Dátum: 11 jún 22, 00:22:07 »

Azért mindenbe ne lássunk bele mindent!!! mert majd a végén majd azt fogom itt olvasni, hogy ahogy Nagato belecuppant a WC-be annak is köze lehet az éjszakához ikszdé
Szerintem, totális kamu az egész, Dani részéről :p Nevet Felpezsdíti a népet, h hoppá lesznek itt finomságok aztán Nevet meg HÁHáHÁÁÁÁÁÁ xD a lényeg, Dani azért már jó előre tervezett.. ha... tényleg lesz is valami azt szerintem biztos nem vettük és nem is vehettük észrte az edigi jelenetekből, nem hinném, h voltak utalások...
Egyedüli utalást esetleg.... abban éreztem, mikor a 28. végén, Tobi úgy szólította Leoékat, hogy husaim.. amiből arra következtetek, hooogy ő adott nekik testet abból a célból, h Deit védjék legalábbis ameddig tudják.... ezt persze már meg is tudtuk.. Az eddig olvasottak alapján Szászkina abszolutte kieső darab, tuti nem... szót se édemelne.... meg amúgy is.. ennél gyérebb ellenséget, komolyaaaaan. LOL volt am. A faceless csaj hmmm nem hiszem... a 2xi felbukkanés éppen elég volt, épp mint Szászkinából. A macska hmmmm tuti nem ő, de szerintem még felbukkanhat... A Warlock se sztem kizárt, egyszeri poénként megjelenő karakter épp mint Kain.. bár a lolság kedvéért  mikor a Hanzou, Danzou vs Pein harc volt nah akkor bejöhetett volna még ő is, ha már a nevek öszecsengéséről volt szó.
Nekem is felmerült egy név... persze csak oltári nagy poénságból, de aki mindenről tudhat, a csilisbab király... GÉZAAA
"Akkor te voltál a hibás, GÉZA!!!" jó megszólalás volt, tetszett...

Egyébként a titokzatos karaktert minden bizonnyal majd a Film2ben tudjuk meg biztosan. méééég 2 rééééész és FIIILM2 ha jól tom Nevet

Ezért Dani, kellőképpen tegyél ki magadért, legyen nagyobb Durranás mint a Másnaposok 2 vagy akáááár az X-men elsők,  utóbbinál megjegyzem ISTEEENESRE sikeredett... aki nem látta annak ajánlom csakis kizárólag moziba vagy várjatok egy jó dvdripre :p OFF vége!!!

Az új részben a kedvenc jeleneteim amúgy a KANCSAAALKAMÉÉLEOOON!!! és Mentéél innen Mufasa!!! Sicc az anyád szerint!!!  Negatív sztem, nem volt a legtutkóbb ötlet ez a Homoglominizált szövegkörnyezet Deiékhetz, de bőván átjött számomra némi kis irónia ezzel kapcs...de... ütősebb lett volna valami zúzósabb indok, akár egy flashback vagy csak egy apróbb utalás majd a jövőre, hogy mot még ne értsünk semmit legyen kis izgalom kiváncsiság aztán majd a film2-ben vagy pár részel később legyen a nagy BADA bummmm. A te sorozatod HiDániel úgyhogy csak megfontoltan Nevet várjuk a kövit mindenképpen Mosolyog

Jaa majd elfelejtettem... az új kisame rap háááát , nem tudom... igaz, érthetőbb, de.... szaggatottabb, nem is úgy vetted a levegőt igazán ahogy a szám igényelte volna.. volt ahol szintén elcsuklott a hangod...  a vége az tetszett... de.. az első jobb volt szvsz. De egy longversiont elfogadnánk belőle meg a sasuke kisöcsémből Nyelvesít

nah húztam.... jó olvasást!! Nevet
Naplózva


Frensyn
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3


« Válasz #6112 Dátum: 11 jún 22, 19:11:47 »

Szerintem maga Dan-C se tudja mi történt azon az éjszakán... Nevet
Amúgy a "husaim" Leo' szövege volt ekőször. (28.rész/20mp)
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #6113 Dátum: 11 jún 22, 19:28:46 »

Jézusom, Hiei! Vak vezet világtalant.. x"D

Szerintem, totális kamu az egész, Dani részéről :p Nevet Felpezsdíti a népet, h hoppá lesznek itt finomságok aztán Nevet meg HÁHáHÁÁÁÁÁÁ xD a lényeg, Dani azért már jó előre tervezett.. ha... tényleg lesz is valami azt szerintem biztos nem vettük és nem is vehettük észrte az edigi jelenetekből, nem hinném, h voltak utalások...
..
Egyébként a titokzatos karaktert minden bizonnyal majd a Film2ben tudjuk meg biztosan. méééég 2 rééééész és FIIILM2 ha jól tom Nevet
..
Jaa majd elfelejtettem... az új kisame rap háááát , nem tudom... igaz, érthetőbb, de.... szaggatottabb, nem is úgy vetted a levegőt igazán ahogy a szám igényelte volna.. volt ahol szintén elcsuklott a hangod...  a vége az tetszett... de.. az első jobb volt szvsz. De egy longversiont elfogadnánk belőle meg a sasuke kisöcsémből Nyelvesít

-Nem kamuzok. Tényleg rengeteg utalás volt az előző epizódokban, és ha elérünk a magyarázat momentumáig, sorra fognak leesni a dolgok. kacsint
-A Második Film a sorozat leges-legvégén fog megjelenni, egyfajta fináléként..xD És az még rohadtul nem mostanában lesz.xD
Azt viszont jól tippelted, hogy kb 2 rész múlva fog kiderülni, kiről beszélt Leo. Pojén
-Elárulom, hogy a Rapp első verziójában sokkal több volt az elcsuklás, és a gyengébb beleélés. Csakhogy..!
Egy az, hogy a régi verzió iszonyat mocsok minőségben lett felvéve, míg az újabb egyértelműen, mérföldekkel tisztább. Így sokkal észrevehetőbbek a hanggal kapcsolatos gikszerek is.
Másodszor pedig az 1. verziót már olyan szinten ronggyá hallgattad, hogy az hat természetesnek, bármennyire is szutyok. ikszdé Így meg még jóó hogy nem jön be az újabb kiadás.^^"
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Hiei1107
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 141

Pokage


« Válasz #6114 Dátum: 11 jún 22, 20:47:30 »

Ném ádom fel!!! Talán van igazság abban amit mondasz..... viszont az újban sooak többször érződik az, h nem jön ki a ritmusra a szöveg... Nevet és ez tuti nem azért mert az előzőt rongyá hallgattam... kérem a pontom ikszdé Nevet
Naplózva


Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #6115 Dátum: 11 jún 22, 22:50:08 »

Pláne, hogy nem is igazítottam a 16. részhez.. Egyáltalán a 16. epizódban végigment a szám? Nem. Hát akkor meg?
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Hiei1107
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 141

Pokage


« Válasz #6116 Dátum: 11 jún 22, 23:01:33 »

Nehogy emiatt Főg*ci legyek a szemedben ikszdé De hogy ne legyek nagyon OFF Mosolyog egy dolgot elárulhatnál Nevet Zetsunak mikor lesz kiemelkedőbb szerepe? Mert tényleg kivi vok, h mit tervezel vele... sunyimódon visszafogott egy élete volt eddig Mosolyog
Naplózva


jujguy
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 483


Captain Teemo on Duty!


« Válasz #6117 Dátum: 11 jún 23, 12:04:16 »

Zetsu tuti valamire készül hogy eltűnt. Biztos most szerzi az az infókat az éjszakáról Nevet
Naplózva

Lehet néha szemtelen vagyok de annyi baj legyen kacsint
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #6118 Dátum: 11 jún 23, 12:07:53 »

Kisame, Tobi és Zetsu is keveset szerepel. Nem kell sokat filózni rajta, miért pont ők vannak háttérbe szorítva.^^
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
jatek09
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 296



WWW
« Válasz #6119 Dátum: 11 jún 23, 12:51:19 »

Hát ehhez nem nagyon kell megerőltetned,nekem elhiheted  Nevet
Nekem nagyon tetszett a Deidara,Leo,Elton Vs Sasuke harc,pedig írtad,hogy összekapkodtad.
Szvsz ,engem nem zavar,hogy így hullanak a karakterek,egy ember úgymond zavart ,hogy elhunyt,aki nem más mint Kakuzu. A soriba meg az animébe/mangába is ő a kedvenc karim,lehet ez miatt  Nevet
Naplózva

Oldalak: 1 ... 406 407 [408] 409 410 ... 497
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!