24 jún 16, 11:54:15 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 404 405 [406] 407 408 ... 497
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Egy akatsukis élete  (Megtekintve 1455606 alkalommal)
0 Felhasználó és 30 vendég van a témában
methodman94
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 108


"Az élet értelme 42."


« Válasz #6075 Dátum: 11 jún 15, 18:13:40 »

Csumi Mindenkinek!

Én szerintem  a Peller Marian bábú esetleg Hidan (feje) tudja vaaaagy.........................Dani, na ő biztosan tudja ha bár lehet hogy  ő sem...még.
peace
Naplózva

Wu-Tang Clan ain't nothin to fuk with.

Ha valamit a betonba ültetsz, amikor az kinő, ugyan tele lesz karcolásokkal, mégsem azt fogod mondani: "Nézd, mennyi karc van ezen a rózsán!", hanem azt, hogy: "A francba is, ez a rózsa kinőtt a betonból!" - Tupac Shakur
-Kai-
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 75



« Válasz #6076 Dátum: 11 jún 15, 20:02:26 »

Valaki meg tudja mondDani , hogy melyik szám megy Kisame 1. rap - yeah alatt ? ^^" (Bocs ha már ki volt tárgyalva , de sehol nem találtam )

Amúgy szerintem  vagy a a gyűrűk urából a szörny , vagy 1eddig ismeretlen valaki fogja tudni Nevet
Naplózva

Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #6077 Dátum: 11 jún 15, 22:48:25 »

Itt van például a szerencsesüti gyáras rész (jó, az már régi), de annak is hirtelen lett vége, és minden magyarázat nélkül áttért egy másik történetre. Véleményem szerint elég befejezetlen volt.
Aztán a filmben már előjött Tobi igazi énje, de van olyan rész, amikor még mindig Tobi, és van olyan rész, amikor már át akarja venni a hatalmat.
A tagok hihetetlenül gyorsan haláloznak, például nekem a 6 Pain halála tökre logikátlan volt, mi az, hogy Nagato elkezd biciklizni, aztán Pain nyom egy shinra tensei-t, és szétesik a bicikli, és belefúródik a szívébe? Egyáltalán minek nyomott shinra tenseit?
Aztán vannak még itt tisztázatlan részek, mint például az éjszaka, meg az hogy korábban Sasukéék már beöltöztek, és már le akarták támadni az Akatsukit, de azóta sem tették. Ilyenekre gondolok.é De gondolom, hogy az éjszakás történetrész még ezután lesz tisztázva. (Amúgy még a fehér Kisame-t sem értettem, de az is abba  körbe tartozik.)

Krieg már gyakorlatilag mindenre válaszolt helyettem, de azért én is megpróbálok valamit hozzáfűzni.
-A Szerencse Sütis epizódok be lettek fejezve. Még azt sem foghatjuk rá, hogy hirtelen. Hisz' a 16. epizódban még Zetsu fel volt cserélve.
-Az eredeti sztoriban ugyanilyen volt Tobi. A kiléte felfedésének után is gyökérkedett bőven. Lásd Konohai 8-assal való ütközés.
-Jogos. 5 epizódon belül 6 fontos karakter is kihullott. Bár ennek is oka van. Minél előbb túlesek valamin, annál előbb jöhet más valami.^^ (A Peineket szintén kifejtette Krieg.)
-Természetesen a Homályos éjszaka még nincs lezárva, és az elkövetkezendő epizódokban egyre több kis morzsa fog elhullani. Méghozzá egyre nagyobb falatok.
-Greed és Sasukéék beöltözése:
Szintén teljesen jogos. Mosolyog A Hebinél mindössze annyi volt létfontosságú, hogy mennyire is hasonlítanak az Akatsukisokra. Természetesen ha összefuttattam volna a 2 csapatot, azzal csak a későbbi eseményeknek tettem volna brutálisan keresztbe.
Greed is csak azért kapott szerepet, mert egy az egyben úgy néz ki, mint Kisame fehérben. Bár még ő sem lezárt eset.^^

Valaki meg tudja mondDani , hogy melyik szám megy Kisame 1. rap - yeah alatt ? ^^" (Bocs ha már ki volt tárgyalva , de sehol nem találtam )
Eminem - Real Slim Shady.^^
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
ultimatelali
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11


« Válasz #6078 Dátum: 11 jún 16, 09:48:40 »

A 28.-adik rész nem volt a legjobb.(Persze ahhoz képest amit Dani szokott nekünk nyújtani)
Én azért még szívesen nézegettem volna, ahogy Elton, Leo', és DeicusMancus Padlizsán Puding elhülyülnek.
De ez a sorozattal jár hogy hullanak a karakterek. Ez az éjszakás story is kezd izgalmas lenni, rengeteg a teljesen logikus magyarázat, és biztos hogy nem annyi lesz az egész hogy xy tudja, elmondja és kész. És meglátszik a művészi kreativitás, például nekem nem jutott volna eszembe Ero senninnek a köpős Jutsuját VV Évához hasonlítani, vagy ahogy lefolyik Konan Sminkje le Ulquirázni. Nevet Kíváncsi vagyok mikor fogysz ki az ötletekből, mert idáik nem nagyon látszik az, hogy erőlteted a poénokat.Nevet
Naplózva
MasterPain
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Válasz #6079 Dátum: 11 jún 16, 11:10:01 »

Sziasztok! Először is grat azoknak akik készítették az EAE sorozatot. Mosolyog Nagyon jól lehet rajta nevetni és kikapcsolódni.. Csak így tovább. kacsint Nem tudja valaki mi a zene címe a 28. részből 1:30 - kor? Nagyon kellene, előre is köszönöm!
Naplózva
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #6080 Dátum: 11 jún 16, 11:25:00 »

http://naruto-kun.hu/forum/index.php?topic=2826.0 Ebben a topicban vannak a zenék. Am nem készítették, tudtommal egyedül készíti Dani, csak szinkron van több.
Naplózva
MasterPain
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Válasz #6081 Dátum: 11 jún 17, 13:39:32 »

Hello! Nagyon szépen köszönöm a válaszodat ^^
Naplózva
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #6082 Dátum: 11 jún 17, 13:57:19 »

Idézetet írta: Szalay Csongor
BF.: Tudsz róla, hogy egy naruto paródiában is említenek téged? Fekete Dani-Egy Akatsukis élete c. paródiájában "vagy beugrószínész".

Cs.: Hallottam róla, de inkább nem reagálnék rá...

xD Vajon mit gondol? Nevet Bár én tuti nem lennék feldobva a helyében Nevet
Naplózva
feradraco
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 175


Pengeb*zi rodeogirl


WWW
« Válasz #6083 Dátum: 11 jún 17, 14:03:52 »

nemtom, ha én kerültem volna be, jót röhögtem volna rajta...
Naplózva

- Nekem csak annyit mondtak, hogy jöjjek be és mondjam, hogy baj van a gyárban. Nem számítottam a spanyol inkvizícióra!
- Senki se számít a spanyol inkvizícióra!
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #6084 Dátum: 11 jún 17, 14:17:20 »

Bekerültél volna, egy homi az egyetlen rajongód, aztán kiteszek az ajtó elé... hát én is szétröhögtem vna rajta magam... Ja nem.
« Utoljára szerkesztve: 11 jún 17, 14:17:52 írta Zer0 » Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #6085 Dátum: 11 jún 17, 15:31:15 »

Kb 1 hete nekem is sikerült elolvasnom ezt az interjút. Hát mit ne mondjak..
Erős lelkiismeret furdalás tört rám.xD

Végül is Csongi személyiségétől függ, hogy hogyan reagált a dologra. Nah, meg hogy egyáltalán látta e a jelenetet, vagy csak mesélték neki. (Az utóbbi sokkal rosszabb.xD)

Ha belegondolunk, nem ártottam semmit Csonginak. Leszámítva a hangjának a kritizálását. smirksweat És ha összevetjük azzal, hogy az eredeti karakterek átlagosan mit szoktak művelni egymással..
Nem lett sem lep*sálva, sem leokádva, szóval egy rossz szava sem lehet. ikszdé
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #6086 Dátum: 11 jún 17, 17:57:10 »

Utolsó mondatoddal, ott a pont, Dani feltetted az i-re a pontot Nevet Nevet sztem jó volt, nemtom mit akar ez a gyerek Mosolyog
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Morause
Vendég
« Válasz #6087 Dátum: 11 jún 17, 18:23:49 »

Nem baj, Dani.. mi a "hibáid" ellenére is szeretünk téged! Nevet
Mellesleg rá se ránts, (és nem úgy gondoltam hogy úgy "ránts" rá Nyelvesít).
Azzal hogy nem reagál a sorozatodra, azzal csak két dolog szűrhető vagy lesz*rja, amit valóbbnak tartok... de előfordulhat hogy esetleg így első alkalommal nem lesz a szimpatizánsod! Nevet
Én a te helyedben, már csak azért is tennék még rá egy lapáttal! Nevet (najónem)!
« Utoljára szerkesztve: 11 jún 17, 18:25:37 írta Morause » Naplózva
balint002
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 242



« Válasz #6088 Dátum: 11 jún 17, 22:02:24 »

Hát nemtom szerintem még nem is nézi  smirksweat mert én is elolvastam és azt mondta hogy nem néz animét sőt még a Bleachet se nézi vissza ugyho nem hiszem hogy látta volna azt a részt és azért mondta azt amit mondot hogy ne mondja azt hogy: Az meg mi? nem? Pojén
Naplózva
feradraco
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 175


Pengeb*zi rodeogirl


WWW
« Válasz #6089 Dátum: 11 jún 18, 11:09:24 »

nemtom, ha én kerültem volna be, jót röhögtem volna rajta...
Bekerültél volna, egy homi az egyetlen rajongód, aztán kiteszek az ajtó elé... hát én is szétröhögtem vna rajta magam... Ja nem.
annyi büszkeségem már nincs, hogy ezt a szívemre vegyem:D van, amit én se vállalnék be, de ez nem tartozik bele abba a kategóriába
am Elton mondta, h nem homi (bár nekem az se lenne baj)
Naplózva

- Nekem csak annyit mondtak, hogy jöjjek be és mondjam, hogy baj van a gyárban. Nem számítottam a spanyol inkvizícióra!
- Senki se számít a spanyol inkvizícióra!
Oldalak: 1 ... 404 405 [406] 407 408 ... 497
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!